|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke
13.10.2009 8:58:00   
Mala_princeska
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZA VSE, ki jih potrebujete,

Rea in Alex srečno na pregledih.......

Rea ma ti si pa čist zares noseča user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , no samo da bo vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in za minljive slabosti.

Kateri piškoti in kak čaj že pomaga proti slabosti? (Je ena user posted image sodelavka noseča in rabi pomoč), Sem že pozabila user posted image .

Melody res ne obupat prehitro z dojenjem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Dolenjke
13.10.2009 9:31:30   
Anonimen
jutro

fajn zrihtajte punceuser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Dolenjke
13.10.2009 9:39:18   
Mateja4
rea, alex srečno na pregledih
melody lepo da si se mal oglasila tud tukejuser posted image user posted image user posted image   Sarika je pa čudovitauser posted image

jaz sem pa tako čudno dans spala da me vse kr nekej boli. sem se zbudila pa me je blo čez celo postl dost  user posted image user posted image user posted image

princesi za piškote pa čaj nevem men je jogurt pomagal.. vsako jutro en jogurt pa se je nekako dalo zdržat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Dolenjke
13.10.2009 10:15:02   
kaminek
pomagajo ingverjevi piškoti, na tešče, zjutrej, še preden se vstaneš iz postelje

drugače pa vsem, ki imate kakšne preglede, lepo opraviteuser posted image

brrr, je zunej hladno in močno piha. v kaminčku pa lepo gori, joj, kak je prijetno.

dejte mi povedat, tiste k ste že mele slikanje kolkov user posted image , kje v nm bolnišnici je ta uz-mislm, na katerem vhodu? da ne bom z našo okol vandrala, k je tuk težkauser posted image

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Dolenjke
13.10.2009 10:34:45   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

pomagajo ingverjevi piškoti, na tešče, zjutrej, še preden se vstaneš iz postelje

drugače pa vsem, ki imate kakšne preglede, lepo opraviteuser posted image

brrr, je zunej hladno in močno piha. v kaminčku pa lepo gori, joj, kak je prijetno.

dejte mi povedat, tiste k ste že mele slikanje kolkov user posted image , kje v nm bolnišnici je ta uz-mislm, na katerem vhodu? da ne bom z našo okol vandrala, k je tuk težkauser posted image

ej, to je v poroddnišnici, takoj pri vratarju prašej..sicer je pa prec 2. možnost od vratarja desno...tam se javiš pri sestrah v sprejemni, poveš zakaj si prišla in čakaš da te pokličejo :)

_____________________________

rea27


(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Dolenjke
13.10.2009 10:35:27   
rea27
majch..upam, da se bova danes lahko kaj videli..če ne pa jutri..(ljubljana se zna zavlečt)

_____________________________

rea27


(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Dolenjke
13.10.2009 10:45:55   
Anonimen
rea..ti samo fajn zrihtaj...ko boš uspela pač boš.

UZ kolikor vem je tu čisto na začetku, ko je vratar, v pritličju takoj desno. Tam je tudi rentgen. Midve greva tja naslednji četrtek.

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Dolenjke
13.10.2009 10:47:31   
Anonimen
ne v porodnišnici ampak tu na začetku, v strem delu, tam zraven ko je un zelenjavar.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Dolenjke
13.10.2009 11:18:36   
Mateja4
punce pa se je treba za UZ kej naročit prej al ga opravijo tisti dan ko napotnico prineseš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Dolenjke
13.10.2009 12:25:41   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Mateja4

punce pa se je treba za UZ kej naročit prej al ga opravijo tisti dan ko napotnico prineseš?


jst sm poslala napotnico, k jo je dala P in jo dobila nazaj z dopolnjenim datumom in uro

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Dolenjke
13.10.2009 12:27:00   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

ne v porodnišnici ampak tu na začetku, v strem delu, tam zraven ko je un zelenjavar.


aha, torej iz smeri ZD, trafika, zelenjavar. tam ko je obični UZ.

aha, tam sem že bla, k sm mela presekano glavo, se še dobro spominjamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Dolenjke
13.10.2009 12:47:16   
lenčy
živjo!!
evo js sm pa začela pridno diplomo pisat, ker jo moram nardit v slabem pol leta, ker potem bomo že zibali in verjetno ne bo časa za kaj drugega.... mali čmrlček v trebuščku mi vliva voljo, da bom čimprej končalauser posted image
mala princeska navijam tudi zate, da bo diploma kmalu narejenauser posted image
melody čestitke za tako lepo punčkouser posted image  tudi sama zadnje čase razmišlam oz. kar čutim da bova imela deklico...že ime sva izbralauser posted image  čeprav je vseeno kaj bo na koncu, samo da bo zdravo.... sicer pa že čez kakšen mesec zveva, kaj bo...

no grem js zdj nazaj k pisanju naloge.... lep dan vsem!*


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Dolenjke
13.10.2009 13:36:12   
valentinčica30
Punce sploh pa melody nikarte mi skomine delat, mi bi tudi že zibali.  Sicer pa smo v počasnem ritmu začeli z zbiranjem oblekic pa vseh stvari za bebiko, čeprav mamo še cajta. Kolegi majo namreč gužvo v stanovanju in sedaj bi jo radi pri nas narediliuser posted image .
Sicer pa sem dones spet vležečem položaju, me kr neki zvija.
Rea upam da slabosti čimprej minejo.

Pozdravček.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Dolenjke
13.10.2009 17:44:25   
Alex01
Samo da javim, mi smo doma. Je vse Ok z našim srčkom user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Dolenjke
13.10.2009 17:59:15   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Samo da javim, mi smo doma. Je vse Ok z našim srčkom user posted image user posted image user posted image user posted image


supercauser posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Dolenjke
13.10.2009 18:00:16   
kaminek
nč, grem večerjo nardit, da ne bo spet pozno in da nas ne bo želodček boleluser posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Dolenjke
13.10.2009 18:08:22   
Mateja4
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Samo da javim, mi smo doma. Je vse Ok z našim srčkom user posted image user posted image user posted image user posted image

superuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Dolenjke
13.10.2009 19:11:38   
Alex01
Hvala punce user posted image user posted image user posted image .
Smo si oddahnili. So mu naredili EKG, potem ga je pa zdravnik še poslušal in je rekel, da je en nedolžen šumček na srčku, drugače je pa srček zdravuser posted image

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Dolenjke
13.10.2009 19:46:58   
čebelica01
hej dolenkice

vidim , da tle sploh ne sodim več se nikakor ne morem nekaj vklopit v vaše klepete , ker sem že vse to dala čez pa ni kaj več debatirat .

npr. moji več ne rastejo vsak mesec za cm-tre , pa tudi kg so že nekaj časa 20in 21 kg  , da bi se vklopla v te debate . že pišeta in bereta ( skratka sta že velika ) .

da vam pa skozi tipkam , kaj smo počeli bi pa lahko natipkala 3 strani za en dan .

tko da dolenkice uživajte , pridno rastite , papcajte , cartajte se , in bodite zdrave , in v cvetju

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Dolenjke
13.10.2009 21:28:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Samo da javim, mi smo doma. Je vse Ok z našim srčkom user posted image user posted image user posted image user posted image


super, sam da je vse ok

(odgovor članu Alex01)
  Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Dolenjke
13.10.2009 21:41:28   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Samo da javim, mi smo doma. Je vse Ok z našim srčkom user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image , sm vesela za vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Dolenjke
14.10.2009 8:49:47   
Anonimen
grrrrrrrruser posted image user posted image ni objavilo posta

povzetek: naročit na uz čimprej, mi čakamo že od prvega pregleda, pa mamo naslednji teden.

Alex-bravo za srčkauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Dolenjke
14.10.2009 9:10:08   
rea27
hoooj...

uf, zmatrana....no kratka reportaža: naš mali rižek je velik že cele 4 mm :) :) juupiii.. in že se vidi rumenjakova vrečka in srčni ritem :)
koliko sem pa noseča pa tudi moja teta ne ve, ker je bila le ena M, tako da bo treba kr na nuhalno počakat, da zvem koliko sem sploh nosečko :)
počutje: it still sucks..drugače vse po starem...
evika naša bo pa kmalu 6 mesecev stara :) še točno 6 dni .)


lp, r

_____________________________

rea27


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Dolenjke
14.10.2009 9:12:05   
Anonimen
no superuser posted image , ti samo lepo u izi - kolikor se da, pa naprej čuvaj "rižeka".user posted image user posted image

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Dolenjke
14.10.2009 9:26:12   
Mateja4
super Rea user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?