|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test bHcg
1.10.2008 22:47:23   
Anonimen
Do katerega tedna nosečnisti še lahko opraviš test bHcg. Ali ga je možno opraviti tudi v celju. Hvaležna bi bila za vsakršen odgovor zaradi moje slabe izkušnje v prejšni nosečnosti.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test bHcg
2.10.2008 7:11:49   
Dali*
Test lahko opraviš v ZD Celje, greš k zdravniku in ti da napotnico. Nevem pa, če je plačljiv.

Sicer pa ga lahko opraviš mislim da do 12 tedna ziher. Ker ta hormon raste vsake 48 ur za 2 x in do konca tretjega meseca.

Sicer pa se pozanimaj pri svoji G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test bHcg
2.10.2008 7:14:05   
Dali*
Aja, pa fajn je da greš na dve meritvi v razmiku 48 ur, da vidiš kako ti dejansko narašča, če ti.

Sicer pa, če si že opravila CB in imela kakšne krvavitve in pristaneš v bolnici, ti tam tudi izmerijo.

Odvisno kaj točno se dogaja s tabo. Imam premalo oinfo s tvoje strani, da ti bi konkretno svetovala.

Sem ti pa napisala tri opcije in upam, da je katera izmed teh, sicer pa kar vprašaj.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test bHcg
2.10.2008 7:31:40   
*alina*
Ali je res, da pri IMN vrednost bHcg ne preseže 1000?

Jaz sem včeraj prvič dala kri...ker je bila v nedeljo črtica na BC zelo rahla in ker sem po naravi taka, da se rada prepričam sem delala še krvni test. Včeraj je bila vrednost 254 in če prav razumem bi morala biti prihodnji ponedeljek (v kolikor ponovim) vrednost že čez 1000?


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test bHcg
2.10.2008 7:37:09   
Dali*
Res je alina, v ponedeljek mora biti že preko 1000, potem se pa vidi tudi že na UZ.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test bHcg
2.10.2008 9:44:46   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*


Ker ta hormon raste vsake 48 ur za 2 x in do konca tretjega meseca.



sam da te malo popravim, hormon se podvaja na  max 72 ur. Torej če se v dveh dneh ne bi ravno podvojil, ni razloga za paniko user posted image
Pri meni se je podvajal povprečno na cca. 56-60 ur, pa ni bilo čisto nič narobe.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?