|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.10.2019 20:59:38   
Mariposa08
Mah sej pravim, da je bil kot nek zmazek, da ne vem ali sem res kaj videla ali je bilo vse samo plod moje bujne domišljije 🙈 bom počakala še par dni, če M slučajno ne bi bilo bom ponovila test, če pa pride pa tko nimam kej 😊



Anaina ti kar drži pesti za vse nas, enkrat nam bo že uspelo 😀 kako si ti in mala pikica :)? 
K1234 ivf naj bi bil marca prihodnje leto, torej še 4 mesece imava fore probavanja naravno potem pa tisto grozno špikanje in čakanje.. Mah bomo že 😊

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2776
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.10.2019 7:05:51   
Uporabnica123
Pri meni je bil tudi 24dan zmazek tak da je blo komaj kaj videt pa se samo pol crtice je blo ampak je bil drugi dan potem res pozitiven :D tako da probaj! Mogoce pa nerabis cakat na marec :) ❤️ ❤️ 


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2777
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.10.2019 13:15:41   
Mariposa08
Danes zj je prišla moja M :( nič, treba se je pobrat in zopet znova, sem počasi že kar nejevoljna, ko je tko vsak mesec isto. Danes se malo smilim sama sebi, jutri bo že boljše :) držim pesti za ostale, da bojo vsaj kakšne pozitivne novičke! ❤️


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2778
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.10.2019 14:27:53   
Sankka
Mariposa.. ah, saj veš. Drži se.

K, kakšni znaki? Kako se počutiš?

Hjoj mojemu preračunavanju ne bo konca.. Moram z dijaki na neko ekskurzijo v službi, in upam samo, da bo M prišla ob svojem času, da se mi izide ta IUI..

Kako dolgo traja do IVF, joj. Vse se mi zdi tako daleč. Itak je že več kot 4 leta in pol poskušanja, pa vidim, da bo še ful trajalo, preden pridem do IVF.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2779
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.10.2019 17:02:25   
Uporabnica123
Mariposa. Zal mi je :( drzim pesti za naprej!Sanka.  Jaz sem danes 6 dan po iui.. Nic kej ni drgac se.. Spika me tu pa tam po jajcnikih drugace pa vse po starem :) zanima me koliko dolgo se hormon ostane v telesu po stopki? Ce bi delala test kaj prej da nebi bil lazno pozitiven zaradi tega.. In pa ce se cikel kaj spremeni po gonalu in tem ali lahko pricakujem M na isti dan kot ponavadi? S. Upam da resis to pa da se ti bo razpletlo prav z M.. Si drugace vredu? Kdaj pricakujem M? Glede ivfja je pa tudi mene strah ce se nebi prijelo pri iui koliko dolgo cakas potem.. 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2780
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.10.2019 22:09:02   
Sankka
Jaz sem jedla estimo, tako da tezko recem glede M. Prisla je normalno par dni po prenehanju. Stopka ostane mislim da okoli 10 dni, jaz sem delala teste za finto, pa je vsaki dan manj bla crtica. Po moje komot delas prej, s tistimi bolj občutljivimi testi, to je za nas nestrpne heh. Itak pol se v vsakem primeru naredis se na 14 dan. Stopka mislim da je 6500 enot hcgja, ki se razpolavlja na 32 ur. Saj pise v navodilih od gonala, nekaj takega. Prejsnji mesec sem vse imela nastudirano, zdaj pa sem kar vse pozabla 🥴 mislim da bo za vikend vse znanoooo 🤗🤗


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2781
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.10.2019 15:55:03   
Uporabnica123
Sanka. Aja ti si imela se estimo tocno..

No bomo vidli kak bo pri meni. Kateri dan si pa imela negativen test potem? Al si pozabila? :DTorej bom jaz nrdila v petek prvi test ce se nebo M ker me danes nekaj cudno zvija kot da bo prisla.. Ampak se se ne dam da bom slabe volje! Imam se kar upanje :D v petek bo 11 dan po stopki in pa 9 dan po iui. Mogoc kej pokaze mogoc pa ne :) 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2782
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.10.2019 15:56:34   
Uporabnica123
Ubistvu bo v petek 12 dan po stopki in 10dan po iui. Sem se zakalkulirala prej :D 


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2783
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.10.2019 21:35:34   
*Ajda*
Evo punce, da se vam malo oglasim😀 danes sem imela konzilij🙂 nič posebnega ni blo sam malo povejo kako pa kaj... Sedaj moram pa iti dati kri in pa potem ko dobim M pokličem tja😊

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2784
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.10.2019 6:58:29   
Uporabnica123
Punce jaz itak nisem zdrzala in sm danes ze en baby check mini nrdila.. 9 dan po iui je sele tak da nisem nekaj upala.. Prvo nisem vidla nic in itak zalostna ceprav vem da je prehitr.. Pol je pa se moj zacel gledat pod stotimi koti in sma oba vidla kot da bi bila senca druge crtice.. Nebom se prehitr veselila ker lahko da si samo domisljama ampak js mislim da je crtica bla tam zraven samo tok rahla da se ne vidi kej prevec.. Al je pa samo neka senca v najini glavi :D 


(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2785
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.10.2019 7:35:55   
Uporabnica123


user posted image

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2786
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.10.2019 8:39:09   
Mariposa08
K1234 bi znalo bit, da je pozitivno, tudi jaz vidim tam neko senco za drugo črtico 😊držim pesti, da je to to in da se bojo končno pričele lepe novičke 😀 poskusi ponovno jutri ali čez 2 dni, bo že bolj  jasno 😀


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2787
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.10.2019 9:58:55   
Anaina
Uporabnica jaz vidim rahlo drugo črtico... In je čisto ista kot je bila moja.. Potem vsak dan močnejša. Danes sem že 24t. Upam da je to to in da začnete ena za drugo z pluski.. Mariposa tudi za tebe ful navijam da v naslednjem ciklu uspe.. Ko vem da vstrajas že dolgo tukaj.. 🙋‍♀️




(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2788
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.10.2019 10:18:34   
Uporabnica123
Anaina cestitam! Pri meni je nazadnje bilo tudi tak oz se slabse vidno in je bila nosecnost sam da se ni ok koncalo. Bomo vidli :) Sm ful vesela da se katera vidi in da ni samo v glavi :D zdaj mi je kar neki slabo pomoje zato ker sem se prepricala da je kao to to ceprav je se ful prehitro :D

Mariposa upam da je res to to ja. Bom naredila jutri zjutraj spet.. Imam 3 teste se tako da kr vsak dan :D 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2789
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.10.2019 13:47:24   
Anonimen
Jaz tud vidim! Drzim pesti se naprej!!! Naj bo do konca leta se veliiiiko pluskov! Da se prestavimo iz tega foruma na forume za izbiranje vozickov! 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2790
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.10.2019 20:40:11   
Anonimen
Tudi jaz jo vidim 🤗 vso sreco da se spremeni v bolj mocno crtico 😊

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2791
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.11.2019 6:10:04   
Uporabnica123
Joj ka ste vse fajne :D

Danes sem ponovila z istim testom in je isto rahla crtica sam da se je mogoc mal prej pokazala ko vceraj. Mislite da bi se bilo to kaj od stop inekcije ali se kaze nosecnost? 12 dan od stopke je danes in 10 dan po IUI.. Nocem se se veselit :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2792
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.11.2019 6:32:56   
Uporabnica123


user posted image
Prilagam se slikco in ce je mela katera podobno mogoce po IUI?? :) 

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2793
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.11.2019 9:15:18   
Anonimen
To ensure accuracy of your HPT following an hCG trigger shot, keep in mind the following guidelines: wait at least 14 days after a 10,000 IU injection, 10 days after a 5,000 IU injection, or 7 days after a 2,500 IU injection.


Tako pravi stric google. Drzim pesti, da bo jutri ze temnejsa. 
Mene caka pa cakanje. Sem mislim da 4 dni po ovulaciji - prvic odkar testiram ovul teste (vedno ista firma in v tistih dneh trikrat na dan) sem imela zelooooo temno (trikrat bolj kot kontrolno) testno crtico, se nikoli ni bil lh vrh tako opazen. Ta mesec prvic jemljem vitanoval fertility +. Tako da upam, da overdose vitamincki in antioksidanti pomagajo! Poleg tega sem imela prvic v pol leta ful sluzi, kar vleklo se je ko sem sla na wc (morda se slisi ogabno), ampak meni vse to daje upanje, ko sem na dnu. S krvomocnico pa se kar vztrajam kaksnih 10 dni do ovulacije, potem pa prekinem. Mi je zelo dober ratal in vse te rituale ne dojemam kot stres ampak kot priprave na mojega prihajajocega dojencka. 

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2794
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.11.2019 9:27:57   
Anaina
Uporabnica jaz vidim na obeh črtico.. Pomoje ni od stopke..

Držim pesti da je to to in da si nosečka.. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2795
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.11.2019 19:49:45   
fracek
Uporabnica, močno držim pesti, da je to to. Naj se že odločijo ti naši dojenčki, ko jih že tako čakamo 🥰Sem že mislila, da bom tudi jaz uporabila test, ki še čaka doma, ker mi je M glede na prejšnje cikle že zamujala, pa tudi nobenih znakov razen prsi ni bilo, ampak se je danes pojavila, na 27. dan. Saj ok, vsaj upam, da se bodo cikli normalizirali. Izcedkov zadnje tri cikle nisem imela, kar je tudi spodbudno. Naslednji teden pa na 2. posvet in srčno upam, da bodo izvidi ok. Ne smem preveč razmišljat, ker mi vse živo hodi po glavi. Glede na to, da mi je na 1. posvetu rekla, da bo dala kar naprej na IVF, če bodo izvidi ok, mislite, da naju bo dala kar na konzilij? Ali kako to poteka? Kako dolgo se čaka na konzilij? Držite se punce, borke do konca, ane? 💪💪💪

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2796
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.11.2019 20:24:35   
*Ajda*
Uporabnica123 tudi jaz držim pesti😊🤞

Fracek jaz sem čakala na konzilij 1 mesec to v Ljubljani 😊

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2797
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.11.2019 5:54:18   
Uporabnica123
Hvala vsem samo jaz sem spet v dvomih. Vceraj sem popoldan naredila se en baby check mimi ker mi ni dalo mira in itak je biu negativen.. Je pa res da sem velik zelenega caja spila tako da se mi je zdelo da nebo nic pokazalo.. Danes zjutraj sem zopet nrdila in je crtica ista kot vveraj in dva dni nazja zjutraj. Zelo zelo rahla tak kot vidite na slikah.. Danes naj bi prisla M tako da upam da je se normalno da se crtica ni potemnila.. :( grem danes se po par drugih testov da jutri zjutraj probam ce nebo M.. Imam pa krce kot pred M in pa lacna sem tak non stop ze par dni.. Glede prsi pa se nobenega znaka.. Hm hm.. Igrajo se z nami ti "dojencki" ja :PDrugace pa stopko sem dobila tisto minimalno. 250enot al neki takiga tak da ni mozno da je se ba 12 dan not po tem ane? Joj sm ziucna! In jezna! In vse! Da nemore to takoj bit jasno kaj se dogaja.. 


Fracek upam da se ti postimajo cikli in pa super da bosta takoj na ivf sla :) Ajda kako si ti?? Sanka ti si na ekskurziji? Javi se kaj :) 

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2798
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.11.2019 8:24:08   
fracek
Uporabnica, sem ti ravno mislila predlagat, da si pojdi po CB test. Javi, smo v pričakovanju lepih novic.
Ajda, hvala za informacijo. Sem se zdaj spomnila, da čakaš na naslednjo M, da javiš in lahko stvari stečejo. Po tihem še vedno upam, da uspe naravno, po drugi strani pa me potolaži dejstvo, da obstajajo ti postopki, ko drugo odpove.

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2799
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.11.2019 11:04:52   
Uporabnica123
Dobila sm rjav izcedek in pac krci so se zmeram prisotni kot ored M. Tako da vrjetno nebo niz iz teh crtic.. :( 


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?