|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 13:08:24   
Anonimen
Pozdravljene punce tudi iz moje strani. Sem nova na forumu in moram priznati, da se že malo bojim po tolikšnem času poskušanja. Saj vem, da eno leto ni spet toliko, pa vendarle. Naj povem, da je fajn čutiti, da nisem sama v tem, saj se velikokrat počutim ravno tako. Vse okrog mene noseče v prvem do tretjem poskusu, brez težav, nama pa ne uspe. Je težko gledati in poslušati to kljub temu, da vsaki posebej želim samo najboljše! Je pa včasih kar težko. Kakorkoli, ostajam pozitivna in tudi vam želim vso srečo! Če smem, bi pa vprašala, koliko časa se ve že trudite oziroma tiste, ki vam je uspelo, ste dolgo časa rabile? Jaz sem namreč sedaj na točki, ko več ne vem kaj naj si mislim... Prve pol leta sem bila zelo vesela, da sva se odločila za otroka, po pol leta pa je vsaka menstruacija, ki je prišla, ugašala del mojega veselja. Kot ste nekatere že povedale, sem tudi sama že skoraj vsak mesec videla znake nosečnosti, potem pa nič drugega kot razočaranje. Zdaj, se mi zdi, pa da me že psihično tolče, tako da bom vse skupaj verjetno samo še pripeljala do tega, da se bo še bolj zavleklo. Začaran krog. Sem že tečna sama sebi :) malo sem se razpisala, se opravičujem :) vsem želim najboljše, naj se vam želje uresničijo čim prej, pa pogumno naprej, je užitek brati kako se podpirate med seboj in predvsem ne obupate. Lp 

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 13:59:10   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Oo punce, jaz trenutno obupavam nad celo situacijo. Prav sprašujem se, kdaj bom že na vrsti za ta +. Pa se mi zdi, da nikoli. Zadnjič sem šla gledat kakšen voziček bi imela, oh.. sem pa ravno v času O v četrtek pa grem do G in nesem izvide od spermiograma in HSGja. Vam se je kar hitro odvilo se mi zdi. Mi lahko poveste katere preiskave ste imela preden ste začele z IUI in IVF? Sicer spremljam redno forum, samo sem pozabila 🙃 




Cali90, te lahko vprašam kako je bilo potem pri ginekologu? Sama sem tudi opravila hsg in grem komaj 19.12. h ginekologu, ne vem pa kaj pričakovati. Če sem prav zasledila, si ti tudi imela že SO v istem ciklusu. Ker sama si tudi želim poskusiti že zdaj, če bi morda uspelo, ampak se še odločam. Seveda ne želim, da bi bilo kaj narobe. 

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 14:48:35   
fracek
Hello hello. Evo mene iz pregleda prehodnosti jajcevodov. Vse je zgledalo perfektno, tako da je zdaj odpadel se zadnji fizicni vzrok, zakaj ne rata 😁 Sem pa seveda vseeno vesela, da sva oba ok. Ne morem mimo tega, da ne bi se enkrat prehvalila osebja v Mb, jaz sem se med pregledom prav zabavala. Res je, da nas cakalne vrste ubijajo in da so postopki taksni kot so, ampak to je druga zgodba. G mi je povedala, da se ovulacije ni bilo in da en folikel obeta, da bo. Sem pa imela samo 3 folikle, pa se to samo dva primerne velikosti. Malo me skrbi, da v primeru, ce bo prislo do umetne, ne bodo imeli kaj vstavit 🤔 Za SO sem vprasala in ta mesec odsvetujejo nacrtovanje. Imela pa sem Hyfosy, ko preverijo prehodnost s kontrastom z vbrizganjem tekocine. Ne vem, kaj bom naredila, nagibam se k temu, da bi vseeno. Kaj pravite ve? Enkratni antibiotik sem pojedla, boli me nic, imam edino zdaj malo krvavega izcedka, ampak mi je bilo tako receno, da bo.Mariposa, saj vem, da si ze napisala (pozabila) ti nisi v mb ne? Kakor koli, seveda se bova spodbujali 🤗 Uporabnica, kako kaze z M in tvojim Iui?Malecka, tudi meni je zal za tvojo situacijo. Si dobila napotnico za neplodnostno?Lepo bodite in javite se kaj 💪💪💪

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 15:14:14   
Uporabnica123
malecka si dobila M ali je kaj drugega?
Mariposa.. dvakrat sm delala test prvi dan zamude pa drugi potem pa nisem več.. mela sem še enkrat mal krvavega izcedka. tak res mal.. tko da ni blo M. glih danes mam pa ful bolečine v maternici pa jajčnikih. groza.. zdaj bom estimo dobila od kolegice :D tko da bom to uzela pa si naštelala da dobim po 3.1 menzo in da končn grem na ta drugi iui. iz klinike so mi rekli naj grem do svoje G sam predno bom tam dobila datum bo tak že brezveze..nočem da se mi spet iui zavleče.. haha zgleda da smo vse januarja na potezi. baby boom bomo meli user posted image user posted image
imaš kake stranske učinke po clomidu? jaz imam še en paketek doma pa sm bla dans tak jezna da sm rekla da bom kr sama si štelala..sam vem da nebi blo pametno ja predn me kera napade. :D
anonimna dobrodošla med nas ki jamramo :D žal mi je da nas je vedno več tukaj.. zdaj boš tak po enem letu dobila napotnico za neplodnostno tko da kr zateži svojem G naj te čimprej da da gresta na raziskave kje naj bi biu problem.. držim pesti :)
Fracek super da je vse ok! glede osebja v mb pa sm jaz že v dvomih počasi.. ene so tko druge tko.. tak da hvalabogu da imaš vredu izkušnje z njimi :) mislim da je v tvojem primeru že velik punc zanoslo in je blo vse okej tko da nevem zakaj bi preskočla ta cikel brez načrtovanja. nevem no. tak nam ubija že vse skupaj upanje..

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 15:31:56   
*snowflake*
Uporabnica123, hvala za sprejem😊 tudi meni je po eni strani zelo žal, da nas je toliko, po drugi je pa tudi lepo vedeti, da nisi sam in imaš podporo. Jaz držim pesti zate in vse ostale, da bomo čimprej zagledale + 🙂 Je pa pri meni tako, da me je osebna ginekologinja že poslala na reprodukcijo, ta pa na pregled hormonov (jih še čakam) in hsg test za prehodnost jajcevodov, kar sem dala čez včeraj. Je pa preiskava pokazala, da imam en jajcevod prehoden, za drugega se pa ne ve - tekočina namreč do tega ni prišla, pravijo da je bodisi neprehoden bodisi sem imela spazem, zaradi strahu. Namreč, bilo me je zelo strah, ker sem brala po forumih, da je zelo boleče, da grejo ene raje še enkrat rodit kot pa na to, in lahko si mislite, kako sem bila zakrčena🙄😂 me pa ni nič bolelo, kar mi je čudno. Samo neprijetno in živčki so delali na polno. 19-tega bom izvedela kaj naprej, pa bomo videli. Držim pesti za vas! Pa ne bom več anonimna, sem se kar odločila🤗

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 17:13:48   
Anonimen
Snowflake, nama je uspelo po pol leta aktivnega poskušanja - to pomeni, da sem vsak mesec določala ovulacijo, jemala razne dodatke in imela SO bolj kot ne pogosto samo na plodne dni. Zdaj pa vsak dan samo prosim, da se obdrži in da pridem do konca ... 🐞 Tako kot zanositev, tudi nosečnost brez težav in donositev nista samoumevna.Držim pesti za vse vas, vas spremljam in upam, da letošnja zima uresniči največjo željo! ❤

(odgovor članu *snowflake*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 18:39:00   
*snowflake*
Anonimen, se strinjam. Nič ni samoumevno, ampak kar pogumno naprej in pozitivno, verjemi v to, da bo vse ok! 🍀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 19:42:09   
Malecka8
Ta mesec sem jemala Clomid, ni bilo nič.. Tako da zdaj čakam M, že pridno pijem Dabroston, saj mi je to predpisala še za naprej, s Clomidom pa sem zaključila za vedno (predvidevam). 

Danes sem dobila e-napotnico za Antisterilitetno ambulanto, mogla sem napisat točno kot mi je napisala, ker se ta izraz tako redko uporablja, da sem bila šokirana.. 😁 Tako da ja, zdaj se morem naročit, čakalna doba pa je 5-6 mesecev?? Kako dolgo ste ve čakale na prvi pregled? 
Mariposa, v januarju imaš pregled? Malo sem pozabila že kaj ima katera.. :/
Lepo bodite. 🤞

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.12.2019 19:49:11   
Malecka8
Še en odgovor, ker se mi je prej polovica vaših novih komentarjev skrila..

Ni bila M - no, vsaj pomoje ne, ker je bilo kolicinsko zelo malo, roza + sluzasto in to nekje na 17.dan cikla. Vglavnem, čudno. Mariposa - sem sedaj videla, da si napisala da ze gres v postopek januarja..
Držim pesti drage moje. 🤞

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.12.2019 12:46:59   
Cali90
*snowflake* ker po vseh preiskavah (hsg, spermiogram, hormoni, redne M in O) vse vredu mi je predlagal, da probava še pol leta naravno. Imam pa samo en jajcevod, ker sem imela enkrat že IMN. Če bi se odločila, da hočem na umetno bi mi itak dal napotnico, glede na to, da se približujeva dvem letom neuspeha. Sem se odločila, da grem v začetku aprila po napotnico, če ne bo do takrat uspelo. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.12.2019 13:12:30   
Mariposa08
*Snowflake* dobrodošla med nami 😀 pomojem bi tudi bilo dobro, da bi ti tvoja G dala počasi napotnico za neplodnostno, da malo globlje pogledajo, če je kje problem.



K1234 glede clomida kaj pa vem, špikanje v predelu jajčnikov, napihnjenost, izpadanjee las in pa malo mozoljčkov. Mene najbolj moti izpadanje las, jih imam povsod 😂

Malecka januarja imamo posvet glede umetne, naj bi šla na umetno marca meseca, ko dobim M, tako mi je bilo rečeno. Bi bila vesela, če bi šli že kr januarja v postopek 😀Aja antisterilitetna ambulanta je po novem ambulanta za neplodnost😀? Odvisno kje bosta, za MB in LJ nevem koliko časa traja, za Dravlje, kjer sva midva sva ba prvu posvet čakala 1 mesec, tako da odvisno od klinike do klinike. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.12.2019 14:35:23   
Cali90
Mariposa kako to, da sta se odločila za Dravlje? Tudi jaz se bom vrjetno za njih, ker imajo najkrajše čakalne dobe. Imam pa do aprila še čas, da izgubim kakšen kg. Me že mika, da bi šla prej po napotnico ampak sem se odločila, da do aprila počakam in malo shujšam, ker se baje Reš rad vtakne v kilograme. Saj jih nimam nekaj ful preveč bi bila pa vesela, če bi mi jih uspelo izgubiti vsaj 5, že zaradi sebe. So se pri tebi kaj vtaknili v kg? 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.12.2019 15:23:09   
Mariposa08
Cali midva sva pri dr. Mili Lomšek, moj je pri njej opravil tudi spermiogram in je bila že takrat zelo prijazna, na netu sem prebrala same pohvale o njej in, da je veliko žensk z njeno pomočjo zanosilo. Za Reša sem slišala marsikaj, več slabega kot dobrega, ga ne poznam tako, da sodit ne morem, ampak pri meni, če je nekdo že na " slabem" glasu, potem ne bom rinila tja 😀



Glede kg, tudi jaz sem se odločila, da malo shujšam, od teh hormonskih tbl sm šla ziher enih 3-4kg  gor, mal sm jih že izgubila ( 2 kg ), še kšne 2-3kg moram dol spravit pa bo lih ok🙈 meni se samo okoli bokov in trebuha to mal nabira, ni grozno ampak lih tok, da me moti 😂

V Dravlje sva šla pa zato, ker ni čakalne dobe, midva pa sva malo že v letih in itak veva pri komu je problem in kakšen, preiskave sva že prej dala skozi, tko da sva rekla, da bova prvo kr kle poskusila 😊

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.12.2019 17:52:21   
Malecka8
Zgleda ja, da je Antisterilitetna ambulanta - ambulanta za neplodnost.. 😁 Noro..Vglavnem, na prvi pregled sva naročena aprila.. Noro se mi bo vleklo vse skupaj, ker se mi že zdaj. Bo pa moj že prej opravil spermiogram, da bova kr s temi izvidi šla tja, da ne bomo potem še tega čakali. Jaz pa tak prej ne morem nič kajne? 
Uf.. Premikam se, počasi.. Čakamo... 
Hjoj Mariposa upam, da ti vseeno dajo kaj prej.. :* 
Držim pesti za vse. ♥️


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.12.2019 12:27:10   
fracek
Malecka, midva sva v Mb 4 mesece cakala na prvi posvet, nato dobila napotnice za vse preiskave in po treh mesecih drugi posvet. Zdaj sem pa naslednjic samo jaz narocena na kontrolo konec januarja - tako malo za obcutek.

Snowflake, dobrodosla. Sem ti ze napisala zadnjic izcpno, pa me je zabrisalo ven. Lepo si napisala tvoje prvo sporocilo. Prav vse smo na istem, en kup nekih obcutkov, ki jih lahko razumejo le zenske, ki se z vsem tem spopadamo ... midva se trudiva 18 mesecev, je pa res, da sem jaz ze med veterankami z mojimi leti (37) in se nimam otrok. Ampak bo, vem da bo. 💪💪💪 Aja punce, midva sva bila vceraj poredna 🙊 in nisva upostevala priporocil 😈 Upam, da ne bom obzalovala, ampak zdaj tako je, kar je 😉😁Lepo bodite 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.12.2019 16:27:21   
Malecka8
Oh joj.. Fajn se vlece vse to skupaj.. :/

Kaj pa za spermiogram se lahko kaj prej naroci? Kako dolgo pa se to čaka? Da bi mogoce na to sel prej, pa s temi izvidi potem pridema ze tja? Nic nevem o nicemer, bom vesela vsake informacije. Tudi glede prvega pregleda me zanima, kako poteka? :) 
Vse lepo, naj vam miklavz danes prinese.. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 9:21:44   
*snowflake*
Končno sem se uspela prijaviti, me nekaj heca tale forum. Fracek, hvala za topel sprejem. Res ste super punce tukaj in sem prav vesela, da sem se prijavila. Prave borke ste. Jaz sem določen čas prav pozitivna, pa si mislim ko bo bo, preostali del časa pa.. saj veste.. žalost, razočaranje.. najboljše je, ko čakaš proti koncu ciklusa, ali je uspelo, ko pa pride tecka, smo pa spet razočarani. In tako se ponavlja iz meseca v mesec. Pa saj bo. Verjamem, da bo tudi za nas posijal sonček 😊 drugače pa pri 37 ni še nič izgubljeno, ostani samo pozitivna. Moja sodelavka je pri 41 in potem 43 rodila. Se je tudi matrala, ker ni in ni uspelo, potem pa so ji končno našli pregrado, jo odstranili in je uspelo. Jaz sem 31, nikoli še bila noseča. In punce, res vas je dobro brat, ste enkratne in jaz držim pesti za vsako posebej🍀 upam, da se vsaj kakšni posreči, da ji božiček prinese to nepopisno darilo, ob tem bomo pa tudi ostale dobile dodatno spodbudo in upanje! Imejte krasen december❄️

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 9:46:09   
*snowflake*
Malecka8, glede spermiograma jaz vem to, da ga je moj mož moral opraviti še preden sva šla na reprodukcijo, sicer te ne vzamejo. Verjetno so pa tudi kakšne izjeme. Šel je pa v Lj na Šlajmerjevo, dobil je zelo hitro termin, v manj kot enemu mesecu (seveda vse preko napotnice). Izvide je moral it osebno prevzeti, čez teden-dva. V kolikor bi ga moral ponoviti (slabi ali nepravilni izvidi), so pa rekli, da ga bodo poklicali. Imel ga je avgusta. Skratka, poklicali ga nikoli niso, čeprav je imel en parameter slab, ampak zgleda, da ni kritično, če ga niso poklicali. Zdaj pa nosim ta spermiogram povsod kamor grem, ga pa pogledajo zelo na hitro in pravijo, da je v redu. Zdaj pa jemlje fertilup za moške že mesec in pol in me prav zanima, če se je kaj izboljšalo. Vcasih se človek kar sprašuje kako je lahko na videz vse v redu, še vedno pa ne uspe. Čeprav mislim, da je tu stres velik faktor. Midva sva oba imela zelo stresno leto, predvsem na področju kariere, in se včasih sploh ne čudim, da se še ni prijelo. No, če je samo to, pol enkrat bo. Ampak težko se je sprostiti. Ko mi kdo reče, samo sprosti se, ratam kar jezna. Si mislim, kaj govoriš, če nimaš takšnih težav in ti uspe samo ko se pogledaš s partnerjem. Je pa res, da v teoriji to pač drži, sam v praksi je težko izvesti in sam moraš priti do tega. Kako se pa ve punce, ki se soocate že z naslednjim korakom - umetno, je stresno, kaj fizično boleče? Ko vas takole berem, se mi zdi, da se dobro soocate s tem, zase pa kar dvomim, da bom sposobna tega, v kolikor bi morala. Ne vem, če sem tako pogumna. Je pa res, da ne poznam tega in neznanega nas je pač vedno malo strah.. če bi že mogla v to, bi verjetno šla lažje samo zaradi vašega poguma in pozitivne energije. 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 13:11:43   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Malecka8

Ta mesec sem jemala Clomid, ni bilo nič.. Tako da zdaj čakam M, že pridno pijem Dabroston, saj mi je to predpisala še za naprej, s Clomidom pa sem zaključila za vedno (predvidevam). 

Danes sem dobila e-napotnico za Antisterilitetno ambulanto, mogla sem napisat točno kot mi je napisala, ker se ta izraz tako redko uporablja, da sem bila šokirana.. 😁 Tako da ja, zdaj se morem naročit, čakalna doba pa je 5-6 mesecev?? Kako dolgo ste ve čakale na prvi pregled? 
Mariposa, v januarju imaš pregled? Malo sem pozabila že kaj ima katera.. :/
Lepo bodite. 🤞




Zakaj pa imaš Dabroston? Jaz sem ravno zaključila z njim, pa sem še pred koncem jemanja dobila rjave izcedke. Ne vem, a ne deluje, al v čem je težava.

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 13:31:45   
Malecka8
Dabroston imam, ker drugače ne dobim menstruacije. :/



(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 13:35:39   
*snowflake*
Sofie, lahko da ne deluje Dabroston. Jaz sem imela trimesečno terapijo s tem zdravilo, za preprečitev predkrvavitev, ker 2-5 dni pred menstruacijo dobim vedno rjave izcedke. Pa mi je po enemu mesecu iz dveh tablet ginekologinja priporočila tri tablete, pa po treh mesecih jemanja še vedno ni bilo izboljšanja. Tako da sem po njenem nasvetu prenehala. Je pa rekla, da so zelo švoh ti tableti. Tako da meni niso pomagale. Je pa za več namenov - lahko da za druge namene kaj bolj pomaga. Meni vsekakor niso. Se mi zdi, da sem jih jedla za prazen nič.

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 18:03:48   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Sofie, lahko da ne deluje Dabroston. Jaz sem imela trimesečno terapijo s tem zdravilo, za preprečitev predkrvavitev, ker 2-5 dni pred menstruacijo dobim vedno rjave izcedke. Pa mi je po enemu mesecu iz dveh tablet ginekologinja priporočila tri tablete, pa po treh mesecih jemanja še vedno ni bilo izboljšanja. Tako da sem po njenem nasvetu prenehala. Je pa rekla, da so zelo švoh ti tableti. Tako da meni niso pomagale. Je pa za več namenov - lahko da za druge namene kaj bolj pomaga. Meni vsekakor niso. Se mi zdi, da sem jih jedla za prazen nič.



Možno. Pri meni je bilo dejansko naprej ok. Od takrat ko sem jih začela jemat pa do 2 dni pred koncem nisem imela nič izcedkov. Zdej čakam, da pride M. Potem pa spet UZ. 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 18:05:20   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa08

Cali midva sva pri dr. Mili Lomšek, moj je pri njej opravil tudi spermiogram in je bila že takrat zelo prijazna, na netu sem prebrala same pohvale o njej in, da je veliko žensk z njeno pomočjo zanosilo. Za Reša sem slišala marsikaj, več slabega kot dobrega, ga ne poznam tako, da sodit ne morem, ampak pri meni, če je nekdo že na " slabem" glasu, potem ne bom rinila tja 😀



Glede kg, tudi jaz sem se odločila, da malo shujšam, od teh hormonskih tbl sm šla ziher enih 3-4kg  gor, mal sm jih že izgubila ( 2 kg ), še kšne 2-3kg moram dol spravit pa bo lih ok🙈 meni se samo okoli bokov in trebuha to mal nabira, ni grozno ampak lih tok, da me moti 😂

V Dravlje sva šla pa zato, ker ni čakalne dobe, midva pa sva malo že v letih in itak veva pri komu je problem in kakšen, preiskave sva že prej dala skozi, tko da sva rekla, da bova prvo kr kle poskusila 😊



A v Dravlje greš lahko tudi z napotnico?

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 18:57:13   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie



IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa08

Cali midva sva pri dr. Mili Lomšek, moj je pri njej opravil tudi spermiogram in je bila že takrat zelo prijazna, na netu sem prebrala same pohvale o njej in, da je veliko žensk z njeno pomočjo zanosilo. Za Reša sem slišala marsikaj, več slabega kot dobrega, ga ne poznam tako, da sodit ne morem, ampak pri meni, če je nekdo že na " slabem" glasu, potem ne bom rinila tja 😀



Glede kg, tudi jaz sem se odločila, da malo shujšam, od teh hormonskih tbl sm šla ziher enih 3-4kg  gor, mal sm jih že izgubila ( 2 kg ), še kšne 2-3kg moram dol spravit pa bo lih ok🙈 meni se samo okoli bokov in trebuha to mal nabira, ni grozno ampak lih tok, da me moti 😂

V Dravlje sva šla pa zato, ker ni čakalne dobe, midva pa sva malo že v letih in itak veva pri komu je problem in kakšen, preiskave sva že prej dala skozi, tko da sva rekla, da bova prvo kr kle poskusila 😊



A v Dravlje greš lahko tudi z napotnico?





Ja, tudi z napotnico lahko greš v Dravlje 😀 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.12.2019 19:57:46   
*snowflake*

Kaj pa preverjate pri UZ? To me je vedno zanimalo, ker nekatere hodite potem na UZ. A da izves kdaj bo ovulacija ali kaj drugega? Pa druge? Je že kakšna blizu nepričakovane menstruacije? Upam, da bo kmalu spet kakšen + 😊
IZVIRNO SPOROČILO: Sofie



IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Sofie, lahko da ne deluje Dabroston. Jaz sem imela trimesečno terapijo s tem zdravilo, za preprečitev predkrvavitev, ker 2-5 dni pred menstruacijo dobim vedno rjave izcedke. Pa mi je po enemu mesecu iz dveh tablet ginekologinja priporočila tri tablete, pa po treh mesecih jemanja še vedno ni bilo izboljšanja. Tako da sem po njenem nasvetu prenehala. Je pa rekla, da so zelo švoh ti tableti. Tako da meni niso pomagale. Je pa za več namenov - lahko da za druge namene kaj bolj pomaga. Meni vsekakor niso. Se mi zdi, da sem jih jedla za prazen nič.



Možno. Pri meni je bilo dejansko naprej ok. Od takrat ko sem jih začela jemat pa do 2 dni pred koncem nisem imela nič izcedkov. Zdej čakam, da pride M. Potem pa spet UZ. 



(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?