|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.12.2019 9:17:40   
Anonimen
Punce rabim pomoc. Ocitno mi nosecnost res ni naklonjena. Sem v 8. Tednu nosecnosti. Kaksen teden nazaj sem na roki opazila mozoljcek ki pa se je do danes spremenil v mehurckast kolobar. Predvidevam da je to macja bolezen (po slikah sodec). Danes ali jutr imam zdravnika (mi se sporoci kdaj lahko pridem)....kaj lahko pricakujem? Sploh nevem. Skrbi me da bo s plodom kaj narobe. 😞

(odgovor članu *snowflake*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.12.2019 13:56:32   
Anonimen
Morda lahko povprašaš dr. Pušenjaka na medover forumu - odgovarja vsak dan in je strokovnjak. Držim pesti, da bo vse ok. Me pa vseeno zanima kako bi se lahko okužila, si v stiku z mačkami, otroci? Ker menda moraš biti kar v kontaktu z rano oz. okuženimi živalmi. Meni je sestra takoj ko sem se naročila na pregled zabičala, da naj se ne dotikam mačk, ampak se jih tudi sicer ne.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.12.2019 14:07:36   
Anonimen
Imam doma 3 macke...niso potepuske so bolj kot ne vedno doma, rane nimajo nikjer nobene, vedno ko jih neham bozat si temeljito umijem roke. Odkar pa sem izvedela za nosecnost jih ne bozam vec niti nimajo vec vstopa v stanovanje (ponavadi so prisle v dnevno lezat pod radiator to je to kar so hodile po hisi). Macke imamo doma ze prakticno od mojega rojstva in se nikoli nisem imela problemov z okuzbami

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.12.2019 14:36:00   
Anonimen
Sem nasla na spletu, da "Če zbolijo nosečnice, plod ni v nevarnosti, saj gre za lokalno glivično okužbo kože." Ampak vseeno bodo strokovanjaki bolj vedeli. Upam da je kaj drugega in bos lahko mirna. Se pa znaki lahko pojavijo sele po 9-10 dni ali pa celo 3 tedne po okuzbi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.12.2019 14:45:13   
Anonimen
Glede na to da imam samo en izpuscaj tega (cca. 1cm premera) upam da ni nevarno, kakor vidim slike na spletu imajo zelo hude oblike te okuzbe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.12.2019 22:31:32   
naty1989
Anonimen
Naj te potolažim, da boš tudi ti zanosila. Vse ob svojem času. Bo to tvoj prvi otrok? Glede tega da ti ne rata zanosit vpliva starost, če si nad 30 potem je ponavadi dlje. Če si manj je lahko kaj prej. Drugače pa povprečno pri zdravih parih traja 1 leto, da se zanosi. Kr dolgo ane? Tudi meni se je to zdelo nemogoče in sem mislila, da jaz bom pa ja zanosila takoj,haha. Sej sem ja zdrava, ne kadim, ne pijem...se zdravo prehranjujem...pa ni bilo tako. Drugače sem pa jaz rabla 11 mesecev da je ratalo, 10 neuspešno. Sem že mislila da ne bo nič iz tega, sem se isto počutila kot ti, vsem rata, vse noseče jaz pa vedno M dobila. Ah kaj hočemo, no na koncu ko sem že šla do G in mi je dal tabletke, pa so ostale zapakirane,haha. In je ravno takrat uspelo. Še nekaj mi je omenjal da se gre potem na zdravljenje na kliniko...pa sem bila cela v bedu, da tja pa že ne bom šla. No hvala bogu ni bilo treba. 
Na nezanositev pa tudi vpliva če se sekiraš, bolj se sekiraš manj rata. Čeprav čist razumem da je zelo težko ja. Ampak imej upanje, ko boš že čist fertik, mislila da nikoli ne bo, potem bo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.12.2019 16:24:04   
*snowflake*


IZVIRNO SPOROČILO: naty1989

Anonimen
Naj te potolažim, da boš tudi ti zanosila. Vse ob svojem času. Bo to tvoj prvi otrok? Glede tega da ti ne rata zanosit vpliva starost, če si nad 30 potem je ponavadi dlje. Če si manj je lahko kaj prej. Drugače pa povprečno pri zdravih parih traja 1 leto, da se zanosi. Kr dolgo ane? Tudi meni se je to zdelo nemogoče in sem mislila, da jaz bom pa ja zanosila takoj,haha. Sej sem ja zdrava, ne kadim, ne pijem...se zdravo prehranjujem...pa ni bilo tako. Drugače sem pa jaz rabla 11 mesecev da je ratalo, 10 neuspešno. Sem že mislila da ne bo nič iz tega, sem se isto počutila kot ti, vsem rata, vse noseče jaz pa vedno M dobila. Ah kaj hočemo, no na koncu ko sem že šla do G in mi je dal tabletke, pa so ostale zapakirane,haha. In je ravno takrat uspelo. Še nekaj mi je omenjal da se gre potem na zdravljenje na kliniko...pa sem bila cela v bedu, da tja pa že ne bom šla. No hvala bogu ni bilo treba. 
Na nezanositev pa tudi vpliva če se sekiraš, bolj se sekiraš manj rata. Čeprav čist razumem da je zelo težko ja. Ampak imej upanje, ko boš že čist fertik, mislila da nikoli ne bo, potem bo. 



naty1989, predvidevam, da tvoj odgovor leti name, ko sem prvič pisala kot anonimna (eno stran nazaj). Lepa hvala za lepe in pozitivne misli, pridejo še kako prav. Bo (upam) moj prvi otrok, ja, stara sem pa 31. Na tem sva začela delati pri mojih 30. Če sem bolj natančna, sva zdaj v 11 krogu (upam, da bo tudi meni uspelo, tako kot tebi😄, hehe). Je pa res, da sem bila v velikem stresu celo leto, zaradi službe in me tudi zaradi tega nič ne preseneča, da še ni uspelo. Stres dela svoje. Se trudim sprostiti, sploh december imam zelo rada, pa tudi ne misliti na zanositev. Čeprav, vemo kako je to. Misli so vedno tukaj, vmes se malo pozabi, ko pa spet nastopi čas, da vidimo ali je ratalo ali ne, pa bolj mislim na to. Ravno sedaj me loči še nekaj dni do (ne)pričakovane menstruacije in kaj drugega kot pa to, da čakam samo na odgovor. Hehe. Težko si človek pomaga pri tem. Je pa res, da je ponavadi ravno takrat, ko najmanj pričakuješ. In če teorija drži kot pribita, potem pri meni nikoli ne bo, ker vsak konec ciklusa čakam na odgovor🙄😂 enkrat bo že bolje, i guess😊🍀 hvala še enkrat za lepe misli. Cenim. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.12.2019 11:55:13   
fracek
Zdravo punce, kako ste kaj? Kaj novega?

Bozicku smo ze pisale ne? 😂
Se vedno cakam posto od konzilija, zdaj je ze vec kot mesec dni, pa se nic. Upam, da bo se letos ...Jaz sem imela vceraj, na 19. dan cikla, zelo mocne krce v maternici, prsi pa me tudi ze dva dni bolijo tako, da jih cutim ze med samo hojo. Znano ne? Danes pa nimam vec krcev, samo eno kosarico vec 😋 Glede na to, da je pri meni to kar pogost pojav, zaenkrat pripisujem pms-u 🤨 M naj bi dobila tam od 24. dne enkrat, ampak tudi tej vec ni za zaupat, ker si tudi redno nekaj premisljuje hehe. Tako da ja, Snowflake, hoces noces pricnes ta cas razmisljat, ce je kaj uspelo ali ne. V ostalem casu pa tudi meni na sreco uspe odmislit vse skupaj. 
Lepo bodite in javite se kaj.

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.12.2019 11:59:57   
fracek
Anonimna, kaj novega glede izpuscaja? Ce si imela v mislih mikrosporijo, je to res taka trdovratna glivicna okuzba, ki pa najverjetneje ne bi smela imet nekih posledic za plod, v nasprotju s toxoplazmozo. Sem imela enkrat ms. 5 dni na tabletah, potem pa sem se enih 5 mesecev mazala s kremo, preden so izginili fleki. Glavni prenasalci pa seveda macke, konji in ovce ...


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.12.2019 13:42:40   
Mariposa08
Fracek, tudi jaz naj bi M dobila okoli 24,25 decembra, sem šele 16.dan, ravno po O, zaradi dabrostona pa M itak dobim malo prej kot ponavadi ampak se tko kot pri tebi kljub tbl malo zmišljuje vsak mesec 😀 mene prsa nič ne bolijo, jaz sem se kr sprijaznila, da bo očitno potrebna umetna. Fracek upam, da dobiš čimprej odgovor od konzilija, lahko pa, da ti božiček prinese darilo 😀


Kako ste ostale, je kaj novega pri kateri? 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.12.2019 8:31:30   
*snowflake*
Fracek, nas je verjetno kar nekaj takšnih a ne? Jaz bi jo morala dobiti čez 4 dni in vsak dan se napetost zvišuje, seveda. Prsi me tudi precej bolijo, ampak tudi pri meni je to pogost pojav po ovulaciji. Nimam pa zaenkrat še nobenih krčev, ponavadi tudi te dobim že par dni prej. In pa predkrvavitve še pričakujem, ki jih imam vsak mesec 😕 sem pa prvi mesec po terapiji z dabrostonom. Upam, da bo redna, da ne bo spet na 30+ dni. Mi jo je kar uredil, sem imela tri mesece točno na 28. dan, kar je super, ker se mi potem ni treba ukvarjat z brezveznimi zamudami. Mariposa, je tebi dabroston tudi uredil ciklus? Božičku pošiljamo želje, seveda, bomo videli, če se kateri zgodi kakšen čudež. Držim pesti za vse nas. Fracek, upam, da čim prej dobiš pošto, verjamem kako ti šele to gre na živce, ko vsak dan misliš, zdaj bi pa že lahko prišlo kaj... Kaj pa, da bi mogoče poklicala kaj tok časa traja? Ne vem kak je postopek sicer, ampak s klicem verjetno nimaš kaj izgubit. Anonimen, tudi mene zanima, kako je s teboj? Vse ok?En lep in miren vikend vam želim😊

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.12.2019 9:37:36   
Anonimen
Fracek. Ja mi je zdravnica potrdila da gre za tipicno macjo bolezen - mikrosporijo. Predpisala mi je kremo atifan katero moram mazati 2x na dan 14. Dni oz. Do naslednjega pregleda potem pa se nadaljnih 6 tednov da se zares zares pozdravi....mi je kar malo odleglo ko mi je rekla da je samo to. Najbolj me je skrbelo da bi lahko bila toksoplazmoza 😓 (ponavadi pokasiram vse najslabse). Za "nagrado" pa sem v zadnjih dneh mocno zakrvavela, nekako tako kot pri M in sem mislila da je vsega konec, meni se je ze napol podru svet. Sem sla na urgenco kjer so ugotovili da je s plodom vse OK, dobila sem dabroston (2x na dan po 1 tableta), krvavitev pa je ostala nepojasnjena, nihce ne ve zakaj je prislo do tega, bil je celo sum da se je cistilo od vgnezditvene (katere nisem imela) samo se mi zdi cudno, da bi to toliko casa hodilo ven namrec do vgnezditve je prislo najmanj 5 tednov nazaj. Do zdaj sem bila recimo da vsak teden od kar vem za nosecnost pri zdravniku zaradi izcedkov in krvavitev, nekateri pravijo da prevec panicarim jaz pa mislim da je bolje da grem pogledat za kaj gre kot da se ne zmenim za to in bo prepozno. Tako da ta teden me sele caka prvi uradni pregled pri G in upam da bo vse OK...
Malo sem se razpisala. UPS 🙊....kako je pri vas punce? Se ze kje kaj dogaja? Se je pri kateri ze kaj premaknilo pri zdravnikih?

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.12.2019 11:17:42   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Fracek. Ja mi je zdravnica potrdila da gre za tipicno macjo bolezen - mikrosporijo. Predpisala mi je kremo atifan katero moram mazati 2x na dan 14. Dni oz. Do naslednjega pregleda potem pa se nadaljnih 6 tednov da se zares zares pozdravi....mi je kar malo odleglo ko mi je rekla da je samo to. Najbolj me je skrbelo da bi lahko bila toksoplazmoza 😓 (ponavadi pokasiram vse najslabse). Za "nagrado" pa sem v zadnjih dneh mocno zakrvavela, nekako tako kot pri M in sem mislila da je vsega konec, meni se je ze napol podru svet. Sem sla na urgenco kjer so ugotovili da je s plodom vse OK, dobila sem dabroston (2x na dan po 1 tableta), krvavitev pa je ostala nepojasnjena, nihce ne ve zakaj je prislo do tega, bil je celo sum da se je cistilo od vgnezditvene (katere nisem imela) samo se mi zdi cudno, da bi to toliko casa hodilo ven namrec do vgnezditve je prislo najmanj 5 tednov nazaj. Do zdaj sem bila recimo da vsak teden od kar vem za nosecnost pri zdravniku zaradi izcedkov in krvavitev, nekateri pravijo da prevec panicarim jaz pa mislim da je bolje da grem pogledat za kaj gre kot da se ne zmenim za to in bo prepozno. Tako da ta teden me sele caka prvi uradni pregled pri G in upam da bo vse OK...
Malo sem se razpisala. UPS 🙊....kako je pri vas punce? Se ze kje kaj dogaja? Se je pri kateri ze kaj premaknilo pri zdravnikih?



Anonimna, mi je žal da je res mačja bolezen, ampak važno da bo z otročkom vse ok! In pa sočustvujem s tabo glede krvavitev... Meni se je pripetila samo enkrat in je pocasi sla ven, od takrat je mir, ko sem zacela z dabrostonom. Me je pa strah vsakega krca, spika, izcedka, vsega... Naslednji pregled imam nuhalno cez 3 tedne. Me je samo strah kaj bo, ce bo se utrip itd. Res drzim pesti za vse! 🐞

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.12.2019 10:46:50   
Mariposa08
*Snowflake* meni je dabroston uredil cikle, jemljem ga od 15-25 dne cikla, od 3.-7. pa clomid. Sem pa že pošteno sita teh hormonov, še januarja pijem clomid in dabroston in potem s tem zaključim verjetno do marca, ko naj bi bila umetna. Tako, da že komaj čakam januar, da se naročiva na posvet konec januarja, da vidimo na čem smo 😊


Kako ste kej ostale, Cali, Sankka, K1234, kej novega pri vas :) ? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.12.2019 0:05:36   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa08

*Snowflake* meni je dabroston uredil cikle, jemljem ga od 15-25 dne cikla, od 3.-7. pa clomid. Sem pa že pošteno sita teh hormonov, še januarja pijem clomid in dabroston in potem s tem zaključim verjetno do marca, ko naj bi bila umetna. Tako, da že komaj čakam januar, da se naročiva na posvet konec januarja, da vidimo na čem smo 😊


Kako ste kej ostale, Cali, Sankka, K1234, kej novega pri vas :) ? 



Če prav razumem se ga je od 15. dneva in zadnji dve tableti vzameš 24. dan? Jaz sem ga sedaj dobila še za tri mesece, ker imam ves čas izcedke. Upam da se sedaj uredi. Danes je UZ pokazal, da se mi maternica sama slabo čisti po M. Zato tudi dabroston. Upam, da bo kakšen pozitiven rezultat. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.12.2019 9:48:34   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie



IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa08

*Snowflake* meni je dabroston uredil cikle, jemljem ga od 15-25 dne cikla, od 3.-7. pa clomid. Sem pa že pošteno sita teh hormonov, še januarja pijem clomid in dabroston in potem s tem zaključim verjetno do marca, ko naj bi bila umetna. Tako, da že komaj čakam januar, da se naročiva na posvet konec januarja, da vidimo na čem smo 😊


Kako ste kej ostale, Cali, Sankka, K1234, kej novega pri vas :) ? 



Če prav razumem se ga je od 15. dneva in zadnji dve tableti vzameš 24. dan? Jaz sem ga sedaj dobila še za tri mesece, ker imam ves čas izcedke. Upam da se sedaj uredi. Danes je UZ pokazal, da se mi maternica sama slabo čisti po M. Zato tudi dabroston. Upam, da bo kakšen pozitiven rezultat. 





Sofie res je, 24.dan vzamem zadnjo tbl,  ene 2-3 dni po tem pride M. Kako pa to, da se maternica slabo čisti po M? Jaz sem dabroston dobila za ureditev cikla in pa ker sem imela zelo stanjšano maternično sluznico, zdaj je bolje, pomojem še januarja pijem vse to z klomidom, potem bom videla kako bo s pripravami pred ivf postopkom. Bom pa šla na akupunkturo pred in med ivf postopkom, sem že zmenjena z neko gospo, da jo pokličem po novem letu, da se dogovoriva vse okoli tega. Je rekla, da se ravna po neki angleški metodi in, da so tako že ene 3 zanosile v postopku, prej so bili pa vsi postopki neuspešni. Mi jo je pa priporočila kolegica. Sem pozabila malo, je tebi v prvo tudi z akupunkturo uspelo ali sem malo zamešala? 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.12.2019 14:39:19   
Cali90
Pri meni nič novega, včeraj je spet prišla M. Odštevam do aprila, da grem po napotnico 😖

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.12.2019 19:05:02   
*snowflake*
Pri meni tudi nič novega. Očitno letos ne bo nič uspelo. Danes bi jo morala dobit, malo zgleda, da zamuja, imam pa že od včeraj spet izcedke in glavobol. Kok mi gre pa to na živce.. a ima katera tudi te probleme, da ima rjave, krvave, tudi črne izcedke pred menstruacijo? Sem zdaj kar prestrašena, če je mogoče to razlog, da ne pride do zanositve. Pa še moteče je za znoret. No, spet čas tečnobe in spraševanja o tem, kdaj bom pa jaz na vrsti, če sploh bom kdaj. Obupna sem te dneve. Jutri imam ginekologa in bom kar malo pojamrala glede teh izcedkov. Upam, da se ve kaj bolj kot jaz počutite, čeprav vem, da ima vsaka svoje slabe dneve. Pa naj bo več tistih tadobrih🤗

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.12.2019 19:37:14   
*Ajda*
Punce, da se še jaz malo javim.. Pri meni tudi nič novega. Prišla je M včeraj ampak ful malo res, danes je pa še manj... Tako, da res nevem kaj se to heca? Se pa že nekaj dni ful slabo počutm. Včer zvečer se mi je pa tolk vrtelo, da sem mislna, da bom skupi padla... Nikol še tko😕. Sedaj pa čakam na datum v januarju za umetno😊


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.12.2019 20:27:26   
fracek
Hello hello. Pa kaj je zdaj to punce ... tudi meni se je zacel danes temno rjav, skoraj crn izcedek. Sem 25 dan cikla, pms pa tak, da sem si tudi sama ze dala nekaj upanja, da sva mogoce kaj pricarala. Pa zgleda ne bo nic. Meni pa se je zadnje stiri dni prebava trikratno pospesila, pa slabo mi je bilo na momente, prsi sem med hojo cutila, pa za vsako stvar cela solzna. Grooozno, koliko imamo zenske same s sabo opravka 😱 Kaj hocemo, bozicek predebel, ni mogel cez raufnk 🤪 


Zelim vec srece ostalim, ki se cakate ma razplet. Ostale pa pogumno v 2020. 🤗🤗🤗

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.12.2019 10:48:28   
Mariposa08
Fracek in Ajda mogoče pa je nek poseben razlog za vajine vrtoglavice in nihanje razpoloženja 😀



Cali žal mi je za M, zakaj pa ne bi šla prej po napotnico? Še vedno malo upaš, da bi naravno uspelo? Ma sej vem kako se počutiš, sem bila na istem. Sej bo, 2020 mora bit naše leto, še zelo lepa letnica je 😂🙈

Jaz še par tbl dabrostona vzamem in potem čakam M, mene prsa bolijo od dabrostona pomojem, ne verjamem, da bi karkoli bilo, samo prehladila sem se 🤦‍♀️🙄 
Sankka in K1234 kje sta se zgubili? Javita se kaj! 😊

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.12.2019 11:30:06   
*Ajda*
Pri meni se dogaja nekaj čudnega.. Samo en dan pa pol sem imela M.. Pa še to skoraj nič.. Res mi ni jasno kaj je to? 🤷‍♀️Sem pa dobila datum za 7.1. za sprejem.. Verjetno dobim takrat sam zdravila a ne? 


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.12.2019 16:52:15   
*snowflake*
Fracek, tudi jaz sem imela iste težave kot ti, s prebavo, slabostjo, prsa, izcedki... Danes sem pa v službi še preden sem jo dobila, kolapsirala. Tako da mislim, da mi ni potrebno posebej poudarjati, kje sem prišla k sebi - na urgenci. Tako da sem zamudila svojo ginekologinjo. Sem bila pa na ginekologiji na urgenci. Tako mene zeza moja menstra. Zdaj sem pa na bolniški. Super tole leto, ni kaj 😄 zgleda, da vse neki zeza tale ciklus. Po nove zmage v leto 2020, saj se res lepše sliši tale številka😊

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.12.2019 17:41:49   
Uporabnica123
Punce!
vidim da se vam kar nekaj dogaja ampak nič kaj fajnega nažalost.. sej vse vemo da božiček ne obstaja tko da na to žogo nemormo cilat :D
Ajda to si zdaj dobila za ivf datum al kak? si delala kak test mogoče glede na to da ni bla neka menza to?
Mariposa ti se pa tak približuješ počasa umetni.. no fajn bi blo da vseeno zdaj ne dobiš M pa nerabiš it potem naprej :) držimo pesti torej zdaj za tebe..
Snežinka ojoj upam da si vredu in da se spočiješ zdaj na bolniški..

Pri meni nič novega. nazadne mi je menza zamujala ko so bli tisti izcedki neki brezvezni in sem jo dobila potem šele 40 dan mensezdi.. zdaj bom jemala dabroston da se mi spet slučajno ne zavleče cikel in da lahko v januarju takoj ko dobim menzo tečnarim za datum za iui :)
kak je hitro leto minilo. pa tko smo vse misnle da bomo v 2019 zagledale plusek. ja nič držimo pesti za 2020 da se kateri kaj prikaže :)

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.12.2019 14:22:46   
abracadabraa
Punce, samo en hiter pozdrav. Ce se me še spomnete. Cali, mariposa, druge nisem uspela zaslediti, sem samo na hitro preletela. Vam želim vse dobro, naj bo 2020 vaše leto<3 mi imamo skoraj 5mesecev ze. Vem, da boste tudi vi kmalu mamice. En velik objem! 


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?