|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.11.2020 16:57:16   
Mikrobio_88
https://onaplus.delo.si/ursula-res-muravec-pri-plodnosti-morata-biti-zainteresirana-oba?fbclid=IwAR0E7Nd9dG-moaAZdLMq30ull_jUqovG7W53z2SBMPDbb2mBjoeQ9qJ-cx8


Punce, ce vam je kaj dolgcas, si lahko preberete clanek na temo neplodnosti in zdravljenja neplodnosti v casu korone z Ursulo Reš Muravec iz ZC Dravlje. 
Lp ☺️

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.11.2020 11:27:16   
JackieO
Mikrobio meni linka ne odpre. 😉 


(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.11.2020 11:32:18   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Mikrobio meni linka ne odpre. 😉 





Pa res, sem probala tudi jaz pa noce hmm. Bom poskusila se enkrat:https://onaplus.delo.si/ursula-res-muravec-pri-plodnosti-morata-biti-zainteresirana-oba

To je sedaj direktna kopija linka, prejsnji je bil iz fb. Upam, da bo sedaj delalo ;) 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 6:26:33   
Cali90
Punce, zdravnica antiageanasan bo imela čez približno 9 ur na svojem IG profili live o endometriozi in nepojasnjeni neplodnosti. Nasploh jo je pa fajn poslušat, da veliko koristnih nasvetov za zdravje. Če je še ne poznate vam jo priporočam. Drugače sva pa midva “preživela” prvi posvet. Ni bilo nič posebnega, ubisvu samo pri meni UZ in pa hormone moram oddati pri naslednji M. Sem bila pa ravno v času O tam in je rekla da bo na desni strani, se pravi na pravi strani. Sva šla takoj v akcijo tako da upam, da M sploh ne bo 😃

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 6:27:59   
Cali90
Nicolemjardim bo imela live 😂 ona je samo objavila, da ne zavajam 😂

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 7:23:41   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Nicolemjardim bo imela live 😂 ona je samo objavila, da ne zavajam 😂


Cali, hvalaaa ;) sicer ne vem ce bi to poslusala, ker imam preko glave nasvetov in usmeritev za zdravo zivljenje in kaj vse pomaga. Kot prvo, ze sedaj zapravim vsaj dobro tretjino place za vse vitamine, zelisca itd., kot drugo pa ce bi zelela sprobat cisto vse kar se svetuje (in seveda vsako stvar sprobavala min. 3 mesece) bi rabila kar nekaj let, da bi vse sprobala. Jaz sem tudi imela dominantni folikel na desni, ko sem bila na pregledu v centru za endometriozo pa ni ratalo kljub stevilnim akcijam, upam, res upam da bo tvoja ovulacija uspesna ;) 🤗 Bos javila ☺️ Kaj so ti pa povedali na podlagi UZ? Vse ok (poleg vidnega domin. folikla)? 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 8:11:17   
Cali90
Nič ni rekla, da kaj ne bi zgledalo OK. Meni se zdi fajn to poslušat seveda pa ne moreš vsega kupit in jemat. Jaz sem se odločila za par stvari in zdaj to jem. 

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 9:48:03   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Nič ni rekla, da kaj ne bi zgledalo OK. Meni se zdi fajn to poslušat seveda pa ne moreš vsega kupit in jemat. Jaz sem se odločila za par stvari in zdaj to jem. 


Kaj pa jes oz. jemljes ce ni skrivnost? Sej ni fora v tem, da bi vse kupil in jedel naenkrat, ampak da je malo morje videov, clankov.... ki svetujejo malo morje izdelkov. Ze ko gledam zelisca, jih je vsaj 10-15 takih, ki so odlicna za rodila. Kje so se ostale zadeve...vitamini, masaze, alt_ernativne metode...ni ne konca ne kraja, ce bi hotel vse poskusit. In potem se poslusas kaj je kome pomagalo in se ne znas odlocit s cim bi zacel in katere kombinacije bi uporabil. Zato sem zaenkrat na basic zadevah, ko pride do "najhujsega" pa bom zacela vkljucevat se druge stvari. Zgubit, razen denarja, nimamo kaj. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 13:16:56   
Cali90
Drugače nič posebnega pa se mi zdi že to veliko. Jemljem D3, folate, C vitamin, magnezij in zdaj še koencim q10. Ubistvu sem za zanositev začela z D vitaminom že februarja ko sem si tud testirala vitamin v krvi in je bil pod mejo pa zdaj slab mesec q10. To se začela z namenom zanositve in dodatne energije čez dan pa mislim, da se pozna. Magnezij zato, ker naj bi ga D rabil. Z vsem mislim nadaljevati, dodajala pa dvomim, da bom še kaj. Kaj pa ti jemlješ?

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 16:25:36   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Drugače nič posebnega pa se mi zdi že to veliko. Jemljem D3, folate, C vitamin, magnezij in zdaj še koencim q10. Ubistvu sem za zanositev začela z D vitaminom že februarja ko sem si tud testirala vitamin v krvi in je bil pod mejo pa zdaj slab mesec q10. To se začela z namenom zanositve in dodatne energije čez dan pa mislim, da se pozna. Magnezij zato, ker naj bi ga D rabil. Z vsem mislim nadaljevati, dodajala pa dvomim, da bom še kaj. Kaj pa ti jemlješ?


Jaz pa vitamine za podporo plodnosti in zanositvi od Viridiana, probioticno glivo Saccharomyces, vitamin D3, medicinske gobe, omega 3 in caj iz Sticne. Vecino teh zadev jemljem ze zaradi endometrioze. Sem razmisljala tudi o q10, a so na nasem trgu vrednosti fuuul premajhne glede na studije. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 18:38:41   
Malecka8
Pozdravček vsem, 
se spet malo javim, na moje vprašanje ni omela nobena odgovora.. Pa imam zdaj spet eno.. 😁 Jemala sem Femaro, na 20.dan je bil folikel velik 18 in je zdravnica rekla, da bo počil, SO na dva dni.. No.. Potem sem bila na UZ na 27.dan in folikel ni počil.. Jezna, žalostna, tečna.. Vglavnem, spet čiato na tleh. Zakaj ni počil? Zdravnik je rekel, da se bo verjetno razvil v cisto in da bom v kratkem dobola M. Najprej je še govoril o betahcg ampak potem je to opustil. Zdaj čakam M.. 😑 A je katera jemala Femaro in folikel ni počil? Ali je imela katera ob Femari dolgi cikel? 
Cali90 držim pesti zate. ♥️ In tudi za vse ostale, ki ste sedaj na novo bolj aktivne na forumu. 
Lp

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 19:16:26   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Mikrobio_88



IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Drugače nič posebnega pa se mi zdi že to veliko. Jemljem D3, folate, C vitamin, magnezij in zdaj še koencim q10. Ubistvu sem za zanositev začela z D vitaminom že februarja ko sem si tud testirala vitamin v krvi in je bil pod mejo pa zdaj slab mesec q10. To se začela z namenom zanositve in dodatne energije čez dan pa mislim, da se pozna. Magnezij zato, ker naj bi ga D rabil. Z vsem mislim nadaljevati, dodajala pa dvomim, da bom še kaj. Kaj pa ti jemlješ?


Jaz pa vitamine za podporo plodnosti in zanositvi od Viridiana, probioticno glivo Saccharomyces, vitamin D3, medicinske gobe, omega 3 in caj iz Sticne. Vecino teh zadev jemljem ze zaradi endometrioze. Sem razmisljala tudi o q10, a so na nasem trgu vrednosti fuuul premajhne glede na studije. 



Mikrobio pa ti si cela lekarna! 😁 Drugace se mi pa zdi zdej tak depresivn cas..  ze vreme je tako neugodno, pa kratki dnevi pa vsi ti korona ukrepi... clovk rata kr mal melanholicen. Sej ne morm niti rect, da se decembra veselim, pa mi je vsec praznicno vzdusje. Punce upam da bo leto 2021 koncno nase in nam posije ☀️. 
Malecka zal ti sama ne morem pomagati, ker se nimam izkusenj s tem, upam pa da se najde se kaksna s podobno izkusnjo. 😉

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 19:29:22   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: Malecka8

Pozdravček vsem, 
se spet malo javim, na moje vprašanje ni omela nobena odgovora.. Pa imam zdaj spet eno.. 😁 Jemala sem Femaro, na 20.dan je bil folikel velik 18 in je zdravnica rekla, da bo počil, SO na dva dni.. No.. Potem sem bila na UZ na 27.dan in folikel ni počil.. Jezna, žalostna, tečna.. Vglavnem, spet čiato na tleh. Zakaj ni počil? Zdravnik je rekel, da se bo verjetno razvil v cisto in da bom v kratkem dobola M. Najprej je še govoril o betahcg ampak potem je to opustil. Zdaj čakam M.. 😑 A je katera jemala Femaro in folikel ni počil? Ali je imela katera ob Femari dolgi cikel? 
Cali90 držim pesti zate. ♥️ In tudi za vse ostale, ki ste sedaj na novo bolj aktivne na forumu. 
Lp


Ojla Malecka, jaz sem na Clomidu (podoben ucinek kot Femara) brez UZ spremljanja, sem pa bila prejsnji mesec (prva runda clomida) na UZ zaradi hudih bolecin v trebuhu in se mi je naredila 5 cm cista. Potem sem dobila M, vendar malo kasneje najbrz zaradi prepozne ukinitve progesterona. Vceraj in danes pa zopet hude bolecine, da tudi lulam tezko brez da bi se zvijala, vceraj na 11.dan cikla pozitiven test za ovulacijo. Glede na bolecine se mi je sigurno spet naredila cista 😒🤷‍♀️ Je mozno da folikel ne poci in so mozni daljsi cikli tako pri Clomidu kot Femari, navsezadnje je tu govora o sinteticnih hormonih (Femara je zdravilo za raka), ki zagotovo mocno zamajejo nas naravni hormonski sistem. Tudi tebi srecno ❤️😊

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.11.2020 19:40:31   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: Mikrobio_88



IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Drugače nič posebnega pa se mi zdi že to veliko. Jemljem D3, folate, C vitamin, magnezij in zdaj še koencim q10. Ubistvu sem za zanositev začela z D vitaminom že februarja ko sem si tud testirala vitamin v krvi in je bil pod mejo pa zdaj slab mesec q10. To se začela z namenom zanositve in dodatne energije čez dan pa mislim, da se pozna. Magnezij zato, ker naj bi ga D rabil. Z vsem mislim nadaljevati, dodajala pa dvomim, da bom še kaj. Kaj pa ti jemlješ?


Jaz pa vitamine za podporo plodnosti in zanositvi od Viridiana, probioticno glivo Saccharomyces, vitamin D3, medicinske gobe, omega 3 in caj iz Sticne. Vecino teh zadev jemljem ze zaradi endometrioze. Sem razmisljala tudi o q10, a so na nasem trgu vrednosti fuuul premajhne glede na studije. 



Mikrobio pa ti si cela lekarna! 😁 Drugace se mi pa zdi zdej tak depresivn cas..  ze vreme je tako neugodno, pa kratki dnevi pa vsi ti korona ukrepi... clovk rata kr mal melanholicen. Sej ne morm niti rect, da se decembra veselim, pa mi je vsec praznicno vzdusje. Punce upam da bo leto 2021 koncno nase in nam posije ☀️. 
Malecka zal ti sama ne morem pomagati, ker se nimam izkusenj s tem, upam pa da se najde se kaksna s podobno izkusnjo. 😉


Jackie, na svojo lekarno sem letos posebej ponosna, saj je bila prejsnje leto moja vsakodnevna lekarna precej drugacna (beri: bila sem tabletomanka, ki se je bolece odvajala od zdravil) 🤗 Letos so samo vitamincki in cajcki, saj jih moje telo zaradi bolj enolicne prehrane in kronicnega gastritisa krvavo potrebuje ;) Jaz tudi srcno upam na leto 2021, saj se moja zelja, da bi bila nosecka do konca tega leta, ocitno ne bo uresnicila. Hvala bogu bo turobno vreme kmalu zasenceno zaradi adventnega casa, ki ze skoraj trka na vrata 😃 Tud jaz obozujem december in imam ze pripravljen vencek za vhodna vrata in za jedilno mizo 🤪 Da o okraskih za smrekico ne govorim, sem jih ze prestela, ocistila in pripravila 🙈😄 Dejmo se prepustit lepim, carobnim trenutkom kadarkoli je to mogoce ☺️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.11.2020 9:39:16   
JackieO
Mikrobio, tudi js racunam na to, da bo tale bozicni cas naslednji mesec malo dvignil razpolozenje. Sem se pa zdaj odlocila, da bom probala dat malo na stran to misel o otrocih, ker ocitno bom se cakala nekaj casa na lprs in mogoce si morem mal oddahnat. Vem da je lazje reci kot narediti ampak sm tud mojmu povedala, da mogoce dava stvari malo na stran. Bomo videli, sedaj sem ravno v fazi O, potem se pa prepustimo toku ane. 🐞


(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.11.2020 9:49:06   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Mikrobio, tudi js racunam na to, da bo tale bozicni cas naslednji mesec malo dvignil razpolozenje. Sem se pa zdaj odlocila, da bom probala dat malo na stran to misel o otrocih, ker ocitno bom se cakala nekaj casa na lprs in mogoce si morem mal oddahnat. Vem da je lazje reci kot narediti ampak sm tud mojmu povedala, da mogoce dava stvari malo na stran. Bomo videli, sedaj sem ravno v fazi O, potem se pa prepustimo toku ane. 🐞




Podpiram tole misel o otroku na stranskem tiru. In ja, je tezje to naredit kot rect, ampak ce se fokusiras na stvari, ki te okupirajo v pozitivnem smislu, potem se da gurat. Sicer pa je nemogoce popolnoma odmislit, vedno je nekje v podzavesti al pa te dolocene situacije stresejo in te opomnijo na tvojo "najvecjo" zeljo. Ker tole prepricevanje s strani okolice, da si ne smes prevec zelet je enako kot ce bi ti nekdo rekel da si ne smes prevec zelet zivet al pa pa bit zdrav...ki sta samoumevni zelji, tega si ne mores kar odželet ali zmanjsat zeljo po tem. Lahko pa svojo pozornost na trenutke preusmeris in to na pozitivne stvari.  🍀🐞🐞

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.11.2020 11:29:04   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Mikrobio_88



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Mikrobio, tudi js racunam na to, da bo tale bozicni cas naslednji mesec malo dvignil razpolozenje. Sem se pa zdaj odlocila, da bom probala dat malo na stran to misel o otrocih, ker ocitno bom se cakala nekaj casa na lprs in mogoce si morem mal oddahnat. Vem da je lazje reci kot narediti ampak sm tud mojmu povedala, da mogoce dava stvari malo na stran. Bomo videli, sedaj sem ravno v fazi O, potem se pa prepustimo toku ane. 🐞




Podpiram tole misel o otroku na stranskem tiru. In ja, je tezje to naredit kot rect, ampak ce se fokusiras na stvari, ki te okupirajo v pozitivnem smislu, potem se da gurat. Sicer pa je nemogoce popolnoma odmislit, vedno je nekje v podzavesti al pa te dolocene situacije stresejo in te opomnijo na tvojo "najvecjo" zeljo. Ker tole prepricevanje s strani okolice, da si ne smes prevec zelet je enako kot ce bi ti nekdo rekel da si ne smes prevec zelet zivet al pa pa bit zdrav...ki sta samoumevni zelji, tega si ne mores kar odželet ali zmanjsat zeljo po tem. Lahko pa svojo pozornost na trenutke preusmeris in to na pozitivne stvari.  🍀🐞🐞



Tocno tako, lahko je reci, ampak veliko tezje narediti, cisto odmisliti pa itak ne mores. Ampak vsaj malo sprostitve, ker se bojim da bo ratala ze skoraj obsesija, ce se malo ne umirim. Ker najbolj me ubija to cakanje, ker ne mores nic naredit druga kokr cicat pa cakat, da mine. Ko bi vsaj imela datum lprs tko pa itak vprasanje kdaj bodo sprostil. 😡 ah sej bo punce drage... na koncu bo vse pozabljeno... 💕

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.11.2020 11:33:25   
Anonimen
Malecka8, jaz sem imela sicer Clomid in se mi je prav tako naredila cista. Tisti cikel je bil potem kar dolg, preden sem se tiste ciste znebil. Mi je pa nasplošno Clomid zelo zrušil ravnovesje v telesu, cikli so bili dolgi in neredni še vsaj pol leta in imela sem čudne ovulacije. Prej pa vedno vse redno z rednimi svojimi ovulacijami. V bistvu sem potem prebrala, da so mi ga dali po nepotrebnem.  Mi je pa res naredil škodo, hormonsko se mi je vse sesulo, tudi koža. Nikoli v življenjunisem imela težav, po Clomidu pa sem dobila prav akne, katere se šele danes počasi zdravijo, pa je pol leta od tega.
Očitno sem imela res smolo, da je tako vplivalo name, večina nima težav.

(odgovor članu Mikrobio_88)
  Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.11.2020 11:43:15   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Malecka8, jaz sem imela sicer Clomid in se mi je prav tako naredila cista. Tisti cikel je bil potem kar dolg, preden sem se tiste ciste znebil. Mi je pa nasplošno Clomid zelo zrušil ravnovesje v telesu, cikli so bili dolgi in neredni še vsaj pol leta in imela sem čudne ovulacije. Prej pa vedno vse redno z rednimi svojimi ovulacijami. V bistvu sem potem prebrala, da so mi ga dali po nepotrebnem.  Mi je pa res naredil škodo, hormonsko se mi je vse sesulo, tudi koža. Nikoli v življenjunisem imela težav, po Clomidu pa sem dobila prav akne, katere se šele danes počasi zdravijo, pa je pol leta od tega.
Očitno sem imela res smolo, da je tako vplivalo name, večina nima težav.


Jaz se tud pridruzujem tem tezavam s Clomidom. Ciste, prebavne motnje in nenormalna napihnjenost, cudne neuspesne ovulacije, hude bolecine v trebuhu, krizu, glavoboli, custvena napetost in predvsem akne 😖 Komej cakam da zakljucim decembra z njim. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.11.2020 12:31:35   
Malecka8
Ojoj, mi je žal, da ste imele takšne izkušnje s Clomidom, jaz sem ga jemala lani, 3cikle.. Nisem imela nič stranskih učinkov pa tudi zanosila nisem.

Sedaj pri Femari pa so me napadli mozoljčki, tisti drobni in enih par večjih. Nič kaj me ne boli v predelu trebuha, tu pa tam me špika v levem jajčniku, kjer bi naj bil folikel ali cista.. To pa je tudi vse.. :/ In sedaj sploh ne vem, kdaj naj pričakujem ali ne pričakujem M.. Še vedno po tihem upam, da se tisti folikel le ni razvil v cisto. Vse gre narobe v tem letu, se mi zdi. In trenutno ne najdem nobene pozitivne stvari, ki bi me vlekla naprej oziroma s katero bi se lahko zamotila.Seveda je pa še hujše, ko izvem za katero, ki je zanosila ali pa tako, ki zdaj pričakuje že 2 ali 3 otroka.. Vsem privoščim, ne me narobe razumet. Ampak take "novice" me spet potiskajo proti tlem.. 

Vse dobro, drage moje. Imam vas v mislih in držim pesti za vse nas. ♥️

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.11.2020 12:19:31   
beba92
Punce, upam da mi bo znala katera pomagati.

Merim si BT, do vceraj sem imela zdaj par dni skupaj 36,6, danes zjutraj je bila 36,7, danes je 35.dan, dan ko bi morala dobiti M. To verjetno ne pomeni kaj, ali pac? Ali mora.pri N biti visja BT? Hvala in lep pozdravcek

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.11.2020 14:51:28   
Malecka8
Hej..

Kolikor se spomnim mora biti v ciklu en vrh.. Takrat je baje ovulacija.. Pred M, kak dan prej pa BT spet pade.. Npr.  Ce je ob ovulaciji zrastla na 36.9.. Potem vztraja ta temperatura 10dni.. Potem pade na npr 36.5.. 
Mogoče sem ti kaj pomagala.. Drugace pa baje to pri marsikateri ne deluje.. Je pa res , da je v zgodnji nosečnosti malenkost visja.. Okrog 37.. 

Lep pozdravcek vsem.. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.11.2020 15:27:41   
Cali90
Puncek kKo ste kaj? Je pri kateri kaj novega? Jaz sem 27 dan cikla in me je danes že popadla želja po sladkem tako, da mislim, da M pride jutri ali pa v sredo. Bom lahko šla ta teden dat kri za pregled hormonov, kot so me napotili v Dravljah. Isti dan, ko oddam kri se bom ponovno naročila pa da vidimo kako bo šlo naprej. Pomoje bom naslednjič šla kar sama, ker je moj zdaj, ko sva bila samo zraven sedel za BZ. Ima že opravljen spermiogram in je OK. A mislite, da ga bodo kaj rabili? 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.11.2020 17:09:22   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Puncek kKo ste kaj? Je pri kateri kaj novega? Jaz sem 27 dan cikla in me je danes že popadla želja po sladkem tako, da mislim, da M pride jutri ali pa v sredo. Bom lahko šla ta teden dat kri za pregled hormonov, kot so me napotili v Dravljah. Isti dan, ko oddam kri se bom ponovno naročila pa da vidimo kako bo šlo naprej. Pomoje bom naslednjič šla kar sama, ker je moj zdaj, ko sva bila samo zraven sedel za BZ. Ima že opravljen spermiogram in je OK. A mislite, da ga bodo kaj rabili? 



Cali, pri meni nic novega razen izbruh mozoljev pred M ;) Moj je sel z mano tudi drugic in je mogu bit zraven...zakaj ne vem, a dr. Res ga je hotel zraven. A tebi bo delal PCT test? 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.11.2020 19:59:38   
Cali90
Sploh mi ni nič drugega povedala kot to, da dam kri med M in se potem spet naročim, da bomo videli kako naprej. 

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?