|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.11.2020 20:07:15   
Mikrobio_88
A tocno, ti imas zdravnico. Meni je pa dr. Res prej povedal, da bomo na drugem posvetu (ki mora biti v casu ovulacije) pogledali izvide krvi, UZ, PCT test in dogovor kako naprej. Mi pa tudi ni povedal, da mora biti moz zraven, me je prav napizdil, ker ni prisel z mano v ambulanto 😁 Sporoci, ko bos dobila izvide krvi oz. ko bos imela drugi posvet ;) 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.11.2020 11:28:01   
Cali90
Bom malo povprašala, ko se bom naročala. Je bil pa že ta posvet v času O (slučajno). Kako je pri tebi? Sekaj premika ali vse stoji? 

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.11.2020 11:52:06   
fracek
Zdravo punce, se se tukaj oglasim na hitro.


Najlepse mi je bilo prebrati Sankka tvoje sporocilo. Bravo, iskrene cestitke. ❤ Upam, da nosecnost dobro poteka. V katerem tednu si zdaj? Javi se se kaj.
Pri meni zal nic novega, neuspesen je bil tudi prenos zamrznjenega zarodka (v spontanem ciklusu) v septembru, ki je bil hkrati tudi edini. Zdaj cakam, da mi javijo, kdaj lahko greva v 2. postopek. Nic kaj hvalezno, ampak ok, se nekako se vedno postavim pokonci in guram dalje. Saj tako ni druge.
Cali, super, da so tudi pri tebi zadeve sle naprej, Malecka in Microbio tudi v akciji 🙂 Vas spremljam in drzim pesti se naprej.


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.11.2020 15:00:43   
Mikrobio_88
@Cali: pri meni vse po starem, ker imam se en decemberski krog s Clomidom in progesteronom, nato klic v Dravlje za dogovor o IVF-u. December bo pa hitro mimo, sploh ker uzivam v praznicnem vzdusju ;) Bomo se sproti obvescali o novostih :)
@fracek: hvala lepa, tudi jaz mislim na vse vas tu, vec kot mislite, ceprav se veliko ukvarjam z odnosi v sluzbi in svojo prehrano...kljub nesteto okupacijam najdem cas da pomislim na vas, ker imamo vse tukaj en skupni imenovalec. 
Punce, adventni cas prihaja, ne vem koliko vam to pomeni, a poskusajte vsaj v tem casu uzivat, se sprostit v smislu da se razvajate kolikor se to v dani situaciji s korono da. Naberite se moci za pozitivno trmoglavo borbo po novem letu, ce ne bo katera "trpela" posledic sproscanja v decembru hihi 🤰🏻🙏
P.S. Na fb-ju sem nasla eno psihologinjo/psihiatrinjo, ki se je dolgo borila z neplodnostjo in je posnela afirmacije v obliki meditacije za vsak teden ciklusa posebej, vsak posnetek traja nekaj minut in meni, ki nisem za te stvari, pomaga dan zaceti pozitivno in veselo (placebo efekt verjetno, pa kaj).  Bom videla, ce lahko pripomam link tu, ce bi katero zanimalo. 



(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.11.2020 18:20:42   
JackieO
Mikrobio super si to napisala! December bo cas za nabiranje moci, da leta 2021 razturamo. 💪 Vsaj s svojimi najdrazjimi bomo in se bomo posvetile nasim tavelikim otrokom. ❤


(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.11.2020 9:47:11   
Cali90
Mikrobio ja daj prilepi link, me prav zanima. Ali pa povej ime, da jo najdem. Oo jaz sem že malo v božičnem vzdušju, vsaj nekaj dobrega v teh časih 😃

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.11.2020 12:11:21   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Mikrobio ja daj prilepi link, me prav zanima. Ali pa povej ime, da jo najdem. Oo jaz sem že malo v božičnem vzdušju, vsaj nekaj dobrega v teh časih 😃



http://www.fertilityfromthesoul.com/fertility-affirmations-week-by-week/ 

Evo, upam, da link deluje ;) A boste kej pekle punce v adventnem casu? 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.11.2020 9:45:01   
JackieO
Js mislim da bo treba, ce ne druga vsaj zato, da bo malo bozicnega vzdusja in da si naredimo december za odtenek lepsi. 🎂 Itak bomo najbrz morali biti skoz doma, pa bo cas za ustvarjanje. Imas mogoce kak dober recept? 😊😁


(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.11.2020 13:31:20   
Malecka8
Pozdravljene,
Zanima me, ali je morda katera imela stop injekcijo po jemanju clomida ali femare? In na kateru dan cikla jo je prejela? To vse urediš v ambulanti ali dobiš injekcijo domov? 
Če ima katera kakšno informacijo, se priporočam. 
Lepo bodite. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.11.2020 7:37:01   
Cali90
Jaz zaenkrat načrtov s peko nimam, mi pa na vsake tok časa paše mal ustvarjat in potem kaj spečem. Bom vrjetno tudi med prazniki. Evo sem dobila izvide hormonov in je vse OK, edino amh se mi zdi malo nizek, sicer ni pod mejo sem pa pričakovala več, 2,17 ga imam. Koliko ga imate vi?Sem pa včeraj spet klicala v Dravlje in imam datum šele 28.12. Sem bila malo razočarana, sem pričakovala, da bo prej.. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.11.2020 7:37:55   
Cali90
Malecka na tvoje vprašanje pa ne znam odgovoriti, sem jemala femaro ampak čisto na slepo, brez UZ in brez vsega. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.11.2020 8:44:46   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Jaz zaenkrat načrtov s peko nimam, mi pa na vsake tok časa paše mal ustvarjat in potem kaj spečem. Bom vrjetno tudi med prazniki. Evo sem dobila izvide hormonov in je vse OK, edino amh se mi zdi malo nizek, sicer ni pod mejo sem pa pričakovala več, 2,17 ga imam. Koliko ga imate vi?Sem pa včeraj spet klicala v Dravlje in imam datum šele 28.12. Sem bila malo razočarana, sem pričakovala, da bo prej.. 



Koliko je cena te preiskave? Nekje se mi zdi, da sem zasledila, da je okrog 200€, je to mozno? Koliko casa pa si tam? Hsg so ti ze naredili? 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.11.2020 10:09:24   
Cali90
Cena preiskav vseh teh hormonov, ki jih dajo pregledat, med njimi tudi amh je okrog 50€. Amh je najdražji pomoje okrog 30€. Tebi to niso še nič dali? A še nisi vodena v neplodnostni? HSG sem imela lani septembra in je bil moj jajcevod prehoden, imam pa samo enega, ker so mi enega odstranili, sem imela IMN. Takrat so pregledali tudi maternico tako, da imam izvide laparoskopije in spetmiogram imava. Pomoje že kar vse kar se dela na začetku. Moraš pa za te krve preiskave dat kri od 2-5 dan menstruacije oz. meni je rekla 1-4 pomoje zato, ker imam kratko M. Šla sem 3 dan. Pomoje si bom šla ta mesec preverit še progesteron, ki se meri okrog 21. dan cikla in bom še ta izvid nesla s sabo naslednjič.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.11.2020 10:46:48   
JackieO
Hm nevem kje sem potem js dobila to ceno. 🤨

Ja midva sva tudi v Dravljah pri dr. Lomsek. Morala bi imeti HSG pa so ugotovili polip in sedaj cakam na lprs in hsc. Tako da zdej razmisljam, da bi sla testirat hormone in se potem spet narocim. Ceprav verjetno da bodo cakali na odstranitev polipa, ker je lahko krivec za nezanositev. Na lprs pa lahko sedaj cakam v nedogled, ker itak vprasanje kdaj bodo sprostili "nenujne" posege. 😤

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.11.2020 10:55:18   
Cali90
Potem, ko boš imela to narejeno te bo tako ali tako poslala še na preverjanje hormonov. Jaz bi na tvojem mestu šla kar narediti. Lahko ti napišem kaj je treba preveriti bo pa v vsakem primeru samoplačniško. Si mogoče tako lahko pridobiš potem kakšen mesec. Zanimivo, da ti ni rekla za tehormone. Si šla na prvi posvet brez vseh preiskav? Nekateri G ne delajo preiskav in direkt dajo napotnico za neplodnostno, no moj bi pa najrajši vse sam naredil in bog ne daj dat napotnico za naprej. Se mi je pa zato potem kr zavleklo, sem pa vesela, da imam vsaj že nekaj narejeno. Ni pa rečeno, da me še kaj ne čaka glede na to, da so preiskave iz leta 18 in 19.. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.12.2020 19:20:11   
beba92
Tiste, ki ste jemale femaro, ali vam je kaj skrajsalo cikel? Sprasujem za tiste ki ste imele  30+ dni


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.12.2020 8:31:27   
Cali90
Pomoje v tej temi ni veliko punc jemalo femaro. Js sm jo ampak nimam +30 dolgih ciklov. Sem pa pogledala na aplikacijo za tiste mesece in se mi zdi, da je bil cikel isto dolg.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.12.2020 9:48:42   
Malecka8
Jaz imam drugače cikle dolge 40, 70, 90 dni..

Z Dabrostonom 29..Prejšnji mesec sem jemala samo Femaro, brez Dabrostona in je bil cikel dolg 34 dni.. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.12.2020 18:55:47   
Cali90
Če pomislim logično, femara spodbuja rast jajčeca in je čisto mižno, da se ti je cikel skrajšal, ker je bilo jajčece prej dozorelo. Jaz bi na tvojem mestu po končani terapiji pogledala za kakšne naravne stvari za uravnavanje cikla. Sicer ti ne znam svetovati, mogoče kakšna maca ali pa kakšen čaj.. vitex tudi zelo hvalijo..

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.12.2020 12:33:17   
Malecka8
Drage moje, da se spet malo javim..

Morem dat iz sebe.. Ta cikel smo poskušali s femaro in zraven še Ovitrelle.. Na zadnjem UZ vodilnega folikla vec ni bilo, ni vedela niti ali je bila ovulacija.. No.. Sedaj je prišla M.. Novo razocaranje ravno pred prazniki in sedaj po vsem tem čakanju in brez svetle točke.. Me je pa res potrlo in sem cisto na tleh, sploh ne vem, s cim se naj zamotim, kako naj preživim te praznike.. Ko bi vsaj lahko kam šli.. Tako pa že dolgo za štirimi stenami in sploh ne vidim več izhoda. Zakaj ravno takim, ko si tako mocno zelimo, ne more uspet.. Nekaterim pa takoj in se to so nekateri taksni, ki si sploh ne zelijo... 
Ah.. Kako nepravicno je vse skupaj.. 

Drzim pesti za vsako posebej, bodite lepo. 
Se opravicujem za izliv, ne gre drugace vec.. :(

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.12.2020 11:56:03   
Anonimen
Koliko dni po vgnezditvi se pojavijo prvi znaki nosecnosti? 


(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.12.2020 12:35:16   
*rjavolaska*
@malecka8, delim s tabo tvoje razočaranje... Sva na istem, s tem, da bi se tudi jaz morala malo "spihati" oz. dato to ven iz sebe, ampak zaenkrat ne najdem volje

@anonimns, to pa je vprašanje za 1 mio. $. Nekatere zaznajo prve znakce že po 5-ih dneh po implataciji, druge pa do 3 meseca nosečnosti prav nobenega. Tako da bo najbolje, da počakaš, da se HCG toliko dvigne, da bo postal zaznaven v krvi (vaje 5 dni po implataciji) ali v urinu (8-9 dni po implataciji).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.12.2020 20:13:16   
beba92
Pa ste imele po femari kaj drugacen ciklus (mocnejse krce, krvavitve)?


(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.12.2020 15:43:30   
Cali90
Malecka vem kako ti je, tudi jaz sem zadnje mesece ob M čisto na tleh. Vsako leto za božič si rečem naslednjega bomo pa že trije ampak sva še vedno samo 2 😭 meni se je v prvo zgodilo takoj, ko si sploh še nisem želela, no zdaj, ko si pa želim pa noče in noče bit. Danes sem 28 dan cikla, zadnjih par M je bilo na 27 dni, znakov, da bo prišla pa še ni ampak nimam veliko upanja. Sem imela cikel tudi že 34 dni dolg. Po femari sem jaz imela normalno M in normalne bolečine, se mi zdi, da kakšnih sprememb razen pri O ni bilo.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.12.2020 18:34:33   
Cali90


user posted image
Punceeee, naredim za foro test, ker naj bi jo dobila včeraj ali danes pa ni bilo nobenih znakov. No tole je delano na 28. dan cikla s popoldanskim urinom. Jutri zjutraj ponovim, upam, da bo temnejša! Držite pesti da gre v tretje rado in bo uspešno do konca!

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?