|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 155 [156] 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 16:03:19   
tabalugica
Hvala za odg. Zoe pa mislis, da je smisleno da test ponovim  danes popoldan saj le ta ne bo narjen ob obicajnem casu testiranja in z jutranjim urinom kot sem to ponavadi?  Lp

(odgovor članu Zoe11)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 17:39:24   
Cali90
Zoe tudi jaz tako razmišljam, dokler ne bo kakšnih težav se bom lepo prepuščala misli, da sem noseča in da je vse vredu 😃Dobrodošla tabalugica, upam, da ne boš dolgo na tem forumu 😉

(odgovor članu tabalugica)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 18:00:26   
tabalugica
Hvala Cali90... upam, da nam vsem kmalu uspe in pa predvsem srečno brez tezav. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 21:55:57   
JackieO
Tabalugica preracunaj si kdaj si imela zadnjo M in kdaj moras dobiti naslednjo pa bos videla, ce O dnevi ustrezajo. Sicer pa dobrodosla na forumu, veliko nas je tukaj sobork, upam da ne bos dolgo v tej temi. 😉


(odgovor članu tabalugica)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 22:46:35   
tabalugica
Hvala JackieO. Naslednjo M bi naj dobila cez 8 dni. Torej naj bi bila O mimo...tudi spikanje v jajcniku, nekaj bolecin in sluzi je bilo prisotne v casu ko naj bi imela O. Je bil pa odnos v dnevu oz prb okoli O nekoliko bolec, nikakor ne prevec bolec, sem pa ob povecani pozornosti zaznala nekaj bolecine, je pri kateri kdaj tako? Danes pa sem ponovno zazanala enako sluz kot med O..zato tudi majcken dvom. Upam, da to ni zgolj pripravljanje telesa na naslednjo M. Hvala 


 

  


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.12.2020 10:09:55   
*rjavolaska*
@zoe in @cali90, moram reči, da sta me z vajino izjavo, da ne greste v lab. in da boste zgolj uživale v pozitivi in misli na dojenčka, čiz zadele. Jaz sem sicer šla v lab, beta OK, zdej se pa pridružujem vajini strategiji in upam, da mi uspe, da se tudi jaz sprostim. Imate čiz prav, zdej je vse v božjih rokah in vse kar lahko naredimo me, je to, da smo pomirjene in pozitivne :)

(odgovor članu tabalugica)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.12.2020 22:40:32   
Zoe11
Rjavolaska super za beto, čestitaaaam! Vse bo ok, držim pesti zate in za Cali! Prosim ostanita pozitivni!!!


Sama se poslavljam: začela krvaveti, šla na urgenco, ponovna izvenmaternična, v naslednjih dneh odstranijo še zadnji jajcevod in nama ostane samo še umetna oploditev. Sama sem brez besed in nekako otopela, vam pa vsem puncam želim samo najboljše - enkrat nam bo uspelo! Objem od Zoe

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.12.2020 11:22:01   
JackieO
Zoe, zelo, zelo mi je zal, v mislih sem s tabo in ti posiljam objem! Tud za nas bo posijalo sonce, tako ali drugace, bos videla! ❤


(odgovor članu Zoe11)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.12.2020 12:03:28   
fracek
Cali in Rjavolaska, iskrene cestitke in uzivajta maksimalno, kolikor le gre 🤗❤ Vesela bom, ce se bosta se javljali.


Zoe, zal mi je za vsako tako novico. Drzi se in vse dobro v prihodnjih korakih naproti uspesni nosecnosti. Objem 🤗
Kaj naj recem, bilo je j*** leto, ampak tudi marsikaj lepega. Hvalezna za vsako izkusnjo in tiste, ki mi stojijo ob strani. Gremo v 2021 z novim upanjem.
Srecno vsem. ❤

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.12.2020 12:30:36   
Cali90
Zoe žal mi je, da to slišim. Kako so ti pa ugotovili ponovno IMN? Se je videlo na ultrazvoku?
No tudi pri meni ni vse rožnato, danes zjutraj, ko sem se zbudila sem tudi jaz opazila krvavo-rjav izcedek. Sem takoj klicala u laboratorij in testirala HCG. Rezultat je 325 in se je podvojil v manj kot 72 urah. Berem, da se lahko podvaja na 48-72 ur. No izcedek se je zdaj že umiril ampak te nizke vrednosti hormona mi ne dajo miru.

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.1.2021 10:40:43   
Zoe11
Pardon včeraj nisem bila v stanju, da bi odpisala. Ja, v levem jajcevodu se na UZ vidi krogec, verjetno gestacijska. Malo jih bega nizka beta (400), tako da hočejo pred operacijo kak dan počakat, da se prepričajo, da res beta ne narašča prav. Sem prepričana, da je beta ful padla, ker precej krvavim, tako da je to to... žalostno je to, ker tokrat pa res nisem pričakovala, ker so bili testi kar močno pozitivni ...
Cali dokler se pravilno podvaja, je sigurno ok, pa čeprav je še nizka beta - boš videla, da bo ok! Javi se prosim kaj, držim pesti za vse vas. En virtualni objem nazaj

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.1.2021 13:08:32   
Cali90
Vrjamem, da ti ni pasalo pisati tu gor, tudi meni zadnjih par dni ni, ker sem krvavela, sicer malo ampak kri je bila sveža. Danes se je na srečo ustavilo, bom videla, nisem preveč optimistična glede na pretekle izkušnje.. jutri bom šla spet na krvni test in potem bom klicala ginekologa glede te krvavitve. Bo pa že krvni test veliko povedal. Predvidevam, da bo hotel narediti UZ in če se bo slučajno kaj videlo tam kjer mora bit in če slučajno beta lepo narašča potem ga bom prosila za bolniško zaradi krvavitev. Zdaj sem bila itak doma in ni bilo problema, sem pa opazila, da samo da sem malo bolj migala se je krvavitev okrepila. Oh..

(odgovor članu Zoe11)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.1.2021 10:05:42   
Zoe11
Cali kako je šlo danes, beta? Rjavolaska?

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.1.2021 10:24:39   
Cali90
Moja beta pada tko, da bom zdej kr nehala vstavljat tablete in počakala, da se sčisti. Glede na to, da je tako nizka bo vrjetno šlo samo od sebe. Kako je pri tebi?

(odgovor članu Zoe11)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.1.2021 15:56:36   
Malecka8
Zoe11 in Cali90... Jaz še kar ne morem verjet! Pa kako je to možno. :/ zakaj more biti pri nekaterih taaaako težko.. :/

Vem, da je to že stara, tečna, brezvezna fraza.. Pa vseeno - ne obupajta! Želim vama srečo, upam da bosta še kaj klepetali tukaj z nami. 
Držim pesti za vse, drage moje soborke.. (pri meni zaenkrat nič, sem sredi cikla, BAJE. Bomo videli, 20.1. Imam spet posvet v neplodnostni):/

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.1.2021 18:44:00   
Zoe11
Pa saj to ne moreš verjeti, sem upala, da se vsaj pri tebi in rjavolaski dobro izteče 😭 mislim res več ne vem, zakaj za vraga se to dogaja, pošiljam ti en velik objem. Rjavolaska kako si ti?
Jaz sem ok, kolikor sem pač lahko. Beta malo pada, malo raste, prepričani so, da je IMN, nimajo pa pojma kje je zarodek, tako da si ne upajo operirati, da mi ne bi za brez veze vzeli še zadnji jajcevod. Tako, da čakamo kaj bo. Zelo so strokovni in prijazni, ampak res nimajo kaj... očitno bo treba biti potrpežljjv.
Hvala vsem sotrpinkam, ki mislite na nas in pošiljate lepe misli ❤ vsem nam bo uspelo, boste videle! Držimo pesti, da ne dočakate M in da bo tudi potem vse ok.

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.1.2021 19:51:47   
*rjavolaska*
@zoe11 in @Cali_90: zelo mi je žal za vse vajine komplikacije. Res ne razumem zakaj mora tako to biti. Po vsem prebranem se človek res zamisli... In ja, šla sem spet v laboratorij - tretjič, in se je izkazalo, da lepo narašča. Vesela sem, da je ena stopnička okljukana, seveda sem pa zelo zelo zadržana do prvega UZ, saj ne more noben vedeti kaj me čaka. Beta HCG pove samo, da se tvori tkivo, ki bo v prihodnosti predstavljalo posteljico, če bo plodek in utrip pa ne moreš vedeti do prvega UZ. Vseeno upam na najboljše.


(odgovor članu Zoe11)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.1.2021 19:52:00   
JackieO
Zoe in Cali, res sem bila vesela za vaju, ker potem clovek dobi vsaj malo upanja, da bo nam tudi kdaj ratalo. Zelim vama cimprejsnje okrevanje, potem pa gremo skupaj novim zmagam naproti. 🐞


(odgovor članu Zoe11)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.1.2021 21:00:11   
Zoe11
Rjavolaska super!!! Držim pesti zate in za male 👣


(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.1.2021 21:01:38   
Zoe11
JackieO saj nam bo uspelo, sigurno nam bo 💪 ne nujno takrat, ko smo si zamislile, ampak nam bo, ko nam bo namenjeno ❤ 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.1.2021 8:45:08   
Cali90
JackieO meni te dogodki upanje bolj vzamejo kot dajo, zdaj me sploh ne skrbi več zanositev ampak bolj to, če mi bo kdaj uspelo donositi.. 

(odgovor članu Zoe11)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2021 20:03:34   
JackieO
Bo, bos videla. Tud nas cas bo prisel. Kako se pa pocutis? 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2021 15:29:21   
Cali90
Psihično nisem ravno najbolje ampak se trudim, nasploh sem oseba, ki ne kaže rada svojih čustev tako, da potiho žalujem v sebi. Fizično sem pa včeraj začela malo bolj krvaveti pa trebuh me je bolel, danes isto, ni pa prehudo no. Razmišljam kdaj bi spet šla na krvni test, da vidim kakšno je stanje..

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2021 9:10:44   
tabalugica
Pozdravljena dekleta...ponovno bi vas prosila za pomoc oz odgovor. Najprej bi vsem dekletom, ko prebiram rekla...naj se kaksna stvar zdi se tako dalec...enkrat pride... Pri meni je trenutno takole...cakala sem M, ki je seveda dan oz dva zamujala lih toliko, da mi je mravzlalo zivcke. Na dan pricakovane M sem naredila test ( digitalni CB), ki je bil negativen. Kasneje pa se ke pojavila M vidna samo res minimalno ko grem na vc na papirju, pa se to ne vedno. Tudi vceraj in danes je tako, danes le nekoliko bolj rjava. Zakaj tako minimalna in skoraj neopazna M? M naj bi dobila 8.1.2021...mickeno krvi na papirju sem opazila 7.ponoci...test sem naredila 8.zjutraj...imam pa cikle nekje na 29-31 dni.  Nezascisten odnos po O pa sem imela se 3 in 6.1.2021Hvala vam dekleta za odgovore.
Želja nam ne morejo vzeti, naj jih bo čim več, nekatere se uresnicijo.🍀

(odgovor članu tabalugica)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.1.2021 16:28:15   
Mikrobio_88
Zdravo punce, moram reci, da sem temo odprla po vec kot mesecu dni s polno upanja, da bo katera od vas sporocila pluske...in ko sem jih koncno ugledala pa potem sok ... Cali 90 in Zoe 11....zelo mi je zal za vaju, ne najdem pravih besed, a ker nam negativa prej skodi kot koristi bom rekla samo, da se ne predajte, dajte pa si cas za sestavljanje, za crpanje nove moci, energije in volje. Mislim na vaju in vama zelim cim prejsnje okrevanje ♥️Rjavolaska, tebi pa cestitkeee, sem zelo vesela zate, sporoci novicke po 1. UZ ok? 🥰 A to je bil tvoj prvi IVF? Ce se prav spomnim, si bila na Ceskem v postopku z darovanim semenom ali jajcno celico? S kajenjem si prenehala ( nisem sigurna, da si mi ti omenila prjsnje leto, da se kaksnega kdaj prizges)? Meni tudi ni uspelo v treh krogih s Clomidom, tako da imam v cetrtek posvet pri Rešu za IVF. Se katera, ki hodi k njemu? 

(odgovor članu tabalugica)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 155 [156] 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 155 [156] 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?