|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:22:18   
Mišni
Volga, če ne boš ti razbobnala, bom pa jaz, pa še kaj drugega tudi naredila, ker v tvoji pšti so se brala moja zasebna sporočila TEBI, ki  se nikogar drugega nič ne tičejo. To je ravno toliko vdor v mojo zasebnost kot tvojo. Pa še vseh tistih, katerih sporočila so se brala.
Tako da jaz se ne bi ravno smejala, če bi bila namesto tistega, ki je to počel.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:24:08   
Daschi
Jaz sem iz zanesljivih virov izvedela, da bodo sedaj tistemu, ki bere ZS-je takole nelegalno, na čelo napisali: Bral sem!
ker denarna kazen baje ni več zalegla. Tisti, ki so šli zaradi te grozne hudobije in goljufije sedet, jih je pa itak Turk pomilostil.

jaz bi Volgi svetovala lahko edino, da se izpiše. le tako bo konec njene more. Najbrž bi ji isto svetovala tudi Mišni.user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:24:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
Volga, če ne boš ti razbobnala, bom pa jaz,

Mišni, ne razburjaj se... saj najbrž že vsi vedo... ampak nihče ne napiše... kar je tudi prav, veš?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:27:25   
Pobalami
Če je nekdo odkril tvoje geslo in bere tvoje ZS je si veliko sama kriva, ker imaš prelahko geslo.
Čist razumem, da si jezna, ker nekdo brska po tvoji zasebnosti, ampak tako je, da te na netu res opazuje Big brother in ti si mu dala lahko delo.
A je kakšno hudobijo naredil?
Tudi jaz nisem rač. znalac ampak menda lahko iz istega računalnika spreminjaš IPje. tako, da lahko boste kaj našli lahko pa nič. Je pa res ogromno tega, tako da mislim, da boš prišla na policiji na vrsto enkrat čez 50 let.

Drugače, če odgovorim v tvojem slogu: res žalostna zgodbauser posted image .

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:32:49   
Pobalami
A drug nick lahko bere od drugega ZS-je. jaz sem mislila, da lahko samo isti uporabnik, samo IP je različen.
lahko se pa napiše kdo je bil. Jaz sem itak čist prenaivna in vsem verjamem kar povejo.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:33:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Meni pa ni jasno zakaj si delila gesla okoli. Pa saj lahko kaj takega pričakuješ.


Hej, ne bluzite. Nobenega gesla nisem delila okoli, imela ga je samo ena punca, meni sicer draga in zaupanja vredna, no, saj je že sama povedala, katera je to bila in njej zaupam pač in vem, da ona mojega zaupanja ni zlorabila.

Pobalami, četudi je bilo geslo prelahko, kot praviš, mimogrede, kako pa to veš user posted image  user posted image  ne vem, kako lahko nekomu na kraj pameti pade, da ga gre "iskat" in ko ga najde, veselo prebira spročila. user posted image

Mišni, jai, imaš prav, to niso bila samo "Moja" sporočila, so bila tudi "tvoja" in vse ostalih, s katerimi si dopisujem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:40:38   
Anonimen
OMG, kaj berem.user posted image Spet ista zgodba? Hm, upam, da se poišče ta tiček.user posted image

Jaz sem samo enkrat posredovala svoje geslo eni uporabnici, pa ni bojazni za kar koli. Sem itak takoj spremenila geslo.user posted image Punci sem pa tud zaupala.user posted image

Sem pa tudi sama dobila eno geslo, ker sem eni ticker urejala. Tisto geslo je bilo še prvo geslo uporabnice ob prijavi, tak da sem se zapletala kot ne vem kaj. In sem jo prosila takoj, da ga spremeni, čim je bil ticker urejen na njenem up.. imenu.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 9:35:48   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Jaz sem iz zanesljivih virov izvedela, da bodo sedaj tistemu, ki bere ZS-je takole nelegalno, na čelo napisali: Bral sem!
ker denarna kazen baje ni več zalegla. Tisti, ki so šli zaradi te grozne hudobije in goljufije sedet, jih je pa itak Turk pomilostil.

jaz bi Volgi svetovala lahko edino, da se izpiše. le tako bo konec njene more. Najbrž bi ji isto svetovala tudi Mišni.user posted image


Dashi, zgleda da maš res zanesljive vire . Misliš da ne bi mogla še izbrskati, katera je Volgi po ZS šarila? Saj zgleda, da si čisto nekje pri koritu če Turka omenjaš. user posted image

< Sporočilo je popravil muki1 -- 8.10.2008 9:36:11 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:07:33   
CatJa
Jaz bi poleg razkritja tega "škandala" predlagala, da se blokira še ne vem koliko dupliranih ali ****-liranih nickov, pač tiste, ki imajo čiste znake šizofrenije. Tist izgovor, da se ne vem koliko uporabnikov prijavlja z istega IP-ja, je BV. Bodo vsaj delat začeli, ko so v službi user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:14:58   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Jaz sem iz zanesljivih virov izvedela, da bodo sedaj tistemu, ki bere ZS-je takole nelegalno, na čelo napisali: Bral sem!
ker denarna kazen baje ni več zalegla. Tisti, ki so šli zaradi te grozne hudobije in goljufije sedet, jih je pa itak Turk pomilostil.

jaz bi Volgi svetovala lahko edino, da se izpiše. le tako bo konec njene more. Najbrž bi ji isto svetovala tudi Mišni.user posted image


Zdaj v bistvu tvojo življenjsko zgodbo veliko bolj razumem.


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:20:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Jaz sem iz zanesljivih virov izvedela, da bodo sedaj tistemu, ki bere ZS-je takole nelegalno, na čelo napisali: Bral sem!
ker denarna kazen baje ni več zalegla. Tisti, ki so šli zaradi te grozne hudobije in goljufije sedet, jih je pa itak Turk pomilostil.

jaz bi Volgi svetovala lahko edino, da se izpiše. le tako bo konec njene more. Najbrž bi ji isto svetovala tudi Mišni.user posted image


Zdaj v bistvu tvojo življenjsko zgodbo veliko bolj razumem.



user posted image  v čem je vajin problem?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:21:34   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
user posted image  v čem je vajin problem?


Čisto nobenega probema ni.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:22:39   
Vrtnica79
Ajaj, kaj se to dogajauser posted image  Mislim, da se gre nekdo tako daleč spuščat. Me prav zanima kdo to je, upam da jo bo vsaj malo sram ko/če se javno razkrije.

Sicer pa bo tako kot je Kerensa napisala par postov višje.............

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

tr dni bo globoko dihal, potem se bo pa izpisal... nekaj časa bo nato bral RR neprijavljen, potem pa se bo registriral z novim nickom, novim e-mailom, novim IP-jem in novim stilom pisanja... in svet se bo vrtel dalje.




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:30:46   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Jaz sem iz zanesljivih virov izvedela, da bodo sedaj tistemu, ki bere ZS-je takole nelegalno, na čelo napisali: Bral sem!
ker denarna kazen baje ni več zalegla. Tisti, ki so šli zaradi te grozne hudobije in goljufije sedet, jih je pa itak Turk pomilostil.

jaz bi Volgi svetovala lahko edino, da se izpiše. le tako bo konec njene more. Najbrž bi ji isto svetovala tudi Mišni.user posted image


Dashi, zgleda da maš res zanesljive vire . Misliš da ne bi mogla še izbrskati, katera je Volgi po ZS šarila? Saj zgleda, da si čisto nekje pri koritu če Turka omenjaš. user posted image


Ja, to je dost resno. jaz in Turk sva na ti.
Vem tudi, da obstaja posebna enota policije, ki se ukvarja samo z ZS-ji. Sem prepričana, da bodo vzeli resno tudi Volgino bojazen.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:32:33   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Jaz sem iz zanesljivih virov izvedela, da bodo sedaj tistemu, ki bere ZS-je takole nelegalno, na čelo napisali: Bral sem!
ker denarna kazen baje ni več zalegla. Tisti, ki so šli zaradi te grozne hudobije in goljufije sedet, jih je pa itak Turk pomilostil.

jaz bi Volgi svetovala lahko edino, da se izpiše. le tako bo konec njene more. Najbrž bi ji isto svetovala tudi Mišni.user posted image


Zdaj v bistvu tvojo življenjsko zgodbo veliko bolj razumem.



lahko nadaljujeva. jaz se ne prestrašim ob prvem šumu.
če omenjaš mojo življensko zgodbo, lahko nadaljujeva.
ne pozabi pa, da beseda da besedouser posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:34:48   
higuys
kavo že imam...evo začnite punci.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:35:00   
muki1
No, Dashi, ampak res ni to hec. Saj verjetno bo zadeva pojasnjena, ko ji bo Jerneja dala pojasnila, potem boš pa videla, čemu preplah. Po mojem Volga ni menjavala receptov na ZS. Pa tudi če bi jih, je to njena zasebna stvar in če noče dati repepta za čudežno Volgino pico nikomur razen Splišni je pač to njena ustavna pravica. Pa vprašaj Turka, če meni ne verjameš user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:36:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Jaz sem iz zanesljivih virov izvedela, da bodo sedaj tistemu, ki bere ZS-je takole nelegalno, na čelo napisali: Bral sem!
ker denarna kazen baje ni več zalegla. Tisti, ki so šli zaradi te grozne hudobije in goljufije sedet, jih je pa itak Turk pomilostil.

jaz bi Volgi svetovala lahko edino, da se izpiše. le tako bo konec njene more. Najbrž bi ji isto svetovala tudi Mišni.user posted image


Zdaj v bistvu tvojo življenjsko zgodbo veliko bolj razumem.



lahko nadaljujeva. jaz se ne prestrašim ob prvem šumu.
če omenjaš mojo življensko zgodbo, lahko nadaljujeva.
ne pozabi pa, da beseda da besedouser posted image


Daschi, odpri si svojo temo pa tam razlagaj svojo življenskio zgodbo. Ali pa jo razlagaj po ZS, če koga zanima. Mene ne.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:38:12   
rija
joj, kaj je le moralo biti v teh zs?user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:42:14   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: rija

joj, kaj je le moralo biti v teh zs?user posted image





matr zdej sem pa že jest firbčna...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:47:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

joj, kaj je le moralo biti v teh zs?user posted image




Glede na tvoj visok intelekt, bi lahko razumela, da ni poanta v tem KAJ je bilo v teh ZS pač pa v tem, da so ZS zasebna stvar, torej moja, samo jaz jo lahko berem, to je pošta, ki je namenjena meni, saj bo šlo, a ne? Kaj je bilo v ZS pa vprašaj eno izmed tvojih prijateljic, ti bo že copy/paste, če ti že ni. A ni ti še? Potem pa res ni prava prijateljica. Vsekakor popolnoma nič takega, da bi si bilo vredno mazato roke, tako kot si jih je nekdo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:52:55   
oka
A je sploh pomembno kaj je bilo v teh ZS-jih? Noben firbec ne opravičuje takega vdora v zasebnost. In kot je že Mišni rekla, ne gre le za vdor v Volgino zasebnost, ampak za zasebnost vseh s katerimi si je Volga kdaj dopisovala. Pa če so govorile o sajenju zelenjave, opremljanju stanovanja... To se enostavno ne počne, pa sploh ni pomembno ali gre za Volgo ali katero drugo uporabnico. Tisti, ki ima "jajca" in voljo za tako pritlehno vohunjenje, bi lahko imel "jajca" in Volgo ali pa katerokoli drugo uporabnico vprašal direktno. Vohunjenje pa je podlo, sploh na tak način. Motiv za tako dejanje pa tudi ne more biti nič drugega kot uporabniku škodovati. Imam pa močan občutek, da bi v primeru razkrinkanja tega vohuna obnemel dobršen del RR-ja (no al pa tud ne).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:53:11   
lemavrica
Samo res, raven nekaterih uporabnic RR je pa na OŠ ravni.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:54:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

joj, kaj je le moralo biti v teh zs?user posted image




Glede na tvoj visok intelekt, bi lahko razumela, da ni poanta v tem KAJ je bilo v teh ZS pač pa v tem, da so ZS zasebna stvar, torej moja, samo jaz jo lahko berem, to je pošta, ki je namenjena meni, saj bo šlo, a ne? Kaj je bilo v ZS pa vprašaj eno izmed tvojih prijateljic, ti bo že copy/paste, če ti že ni. A ni ti še? Potem pa res ni prava prijateljica. Vsekakor popolnoma nič takega, da bi si bilo vredno mazato roke, tako kot si jih je nekdo.



Evo sem ravn hotela napisati,pa si me prehitela.

Tudi ce so v ZSjih samo debate,ala,kdaj si vstala,kaj bo za kosilo...ni poanta v vsebini,temvec,to so zasebne debate,zato pa so gesla.Da je pa nekdo tak k.....,in vdira v tujo posto...user posted image .
Nujno je potrebno razkritje,da pride v poduk drugim,in ne bi se komu na misel hodilo.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 10:57:21   
rija
moj intelekt ne dovoljuje sranja po zsuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?