|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:01:25   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: oka

A je sploh pomembno kaj je bilo v teh ZS-jih? Noben firbec ne opravičuje takega vdora v zasebnost. In kot je že Mišni rekla, ne gre le za vdor v Volgino zasebnost, ampak za zasebnost vseh s katerimi si je Volga kdaj dopisovala. Pa če so govorile o sajenju zelenjave, opremljanju stanovanja... To se enostavno ne počne, pa sploh ni pomembno ali gre za Volgo ali katero drugo uporabnico. Tisti, ki ima "jajca" in voljo za tako pritlehno vohunjenje, bi lahko imel "jajca" in Volgo ali pa katerokoli drugo uporabnico vprašal direktno. Vohunjenje pa je podlo, sploh na tak način. Motiv za tako dejanje pa tudi ne more biti nič drugega kot uporabniku škodovati. Imam pa močan občutek, da bi v primeru razkrinkanja tega vohuna obnemel dobršen del RR-ja (no al pa tud ne).


Vidiš, s tabo se pa popolnoma strinjam. Sploh nekatere stavke si zelo lepo napisala.
Upam, da jih bo prebral še kdo, morda kdo, ki sodeluje na tej temi. pa se je mogoče tudi dotikal na nek način ZS-jev, ampak v malce drugačni obliki.
In, si moreš misliti, ravno tako je te, recimo jim ZS-je, nosil drugam, se hihital iz težav mamic in jih celo zasmehoval in označeval za primitivne.

ne mešam se v takele spore: Ala 3-letniki, ampak, če se pa morda čisto malo tičejo tudi mene in mojega življenja, mi pa res ni vseeno.
Ker nekateri, življenje imamo in ga radi živimo in morda nočemo obešati na veliki zvon. Morda imamo zato določeno obliko ZS-jev, za katere želimo, da jih preberejo samo tisti, ki jim mi to dovolimo.user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:15:42   
Dvoje src
Ali pa je po ZS-jih šaril kdo od administratorjev, pa ne boš izvedela nič?

_____________________________

Ni pomembno, kaj imaš v žepu, ampak kaj imaš v srcu.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:15:44   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

[

Vidiš, s tabo se pa popolnoma strinjam. Sploh nekatere stavke si zelo lepo napisala.
Upam, da jih bo prebral še kdo, morda kdo, ki sodeluje na tej temi. pa se je mogoče tudi dotikal na nek način ZS-jev, ampak v malce drugačni obliki.
In, si moreš misliti, ravno tako je te, recimo jim ZS-je, nosil drugam, se hihital iz težav mamic in jih celo zasmehoval in označeval za primitivne.

ne mešam se v takele spore: Ala 3-letniki, ampak, če se pa morda čisto malo tičejo tudi mene in mojega življenja, mi pa res ni vseeno.
Ker nekateri, življenje imamo in ga radi živimo in morda nočemo obešati na veliki zvon. Morda imamo zato določeno obliko ZS-jev, za katere želimo, da jih preberejo samo tisti, ki jim mi to dovolimo.user posted image



O prenašanju težav drugim in norčevanju iz njih in o tem kje vse se najdejo take navade bi se dalo napisati marsikaj zanimivega, pa ne bom, ker premorem toliko olike, da vem, da se to ne pončne. In še enkrat: ni pomembno kaj je kdo pisal, komu in zakaj. Prav tako ne karakter tistega, ki je to pisal. Bolj svinjsko je to zahrbtno vohunjenje in prenašanje naokoli in to pod krinko česa? Mogoče dobrotnosti kot češ: "poglej kaj je ta pa ta o tebi pisala..." A ni očiten namen to osebo osmešiti, jo očrniti?A je tebi dobrohotno to, da je nekdo vohunil naokoli in potem to veselo prenašal? Pa hudiča, saj si bila na ta način prizadeta tudi ti (če si se našla v teh sporočilih seveda). Če bi meni vohun posredoval take informacije, bi ga sterala v tri krasne. Ker močno dvomim, da je bil motiv tega vohunjenja dobrohotnost. Prej ena velika zlonamera, diskreditirati uporabnico, ki je marsikomu zaradi direktnosti trn v peti. Znano pa je, da nekateri uporabniki na tem forumu direktnosti ne prenesejo. Se mi pa zdi, da ima veliki procent uporabnikov tega foruma težave z dojemanjem virtualnega sveta oz. prišli so tako daleč, da ne ločijo med virtualo in realnostjo.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:18:50   
Anonimen






O prenašanju težav drugim in norčevanju iz njih in o tem kje vse se najdejo take navade bi se dalo napisati marsikaj zanimivega, pa ne bom, ker premorem toliko olike, da vem, da se to ne pončne. In še enkrat: ni pomembno kaj je kdo pisal, komu in zakaj. Prav tako ne karakter tistega, ki je to pisal. Bolj svinjsko je to zahrbtno vohunjenje in prenašanje naokoli in to pod krinko česa? Mogoče dobrotnosti kot češ: "poglej kaj je ta pa ta o tebi pisala..." A ni očiten namen to osebo osmešiti, jo očrniti?A je tebi dobrohotno to, da je nekdo vohunil naokoli in potem to veselo prenašal? Pa hudiča, saj si bila na ta način prizadeta tudi ti (če si se našla v teh sporočilih seveda). Če bi meni vohun posredoval take informacije, bi ga sterala v tri krasne. Ker močno dvomim, da je bil motiv tega vohunjenja dobrohotnost. Prej ena velika zlonamera, diskreditirati uporabnico, ki je marsikomu zaradi direktnosti trn v peti. Znano pa je, da nekateri uporabniki na tem forumu direktnosti ne prenesejo. Se mi pa zdi, da ima veliki procent uporabnikov tega foruma težave z dojemanjem virtualnega sveta oz. prišli so tako daleč, da ne ločijo med virtualo in realnostjo. [/quote]


user posted image user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:22:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Dvoje src

Ali pa je po ZS-jih šaril kdo od administratorjev, pa ne boš izvedela nič?


Ne, tega pa ne verjamem, mislim, v admine pa ne dvomim.

(odgovor članu Dvoje src)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:29:45   
Jerneja_
Zs je bere lahko tisit, ki pozna vaše geslo in tako lahko tudi spreminja vaš profil.

Moderatorji ne moremo brat vaših ZS, niti se moremo logirat brez vašega gesla!

Če poskrbite za dovolj močno geslo se kaj takega ne more zgoditi.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:30:13   
ElaM
Volga, samo eno vprašanje, kako si ugotovila, da ti nekdo bere zs-je?

_____________________________

:)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:33:38   
Dvoje src
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Zs je bere lahko tisit, ki pozna vaše geslo in tako lahko tudi spreminja vaš profil.

Moderatorji ne moremo brat vaših ZS, niti se moremo logirat brez vašega gesla!

Če poskrbite za dovolj močno geslo se kaj takega ne more zgoditi.



Moderatorji ne, administratorji pa.


_____________________________

Ni pomembno, kaj imaš v žepu, ampak kaj imaš v srcu.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:41:17   
Jerneja_
Dvoje src: administrator portala je dr.Jaka Lndič, močno dvomim, da ima čas in veselje razpošiljati okol Volgine zs-je. user posted image user posted image


Nekdo je pač odkril njeno geslo in pomagali ji bomo ugotoviti ip tega uporabnika.

Kdor je to storil se mora zavedat, da je storil kaznivo dejanje!

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 8.10.2008 11:42:27 >

(odgovor članu Dvoje src)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 11:43:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dvoje src

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Zs je bere lahko tisit, ki pozna vaše geslo in tako lahko tudi spreminja vaš profil.

Moderatorji ne moremo brat vaših ZS, niti se moremo logirat brez vašega gesla!

Če poskrbite za dovolj močno geslo se kaj takega ne more zgoditi.



Moderatorji ne, administratorji pa.



Ma kaj briga administratorje kaj je volga pisala nouser posted image

Me pa res firbec kdo je tolk obseden z volgouser posted image

(odgovor članu Dvoje src)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 12:19:37   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

In, si moreš misliti, ravno tako je te, recimo jim ZS-je, nosil drugam, se hihital iz težav mamic in jih celo zasmehoval in označeval za primitivne.



Ali je pošta zasebna, torej pošta nekega uporabnika, namenjena samo njemu, ali pa ni. Termin "recimo jim" pa je ...?

Pa kaj je "nosil drugam"?
Ali to pomeni se pogovarjal z nekom zasebno, torej na način, da je bil pogovor namenjena samo eni osebi, posredovan na zasebni način kot zasebno sporočilo? A je to tisti "drugam"? Če je to to, potem se na zakonit način tako ali tako ne da priti do vsebine sporočila, pa naj vsebuje karkoli že.

Sicer je pa že jerneja pojasnila, da je vdor v zasebna sporočila kaznivo dejanje.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 12:21:28   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Jaz sem iz zanesljivih virov izvedela, da bodo sedaj tistemu, ki bere ZS-je takole nelegalno, na čelo napisali: Bral sem!
ker denarna kazen baje ni več zalegla. Tisti, ki so šli zaradi te grozne hudobije in goljufije sedet, jih je pa itak Turk pomilostil.

jaz bi Volgi svetovala lahko edino, da se izpiše. le tako bo konec njene more. Najbrž bi ji isto svetovala tudi Mišni.user posted image


Zdaj v bistvu tvojo življenjsko zgodbo veliko bolj razumem.



lahko nadaljujeva. jaz se ne prestrašim ob prvem šumu.
če omenjaš mojo življensko zgodbo, lahko nadaljujeva.
ne pozabi pa, da beseda da besedouser posted image


Jaz nisem začela ničesar, samo povedala sem, da na podlagi takega pisanja lahko razumem stvari, ki sem jih prej videla iz druge perspektive. Zdaj jih razumem, prej jih nisem.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
8.10.2008 12:30:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 12:41:49   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Drugače pa sem sigurna, da se bo tukaj lepo pokazalo kako in kaj je s temi zs- ji. In vdori v comp. Prav vsak ,ki ima malček znanja o računalnikih lahko zgoogla kako odpreti passworde. In najti IP- je prav tako. A ne bi bilo smešno, da bi prav ta dotična oseba potem slučajno dobila trojanca. To bi bila smeha polna kapa. user posted image




Jaz verjamem, da se to da, čeprav sama o tem nimam pojma.

Bolj me čudi, kako je lahko nekdo tako neumen, da potem pove, da je to naredil.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
8.10.2008 12:46:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 12:48:12   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Jaz verjamem, da se to da, čeprav sama o tem nimam pojma.

Bolj me čudi, kako je lahko nekdo tako neumen, da potem pove, da je to naredil.


Pa saj ne pove vsem. Samo tistim, ki jim zaupa oz. pri katerih misli, da bo s takim načinom kaj dosegel.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 12:52:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Jaz verjamem, da se to da, čeprav sama o tem nimam pojma.

Bolj me čudi, kako je lahko nekdo tako neumen, da potem pove, da je to naredil.


Pa saj ne pove vsem. Samo tistim, ki jim zaupa oz. pri katerih misli, da bo s takim načinom kaj dosegel.



Ja, lahko doseže npr. tožbo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 12:54:41   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Ja, lahko doseže npr. tožbo.


Še pred tem pa eno fino zdrahanje in mešanje dreka. Nekaterim je to v največji užitek. Takih je kar nekaj.


< Sporočilo je popravil oka -- 8.10.2008 12:55:07 >

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 12:57:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Ja, lahko doseže npr. tožbo.


Še pred tem pa eno fino zdrahanje in mešanje dreka. Nekaterim je to v največji užitek. Takih je kar nekaj.



Ja, vem ja. In tudi točno vem, kaj se zdajle pri njih dogaja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:05:55   
Raho
Prebila sem se skozi celo temo. Spominja pa me na Shakespearovo komedijo:

Mnogo hrupa za nič.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In glede na globino intelekta povprečne Prekmurke, se tudi jaz sprašujem enako kot Rija...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Ja, lahko doseže npr. tožbo.


Še pred tem pa eno fino zdrahanje in mešanje dreka. Nekaterim je to v največji užitek. Takih je kar nekaj.



Ja, vem ja. In tudi točno vem, kaj se zdajle pri njih dogaja.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:16:22   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Volga, samo eno vprašanje, kako si ugotovila, da ti nekdo bere zs-je?


preberi tole temo: KLIK

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Me pa res firbec kdo je tolk obseden z volgo


Mene tudi zelo zelo močno.

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Prav vsak ,ki ima malček znanja o računalnikih lahko zgoogla kako odpreti passworde. In najti IP- je prav tako


Ampak če je tale osebek to res naredil je moral imet kr nekaj cajta in r. znanja in ne razumem kako je lahko potem bil tako butast da gre odpirat neprebrana sporočila.user posted image

Volga jaz te v vsem podpiram in menim da si naredila prav, samo upam da bodo po IP našl uporabnika/co in da ti stvari obrazloži, ker so tudi moja ZS tebi lahko bila prebrana.

Še vedno pa ne razumem kak človek je to da gre odpirat pasworde in brat tujo pošto, očitno oseba ki ima čist preveč časa in je brez vesti.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:17:55   
Anonimen
Ampak če je tale osebek to res naredil je moral imet kr nekaj cajta in r. znanja in ne razumem kako je lahko potem bil tako butast da gre odpirat neprebrana sporočila.


Pa še butast mora bit. Da jih ni nazaj označu kot neprebranauser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:20:03   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ampak če je tale osebek to res naredil je moral imet kr nekaj cajta in r. znanja in ne razumem kako je lahko potem bil tako butast da gre odpirat neprebrana sporočila.


Pa še butast mora bit. Da jih ni nazaj označu kot neprebranauser posted image


se ne da sem probala pri seb, pa ne gre, mogoče pa je mislil da se da in se je tako zajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:21:21   
lemavrica
Pa če ta oseba nima statičnega IP-ja je ne bodo našli.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?