|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
14.11.2008 15:35:21   
irenav
Tri mesece pred zanositvijo 65, potem se zaradi poškodbe zredila na 70 in takrat zanosila. Pred porodom sem jih imela 94! 2,5 meseca po porodu pa jih imam 75...še 10 mora it dol! Visoka sem 173 cm.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
15.11.2008 8:12:13   
*Mojca*
pred nosečnosto 56, pred porodom 68, 5 mesecev po porodu 53 user posted image  

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
20.11.2008 12:59:01   
D.anna 76
Pred nosečnostjo 52, pred porodom 66, takoj po porodu 59, 4 mesece po porodu zopet 52, ki jo za sedaj kr vzdržujem.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
23.11.2008 10:38:16   
cursa
Pred nosečnostjo 59 kg, pred porodom 79 kg, 13 dni po porodu 68 kg. 

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
1.12.2008 18:55:00   
poli*
Pred nosečnostjo 52, pred porodom 66, sedaj 1 mesec po porodu 54

(odgovor članu cursa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
1.12.2008 19:29:02   
maja24
Predn sm zanosila sm mela 63kg pred porodom 90kg velika sm 175cm,no sedaj 4,5m po porodu jih mam72 torej še cirka 8 do 9 kg moram zgubit.user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
16.12.2008 15:09:35   
vesna23
Jaz sem imela 57 kg, ko sem zanosila (velika sem 161 cm). Do 4 meseca nosečnosti se nisem zredila skoraj nič. Ko sem pa šla rodit sem imela kar 80 kg, ampak naj ti povem, da ko sem prišla domov sem imela samo 67 kg. Bila sem kar zatečena (voda). Ne sekiraj se glede kilogramov, ko boš noseča se ne boš obremenjevala s tem, ker so tisti trenutki preveč čarobni in hitro minejo.user posted image

(odgovor članu _mili86_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
17.12.2008 15:56:53   
5ra_28
Pred porodom sem imela +14, takoj po porodu se nisem mogla tehtati v P. Šesti dan po porosu ko sem prišla domov, sem bila še na +5,3, po enem tednu doma, torej 14 dni po poordu še na + 3,5. Pa jem enako kot v P, migat pa še itak ne smem. Je pa res, da ne jem skoraj nič sladkega, ker se mi sploh ne lušta, majonezo in podobne kalorične bombe pa sem črtala iz jedilnika. Kar se mora se mora.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu vesna23)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
17.12.2008 16:00:39   
5ra_28
Pa tudi jaz sem rekla, da se ne bom zredila med nosečnostjo, razen tisto kar pridobi telo samo, voda, kri, otrok, posteljica itd. Ampak je telo kar kopičlo maščobe. Se mi je poznalo na bedrah in riti!!! To naredi amti narava, da ima telo zalogo maščevja potem med dojenjem. Se super dojiva in telo zdaj porablja to kar je kopičlo.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
17.12.2008 19:52:56   
Anonimen
Jaz spadam bolj v težko kategorijo, pa sem prve 3 mesece nosečnosti zgubila 3kg, potem sem to težo držala do konca 5. meseca, nato pa sem v 3h mesecih in pol pridelala 10 kilogramov. Do danes, 4 tedne po rojstvu naše flenče, sem jih izgubila že 13,5 ... torej imam 3,5kg manj kot pred nosečnostjo, a še vseeno 20-25 preveč user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
17.12.2008 19:54:16   
Anonimen
Prej in potem ravno prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko kg pred porodom/nosečnostjo
17.12.2008 21:28:57   
slovenka
No, jaz bom kar v kg napisala - pred nosečnostjo 54, nato na začetku ena dol, potem pa sem šla rodit s 67 kg in iz bolnice prišla z 61 kg, sedaj je beba stara 5 mesecev, mami pa ima 57 kg. Nobene diete, pa vseeno počasi gre dol... sem pa še zmeraj na eni konfekcijski številki nad prejšnjo.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?