|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ne morem razumet
26.10.2008 17:51:02   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ne, ne išči terapevtov. In res bodi hvaležna, da je spokal zdaj.
Poznam kar nekaj takih tipov, ki si "res ne morejo pomagat" in celo trdim, da jih je veliko pa njihove partnerke niti ne vedo za to. Nekatere pa nočejo vedeti.


Se strinjam s tem. Veliko jih je. Preveč. Nekateri moški se potrjujejo s tem, da osvajajo ženske. Nekaterim moškim rata enostavno dolgčas. Nekateri moški isti hip, ko bi morali prevzeti odgovornost enostavno zbežijo. V bistvu je še dobro, da je šel. Verjamem, da si prizadeta. Kdo pa ne bi bil. Ampak jaz temu rečem usoda. Nekatere reči te enostavno srečajo, ne moreš jim ubežat, kar pridejo, tako pač je. Vsak človek na tem svetu ima določeno dozo težkih reči nad sabo. Čisto vsak. Slej ko prej ga srečajo, samo vsakega na drugem področju. Vzemi zdaj svoj tovor ponosno in pokončno in slej ko prej pride nekdo, ki ti ga bo pomagal nesti in ne bo se ti zdel več tako težek, niti ne zanič. Zdelo se ti bo, da so v tem tovoru čokolade in biseri. Boš videla, da bo tako, samo pogumno naprej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ne morem razumet
27.10.2008 20:36:42   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: yuliya

on pravi, da se boji, da mi bo to ponovno storil in da je zato najbolje, da greva narazen.


Moron!!!
O takih je res brezveze...
Tudi sama ne morem razumet. In da pravi, da ima to v sebi... Torej te je cel čas postavljal na laž, ker je to že cel čas vedel in je samo čakal na priliko, da lahko spet eno naskoči.

Ni te vreden. Če bosta rešila, pač bosta. Če pa ne, pa upam, da se zavedaš, da si boš na čustvenem področju naredila medvedjo uslugo. Če ti ne boš srečna, ne bo srečen niti tvoj otrok. Če boš stalno na trnih, kje se dedec poja okoli, bo na trnih tudi tvoj otrok. Ko bo mali izvedel, da ima ati rad tudi druge tete, bo krivdo prevzel nase (v smislu: a me nima dovolj rad, a sem preslab...).

In če on ti toliko dedec, da bi se ob prihajajočem otroku in ob tebi sami toliko zresnil, da bi postal dober partner in oče, potem ima prav

Priznal ti je, da ne misli nehat, zato dobro razmisli. Glej naprej. Morda ti ne bo lahko, ampak boš mirna.

Držim s tabo in naj tvoj mali sonček pridno raste. Srečno!
user posted image     user posted image

(odgovor članu yuliya)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ne morem razumet
30.10.2008 11:06:27   
VRTNICA84
Najprej ti pošiljam user posted image user posted image .

Jaz osebno bi ga kljub otroku zapustila. Otroka pa bi vzgajala sama. Ker mislim, da moški, ki to stori enkrat, bo to vedno ponavljal.

Bodi močna in videla boš, da ti bo uspelo.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 53
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?