|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 19:43:28   
Pija76
Pupike čer!!!

Blanči user posted image user posted image user posted image , bravo, se je pa kr neki zvalilo iz teh 3 jajc. Ti kako pa je ugotovil, da so ena popokala?

Arneja je pa otročka na kahlo dala user posted image . Luštno!! Si me spraševala za postopek - spomladi pade.

Citrončica lepo grej user posted image user posted image , na koncu naj se pokaže debel +! Navijam

Darja žal mi je! Pogumno naprej.

Abra in Noki sta končno ugotovili, da sta dve fejst pupe! A pol šola ni več tolk dolgočasna?

Abra kako si? Kdaj bo najin plan padu?

Gigi a tetka te tolk zdeluje? Pa sej fajn da je prišla, si korak bližje zmagi!

Lučka so od hudiča ti tamali, nafrigani k pr norci, pr naših dveh je vse aĐ, če zastopiš user posted image .

Tina pol pa pr tebi sploh ne bo panike z otročički user posted image , super same turšice kle gor.

Sapi bravo za stopko! Naj bo čimveč celic.

LL ti pa že kar NS, kaj gre čas! Ja, itak da vem za čigavim vogalom ti ždiš zadnje mesece - za hladilnikovim user posted image . Kdaj pade bolniška?

BBpikica in Zarja a sta vidve kufetkali? Pozdravita se!

Mismis taka budilka cmerasta naj me začne čimprej zbujat, pa tebe tud!!

Vsem neomenjenim en lep pozdravček user posted image


(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 19:45:38   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
BBpikica in Zarja a sta vidve kufetkali? Pozdravita se!

o Pija....ne nisva, saj jaz sem zdrava, tisto je blo pri meni pred leti......zdaj sem fit in ready za user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 19:48:41   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
Mismis taka budilka cmerasta naj me začne čimprej zbujat, pa tebe tud!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 19:59:34   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
BBpikica in Zarja a sta vidve kufetkali? Pozdravita se!

o Pija....ne nisva, saj jaz sem zdrava, tisto je blo pri meni pred leti......zdaj sem fit in ready za user posted image user posted image


Ej sori bejbi, da sem te kar za bolno vzela! Kdaj štartaš na projektu user posted image user posted image ?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:09:29   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
BBpikica in Zarja a sta vidve kufetkali? Pozdravita se!

o Pija....ne nisva, saj jaz sem zdrava, tisto je blo pri meni pred leti......zdaj sem fit in ready za user posted image user posted image


Ej sori bejbi, da sem te kar za bolno vzela! Kdaj štartaš na projektu user posted image user posted image ?


čakam na user posted image  (nekje proti 23/11) pol pa vija po otročke. Pa ti, kako so kaj plani?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:12:53   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

jutri pa.....
žogica13 vredu zrihtaj na UZuser posted image user posted image user posted image in
 
naši lepi nosečki pozdravita pikece pokece
LaraLight - NS user posted image
anci banciuser posted image - UZ
 
user posted image
user posted image user posted image
user posted image
 
 
 

 


naviiiijaaaaam!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:14:55   
Pija76
Zarja jaz bom dala do pomladi mir, potem pa horuk do cilja user posted image . U pri tebi bo pa kmalu, se pravi bo dedek mraz prinesel user posted image user posted image . LAnsko leto ga je meni, letos naj ga tebi!!!


Ledenka pozdravček, kako si? Še delaš? Še vedno toliko spiš? Škoda da nisi v petek uspela pridt! No si pa lepa zato a ne?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:19:58   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

O grethy a se men prav zdi, da boš za pijačo dalauser posted image ?



Ja se ti kr prou zdi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:30:53   
želvica99
Ola Grethy, kam si se potuhnila, te že pogrešamo tukajuser posted image

Zarja nisem vedla za nasvet o risankah, ampak sem točno to počela, cele vikende dopoldneuser posted image  (ko dete malo). Ti boš pa v decembru otročke dobila, lepo. Pa še nekj glede službe, si prišla do pravga zaključka. Jest sem se tud pretrgala, pa nikol bla doma, zdj za tele postopke si pa mirne duše frj vzamem in se mi fučka. Grem pa ju3 delat, tri dni sem počivala in mam dost vsegauser posted image dolgčas za znoret. Grem delat za dušo - ne morš verjet, ampak je res, čakanje doma ubijauser posted image

Serendipity držim pesti za folikelčke še naprejuser posted image

Gigi upam , da si se res že čist opomogla, je pa res da teleuser posted image  po postopku znajo zmatrat. Zdj pa samo še regeneracija in bo.

Konina uživaj, joj te kar vidim.

bbpikica kje si pa ti rotavirus staknila, boga, men je to tud najhujša varianta. No sam da si bol.

Blanči pazi ti dečva malo nase, da se nebi kaj pretegovala v službi, drugač se pazi nas tetk.

Darja držimo pesti za čudež, če pa ne si se saj prepričala, da ti lahko rata, ker ti v tem primeru do user posted image  zmanjka res samo pikco.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:37:24   
Grethy
Želvika moja,

sej veš kako sem ... za popenit ... zdej hitr spat, ker sred noči vstanem in grem via tvoji kraji na šihto ... pa sem bla že dons tko zalimana da sem mal dremal med vožnjouser posted image user posted image

Kaj je novega pri tebi (sori, ker ne spremljam, sem pa ves čas v mislih s tabo ) ???

Objemčk vsem !!!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:49:33   
Pija76
Grety pejt spančkat, ker dremat v avtu res ne smeš!!!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:51:57   
zarja1
Želvica vem kako to čakanje ubija, sem tudi sama študirala, če bi šla zdaj decembra delat, samo pri nas je res norišnica, pa vsakih pet minut me kdouser posted image , da lahko eksplodiram. To pa bi škodlo user posted image user posted image . Bom raje doma pauser posted image pauser posted image ali pauser posted image pa seveda najbolj važno...user posted image

okrog mene bo pa moj popenil kr bo moral...user posted image   pa nikol ne zna z lučkami

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 17.11.2008 20:55:19 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:54:06   
Shuka
Zarči ljubica pa sva se dobili user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:55:33   
Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

jutri pa.....
žogica13 vredu zrihtaj na UZuser posted image user posted image user posted image in
 
naši lepi nosečki pozdravita pikece pokece
LaraLight - NS user posted image
anci banciuser posted image - UZ
 
user posted image
user posted image user posted image
user posted image
 
 
Jaz tud navijam za vse user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:56:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Zarči ljubica pa sva se dobili user posted image user posted image

ooooooooooo Shuki a je šel lulat tvoj? Kaj ga ta maca tolk razganja? A kr tak jo jemlje?
Jaz je mojmu ne upam dat, je že zdaj tolk odpičen....user posted image user posted image user posted image user posted image
Kak je spidermanček? A uboga?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:58:53   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
Zarja jaz bom dala do pomladi mir, potem pa horuk do cilja user posted image .

fajn.....bom navijala ko nora!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 20:59:22   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Blanči ma novo Miklavževo oblekco....user posted image user posted image user posted image


Blanč jst hočem nazaj mojo lepo vijolično pošast.



Blanči resno! Saj tale miklavž je čisto fejst, ampak to je tako, kot če bi jaz visoke štikle obula! Opa! Poglej poglej! Pridna pupa! Osem celic! Viš kaj to stimulacija dela! Zdaj pa merkat nase, v četrtek pridem pa spet kaj povohat, kako je z otroc! Bravo lubica!!!! user posted image user posted image user posted image  Pa nehi za srat s šihtom! Sodelavce pa še ti malo postrani nazaj poglej, pa ne bo več revolta. Reči, da te trebuh boli - saj te res! Čisto noben ti ne bo hvaležen, da si na šihtu in na koncu ne bo nihče tega cenil. Nehi ga srat!

Arneja ti tud nova? Pa kaj je zdaj to? Človek se glih navadi. No sicer ste pa luštne take kot ste, avatar gor al dol.

Pija, častiš pivo! user posted image user posted image user posted image

Sapi čestitke za punkcijo!

Pikovitka, aerobika? user posted image  Sem tečna, ane? user posted image user posted image user posted image  Kaj če bi midve kaj bolj penzionističnega užgali in ne tako poskočnega. Mam le svojih toliko in toliko kil, pa jih moram počasi dol dat.

Citrončica user posted image user posted image user posted image  Naj se lepo ugnezdita in naj user posted image bo tale postopek zmagovalen.

LL super, da sta malčka okey. user posted image user posted image user posted image

Gretka, če že častiš, se jaz priporočam. Jest itak ne smem več. user posted image user posted image user posted image

Zarja kako pregled? user posted image

Konina, lepo je blo tole prebrati! Da čimprej padete v ritem.

Za jutri se sposodim zarjino navijaško formacijo...
jutri pa.....
žogica13 vredu zrihtaj na UZuser posted image user posted image user posted image in
 
naši lepi nosečki pozdravita pikece pokece
LaraLight - NS user posted image
anci banciuser posted image - UZ
 
user posted image
user posted image user posted image
user posted image
 
Mejte se pupe, pozdravljam vas vse, imensko vas pa ne morem vseh omenit, ker že napol spim....


< Sporočilo je popravil DaisyE -- 17.11.2008 21:00:08 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 21:00:08   
zarja1
a zdaj ste pa vse šle.....user posted image  no se bom pa sama igrala...user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 21:01:24   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Zarči ljubica pa sva se dobili user posted image user posted image

ooooooooooo Shuki a je šel lulat tvoj? Kaj ga ta maca tolk razganja? A kr tak jo jemlje?
Jaz je mojmu ne upam dat, je že zdaj tolk odpičen....user posted image user posted image user posted image user posted image
Kak je spidermanček? A uboga?
Ojla,
ne moj film gleda user posted image

Ne moj mace ne jemlje, sam je pa tud ne rab da bi se kdaj pa kdaj vedel kot 16 letnik user posted image

Dons je spidermanček priden, se bolj malo oglaša, pomoje skoz spi, če preveč sedim me v rebrce brcne pa se morm it stegnit, pol pa jovo na novo.user posted image

Kaj pa tvoj počne?user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 21:02:26   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

a zdaj ste pa vse šle.....user posted image  no se bom pa sama igrala...user posted image
sej smo tleuser posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 21:02:56   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Zarja kako pregled? user posted image

pa kakšen pregled???????? Sem čist blesava bla dans, ker sem mislila da sem kaj pozabla. Pa se pri bogu ne morem spomnit kaj bi naj jz dans mela. Hvala pa vsem, ki ste mislile name....se mi je kolcalo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 21:03:24   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Pija, častiš pivo! user posted image user posted image user posted image




Lahk 2! Kdaj?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 21:04:39   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
Kaj pa tvoj počne?user posted image

verjetno kje biksa po svetu....saj ne dela dela dela....se vidima šele v petek, ko imava dopust. Jaz iz koncerta kr k frizerju pol pa v Graz v Ikeo in darila za Božička.... user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 17.11.2008 21:07:26 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 21:07:03   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
Kaj pa tvoj počne?user posted image

verjetno kje biksa po svetu....saj ne dela dela dela....se vidima šele v petek, ko imava dopust. Jaz iz koncerta kr k frizerju pol pa v Graz v Ikeo in darila za Božička....
A pol si slamnata user posted image Čeprav je šele ponedeljek bo petek kmalu tu.user posted image

A pol boš mela spet pester vikend, tak nakupovalni, kako pa to, da boš že nakupovala za Božička? No če veš kaj je to toliko lažje.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: November IVF/ICSI
17.11.2008 21:11:08   
zarja1
slamnata? Prevod prosim...jaz sem z drugega ekauser posted image . Ja, če bom grela otročke ne bom ravno mela želje po trgovinah hodit, pa sva rekla da greva malo pred Miklavžem, ker pol je gužva. Za darilca že približno vem, ker celo leto fajn na uhe vlečem, ko kdo izrazi kako željo.
ja v četrtek na koncert, v petek v Graz v soboto na čago.......čist se bom ven skurla...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?