|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 13:24:42   
Zvezdica
HVala za kofič! Jz pa teb štrudl pošiljam


uh pa bi res štrudluser posted image
ga grem kar nardit. Bi še katera?

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 13:28:13   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Pa ti, kaj dogaja, razen tega da loviš Miliča po parketu in se ga opijanjaš na Vranskem?user posted image user posted image user posted image



Ti'm dala opijanjaš user posted image , prav zgledno abstiniram. Ma sva mogla it mal naše žurerke pogledat, ni blo druge user posted image . Aja, neki majo zate, mensezdi.

Drgač po starem, nič posebnega ne dogaja. No, mlinček je sicer takle user posted image , ostalo pa v normali.

Dej kej večkrat naokol pridi, da mal zvemo, kako s kužonom napredujeta user posted image  pa če kej štango glancaš, polovnega zabavaš,... 

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 13:36:07   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy


a štorklje že letijo z neba aa a user posted image aa a
 
 
Kako si bejbaaaaaa??? In gospod mlinčeeek? Sta vremensko al uredu ???


A ti mene mal user posted image ? Letijo, letijo, sam nobene več ne vidim user posted image .

Sva še kr, nič pretresljivga, razen da g. mlinčka zob je.be. Sej veš, zmer more bit kej... In ti? Vidm, da si pridna. Štrudl pa to.

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 13:49:16   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mateja_goljev

Pozdravljene punce!

Grejem dva user posted image user posted image !!!!!

Grem počivat in greti pečko. zamrzjenčki bodo pa baje tud......


pappa

netka uživaj in se slišmo.



Super!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Se pravi, da greješ Majo in Vilija. user posted image

(odgovor članu mateja_goljev)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 13:49:24   
mlinček
Mateja čestitke za user posted image user posted image , zdej pa desnega in počivat.

Kaj pa je z Netko??? user posted image

Greti, jst očitno zgubljam bitko z zobno oteklino (že nekaj tednov namreč zdravim zob) - tak kot je mlinčka nakazala in sem user posted image , drugače pa sva vremenska in bl k ne zabušavava.

No tolk za sedaj, zdej pa nazaj zabušavat v deževnem popoldnevu

user posted image   user posted image  

user posted image    user posted image



_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 13:57:41   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: mateja_goljev

Pozdravljene punce!

Grejem dva user posted image user posted image !!!!!

Grem počivat in greti pečko. zamrzjenčki bodo pa baje tud......


pappa

netka uživaj in se slišmo.



Super!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Se pravi, da greješ Majo in Vilija. user posted image
[/quote


Jeeeeee....držim pesti, da greš po mojih stopinjahuser posted image user posted image user posted image ....počivaj....pa risanke gledatuser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 13:59:00   
blanč
dober dan.
sem prejle po dolgem času napisala en dolgi post in še vsakega posebej malo pozdravla, pa mi je namesto, da bi poslalo napisalo we are sorry. Sem kar mal zajokala tok me je razjeziluser posted image .
Joj sam, da je včerajšnji dan minil NIKOL VEČ NE PIJEMMMuser posted image
Mlinček in mlinčka lepo zabušavita.
Grethy a si na gorenjskem?
Mateja user posted image user posted image za dva in še enuser posted image  za zamrznjenčke.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 13:59:04   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy


a štorklje že letijo z neba aa a user posted image aa a
 
 
Kako si bejbaaaaaa??? In gospod mlinčeeek? Sta vremensko al uredu ???


A ti mene mal user posted image ? Letijo, letijo, sam nobene več ne vidim user posted image .

Sva še kr, nič pretresljivga, razen da g. mlinčka zob je.be. Sej veš, zmer more bit kej... In ti? Vidm, da si pridna. Štrudl pa to.



nč te ne zajb-ava-m to so najiskrenejše štorklje, jaz itak verjamem v take znake, tko da ... sem vesela za vaju ...

mlinček bogi, kva pa zobar prav

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:00:01   
mlinčka
Mateja, superca user posted image  sta tole zrihtala! Veš kaj sledi, ne? 3 dni starorimski slog (desni bok) pa vsake tolk cajta mal ven globoko dihat. Fajn grej otročička!

Vijolica30,  user posted image  back!

Obi, bravo, bravo, bravo! Velik sreče za naprej user posted image !

UPČI, hellow! Punkcija user posted image ? Hec, hec user posted image . Sej veš, tko kot pri vsaki stvari - odvisno user posted image . Moje osebne izkušnje so dokaj pozitivne. Ni pretirano strašno, vsekakor se da potrpet. Mal se mi zdi, da zna bit tko kot pri porodu. Ko je mimo, pozabiš, kako svinjsko je blo user posted image . Je pa veliko odvisno od samega števila foliklov, od protibolečinskih sredstev, od dohtarja, od tvoje naravnanosti, s katero greš na mizo (al mami, umrla bom al kaj vse smo že prežvel pa ni hudič, da tega ne bomo), itd. Zdej je glavno, da se je začela akcija, da bo šlo vse po sreči, punkcija je pa pravzaprav nekaj pozitivnega - če do nje prideš, veš, da gre zaenkrat vse po planih user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:01:59   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Go, netka, go mateja, go netka, go mateja!!! 






a štorklje že letijo z neba aa a user posted image aa a
 
 
Kako si bejbaaaaaa??? In gospod mlinčeeek? Sta vremensko al uredu ???


http://www.youtube.com/watch?v=gjRPB0zc8kI

sem samo dodalauser posted image user posted image  še v zvokuuser posted image user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:02:25   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka


UPČI, hellow! Punkcija user posted image ? Hec, hec user posted image . Sej veš, tko kot pri vsaki stvari - odvisno user posted image . Moje osebne izkušnje so dokaj pozitivne. Ni pretirano strašno, vsekakor se da potrpet. Mal se mi zdi, da zna bit tko kot pri porodu. Ko je mimo, pozabiš, kako svinjsko je blo user posted image . Je pa veliko odvisno od samega števila foliklov, od protibolečinskih sredstev, od dohtarja, od tvoje naravnanosti, s katero greš na mizo (al mami, umrla bom al kaj vse smo že prežvel pa ni hudič, da tega ne bomo), itd. Zdej je glavno, da se je začela akcija, da bo šlo vse po sreči, punkcija je pa pravzaprav nekaj pozitivnega - če do nje prideš, veš, da gre zaenkrat vse po planih user posted image .


mlinčka, to p ne bi mogla bolje opisat. Točno tako kot praviš. user posted image

Jaz sem sedaj v drugo mižala in si predstavljala, kako sem z dragim nekje v toplih krajih na dopustu, uživav na ležalnikih, pijeva kotejl, se smejiva,... In je vse zelo hitro minilo.

< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 1.11.2008 14:03:28 >

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:03:09   
ledenka
o, a ste že na novembru user posted image  želim vam, da bo novemberski pridelek še uspešnejši od oktoberskega!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mateja, super za dva pikca, naj ostaneta s tabo do julija user posted image user posted image user posted image  

a netka pa se še ni javla? user posted image  

vidim, da je bilo včeraj kar nekaj tigrov user posted image  meni alko še kar smrdi, tako da me zaenkrat niti kak požirek ne mika... no, bomo videli v nadaljevanju user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:04:06   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Go, netka, go mateja, go netka, go mateja!!! 






a štorklje že letijo z neba aa a user posted image aa a
 
 
Kako si bejbaaaaaa??? In gospod mlinčeeek? Sta vremensko al uredu ???


http://www.youtube.com/watch?v=gjRPB0zc8kI

sem samo dodalauser posted image user posted image  še v zvokuuser posted image user posted image


Ampak tole pesem sio pa jaz zadnj časezelo velikokrat prepevam.user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:07:15   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka


UPČI, hellow! Punkcija user posted image ? Hec, hec user posted image . Sej veš, tko kot pri vsaki stvari - odvisno user posted image . Moje osebne izkušnje so dokaj pozitivne. Ni pretirano strašno, vsekakor se da potrpet. Mal se mi zdi, da zna bit tko kot pri porodu. Ko je mimo, pozabiš, kako svinjsko je blo user posted image . Je pa veliko odvisno od samega števila foliklov, od protibolečinskih sredstev, od dohtarja, od tvoje naravnanosti, s katero greš na mizo (al mami, umrla bom al kaj vse smo že prežvel pa ni hudič, da tega ne bomo), itd. Zdej je glavno, da se je začela akcija, da bo šlo vse po sreči, punkcija je pa pravzaprav nekaj pozitivnega - če do nje prideš, veš, da gre zaenkrat vse po planih user posted image .


mlinčka, to p ne bi mogla bolje opisat. Točno tako kot praviš. user posted image

Jaz sem sedaj v drugo mižala in si predstavljala, kako sem z dragim nekje v toplih krajih na dopustu, uživav na ležalnikih, pijeva kotejl, se smejiva,... In je vse zelo hitro minilo.


user posted image user posted image user posted image  lučka pozabila si zaključit...in vsake toliko časa ti val vode butne v rituser posted image user posted image user posted image  in te prestavi za dva centi.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:09:05   
jazzz27
a domen vam pa ni bil všeč...refren punce!!!!user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=oQIs9fpTQuY

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:09:18   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka


UPČI, hellow! Punkcija user posted image ? Hec, hec user posted image . Sej veš, tko kot pri vsaki stvari - odvisno user posted image . Moje osebne izkušnje so dokaj pozitivne. Ni pretirano strašno, vsekakor se da potrpet. Mal se mi zdi, da zna bit tko kot pri porodu. Ko je mimo, pozabiš, kako svinjsko je blo user posted image . Je pa veliko odvisno od samega števila foliklov, od protibolečinskih sredstev, od dohtarja, od tvoje naravnanosti, s katero greš na mizo (al mami, umrla bom al kaj vse smo že prežvel pa ni hudič, da tega ne bomo), itd. Zdej je glavno, da se je začela akcija, da bo šlo vse po sreči, punkcija je pa pravzaprav nekaj pozitivnega - če do nje prideš, veš, da gre zaenkrat vse po planih user posted image .


mlinčka, to p ne bi mogla bolje opisat. Točno tako kot praviš. user posted image

Jaz sem sedaj v drugo mižala in si predstavljala, kako sem z dragim nekje v toplih krajih na dopustu, uživav na ležalnikih, pijeva kotejl, se smejiva,... In je vse zelo hitro minilo.


user posted image user posted image user posted image  lučka pozabila si zaključit...in vsake toliko časa ti val vode butne v rituser posted image user posted image user posted image  in te prestavi za dva centi.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Kolk sem se pa zdej nasmejala. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:11:14   
ledenka
aja, pa ene posebne čestitke in navijanje sem pozabla user posted image  obi, ti čestitam, da je FSH tako dober user posted image user posted image user posted image  in ti želim, da bo tokrat ratalo user posted image user posted image user posted image

UPČI, pozdravljena in dobrodošla user posted image  punkcija ni fajn, ni pa noben bav-bav, še vse smo preživele user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:11:19   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

a domen vam pa ni bil všeč...refren punce!!!!user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=oQIs9fpTQuY


Evo sem se pripravila, da ga poslušam (gledala ga raje nisem, da me ne bi kam nagnalo user posted image ), ampak refren je pa res ZAKON, še posebej za vse nas. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:12:25   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

.
Joj sam, da je včerajšnji dan minil NIKOL VEČ NE PIJEMMMuser posted image



Haahaauser posted image  to mi je znanouser posted image , pri meni je vedna in ista pesemuser posted image

Mateja čestitke zauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:14:26   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image lučka, a ne? Se pravi, pred punkcijo punce...obvezno Domna gledat, da ne bo zaprtostiuser posted image user posted image user posted image

Refren je pa res za vas!!!!!!


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:16:19   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

user posted image user posted image user posted image lučka, a ne? Se pravi, pred punkcijo punce...obvezno Domna gledat, da ne bo zaprtostiuser posted image user posted image user posted image

Refren je pa res za vas!!!!!!




Bi blo treba link k seznamu prilimat, tja kjer so punce v postopku, z opozorilom, poglej najkasneje pred punkcijo! user posted image  user posted image  user posted image
Poslušaj pa ves čas, ko si v postopku.user posted image

< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 1.11.2008 14:17:26 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:25:38   
jazzz27
Jaaa lučka...tako nekakouser posted image user posted image . Treba stranske učinke napisatuser posted image . Kako si ti?

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:38:45   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Jaaa lučka...tako nekakouser posted image user posted image . Treba stranske učinke napisatuser posted image . Kako si ti?


V redu. Polna energija, pozitivnega razmišljanja. Imam okoli sebe same take ljudi. Mal me skrbi v ponedeljek, ko grem spet v službo in bo spet polno negativne enrgije. Ampak sem se že odločila, da jih ne bom poslušala ali pa se jim bom umaknila. Zdaj smo pomebni user posted image  user posted image  , moj dragi in jaz.


Ti nosečka pa kar skozi računalnik siješ od sreče.user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:40:54   
lučka 25
Zdaj pa res šibam k atrim staršem, pa še sonček je posvetil. user posted image  user posted image  user posted image

Se tipkamo zvečer.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:47:36   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mateja_goljev
Grejem dva user posted image user posted image !!!!!

super!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mateja_goljev)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?