|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 23:52:53   
ursulina
hej, hej dašabina, meni je tudi po eni uri in pol uspelo tole skup spravit, kaj vse se bomo tlelele naučile čvekice...
mater, kako nam zaračunavajo tele copatke tle v sloveniji, za pop... no, pa saj delam z maržami tudi sama, tako da kaj čem jaz zdaj pametovat...

v glavnem, copatki iz mojega porcijona so naročeni in plačani. mislim, da brez kartice res ne gre...žal, čeprav je meni to super in se totalno držim nazaj, drugač bi sam po netu šopingirala.... user posted image

uživajte!

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 6:42:52   
TRIŠ
Katee jaz uporabljam hoferjeve robčke in so mi boljši od milarjevih,ker so bolj vlažni in debelejši.Uporabljam pa temno zeleneuser posted image

Nalin upam da imaš usnjen kavč in da si samo pobrisalauser posted image

Sunnyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image user posted image user posted image user posted image

Dašabinauser posted image user posted image user posted image user posted image ne sekiraj se ,tudi jaz ne bi mogla naročit,ker nimam nobene druge kartice kot BA,tako da bi bili na istem.Si pa pridna ker si prevzela ko jaz nisem mogla in že to je veliko.Če ne bo šlo se bomo mogli znajt drugačeuser posted image .Prosim da se ne sekiraš,jasnouser posted image ,pa hitro se pozdravi

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 7:55:50   
nana35
Dobro jutro.

dašabina,saj ni tako hudo.Jaz tudi nisem neki organizator,ampak ko prebiješ led je potem vedno lažje.Jaz sem na ebayu tudi naročila zimsko vrečo,kar tako nehote,pa bomo videli,kaj se bo izcimilo iz tega.Le da je tukaj treba denar nakazati na račun firme.Bomo videli.
Ti si pa dala vse od sebe,samo ne bi se smela toliko sekirat,če ni šlo pač ni šlo,ni konec sveta.Bomo že preživele...

ursulina jaz nisem vedela,da si tudi ti naročala copatke?Škoda.



_____________________________

:))


(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 8:24:32   
majra
Dobro jutro!

Naša noč je bila katastrofalna, se je Katja x krat  zbudila v tuljenju, ne joku, ampak v kričanju. Bošček moj mali, tako je to, če rinejo 4 zobki naenkrat ven.

Ampak smo sedaj že iz kave in je noč že pozabljena user posted image

Dašabina, ne se sikirat zaradi takih malenkosti user posted image  Ti pa verjamem, da se ti je tečno s tem ukvarjat, če imaš polno hišo bolančkov s tabo na čelu user posted image user posted image user posted image . V bistvu, vsaka ti čast, da si to naredila

Danes je pa zatišje tukaj. A vse spite takoooo dolgo? Kje so tisti časi, ko smo mi spale do 9 user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil majra -- 14.11.2008 8:25:43 >

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 8:29:24   
klaja
Lusa tvoji punčki pa sta pravi lepotički!

D&Bk lepe slikice vaših malčkov, pa mamic tudi!

Sem kar malo žalostna, da vas ne bom videlauser posted image .

Triš če jaz mojemu rečem, da jima more nohtke stričt, me verjetno pošlje kam!

Hofer, mene tudi moti, da te na blagajni tako na hitro odpravijo in ti izdelke kar meče po pultu, samo kolikor vem morajo bit tako hitre, ker jih drugače čaka odpoved. No vsaj prijazne bi lahko bile, pa pri nas ne smem rečt, jaz redno hodim tja po plenice in nimam slabih izkušenj.

Nalin te že prav pogrešam tukaj, kako pa kaj ustvarjanje.

Sunny Morning čestitke za zvezdico!



(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 8:39:26   
mala pikica
Jutro!

Vidim, da ni nobena opazila mojega včerajšnjega pometanja tukaj user posted image

Zdaj pa moram še na 4.del iti pogledat...

lusa sem ti že povedala, da so slikice prečudovite. Sploh Daša na tisti drugi, ko tako lepo gleda Koledarji pa so tudi zelo luškani. Jaz že celo leto pripravljam koledar. Sem vsak mesec dala eno Gašperjevo slikico; za janur, ko je bil star 1 mesec, za februar, ko je bil star 2 meseca in tako naprej. Še čakam samo na december. Potem pa bo to božično darilo user posted image

nana jaz bom 12 listni koledar dala narediti v Foto taborju. Si s pomočjo njihovega programa lahko vse sama oblikuješ, s pomočjo svojih slik seveda. Takšne enostanske bom pa naročila pri mixilab-u, imajo zelo luškane, pa še poceni so. Bodo za božično darilo za bližnje, moram še samo Gašperjevo slikico izbrati user posted image http://www.mixilab.tv/?page=calendars

katee kako je Žan Luka luškan user posted image Sem ravno zadnjič razmišljala, da nam tako malokrat pokažeš svojega sončka. Se pa mi zdi, da ti je v očkah tako podoben user posted image Jaz tudi držim pesti, da bo z otročkom od prijateljice vse v redu user posted image user posted image user posted image

triš to so bananino-čokoladni keksi, IZVOLI

alfabeta kaj ta akcija s pamperskami še je v Mercatorju? Pa te vroče ure, kje to kaj več izvem?

suzana glede na to, da vse ne uspejo vsega prebrati, mogoče ne bi bilo slabo, če pošlješ puncam na ZS predlog o seznamu s podatki.

sunny in kofetkarice slikice so prečudovite, kot ponavadi. Vaši sončki so pa res že pravi prijatelji user posted image

katee jaz sem ravno včeraj kupila Hoferjeve robčke, je pa res, da še jih nismo sprobali. Grem pogledat... Izgledajo kar v redu, pa brez vonja so, sensitive namreč. Upam, da se bo tudi Gašperjeva ritka strinjala z mano user posted image

klaja pri nas tudi moj striže nohtke, je prvič poskusil, zdaj pa je to kar njegovo opravilo user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 8:41:51   
mala pikica
2.vseslovensko srečanje sončkov user posted image
Celje, Planet Tuš, 19.11.2008, med 10. in 10.30 uro

~ sani in Manja
~ suzana in Aljaž
~ golobček in Nina
~ nana in Klemen
~ piškamiška in Nejc
~ sunny morning in Neja
~ dašabina in Miha
~ koala in Alex
~ martinca in Patrik
~ katee in Žan Luka
~ lunca in Luka

~ lutiropan in Kaja
~ sonček balonček in Maruša
~ urssyy in Vivien

~ karatina in Karin
~ katarinas in Lara
~ lusa in Daša
~ mala pikica in Gašper

mogoče pridejo tudi:
~ majra in Katja
~ ursulina in Lenart
~ klepetka in Lana
~ muzika in Jakob

Pofočkanih je že 18 naših sončkov user posted image


< Sporočilo je popravil mala pikica -- 14.11.2008 8:42:03 >


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 8:44:29   
Sunny Morning
JAKOB
user posted image
 
 
 
JONAS
user posted image
 
 
 
LUKA
user posted image
 
 
 
VIVIEN
user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:01:52   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: lutiropan

user posted image Imam eno vrašanje. Ko ste naročale copatke...Kako je s plačilom...Pri naši hiši nimava midva z user posted image niti ene kreditne kartice. Imava samo ba maestro kartice. Nimava mastercarda, pa vise... Potem v bistvu jaz sploh ne morem naročiti, a ne?



Lutiropan ponavadi se da plačati z nakazilom iz banke v tujino.


(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:24:27   
sani1
Dobro jutro...

Evo ena močna črna user posted image za vse...

Da se pofočkam tukaj, ker potem se grem zopet potepat. Je treba izkoristit...user posted image

dašabina- nič ni narobe glede copatkov. Bomo pa manj zapravili...user posted image Sem pa vesela, da sem ti polepšala dan z tem verzom, ker moja kolegica ga je meni tudi. In to je bil moj namen. user posted image user posted image user posted image

nana- nič hudega, da nisi opazila. A ti imaš rada sneg? Jaz že komaj čakam, da bo.


Jakob, Jonas, Luka in Vivien vse najlepše ob mini roj. dnevih!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej se bom pa jaz mogla naučit naročat te copatke na netu, da bom lahko naročila še ene za mojo pupo. Pa še za božička komu...

No grem zdej počasi se uštimat!

Lep vikend vam vsem želim!

Pa na koroško pošiljam pozdrave in jih tudi želim lep vikend!!!


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:39:14   
Intruder24
Jutro,

sani hvala za črno kavo...jo rabim user posted image

Fajn ste to načvekale user posted image user posted image user posted image  to je samo začetno veselje, ne? user posted image

Super lepe slikice sončkov in mamic user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:40:52   
Intruder24
Jakob, Jonas, Luka, Vivien in Ana Karolina user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:41:29   
Intruder24
Dašabina sploh se ne sekiraj, hvala za trud user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:44:37   
Intruder24
user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:47:19   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: klaja
Triš če jaz mojemu rečem, da jima more nohtke stričt, me verjetno pošlje kam!


Klaja
saj ima samo to delo,pa še to so včasih nohti taki kot od kakšne gospe(dolgi)user posted image .Ja on je strigel v porodnišnici nohte še enemu dojenčku iz sosednje sobe,ker si mamica ni upala,tako da mu ta fant čez 17 let dolguje pivouser posted image

mala pikica
hvala mogoče že danes pečemuser posted image

sani
hvala za kavico sedaj pa grem lahko kaj naredituser posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:50:35   
Anonimen
Današnja noč pa je bila super. Jan jo je prespal tako, da prvič ni potreboval dojenjauser posted image user posted image user posted image . Se je sicer 2 krat zbudil, a ga je potolažila duda in božanje. Sem tako vesela. Pa še spal je skoraj do 7 ure. Upam, da mu to preide v navado in da smo odpravili nočno dojenje.

Prihaja pa nam tudi že 5.zobek, mogoče je že zunaj, sam kaj ko si ta mali sploh ne dovoli v usta pogledat.


Slikice iz srečanja D&BK so zelo lepe!Žan pa je imel veliko izbiro punc, k je bil edini predstavnik moškega spola.

Pa vidim, da so bile smetarke zopet mal na delu. Se vam vsakič nasmejim. Eno vprašanje, kdaj pa dobim jaz drugo zvezdico?

Sunny bravo za 5. zvezdico!

Dašabina vlogo moraš oddati do ¸15.11. oz. danes pejdi na občino imaš še zadnji dan!

Vsem, ki danes praznujejo mini roj dneve pa VSE NAJ NAJ!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Janček spi, jaz pa mal pogospodinjim, potem pa greva mal vn, k ne pade dež, je treba to izkoristit.



(odgovor članu Sunny Morning)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:51:28   
Intruder24
striženje nohtkov ko je bil mičken v spanju, zdaj pa mu prižgem TV za tistih 5 minut in je mir, ker on full not pade...ne nana ? user posted image

< Sporočilo je popravil Intruder24 -- 14.11.2008 9:54:50 >


_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:51:52   
koala
 
Jakob, Jonas, Luka vse naj naj
user posted image

Vivien, Ana Karolina vse naj naj
user posted image

Punce ste pa naklofale, le kdo vam bo sledil.......

Naša noč je bila, skladna z mojim počutjem, torejuser posted image user posted image user posted image . Zbujal se je **** krat vsakič jokal,....... Res pojma nima kaj mu je, sicer sumim zobke, ker spet odriva roko ko poskušam kaj v ustih.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:53:19   
Intruder24
anitav super za skoraj prespano noč user posted image  nam ne gre tako lahko, Vid kr nekaj muči, pa pol ne vem več al rabi mojo bližino al ga zboki jezijo al je lačen? mah...bo že 1x bolje! user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 9:54:31   
Intruder24
koala sva že dve, ki sta totalno neprespani..upam, da bo kmalu bolje za vse nas 4! user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 10:09:49   
koala
Intruder a klub ustanoviva???user posted image user posted image user posted image

No, za nagrado za neprespano noč pa sem user posted image  dobila, tako da me zdaj še vse boli za pop........... Eh, bo že bolje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 10:12:55   
katarinas
Dan!

Sunny tudi ti si ujela lepe slikce, Majra tisto o rdečih očeh user posted image  - vedno pozabim izključit (al je treba vključituser posted image ) to funkcijo proti rdečim očemuser posted image

Jakob, Jonas, Luka, Vivien in Ana Karolina user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa še včeraj za Katjo, ker sem pozabila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No pa, da še jaz delim z vami en recept user posted image

ČOKOLADNA KREMA S CIMETOM (pride kot puding)

  • 50 g mlete riževe moke (lahko damo tudi navadno moko, z riževo pride puding bolj gost)
  • 500 g mleka
  • 2 jajci
  • 1 vanilin sladkor
  • 30 g sladkorja
  • 1 jedilna žlica grenkega kakava
  • 1 čajna žlička mletega cimeta

Segrejemo mleko, dodamo riž (ali moko), dobro mešamo, da se nam ne naredijo grudice ter dodamo še vse ostale sestavine. Kuhamo pribl. 7 min na zmernem ognju ter ves čas mešamo. Ko je krema kuhana, jo prelijemo v skodelice in pustimo, da se ohladi! Pa dober tek! user posted image

Mala pikica tile piškotki tudi izgledajo mlajsk, jaz bom pa kmalu taka user posted image , če bom vse te vaše recepte sprobalauser posted image

Še ena misel oz. vic, ko smo že ravno pri takšni temi:

"Vem, da v meni živi vitka ženska, ki si silno želi na plano....ampak jaz to kozo vedno znova utišam s skledo piškotov!!!" user posted image

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 10:20:46   
Lusa
Na hitrco se javljam ,ker pol šibamo proti čatežu.Gremo malo čofotat me tri babike.

Dašabina-vlogo moraš dat 15dni pred vključitvijo v vrtec ,tako ,d anisi zamudila.Tako so meni rekli,Moja gre z 8.12 in so rekli 15dni prej naj grem na občino.Brez nervoze!

..slavljenčki vse naj ,naj....

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 10:44:03   
mala pikica
triš sem pozabila omenit, da dodaj v maso žličko cimeta in žlićko medu, je veliko boljši okus. Pa jaz dajem dve banani user posted image

lusa uživajte!!!!


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 11:11:53   
Lunca1
Luka se zahvaljuje za čestitke. Jaz pa tudi voščim vsem, ki v teh dneh praznujete. user posted image user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?