|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 18:54:44   
TRIŠ
Mala pikica piškotki so fenomenalniuser posted image

TOLE PA JE ZA VASuser posted image
user posted image
ŽAN SE JE MOTIL MED PEKO Z ROZINAM IN MANDARINOuser posted image
user posted image
NA KONCU PA JE BIL ŽUR S PLESOMuser posted image
user posted image



(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 19:31:59   
SuzanaKK
user posted image


vsem sončkom želim lahko in mirno noč

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 19:52:51   
lutiropan
Mala pikica imaš pošto na gmailu.user posted image

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 19:53:54   
SuzanaKK
UUUU TRIŠ bi jaz tudi nekaj teh piškotov. Vi ste res ena krasna družinica.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 21:01:22   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mml
Pa še eno vprašenje...a je še katera registrirana na facebook-u?

Jaz sem že več kot eno leto ampak sem tako neaktivna, da se čudim, da mi še nobeden ni rekel naj se spokam dol. user posted image  user posted image  user posted image


mml mene pa mika Zambezi in Viktorjini slapovi, safari je itak pod nujno. user posted image   To nama je user posted image itak obljubil v prihodnosti, ker je bilo njemu ful dobro. Drugače bi pa ful šla v NY.


Suzana Aljaž je tako prisrčen na tej sliki. Pravi cuker.


IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
NA KONCU PA JE BIL ŽUR S PLESOMuser posted image
user posted image  

Ne morem verjet, da ga Lana drži, ker je res konkretno težak. user posted image Lana.




user posted image




_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 21:37:04   
klaja
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Klaja saj ima samo to delo,pa še to so včasih nohti taki kot od kakšne gospe(dolgi)user posted image .Ja on je strigel v porodnišnici nohte še enemu dojenčku iz sosednje sobe,ker si mamica ni upala,tako da mu ta fant čez 17 let dolguje pivouser posted image



user posted image , dober je, ni kaj. Sem omenila mojemu, pa pravi, da bi verjetno katera ostala brez prstov.

Intruder in Koala se vama lahko kar pridružim pri neprespanih nočeh, sploh ne vem več kako je to, ko lahko celo noč prespiš. Saj bo nas verjetno tudi enkrat to doletelo. Vsaj upam! Za članarino pa bi jaz rajši vročo čokolado!

Jakob, Luka, Jonas, Vivien, Ana Karolina in pa seveda še za včeraj Katja vse najlepše!

SuzanaKK iiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kak je srčkan!

Limma si pa pridnauser posted image

Triš pa hvala za kekse, kaj kaka hitra pošta pe ne dela, kaj!

Lusa a sama greš z obema!? No, sicer je tvoja Luša že velika, ampak vsaka ti čast, jaz si tega ne bi upala. seveda uživajte in se načofotajte.


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 22:00:16   
mala pikica
triš ti pa si se potrudila s keksi user posted image user posted image user posted image Moji sploh ne zgledajo tako dobro, ker jih po vrhu nisem potresla z orehi, jaz jih nimam preveč rada. Res, čudoviti so user posted image Slikice pa kot ponavadi zelo cartik user posted image Kaj vidva res ne bi z Žanom prišla v celje? Jaz sem tako žalostna...

suzana to pa si res naredila dobro fotko user posted image

limma ti pa si res pridna! Bi še prišla malo do mene? user posted image

Mi prav paše, da niste veliko načvekale, mi že očke prav skupaj lezejo. Samo še vse naj, naj voščim našim sončkom user posted image

Jakob, Luka, Jonas, Vivien in Ana Karolina

user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 22:11:48   
baby_08
dober večer,

Končno je Lana zaspala...Zadnje dni imamo probleme z uspavanjem. Od kar se postavlja na noge ni šans da bi zaspala v svoji posteljci, prej je vedno lepo sama zaspala...dobro da potem spi celo nočuser posted image .

D&BK- slikice so prečudovite, se vidi da ste se imele fajn
Koala, Intruder24-user posted image user posted image upam da bo današnja noč  boljša
Lusa- tvoji princeski sta pravi fotomodelkiuser posted image
Suzana KK-  kako je luškan tvoj sinček. sem zadnjič srečala tvojo mamo, je prav ponosna babicauser posted image .
Mala pikica- Jutri sprobam tvoj recept za piškote. Si mi s slikico take  lušte naredilauser posted image
no, Triš tudi- lepe slikice kot vednouser posted image

Jakob, Luka, Jonas, Vivien, Ana Karolina- Vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil baby_08 -- 14.11.2008 22:20:37 >

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 23:19:38   
ljubljana
klepetka
ljubljana, a sta pol z JAkobom dobila kaj železa ?KER Lana je imela Hb 107, pa je P menila, ker ne poje nevem kolk mesa oz. zelo malo, da bi vseeno preventivno dala mal Legofera. IN smo dobili 3 flaše.

Ne nič nam ni dala je rekla, da naj govejo juho in meso je pa, da gre v vrtec in da bo verjetno kaj zbolel pa, da bomo še enkrat kontrolo krvi naredili čez cca 3 tedne. Sem mu danes skuhala špinačko in je pojedel 1 žlicouser posted image user posted image user posted image . Sem mu tudi kupila nežveplane suhe marelice, pa jih bom jutri skuhala, zmiksala in dodala navadnemu jogurtu to bo verjetno pojedel. Nato bom vajo ponavljala tako dolgo, dokler se železo ne dvigne.

nana35
lutiropan,jaz imam tudi samo bančno kartico.Pa saj je gor Maestro,kolikor vem. A ni to potem enako?

mislim, da je navadna bančna maestro kreditna pa je mastercard nisem pa zihr.

dašabina
DO KDAJ MORAMO ODDATI VLOGO ZA ZNIŽANO PLAČILO VRTCA, ČE GRE OTROK PRVIČ V VRTEC 1.1.2009

ZA VSE KI STE VPISALE OTROKE V VRTEC IN GA BODO PRIČELI OBISKOVATI PRED 1.1.2010: VLOGO ZA ZNIŽANO PLAČILO JE TREBA ODDAT NUJNO DO 15.11.2008, KER ODDAJAŠ ZA LETO 2009 IN TISTI MALI KOŠČEK DO 2009 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
marja user posted image user posted image user posted image user posted image  da čim prej mine in da bo nočka mirna.

nalin user posted image user posted image user posted image
 
mala pikica najlepša hvala za tale naslov, sem ravno danes razlagala user posted image  da bom koledarje podarila.

sunny, sani1, Intruder24, anitav, koala, katarinas, mml, lutiropan, suzana KK, klaja, mala pikica, baby08 najlepša hvala za voščilo.

limma najlepša hvala za tole informacijo, ne bom komentirala (Mercator)user posted image

martinca, hvala za tale predfilm, sem že dobila idejo, za božička dobita vstopnici za koloseja.

suzana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super fotka.

Pri nas nas še vedno črviči tako da smradimo da je za umret hudo, še sama sebi se gnusimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smo pa danes praznovali user posted image Martinov god, user posted image  god in jakobovo obmesečnico. V nedeljo pa še dedijev dod in babičin rojstni dan. Ma jih je na kupu.user posted image

Sedaj pa še malo fotk

user posted image
takole se jaz s svojim velikim bratom crkljam

user posted image
mižikanje 1

user posted image
mižikanje 2

user posted image
mižikanje 3

user posted image
mižikanje v živo, za požret srčkanouser posted image user posted image

user posted image
to je pa moja torta... kaj ji bom delal user posted image

user posted image
jajce namesto svečke

user posted image
pihanje jajca user posted image

user posted image
takole pa Jakob torto paca namesto da bi jo jedel, v usta ni šlo ničuser posted image

user posted image
tukaj se pa Chhistian in Jakob crkljata v viseči mreži na koncu je Jakob zaspal na Christianu

To je sta pa dve fotki izpred 3 let ko je bil naš Martin star toliko kot je sedaj Jakob
user posted image   user posted image





< Sporočilo je popravil ljubljana -- 14.11.2008 23:34:24 >

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 6:48:48   
TRIŠ
Mala pikica saj bi prišla ampak res ne bi rada da mi kaj faše.Operacije ne delajo,če mu samo teče iz nosauser posted image .Saj vem da lahko še kje dobi ampak po teh trgovskih centrih prav opozarjajo naj otrok ne jemljemo,ker razsajajo te virusiuser posted image

Vrtec meni je rekla enako na občini kot Ljubljani,tako da moram tudi za Žana oddat do konec novembra(me poznajo pa so mi dali malo več foreuser posted image user posted image user posted image user posted image )

Martin
vse najboljše za god pa upam da ti danes mamica speče eno gosko ali pa račkouser posted image

Ljubljana krasne slikice.Kako pa si dala gor filmčekuser posted image ,zelo lepo ga je bilo gledat v živouser posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 6:53:29   
TRIŠ
Pozabila pa sem vam povedat da je naš Žan začel klicat MAMA,in mami je v devetih nebesih on pa je  sedaj je še bolj razcarkljan user posted image .

Ljubljana meni pa je tvoj Christian tako lep da bi ga kar domov odpeljalauser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 15.11.2008 6:54:54 >

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 7:29:59   
katee
Dobro jutro vsem!

Ko sem včeraj videla, koliko ste naklofale, me je kar minilo odgovarjati. Prebrala sem vas, pisala pa nisem.

V glavnem,nas v Celje ne bo, ker bo itak slabo vreme, pa se mi ne da voziti po dežju... JOKE!!!! Valda da pridevauser posted image user posted image user posted image

V rokah imam tak muskelfiber od četrtka od aerobike, da jih komaj premikam.

Včeraj sem bila pri zdravniku, ker me desna roka ponovno boli, mi je blokada popustila in dobila sem napotnico za plastičnega kirurga ( si grem joške povečat user posted image ), da mi morda operativno pozdravi tetivo.

Žan Luka ima novo foro: vse kar ima na sebi, si slači. Pa ni važno, če je body spodaj zapet, on si kar dol vleče.

Suzana: kekseki z jabolki so super, ampak kot pravim, naslednjič bom skuhala vanilijev puding iz mleka, pa bo še bolje!

Ljubljana: tvoji srčki so taki cukri, pa to itak sama že dobro veš!!!

Mojadva user posted image   pa še spita, tako da jaz v miru pijem kavico in komentiram na RRuser posted image

Toliko za sedaj. Se še kasneje oglasim!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 7:51:54   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Pozabila pa sem vam povedat da je naš Žan začel klicat MAMA,in mami je v devetih nebesih on pa je  sedaj je še bolj razcarkljan user posted image .




user posted image user posted image user posted image  Žan!!!!!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 8:28:03   
martinca
dobro jutro!

ljubljana, me veseli, da sem ti dala idejo kaj jim kupit za Božička. jaz bi tudi bila vesela tega darila.user posted image pa zelooo lepe slike, filmček pa tudi. je Jakob tako sladek ko ima tko dolge trepalnice.

triš, ti verjamem, da si v devetih nebesih ko te Žan pokliče mami. sem jaz tudi v user posted image ko mi samo tu in tam reče mami. pa user posted image za Žana.
pa še zelo dobre kekse si spekla. user posted image mati, ali kako ti že D+BK rečejo.user posted image

katee, že zdaj držim pesti, da bo operacija uspela. Patrik ima tudi to foro da se slači. ponavadi mu ni všeč kakšen slinček ali majčka.user posted image
moja dva pa ne pita več. en je že v službi, ta drugi se je pa ravno vstal in tu poleg mene na RR čekira kaj je kaj novega.user posted image

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 8:32:10   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: martinca


katee, že zdaj držim pesti, da bo operacija uspela.


Aja, sem pozabila prej napisati, da moram na prvi pregled pri plastičnem kirurgu čakati do 6 mesecevuser posted image user posted image . Šele takrat se bo kirurg odločil, kaj mi bo naredil!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 8:37:43   
lutiropan
Jutro.

Mala pikica
  hvala. Mi je že prav nerodno, morem enkrat eno nafehtat, da mi pošlje navodila za nalaganje oz. spreminjanje avatarja....

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 9:55:03   
limma
Dobro jutro,

Triš, upam, da nisi preveč žalostna... jaz sem ostala doma...ker je imel user posted image nekaj nujnega. No, jaz niti nisem, imava z Neži pač še en tak dan kot ponavadi, zdaj spančka, jaz pa pijem kavico in vas berem... še dobra novica - najbrž grem drugo soboto in takrat kupim, prav? user posted image Pa user posted image za Žana in mami! Lepe fotke - kot vedno user posted image

Vse fotke so krasne (D+BK) user posted image , svetlikajoči se Ajlažek pa je sploh super!

Pa tvoji sončki, Ljubljana. Kakšne očke imajo tvoji otroci user posted image Filmček je pa sploh super user posted image user posted image , pa torta tudi, njamiiiuser posted image Sem pa tudi jaz opazila, da je Mercator sumljivo velikokrat omenjen na seznamu nevarnih proizvodov user posted image user posted image

Danes bom lenarila, zato mala pikica me raje ne vabi k sebi, ker ne bo nobene koristi user posted image user posted image


Lepo soboto vam želim.



< Sporočilo je popravil limma -- 15.11.2008 9:58:50 >

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 10:05:18   
katee
limma: a si ti dala gor link o škodljivih oz. umaknjenih živilih? A ga lahko še enkrat prilimaš, ker ga ne najdem! Hvala

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 10:14:51   
limma
katee, izvoli - škodljivi proizvodi

http://www.zps.si/sl/hrana-in-pijaca/odpoklic-zivilskih-izdelkov/index.php

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 10:20:20   
katarinas
Dan!

Včeraj sem se potepala po Ljubljani, nisem nič pametnega kupila, nekaj že za miklavža, pa sebi ene fuull luštne štumfkeuser posted image , Lari nisem nič ker ni blo nič pametnega oz. uporabnega. Mi je blo žal, ker nisem šla na Rudnik v C&A. No pa drugič.

Sem pa bila v Baby centru v Lj - ej bogi otročki, ki jih starši pripeljejo tja - še meni so se svetile oči od vseeeeeeh tistih igrač, otrokom se glih zmeša če tisto vidijouser posted image user posted image  Se mi zdi, da sem enega videla kako so se mu sline cedileuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana
DO KDAJ MORAMO ODDATI VLOGO ZA ZNIŽANO PLAČILO VRTCA, ČE GRE OTROK PRVIČ V VRTEC 1.1.2009

ZA VSE KI STE VPISALE OTROKE V VRTEC IN GA BODO PRIČELI OBISKOVATI PRED 1.1.2010: VLOGO ZA ZNIŽANO PLAČILO JE TREBA ODDAT NUJNO DO 15.11.2008, KER ODDAJAŠ ZA LETO 2009 IN TISTI MALI KOŠČEK DO 2009 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Tako je tudi meni v vrtcu rekla. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: katee
Včeraj sem bila pri zdravniku, ker me desna roka ponovno boli, mi je blokada popustila in dobila sem napotnico za plastičnega kirurga ( si grem joške povečat user posted image ).


user posted image

Ljubljana slikice so superske, filmček je pa res za požret srčkan user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 12:03:25   
mala pikica
Danes sem čisto tako user posted image , je prijateljica rodila danes ponoči. nagajiva user posted image user posted image user posted image Že komaj čakam, da se bosta Lovro in Gašper skupaj igrala user posted image

ljubljana čudovite slikice. Jakob pa je tako ali tako meni že od nekdaj čisto poseben s temi njegovimi očkami user posted image Jaz bi tudi prosila za kakšna navodila glede filmčka. Sem čisto user posted image kar se tega tiče.

katee si me čisto nasmejala s temi joškami user posted image user posted image user posted image Najprej pa sem že grdo gledala, ker si rekla, da te ne bo v Celje. Ti, ti, ti!!! user posted image

limma pa bi lahko vseeno prišli k nam, ne čistit, na klepet. Je mislila nagajiva danes priti s svojim dragim, pa se je njun Lovro odločil, da ima dovolj mamičinega bušija user posted image Mi pa smo še vedno v pričakovanju kakšnega obiska.

Jaz sem pravkar prišla od frizerja in me je tako nazeblo... Grem hitro zakurit kamin, potem pa še vas pridem kaj pogledat.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 12:52:58   
mala pikica
2.vseslovensko srečanje sončkov user posted image
Celje, Planet Tuš, 19.11.2008, med 10. in 10.30 uro

~ sani in Manja
~ suzana in Aljaž
~ golobček in Nina
~ nana in Klemen
~ piškamiška in Nejc
~ sunny morning in Neja
~ dašabina in Miha
~ koala in Alex
~ martinca in Patrik
~ katee in Žan Luka
~ lunca in Luka

~ lutiropan in Kaja
~ sonček balonček in Maruša
~ urssyy in Vivien

~ karatina in Karin
~ katarinas in Lara
~ lusa in Daša
~ baby_08 in Lana
~ muzika in Jakob
~ mala pikica in Gašper

mogoče pridejo tudi:
~ majra in Katja
~ ursulina in Lenart
~ klepetka in Lana
Pofočkanih je že 20 naših sončkov user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 13:08:10   
katee
Danes je pa zatišje!!!

Midva z Žan Luko sva bila najprej v Tivoliju na sprehodu s prijateljico in njeno punčko, potem pa sem šla še peš v center, tako, da sva bila na zraku dve uri. Potem mi je pa v avtu zaspal in pridno panča še dalje. Jaz sem pa tako lačna, da tudi kosila ne morem počakati. Sem si kar malo kruha vzela.  user posted image  naju pelje v mehiško mmmmmmmmmmmmmm.

mala pikica: user posted image user posted image user posted image  za tvojo prijateljico in Lovrota!!!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 13:38:27   
Golobček
Pozdravček!

Jaz vas samo na hitro pozdravim, sploh ne vem kajse dogaja tukaj gor, ker sem ostala na 198 strani na 4.delu.

Me čas preganja, grem..

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 14:42:37   
Intruder24
Dan,

moja dva lubčka pankata jaz pa malo uživam user posted image .



Prišla sem se predvsem zato, da vam sporočim, da nana spet nima interneta in ga ne bo imela do ponedeljka tako, da se kr trese in user posted image ...ne vem če ne bo mogla na pshiatrijo po kakšne tablete za odvajanje user posted image ..vas pa vse lepo pozdravlja!



katte tudi ti si me  user posted image ..pa super za sprehod, mi smo bili tudi 1 uro zunaj, samo se je Vid 15 minut drl v vozičku..jao meni..kako je njemu dolgčas tam not!!!

 
 
limma jaz zraven Vida ne morem niti lena user posted image


slikice vseh so super lepe user posted image



Za tiste, ki vas moški "jezijo" pa meni lepa pesmica http://www.youtube.com/watch?v=8c0wqoj3lEM

Pa lepo se mejte!

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?