|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 19:24:36   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Midva imava pa moj-tvoj in tvoj-moj avto. Jaz seveda vozim boljšega. user posted image


Pri nas je tudi takouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 20:47:52   
picola1
To je glih tako...moj denar, tvoj denar...(smo imel zadnječ eno debato tukej gor)...In kot sem vidla, to sploh ni tolk nenavadno, kot je blo men na začetku...Tako da tut moj avto, tvoj avto mi ni nekaj šokantnega...Mogoče je blo pa tut mišljeno bolj v tem smislu, kdo največ vozi tisti avto...Jaz tudi rečem moj avto pa vem, da je v resnici najin...samo jaz ga pač vozim največ časa.

Me pa še nekaj zanima (sprašujem ženske):Ali znate v avtu zamenjat žarnico, zamenjat gumo, pogledat olje, itd? In ali dejansko to tut naredite kdaj? In če ne, ali od moškega pričakujete, da pomiva posodo in opravlja gospodinjska dela? Samo malo v razmislek...Poznam precej žensk, ki počnejo točno to in mi je vedno blazno zanimivo, kako nekaj pričakujejo od svojih moških, same pa delajo kontra...(tolk, da ne bojo sam moški tisti, ki so krivi za neenakopravnost)

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 21:17:07   
diva 4
Ja, jaz znam vse zgoraj našteto, pa vodo nalit pa tekočino za šipe , pa če je premalo olja ga tudi sama dolijem. Moj pa tudi posodo pomije , pa zna kuhat, pa prah pobrisat pa tla umit , pa sesat, kopalnico spucat, pa postelje preoblečt... Je pa res , da večinoma zdaj gospodinjstvo leži na meni , ker sem doma on pa je v službi in jaz pač vse to naredim že dopoldan.

Rija - jaz nisem napisala da je dober ali slab ded, če pač tega ne zna. Sem samo vprašala kakšen je to ded, me zanima pač ,kaj drugega pa zna , če mu že ena žernica na avtu pomeni znanstveno fantastiko. Sicer me pa bolj bode v oči njegova otročja reakcija.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 21:27:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4


Rija - jaz nisem napisala da je dober ali slab ded, če pač tega ne zna. Sem samo vprašala kakšen je to ded, me zanima pač ,kaj drugega pa zna , če mu že ena žernica na avtu pomeni znanstveno fantastiko. Sicer me pa bolj bode v oči njegova otročja reakcija.


saj sva se čisto dobro zastopile.....srčnemu kirurgu je srčna operacija malo boljše kosilo, meni znanstvena fantastika....kužiš kaj ti hočem rečt?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 21:36:07   
diva 4
maš prav je pa tvoja primerjava neprimerljiva , ker ena žernica na avtu je pa res mala malca user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moški in njegov avto
15.11.2008 23:32:42   
sanja nk.
no haha pri nas na srečo ni teh problemov ker imava doma terenca pa normalnega user posted image , mislim s tem petvratnega, pa si jih skoz menjavava enkart ima on terenca drugič jaz , odvisno kdo kam gre, kar se tiče avtov se jih jaz pod pokrov ne pritaknem ker ne vem da ne bi kaj počilo to počne mož s sinovomauser posted image , da bi si pa avto lastil pa ne pride v poštev ker imava skupen proračun 

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moški in njegov avto
16.11.2008 9:36:50   
Dadi
Hm...Že ko sva bila fant in dekle sem vozila njegov avto....ko sva se poročila tudi njegovega in sem se enkrat ko sem šla rikverc zaletela v en stebriček...Reku je samo: Kaj češ, drugič pač malo bolj poglej. Potem sva kupila še en avto in od takrat imamo dva avta...skupaj. Ločiva ga samo tako da rečeva: a gremo s Cliotom ali s Fordom.
Je pa moj bolj te sorte da teži če se vsede v avto in ugotovi da kej škripa, da kej ropota naj ga peljem k mehaniku. Itak če jaz nisem za te reči.user posted image  Žarnice zamenja in kar je še drugih takih majhnih opravil pa opravi sam. Na obeh avtomobilih. Jaz ga samo obvestim..user posted image .

Nam avto služi res iz toče A v točko B tako, da imamo včasih vsesorte v avtu, od drobtin, papirčkov, plastenk, blatnih oddtisev na sedežih, bor mašin, motorne žage, delovne cunje....Hočem povedati da nismo sužnji avtu, ampak da avto nam služi. In še dobro da je tako.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moški in njegov avto
16.11.2008 12:51:38   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4
Midva tudi user posted image . Samo mi ni jasno kaki ded je to , da ne zna zamenjat žarnice na avtu user posted image .


Enak kot baba, ki ne zna kekljati cipko user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moški in njegov avto
16.11.2008 13:01:25   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ko bo pri nas moje - tvoje, bomo vložili ločitev. user posted image
user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moški in njegov avto
16.11.2008 15:33:48   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: darja72

Kaj pa vem, kupi si svoj avto in naj si on "svojega" vtakne v rit. Da meni prijavi kaj takega, bi že najbrž na pamet znal vozni red za v službo.


user posted image user posted image
A misliš, da je kupit avto ravno tako kot kupiti kruh?

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moški in njegov avto
16.11.2008 18:02:46   
Anonimen
pri nama je pa tko da to vse on naredi znam pa tud jz žarnico zamenjat, gumo, olje pogledat dolit... Sam pri najinem novejšmu je še v garanciji in morm na servis vozi žarnico je pa tud tko zafrknen zamenjat da skor živce zgubiš zravn na eni strani gre brez problemov na drugi morš pa skor pol avta odšravbat da zravn prideš.
pr starejšmu avtu pa vse olje in ostalo vse sam naredi. tko da nimam problemov tud pri hiši če je kej za narest ograja, vrata not dat to je vse sam naredil ploščice položil sam itd.

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moški in njegov avto
16.11.2008 18:52:11   
Ploha
ja vse zgoraj našteto znam zamenjat pa tudi varovalko znam sama zamenjat,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moški in njegov avto
16.11.2008 18:53:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: diva 4
Midva tudi user posted image . Samo mi ni jasno kaki ded je to , da ne zna zamenjat žarnice na avtu user posted image .


Enak kot baba, ki ne zna kekljati cipko user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moški in njegov avto
16.11.2008 19:25:50   
cukr07
Tudi jaz znam narediti vse zgoraj našteto, je pa res da ponavadi to dela moj ker mu je to v veselje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moški in njegov avto
17.11.2008 7:29:15   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: romy

IZVIRNO SPOROČILO: darja72

Kaj pa vem, kupi si svoj avto in naj si on "svojega" vtakne v rit. Da meni prijavi kaj takega, bi že najbrž na pamet znal vozni red za v službo.


user posted image user posted image
A misliš, da je kupit avto ravno tako kot kupiti kruh?


Ja, prvo, hvala za vse kometare.. zdaj se je že mal ohladil... To da mi je "zlomil srce" sem mislila bolj ironično kot resno user posted image

Ja, ni enostavno avta kupit... sej bi se jaz - če bi bila sama - z busom peljala. Drugače imam otroka, i ni mi čisto vseeno v kakšnem avtu bi jo vozila? Tako da za kak bolj varen (rabljen) avto moraš odštet najmanj 5000Evrov, ki jih trenutno nimava, ker plačujeva 350 EUR na mesec že za tega, pa 550 Evrov stanarine, pa 300 Evrov kredita, pa stroški, pa bencin za avto, ... Čeprav imava kar dobre plače, nam na koncu ne ostane skoraj nič... Kredita je še nekaj malega, tako tudi za avto, ko bo odplačan, si bom kupila jaz svojega.

Enkrat sem šla jaz zamenjat žarnico kod avtomehanika, in mi se zdelo zelo enostavno, tako da na našem ni treba van žarometa dat (kot npr. na prejšnjem ki je bil Ford)... Ni to da ON ne zna zamenjat, ampak da ni najdel pol ure da bi odpeljal do mehanika...A časa je več kot dovolj da čaka na AMZS skoraj 1 uro na avtocestiuser posted image

Ja, moj je tko občutljiv kar se avta tiče, da mi včasih tko gre na živce da bi gauser posted image .

Jaz tud vem olje preverit, dodat vodo za steklo, vem ketne namestit, itn.

On pa ne zna zamenjat plin (že 2 meseca sem brez plina na štedilniku, nič nisem omenila, ker sem vedno jaz doslej to delala, tokrat pa ne bom).  Pol me pa prosi za palačinkeuser posted image



(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moški in njegov avto
17.11.2008 10:12:26   
moja malenkost
Jaz pa moram rečt, da sem že kar nekajkrat avteka opraskala (ta boljšega od dveh) pa ni moj nikol pizdil. Sem se jaz 100x bolj sekirala kot on. IN za to sem mu ful hvaležna. Že tko sem se sekirala in pol bi blo najmanj kar rabim še to, da bi me napizdil.

Me pa zanima nekaj drugega?
Če imate pri hiši dva avta. Enega ponavadi vozite vi, enega mož? Ali potem npr. on svojega vozi k mehaniku, pa na menjavo gum in podobno, vi pa svojega ali on poskrbi za oba? Ker meni gre to ful na živce, da mi reče naj peljem avto na menjavo gum ali k mehaniku......jaz se tam še zment ne znam, ker pojma nimam o tem, pa me lahko mimogrede "nategnejo".

Pa pri mojem mi gre na živce, ker ga ne moti če je avto znotraj usran in se nikakor sam od sebe ne bo spravil pucat avtomobilov.

Popravt zna vse sam, to moram rečt, ker je ful tehnični tip, ampak ga je tut za to treba 10x opomnit predno se spravi.

No, to me pa moti.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moški in njegov avto
17.11.2008 17:15:52   
miškamaška
Pri sta tud 2 avta (moj-tvoj). Jaz gledam na stvar mal drugač kot so pa pisale moje predhodnice v povezavi z "najina" avtomobila. Ko sva se midva spoznala, sva imela že oba čez 30 let (on že okoli 40). Imela sva vsak svoje stanovanje in svoj avto.
Jaz sem vajena za svoj avto skrbet sama že kakih 10 let. Ko sem imela jugeca, sem znala vse (menjava žarnic, varovslk, svečk; dolivanje olja, tekočine za steklo, menjava gume - ni da ni). Ko sem si pa umislila pižojčka, pa stvar ni bila več tako enostavna, še  posebaj pri menjavi prednje žarnice. Tako da lepo pokličem na servis in se zmenim ko imam čas. Zdaj sem že 8 let stalna stranka, ki pride tja 2-3 krat na leto (žarnice so mi šle vsako leto, ker sem delala toliko kilometrov).
Uglavnem pri nas sta moj in njegov avto. Noben od naju pa ni tak, da bi se razburjal, če mu drugi odrgne avto. Se zgodi.

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 12:13:17   
karmy
men je tudi čudno da moški ne zna zamenjat žarnice na avtu, namreč moj ima svoj avto, ki mu je ljubljenček, in če ima kaj odveč denarja ( ki ga zdaj trenutno nima) ga vloži v njega. Meni se to zdi prav simpatično, da ima en hobi in zmeraj kakšne ideje kaj bo kaj naredil. Ko je bil mlajši je starega golfa popolnoma razstavil in sestavil nazaj po njegovem načrtu, in beri in piši, pristal v reviji z 5 strani dolgim člankom user posted image ... Jaz niti pod pogojem nočem voziti njegovega avta ker je premočen in morš vedt kaj delaš v takšnem avtu, ne pa tko kot kakšna corsa, ki jo gucaš sem in tja po mestu user posted image

Mogoče je le občutljiv na "njegov" avto, ti mu povej kako se je zgodilo da se je hauba zataknila, pa upajmo da amzs najde napako, zakaj se je zataknilo....


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 12:23:00   
kalbo
Samo mi ni jasno kaki ded je to , da ne zna zamenjat žarnice na avtu


Na sodobnih avtih moraš bit čarobni ded z miniaturnimi ročicami, da zamenjaš žarnico, ker je placa nič :)

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 12:24:03   
Katey
Pri nas je pa tko glede avtov, imava vsak svojega, skrbiva tudi vsak za svojega, razen pranja, ki ga sedaj opravlja pri obeh avtih. Avtu mu posodim, če je treba, sama si njegovega nerada sposodim, pa ne da mi ga ne bi dal ali karkoli drugega, pač tako je.
Je pa dejstvo, da je tipičen moški, kateremu avto predstavlja 'igračo' in se za moje pojme včasih po nepotrebnem ukvarja z njim, ampak mu tega ne oporekam.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 12:34:36   
kalbo
Pri nas jest skrbim za oba avta, pri puntotu ni noben kunšt žarnice zamenjat, pri Cromi moraš pa pol avta razdret, zato sem član AMZS in peljem tja, ker je za člane zastonj.
Sam da bi mi pa žena polomila mehanizem za havbo odpirat, pa ni važno na katerem avtu...ja hudiča da pa v tem primeru nebi smel klet v tistem momentu ko bi ugotovil...ja sej sem samo dec iz mesa in krvi. Sej čez dve uri bi zadevo popravil in bi ji rekel, da ni nič hudega, pa da naj naslednjič pazi...sam tist moment bi mi pa dvignlo dekl in moja to ve in se za moje trenutne izbade ne sekira. Da bi ji pa prepovedal družinski avto vozit...to je pa res malo mimo.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 12:56:01   
Zanica

pri Cromi moraš pa pol avta razdret, zato sem član AMZS in peljem tja, ker je za člane zastonj
To pa nisem vedela, takoj mu povemuser posted image

Sam da bi mi pa žena polomila mehanizem za havbo odpirat, pa ni važno na katerem avtu...ja hudiča da pa v tem primeru nebi smel klet v tistem momentu ko bi ugotovil...ja sej sem samo dec iz mesa in krvi.
 
Sej je lahko v tem trenutku jezen, sam gre se za to da sem tudi jaz v tem trenutku bila jezna pa sam se morala na RR izkašljat kh kh.
 
Da bi ji pa prepovedal družinski avto vozit...to je pa res malo mimo

Itak se je že ohladil, "dovolil" mi je da vzamem ključ od avta v roke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 13:37:26   
Anonimen
Itak se je že ohladil, "dovolil" mi je da vzamem ključ od avta v roke


in, če boš pridna, ga boš smela  celo odklenit user posted image  na daljavo seveda user posted image

(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 14:47:36   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Itak se je že ohladil, "dovolil" mi je da vzamem ključ od avta v roke


in, če boš pridna, ga boš smela  celo odklenit user posted image  na daljavo seveda user posted image


Hihihi, ja ja, moram biti zelooooou pridna.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 14:57:12   
Anonimen
A če bi vaš avto nekdo poškodoval neb pizdleuser posted image

No da mojga praskne bi bentila par ur zihruser posted image

Pa sta kao avta najina....sam en je moj en pa njegovuser posted image
Naj praska svojga, na unmu se itak ne opaz nova praskauser posted image

Aja....pa recimo na mojem avtu ne morš sam žarnice menjat. Mislm za crknt. Če ne zna menjat žarnce ni dedcuser posted image . Pol se pa za čudt k ženske jokajo k morjo same peglat ipd..

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 18.11.2008 14:58:39 >

(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?