|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:26:47   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ne čvekajte prehitro, jaz grem do hladilnika


Nič bat, jaz končujem kariero za danes. user posted image  Sem grem mojemu na sedežno še malo stisnit.

Lahko noč, pa čimmanj zbujanja.


Grem tud jaz pod tuš in v mižakleuser posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:27:36   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Valentina user posted image user posted image user posted image  Si šla do dežurnega?


Učer sva bla... pa razen za odtenek bolj rdečega grla ni nč najdu user posted image .



Zobki???


Ja, tud jest sem na to pomisnla. Zanimiv mi je edin to, da je še kašlat začel bol, pa kihat, z noska spet teče... pa glede na to, da je kašelj prisoten že od prej več kot mesec dni, sem se ustrašla, da ni kakšna pljučnica, ker je mel vročino okrog 39°C... skratka vse skup je full čudn user posted image . Sej HB, da ni kej hujšega najdu... sam, če vročina ne bo padla jutr, bo treba ponovno it k dr. Sej v sredo mava itak posvetovalnico... bomo vidl, kva bo jutr.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:27:56   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tally

No jaz pa grem aja aja.

Lahko in mirno nočkouser posted image



tudi tebi


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:28:56   
Anonimen
Zdenka sir na kruhu iz mikrovalovke.... ajoj za bruhat...

Ampak dobra ideja Mc Donalds...bo dragi narocil kaj...evo ze kliceuser posted image user posted image

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:29:05   
Anitka
A zdaj pa vse greste v krtkovo? No pa nič zato, želim vam mirno in čimbolj naspano noč.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:29:06   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   


Sem šele zdej vidla... si se pa fulllll potrudla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:30:05   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Zdenka sir na kruhu iz mikrovalovke.... ajoj za bruhat...

Ampak dobra ideja Mc Donalds...bo dragi narocil kaj...evo ze kliceuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Dober tek ti želim.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:30:44   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   


Sem šele zdej vidla... si se pa fulllll potrudla user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:31:08   
Anonimen
A zdej so sle vse spat.... evo me grem tarokirat.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:31:52   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

A zdej so sle vse spat.... evo me grem tarokirat.user posted image user posted image user posted image


Uživaj v tarokiranju.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:33:12   
Anitka
Pa grem še jaz, ker me morda že čez uro in pol čaka prva budnica.

 user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 22:37:32   
valentina2006
Punce, tud jest se poslavljam... noč bo še dolga...

MIRNO NOČKO in


user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
16.11.2008 23:03:06   
špelin@
Položnice naklofane, ve pa ste mi ušle user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
A zdej so sle vse spat.... evo me grem tarokirat.user posted image user posted image user posted image

Torej je svingerstvo "out" in tarok "in"?? user posted image user posted image

Mene je pa ves apetit minil, ko sem videla, za koliko je položnic... Pa je šel lep kupček denarja, se je vse toliko podražilo, da bom tistemu, ki mi samo čivkne, da ni inflacije, lastnoročno zavila vrat user posted image  Oz. še bolje: izropala njegovo denarnico user posted image user posted image
 
Mirno noč želim vsem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 7:23:17   
Soncnica Sandra ***
Dobro jutro vsem skupaj!
 
Najprej, da se še jaz pofočkam na 5.delu user posted image
Bravo punce, pridne ste bile včeraj, torej dead line je bil izpolnjen en dan prej user posted image user posted image user posted image
 
Tako, najprej piskrček za user posted image  za mamice in očke!
 
No za nami je spet prespana noč user posted image user posted image user posted image
Smo bili včeraj že bolj pozni, ko smo prišli domov, tam okoli pol osmih zvečer. Potem smo še sobno kolo sestavili, katerega smo kupili za mojo mami, Manco okopali in dali spat, tako da je spala od cc.21.30 pa do 6.20 user posted image user posted image user posted image
 
NATY: kako pa kaj spanje pri tvojem Žanu? Upam, da ni bil spet zgoden????
 
Sem videla

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 7:38:58   
Anonimen
Dobro jutro,

Ne vem kaj je z mojim user posted image . Kar naprej se zbuja in ga sraufa...pa res tako narahlo probavava GH... Potem ob 5h zjutraj se pa zbudi ves dobre volje...ko da ni nic.

Pa tok je bil tecen zdej ze 3 dni da ni za nikamor no...

In sploh noce bit bikjer nic sam, ceprav ze kar kakih 14 dni samostojno sedi... moram jaz zraven sedet da me ima na oku...sam nikjer nic bit.user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 7:39:51   
Anonimen
Je pa danes tak lep dan....soncek ze ob 6.30m da bom tezko doma ostala...itak ima dragi unete ucke in bo mogel avto doma pustit...

Sam ne vem kam bi sla...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 7:43:33   
Anonimen
spelin@: pridi k nam zivet, pri nas ni poloznic.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 7:43:44   
tilči
Dobro jutro!
 
Najprej user posted image user posted image user posted image  za 5. del.sem hotel včeraj pomagat, pa je šel user posted image ,pa se je Tilen takoj zbudil.Lakota! Jaz ne vem, ta otrok je skoz lačen,še ponoči 2-3 je.Drugače smo pa kar dobro spali, glede na to, da je bil ati v spalniciuser posted image
SS...hvala za kavico.Jo ravno pijem
Jaz grem pa danes položnice plačat,pa mogoče še cestnino za avto, zavarovan je že.Me kar vse mine, ker bojo šli evri v luftuser posted image
 
Danes pa tašča pelje Nejca v vrtec.Jutri pa imajo medgeneracijsko druženje s starimi starši.V sredo se bom pa končno dokopala do avta, aj imava s Tilnom posvetovalnico

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 7:46:02   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Dobro jutro,

Ne vem kaj je z mojim user posted image . Kar naprej se zbuja in ga sraufa...pa res tako narahlo probavava GH... Potem ob 5h zjutraj se pa zbudi ves dobre volje...ko da ni nic.
Tudi našega je zvijalo, ko sva začela z uvajanjem, potem pa se je prebava uredilauser posted image
Pa tok je bil tecen zdej ze 3 dni da ni za nikamor no...

In sploh noce bit bikjer nic sam, ceprav ze kar kakih 14 dni samostojno sedi... moram jaz zraven sedet da me ima na oku...sam nikjer nic bit.user posted image
Kaj pa če mu daš kakšne kocke za dojenčka ali pa kaj podobnega? Naš odkar sedi, se sam igra,prej sem pa tudi morala biti skoz zraven.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 7:47:00   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Je pa danes tak lep dan....soncek ze ob 6.30m da bom tezko doma ostala...itak ima dragi unete ucke in bo mogel avto doma pustit...

Sam ne vem kam bi sla...user posted image user posted image

Kako sem ti fovšuser posted image . Jaz bi tudi sončka, ne pa to zoprno meglo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 7:59:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Dobro jutro,

Ne vem kaj je z mojim user posted image . Kar naprej se zbuja in ga sraufa...pa res tako narahlo probavava GH... Potem ob 5h zjutraj se pa zbudi ves dobre volje...ko da ni nic.
Tudi našega je zvijalo, ko sva začela z uvajanjem, potem pa se je prebava uredilauser posted image
 
Tud moj se hrani ponoci vsaj 2x, vcasih celo trikrat zdej ko uvajava GH. Ampak to nocno hranjenje me ne moti...moti me ko se kar na lepem v spanju zacne jokat pa ga nic ne more potolazit...pol mu dam kapljice za vetrove in se pocasi pomiriuser posted image

Pa tok je bil tecen zdej ze 3 dni da ni za nikamor no...

In sploh noce bit bikjer nic sam, ceprav ze kar kakih 14 dni samostojno sedi... moram jaz zraven sedet da me ima na oku...sam nikjer nic bit.user posted image
Kaj pa če mu daš kakšne kocke za dojenčka ali pa kaj podobnega? Naš odkar sedi, se sam igra,prej sem pa tudi morala biti skoz zraven.
 
Moj tudi samostojno sedi, toda vse igrace so zanimive ce sem jaz blizu, ce opazi da me ni takoj v jok.




(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 8:02:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Je pa danes tak lep dan....soncek ze ob 6.30m da bom tezko doma ostala...itak ima dragi unete ucke in bo mogel avto doma pustit...

Sam ne vem kam bi sla...user posted image user posted image

Kako sem ti fovšuser posted image . Jaz bi tudi sončka, ne pa to zoprno meglo


Soncka imamo vsak dan... ampak danes je prav lep. res lep dan..nic peska v zraku...ko sem sla na teraso sem imela obcutek kot da sem v Dalmaciji sredi poletja ... zgodaj zjutraj... aves tista svezina in vonj po rozmarinu...


(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 8:06:26   
Estrella*
Jutro!
 
Danes sem happy, sonček je , pa še Alja je spala 21-7.50huser posted image user posted image user posted image Joj, kako paše, samo, da ni ura pred 7user posted image
 
tilči, špelin@; ja obupni stroški so ratali. Mislim, da se bo treba selituser posted image
 
Tilen pa kar 2-3 ponoč je. Ja kakšen dodndo pa je, da toliko rabi???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 8:07:51   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Je pa danes tak lep dan....soncek ze ob 6.30m da bom tezko doma ostala...itak ima dragi unete ucke in bo mogel avto doma pustit...

Sam ne vem kam bi sla...user posted image user posted image

Kako sem ti fovšuser posted image . Jaz bi tudi sončka, ne pa to zoprno meglo


Soncka imamo vsak dan... ampak danes je prav lep. res lep dan..nic peska v zraku...ko sem sla na teraso sem imela obcutek kot da sem v Dalmaciji sredi poletja ... zgodaj zjutraj... aves tista svezina in vonj po rozmarinu...




****, ne nas dražit...............user posted image user posted image user posted image anes je spala Alja v tistem pajacku z zvezdicam in kapucouser posted image Ring a bell???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 8:09:14   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro vsem skupaj!
 
Najprej, da se še jaz pofočkam na 5.delu user posted image
Bravo punce, pridne ste bile včeraj, torej dead line je bil izpolnjen en dan prej user posted image user posted image user posted image
 
Tako, najprej piskrček za user posted image  za mamice in očke!
 
No za nami je spet prespana noč user posted image user posted image user posted image
Smo bili včeraj že bolj pozni, ko smo prišli domov, tam okoli pol osmih zvečer. Potem smo še sobno kolo sestavili, katerega smo kupili za mojo mami, Manco okopali in dali spat, tako da je spala od cc.21.30 pa do 6.20 user posted image user posted image user posted image
 
NATY: kako pa kaj spanje pri tvojem Žanu? Upam, da ni bil spet zgoden????
 
Sem videla


oo Manca te je tud počastila z orng kosom spanjauser posted image Zgleda , da jeluna popustilauser posted image Hvala za kavo, jo grem kar kuj srebat

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?