|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gorenjske nosečke
27.11.2008 17:03:16   
macka27
oJLA

Evo pa še ena gorenka..user posted image se vam oglaša. NO jest sem pa iz okolice Šenčurja, stara sem 25 let, rok pa imam 20.2.2009 in moja prva nosečnost.

Gre katera na materinsko šolo? Meni se začne 3.12. ob 18:15 pa se mi ne sanja kam moram priti oz. kje se dobimo... hmmm hja no, mal sem že sklorozna heheuser posted image



_____________________________

Nushy

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Gorenjske nosečke
27.11.2008 19:35:36   
BarbyD
Živjo user posted image

Bi blo fino it na materinsko ja, sam js se sploh še nism prjavlauser posted image  a to maš začetni al že tistga na koncu?user posted image

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Gorenjske nosečke
27.11.2008 20:08:01   
PAJO
jz sm bla ze pri prvem na materinski soli tko da zdej ne grem.
kje ste vse cel dan?evo mi smo se spet mal po kranju setal.
smo sli na mobitel pa v planet tus mal na kokice...

drugac pa komej cakam da zacnem z dopustom pa da bom doma
ker se mi res vec ne da delat.

kolk ste se kej zredile med nosecnostjo?

lep pozdrav  user posted image

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Gorenjske nosečke
27.11.2008 21:54:02   
Ploha
PAJO: Jst sm bla tud v tušu,....kdaj si pa bla???

macka27:
čau!!! men se tud začne 3.12 ob 18.15 materinska,...zdej če si prjavlena v ZD, potem se dobimo pred ginekološko ordinacijo,...katero G pa imaš??????'

BarbyD: za materinsko je pa fajn mal prej povedat, no men je tko sestra rekla, k je baje fullll gužva,...jst sm povedala oktobra, grem pa decembra,...

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 10:17:31   
macka27
Dobr dan punce user posted image

Kako smo kaj danes? Mah, jest spet nisem nč spala , me je celo noč tako križ bolel, da je bla kr groza... ma še katera od vas takšne težave?

Ploha, hmmm jap  mislim da sem se v ZD ja oz. jest sem klicala in se naročila.
Genikološko ordinacijo,hmm, a je to tam kjer dela Podlipnikova? Drugače pa imam jest Virantovo in sem ful zadovoljna z njo.user posted image
Pa ti?
UUU pol se bomo pa srečal na materinski user posted image . A boš šla ti sama al boš svojga prpelala? Jest sem se odločila da bom svojga prpelala.user posted image



BarbyD hmmmm mislim da je tisti na koncu, ker imam februarja rok, nevem pa ne. Kdaj pa maš ti rok? .. mogoče pa ve Ploha

Nč punce pridne bodite pa pridem mal kasnej še mal pogledat kaj ste načvekale :-)

Aja sej res, a ste kaj vprašale keterega spola je vaša user posted image ? No jest sem , itak sem firbčna baba user posted image , bomo pa baje imel user posted image . Kaj pa imena že kaj razmišljate?

papa
Nushy




_____________________________

Nushy

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 10:58:26   
Ploha
macka27: ja to je pri tej ordinaciji, kjer dela podlipnikova, pred ordinacijo na hodnikuna klopcah,....drgač mam pa jest vrabič.
Ta tečaj je un na koncu,....ja tud jst bom svojega sabo vzela,...že ko me je sestra vpisovala je kr prašala kako mu je ime, da ga upiše.

BarbyD če si mislila pa na začetni it, si pa rahlo pozna user posted image ,...k sm jest šla, smo ble od 8 do 12 tednov nosečnosti,..pa itak si to že čez dala, da veš, men se je drgač zdel brezveze,...najbolj smešn mi je bilo ko je sestra razlagala od nosečnosti in prva predstavitev je bila koliko časa traja nosečnost,...pol so mele ene punce blokce, če bo kej tazga, da si zapišejo in ena punca res zapiše kolk tednov in mescov traja nosečnost user posted image ,...pa ena je prašala glede toxe,...če se je do na solati vidt, da bi ona to prej dol pobrala kot žužke user posted image

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 11:01:53   
dodi
Še ena Gorenjka se vam oglaša.Sem iz Selške doline in moj rok poroda je junij.user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 11:22:45   
Ploha
dodi: živjo! Kaj se hecaš,....kolk jih maš že doma 10? DRgač pa superruser posted image , jest bi tud veliko družino imela,...

aja sem te že zadnjič hotla prašat ti imaš očala ane?? Kolk maš pa dioptrije???

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 11:48:51   
JAPE
Ojla!

Jaz že veselo odštevam, še 14 dni, in upam, da kmalu minejo. Me tako zelo bolji kosti, da se komaj premikam. V prvi nosečnosti me niso?

dodi- čestitke! A to bo vaš 11 otroček! Zelo lepo! Cenim vajino dobrodušnost do otrok!
Ali ti je bilo kdaj slabo v nosečnosti ( meni cele 3 mesece-noro je bilo) ali pa kosti, ali so te kdaj bolele?
Katerega imaš pa ginekologa?

macka 27: ne nisem spraševala za spol, bomo počakali na presenečenje, sedaj pa bo kmalu....

Pajo in ostale: srečanje: ali se bomo kaj dobile? Kaj pa v Kranju ali v Tržiču? Ve povejte!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 12:38:55   
dodi
Slabosti v prejšnjih nosečnostih ni bilo,zdaj pa ja...zgleda,da moram vse sprobat.Kosti me ne bolijo,razen zdaj v teh tednih me začne boleti desni kolk...nekaj tednov,potem pa se to umiri.
Nosečnosti dobro prenašam....
Nekaj slikic si lahko pogledate tu...če je katero volja... user posted image

http://gartnercki.moj-album.com


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 12:46:03   
Ploha
dodi: sem si slikce pogledala,...tista iz porodnišnice ko so otroci sedeli na postelji mi je najlepša, ful dobr,...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 17:39:53   
PAJO
no evo pa nas bo spet sneg zamedel.hudo kolk pada.
se 2 dni pa veseli decemberuser posted image

kaj pocnete kej?vcerej popoldne smo bli v tusu ploha.
kdaj pa ti?a si bla sama?

a jutr se dobite v ljubljani januarcice?

jz pa delam pa ne morem pridt,skoda.
lepo se mejte,papa

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 18:06:21   
BarbyD
OJuser posted image  da se malo javim k sm bla bol zaposlena tele dni z odvetnikam in pritožbami na zzzs user posted image  user posted image
 
Ja materinske js načeloma sploh nebi šla delat sam jo baje rabi partner če hoče bit zraven pri porodu...čeprav na njihovi strani piše da ni obvezna ampak zaželjena...sam baje da pa brez potrdila ne sme zravenuser posted image  in nebi rada tvegala da pred vrati ostane...

Kilogrami : js sm se v prvi nosečnosti 6 kg, pri tej sem pa za enkrat 3 zgubila zdaj gre pa počasi nazaj gor user posted image  
 

 
 
 

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Gorenjske nosečke
28.11.2008 20:53:56   
Ploha
PAJO: dons smo se dobile, smo ble samo 3, zakaj pa se pri januarčicah nič ne javiš????

BarbyD
: sej pomoje sam nism zihr, prever,...da v kranju potrdila ni treba za partnerja, ampak pravm da nism zihr,...

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Gorenjske nosečke
30.11.2008 12:15:43   
PAJO
kje ste gorenjke?kaj pocnete ob tem smotanem vremenu?
mi mal pocivamo,kuhamo kosilo,tamavcek se igra,bebica noro brca....

a vasi tud tko full brcajo?men fulll.

kako se drugac pocutite?

lp,ana

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Gorenjske nosečke
1.12.2008 18:28:04   
BarbyD
Živjo user posted image

Smo čist zaspale na temu forumuuser posted image  kako se počutite?
Jaz sem dnes prvič čutila kako brca naša user posted image  user posted image user posted image user posted image

Drugače je pa obupno vreme in smo samo domauser posted image

Ene ste zdaj že prestopile v zadnji mesecuser posted image  meni se vse zdi še takooooo daaleč user posted image

kaj se oglasite...čao

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Gorenjske nosečke
4.12.2008 14:25:42   
PAJO
kje ste zdej babe zabe?nobena se nc ne oglasi?

kaj se dogaja z vami?kako ste?
je mogoce ze katera rodila?user posted image

lep pozdrav vsem,.anauser posted image user posted image

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Gorenjske nosečke
4.12.2008 15:06:39   
tadejluka
Hej!
Ravno iz 2. pregleda, vse ok, končno dobila slikce, po zaključeni bolniški grem delat en teden pol pa spet dopustuser posted image čez praznike, slabosti zello malo še, u glavnem počutje se izboljšuje, komaj čakam, da bom šla mal u šoping....

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Gorenjske nosečke
5.12.2008 9:25:55   
BarbyD
Jutrouser posted image  

No pa smo se končno malo zbudileuser posted image  kakšen grd vreme imamouser posted image
js sem šla včeraj malo v nabavo nosečniških cunj....dragoooouser posted image  za dve majčki in ene kavbojke sem dala 150€...sam kaj ko rabimouser posted image

Kako ste kaj ve?ma že kera kakšne popadke?user posted image  bomo imeli kakšno novo user posted image  na silvestrovo?user posted image

Aja, a že kaj veste kako bo ime vašim novim članom? Pri meni bo user posted image  Eros, user posted image  pa Ela user posted image  čeprav baje da bo kar fant user posted image  bomo imeli parček če bo resuser posted image

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Gorenjske nosečke
5.12.2008 12:49:48   
akvalina
ojla punce!

Sem rekla da vas moram pozdrav ker sem rojena kranjčanka, zdaj pa sem že skoraj 9 let v kamniku.

Ploha midve se pa mogoče poznava, čeprav sem jaz mal starejša od tebe(stara 27). Živela sem na Lojzeta Hrovata 9.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Gorenjske nosečke
5.12.2008 14:53:51   
Ploha
ojla!

Jst sm v redu, počutje super, zdej hodva v materinsko,...mislm da je PAJO rekla, da tud hodi,...katera si?? Če  si včeraj bila???

BarbyD: Živjo! Kako si?

o soseda živjo (akvalina) user posted image ,...loh da se poznava, povej kera si,...čeprou bi težko rekla da se, ker jest sem bla res odsotna na planini, loh pa da poznaš mojga brata k je starejši,....no povej kera si?? Lah tud na ZS, ker zdej me pa firbc matra user posted image

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Gorenjske nosečke
6.12.2008 13:18:45   
BarbyD
Ojlauser posted image

Sem okuser posted image  pa ve??user posted image  mal smo lene tukileuser posted image  
Zdej se začenjajo prazniki se bomo lahko še malo zredileuser posted image user posted image  

Kaj počnete kaj lepega? jas sem šla včeraj v Bohinj in sem komaj prišla tolk je blo snega na cestiuser posted image  ne pa v Kranju k je vse pobraluser posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Gorenjske nosečke
6.12.2008 13:25:42   
Ploha
BarbyD: si prežvela zobarja?? user posted image user posted image user posted image Kaj ti je delov, kerga pa maš???

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Gorenjske nosečke
7.12.2008 13:27:43   
PAJO
jz ne hodim v materinsko solo ploaha.sm bla ze 2 let nazaj
tko da se mi zdi da brezveze,itak nc novga ni,pa se najboljs je svoje znanje
uporabljat.

kako ste drugac?jz sm vcerej imela nekaj malo popadkov,res me je zvil noro.
pa kriz me full boli res hudo.
komej cakam da bom doma.se drug tedn delam pol pa uzivanje,pranje cunc,
zadnji nakupi.....

kaj kej pocnete?dons je vsaj lep vreme,res fajn.

lep pozdrav vsem,se slisimo,papa  user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Gorenjske nosečke
7.12.2008 18:17:04   
BarbyD
Ojuser posted image  

Ploha Preživela zobarjauser posted image  mam pa enga privatnika Dr. Praček...sem bla prvič pri njemu, pa je fuuuul nežen, tko da sm zdržalauser posted image  mam pa v torek spet tko da bomo vidl če bo zdej istouser posted image

Pajo uuu popadki so se začeluser posted image  bo hmal bebica??? da ne bosta lih čez božička v porodnišniciuser posted image

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?