|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pregrada
7.12.2008 15:22:10   
tane
maxy, vidiš, kot sem ti napisala kaj ti bo Pušenjak rekel. vsekakor pojdi na operacijo, saj vem lahko je še 1000 in en razlog za SS ampak ti si vsaj tega izločila (pregrado).

detelja tebe se pa spominja iz SS, nekaj mesecev za menoj, sem vesela, da ti je zdaj uspelo in te popolnoma razumem kaj preživljaš ampak zdaj si reci da si skoraj že iz ta hudega, tudi če zdaj rodiš bo otroček preživel jaz se bom tolažila s tem, vem pa da bodo prvi trije meseci oz. do vsaj 25 tedna peklenski, pa tudi jaz sem drugače deloholik ampak če bom šla lahko bom tokrat sigurno šla na bolniško.
no, seveda nama mora zdaj še uspeti...ja psiha je ****...vidim zdaj...zdaj čakam na + zadnji december in upam da enkrat bo.

tassika, bodi hvaležna tvoji G ki tako razmišlja in te podpira, točno to, bolje izločit tisto za kar se ve da lahko vpliva na SS in upam, da potem bo in vse enkrat zagledamo +.


(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pregrada
11.12.2008 11:20:58   
delfincica

Pozdravljene, sem prebrala vašo izčrpno debato in me je kar strah..., sem v 9tednu, včeraj sem prišla iz bolnišnice, kjer sem bila en teden zaradi hudih krčev in rahlega krvavega izcedka. Po 3 UZ ugotovijo, da imam pregrado...
Dobila sem 3x na dan injekcije spazmexa in tabl. Dabroston, ter seveda strogo ležanje... Zdaj sva doma, na tabl. spazmex+Dabroston in seveda počitek, ki baje lahko traja vse do konca...

Da o strahu, ki me spremlja 24ur na dan ne govorim... user posted image
Je med vami kakšna, ki je kljub pregradi uspešno donosila?
Saj vem, da ni recepta, ker smo si zelo različne, ker je od user posted image do user posted image drugače ..., a vseeno...
Kakšne imate izkušnje?
Kaj me čaka? Strah me je za pikico, ker kljub spazmexu čutim krče, včasih tako močne, da imam občutek, da mi bo vse ven padlo user posted image user posted image user posted image ...

hvala za vse odgovore in veliko, veliko sreče pri user posted image !


_____________________________

Upanje umre zadnje...

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pregrada
11.12.2008 11:57:23   
detelja
delfincica moja znanka ima pregrado čez celo maternico pa je donosila tako fantka kot punčko...brez težav...
vem, da je težko, ampak ne se preveč sekirat, ker itak veš, da nič ne pomaga...jaz sem tudi v tej nosečnosti začela krvavet v 6 t in je kar nekaj časa trajalo...jemala sem 4x na dan dabroston in 3x na dan spasmex...dabroston sem nehala nekje v 4 mesecu, spasmex pa bom imela vse do 37 tedna...vem, da te vleče,ampak bolj boš vse naše debate brala bolj se ti bo zdelo, da je pri tebi isto in da se ti bo glih to zgodilo kar meni ali kateri drugi punci...probaj v tem strahu zbrat pogum in razmišljaj pozitivno...reci,da bo z tvojo bebo vse ok in bodi trdno v to prepričana pa boš vidla, da ti bo ratal-vem, da je to težko...aja, pa veš kaj si kupi magnesol...to so šumeče tbl..polne magnezija...v lekarni trdijo,da je to proti krčem bolj učinkovito kot pa spasmex...tudi jaz ga redno pijem...drugo pa je v začetnih tednih je res en tak čuden občutek v trebuhu kot da bi imela prebavne motnje, tako, da je mogoče to in niso glih pravi krči...sprosti se...držim pesti....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu delfincica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pregrada
11.12.2008 13:24:57   
delfincica
 Hvala detelja, saj se nekak trudim, a na vsake toliko me zajame user posted image ..., saj veš kakšne smo, beremo, brskamo in iščemo, da se potem lahko grizemo...

Hvala za nasvet, za magnesol, bom mojega dragega takoj poslala po njega... Vse, samo, da bo dobro, da bo user posted image prišla varno in zdravo na ta svet....

Ja, smo si res različne..., a vseeno imamo vse hrepenečo željo po user posted image user posted image ...

Držim pesti, vsem!


_____________________________

Upanje umre zadnje...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pregrada
11.12.2008 13:34:45   
detelja
ti samo imej željo po user posted image  saj to je normalno...ampak ne se toliko sekirat...lepo leži, počivaj,pusti se razvajat...dosti pij, jemlji zdravila...če te pa kaj zanima pa samo vprašaj...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu delfincica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pregrada
12.12.2008 13:31:58   
kemo
pozdravljene mene pa nekaj zanima namreč 8.12 sem imela že drugi ss letos pvega junija ss je bil v 6 tednu sicer sem imela že od začetka nosečnosti rjav izcedek se mi je pa v soboto 29.11 začla krvavitev in sem šla na ginekologijo v celju kjer me je ginekologinja pregledala in je rekla da je vse ok samo da moram na bolniško in strogo mirovanje in res sem se držala njenih navodil v torek sem imela kontrolo pri svoji ginkologinji kjer sem še malo krvavela ampak je rekla da ni panike in da nas samo ležim vprašala sem za dabroston pa mi je rekla da se ga ne da dobit????? no zvečer sem začela še močneje krvavet in sem dobila krče tako da sem šla spet na ginekologijo kjer pa sm samo ležala in mi niso dali nobenih zdravil glede dabrostona isi odgovor dokler v ponedeljek nisem mogla it na čiščenje kako pa ste ve dobile dabroston 

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pregrada
12.12.2008 15:40:37   
detelja
kemo jaz sem ga uporabljala nekje do oktobra pa sem ga še normalno dobila v lekarni...sedaj pa čedalje več berem, da se kao več ne da dobit...ampak sem nekje spet zasledila, da so neki punci predpisali in da ga je brez problemov dobila...moja prijateljica dela v lekarni pa se bom pozanimala,ok, pa sporočim...slišala pa sem, da se dobi čez mejo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pregrada
13.12.2008 13:38:02   
Maxy
Delfincica držim pesti zate in upam, da se bo vse dobro izšlo. Naj ti povem, da sem danes (opis v sosednji temi) zagledla user posted image . Kako se je to zgodilo ne vem, ker sem bila na pregledih (kot sem že opisala). No in res sva user posted image ko naj bi bili varni dnevi, pa je narava drugače poskrbela. Sedaj upam, da bo vse ok. Ta teden še v službo, pol mam pa dopust in bom bolj poležavala. 

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?