|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Če evrčki niso problem in ste za Č/B
30.11.2008 22:17:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO:  rija

http://web38.server25.publicompserver.de/shop/product_info.php/info/p1717_Concord-Mobility-Set-Neo-Scout-Ion---CARBON---WEI-.html


limited editionuser posted image da se ne boste steple....user posted image

Ajoj ... teli vozeki pa meni nikol niso bili jasni ... zakaj hudiča imajo zadaj ful velika kolesa, spredaj pa tiata miniaturna, da so ja neuporabni za na makedam ... na podobno foro se mi zdi tut Quinny Buzz ... ma če bi bil 100€, pa ga nebi kopila.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Če evrčki niso problem in ste za Č/B
30.11.2008 22:55:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Voziček za 2.200 evrov kupijo mali ljudje.


zakaj? številke so zelo relativne...nekomu je 2000€ toliko kot, je zate 200€. in pač kupi tistega, ki mu je všeč.



kaya....mogoče je pa mislila....po višini.....user posted image user posted image user posted image   verjetno se za ta denar fajn regulira ročaj....user posted image



< Sporočilo je popravil rija -- 30.11.2008 22:56:17 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Če evrčki niso problem in ste za Č/B
1.12.2008 14:48:16   
kaya2007
kaya....mogoče je pa mislila....po višini..... verjetno se za ta denar fajn regulira ročaj....


ajaaa, no, zdaj pa razumem..se opravičujem za nesporazum user posted image  user posted image  user posted image  saj sem res bolj majhna, ja.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Če evrčki niso problem in ste za Č/B
1.12.2008 16:45:16   
koala
Meni niso všeč, pa četudi bi mi bili, ga definitivno nebi kupila, ker se mi zdi absolutno preveč za stvar ki jo otrok uporablja tako kratek čas.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Če evrčki niso problem in ste za Č/B
2.12.2008 1:01:48   
ZmajTolovaj
Sto ljudi, sto čudi. Sto vozičkov, isto sr.anje. Samo cene nihajo. Voziček kot voziček, funkcijo vsi opravljajo nekak enako. Jaz grem raje kam na lepše za tak denar. No, tudi za manj.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Če evrčki niso problem in ste za Č/B
2.12.2008 9:45:22   
PIRANJA
Se kar podpišem pod Mišni

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?