|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.1.2009 21:03:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Korzika
8.1.2009 22:27:41   
minka@
Valy-verjetno bomo šli tam okoli 25.6. naprej za 14 dni (bi več pa ni dopusta).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Korzika
8.1.2009 22:31:30   
viv_
sivkamivka:
bodi duša, pa npiš prosim v kerem kampu ste bili, pa na katere izlete ste šli... user posted image  Čeprav mi se bomo pomoje mal selili...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu minka@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Korzika
8.1.2009 22:40:06   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: minka@

Lianna hvala za info-tole me še zanima; če gre š torej kontra urinemu kazalcu potem se na cesti umikaš na tsran prepadov-je to scary?



Meni je bilo čarobno. Res sem uživala v čudovitih razgledih, ker je moj dragi vozil. Bi šla takoj še enkrat isto turo. Pa še midva sva se povsod kjer se je dalo ustavljala in slikala=)

(odgovor članu minka@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Korzika
9.1.2009 20:19:25   
tintin
meni tudi Korzika super, sploh Cap Corse pa okol Bonifacia...pa pri Cortah sva bila v enem kampu, ki je sicer imel sanitarije, trgovinco in mini restavracijo, ampak po kampu pa nobene elektrike. Pa seveda če si okol Cort ne sme manjkat izlet v dolino Restonice. Ker je res waaaaaaaaaw....


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Korzika
10.1.2009 21:35:52   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

meni tudi Korzika super, sploh Cap Corse pa okol Bonifacia...pa pri Cortah sva bila v enem kampu, ki je sicer imel sanitarije, trgovinco in mini restavracijo, ampak po kampu pa nobene elektrike. Pa seveda če si okol Cort ne sme manjkat izlet v dolino Restonice. Ker je res waaaaaaaaaw....




Očitno smo bili v istem kampu. Meni je bilo fajn. Ja dolina Restonice je fantastična. Joj vam kar zavidam vsem, ki greste letos na Korziko. Jaz bi tudi še šla. Sem rekla, da če bom kdaj imela otročke bom še z njimi šla na Korziko, ker je res idealna za potovat.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Korzika
17.1.2009 16:21:40   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Sem rekla, da če bom kdaj imela otročke bom še z njimi šla na Korziko, ker je res idealna za potovat.


zakaj se ti zdi idealna za potovanje z otrocki?

Mi2 se malo igrava z idejo,da bi sli na zacetku septembra na korziko s camperjem- s takrat 2,5letnico in  5mesecev staro pupo ...       

Tale zadeva

IZVIRNO SPOROČILO: viv
- http://caravaning.zanimiv.net/korzika_2008.pdf (tale potopis je fajn)



je pa res super napisana, sva sline cedila ob pogledih na plaze user posted image        

Kako pa je kaj z znanjem anglescine ali nemscine na korziki - a je tudi taka redkost kot na sardiniji,kjer sva na slepo narocala user posted image  jedi in podobno?





(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Korzika
17.1.2009 21:26:18   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: april09

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Sem rekla, da če bom kdaj imela otročke bom še z njimi šla na Korziko, ker je res idealna za potovat.


zakaj se ti zdi idealna za potovanje z otrocki?

Mi2 se malo igrava z idejo,da bi sli na zacetku septembra na korziko s camperjem- s takrat 2,5letnico in  5mesecev staro pupo ...       

Tale zadeva

IZVIRNO SPOROČILO: viv
- http://caravaning.zanimiv.net/korzika_2008.pdf (tale potopis je fajn)



je pa res super napisana, sva sline cedila ob pogledih na plaze user posted image        

Kako pa je kaj z znanjem anglescine ali nemscine na korziki - a je tudi taka redkost kot na sardiniji,kjer sva na slepo narocala user posted image  jedi in podobno?







Midva sva bila septembra in sva srečala ogromno družin z otroki. Idealna se mi zdi zato, ker je majhna in se da lepo potepat po njej. Se ti ni treba ure in ure vozit, da kam prideš. Plaže so lepe, peščene, morje je tudi fajn. Septembra ni bilo tako vroče in se je dalo lepo potepat. Povsod so bili zelo zelo prijazni. Sem bila kar presenečena. Kako je z znanjem angleščine se pa ne spomnim, moj dragi govori francosko in se je vse samo on menil.

Je bila pa lani tudi znanka z še ne 1l starim otrokom na Korziki in so tudi zelo uživali.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Korzika
22.1.2009 10:54:29   
viv_
Evo, še en simpatičen potopis, pa ful ful ful lepe fotke.

http://www.siol.net/trendi/potovanja/2008/09/potepanje_po_korziki.aspx

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Korzika
24.1.2009 15:25:50   
tincci
Mi smo šli v smeri urinega kazalca, da se nismo vozili po zunanji strani ob prepadu. To je bila super odločitevuser posted image

Predlagam kamp Plage d'Arone 11km od Piane, če imate radi mir. Nič ni v kampu, dva kafiča sta ob dolgi peščeni plaži in to je to. V kamp 1x dnevno pripeljejo kruh in lahko naročiš ga za zjutraj, sicer pa rabite vso hrano s sabo. Ampak meni je bilo tam noro všeč, po kakih pečinah se do tja spuščaš, divje!!

Pa Porto Pollo na juhu je bil tudi lušten kamp direkt ob morju pa dolga plaža s takim drobnim rumenim peskom. Zraven nekaj km je Filitosa, tiste skulpture iz kamna, v bistvu ostanek celega naselja, mistično. Jaz če bi vedela, kako lepa je južna pa Jz, predvsem Z stran, se mi ne bi tako mudilo it cel krog in bi severni del kar izpustila pa kak dan več bila na Cap Corse.


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Korzika
26.1.2009 18:11:24   
blinkec
Zanimiva in koristna tema, saj midva z mojo prav tako razmišljava o korziki. Temo sem prebral imam pe še nekaj vprašanj.
Gledal sem cene trajektov, ter opazil tele jackpote, ki so omenjeni tudi v tej temi, pa me zanima kaj je fora tega jackpota? Je kakšna "zanka" ali kaj podobnega da ponujajo za samo 1€? Ali mogoče avto ni zavarovan ali kaj podobnega?
Pravt tako bi prosil, če lahko kdo odgovori že na zgoraj zastavljeno vprašanje, če se da zmeniti po angleško, saj govoriva le ta jezik.
Drugače pa midva načrtujeva bivanje v enem samem campu, potem pa bi pač vsak dan šla kak drug kraj pogledat. Zato bi vas prosil, če mi lahko priporočite kakšen dober camp, ki je zraven plaže, po možnosti ima bazen, ter ima elektriko na prostoru za kampiranje.

Lp

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Korzika
27.1.2009 14:58:58   
viv_
Zavarovanje lahko plačaš posebej, če želiš... Ali pa ga nimaš in reskiraš. Zavarovanja niso draga.

To pa ni fore, je za osebni avto, do višine 2m, tako da ne smeš imeti na strehi koles recimo... In ja, cena za avto je 1€. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu blinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Korzika
27.1.2009 20:35:07   
tintin
tincci: tudi midva sva bila v istem kampu (Plage d'Arone) in je bilo res wwwawwwww!!!

Sicer pa dobri kampi:
Arinella Bianca (blizu Ghisonacce) ima bazen, šmek.....
A Marina (zaliv Liscia, blizu Ajjacia - proti Sagoni) - tudi fajn kamp
D'Olzo (pri San Florent) - nima bazena, ampak lušten družinski kamp, pizzerija....
Trinite (pred Bonifaciom) je bil super, ima tudi bazen, mini restavracijo, bol mali kamp amapk super...tak family...in je res na luštnem koncu!!! Ful priporočam!

meni osebno zakon kamp je bil Tuani (dolina Restonica, pri Cortah), ki pa je brez elektrike (elektrika je samo v wcju), pa imajo tam mini bife in trgovinco...sicer pa sred divjine - gozda, zraven vode.....ful ful doživetje....!!!!


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Korzika
27.1.2009 20:44:23   
tintin
aja, pa vsem ki greste na Korziko svetujem, da res več časa preživite na Z, S, J, osrednjem delu...ter izpustite V del od Alerie do Bastije (ful brezveze, tudi kampi so krnekiuser posted image ). No tudi Porto Vecchio ni nič kaj, je pa ful lepo na Col de Bavela in Col de Vizzavona.




(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Korzika
31.1.2009 14:43:04   
Lianna
Sem objavila nekaj slik s Korzike, če katero zanima=)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Korzika
24.3.2009 7:50:26   
jezki
Letos se v družini pogovarjamo da bi pa mogoče šli na Korziko z AD. Imamo tri deklice, 9 Katarina, 7 Patricija, 3 Julija. Ali katera ve za kakšno ugodno varianto najema AD, šli bi 4. julija za dva tedna. Mal smo finančno omejeni zato iščemo najugodnejšo varianto. Hvala za pomoč.

tina

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Korzika
29.3.2009 18:29:58   
pojona
VIV - sem si ogledala tvoje kampe, ...so mi všeč  ampak cena se mi zdi kar visoka pri nekaterih, ker imam jaz že dva malo večja otroka (6 in 10 let ), drugače so pa o.k. kampi. Mi se bomo verjetno selili 2 ali 3x, še ne vemo točno.

Jaz sem gledala naslednje cenovno in lokacijsko ugodne kampe na Korziki:

http://www.la-pietra.com/

http://www.campingolzo.com/en/tarifs.php

http://www.campingdesnacres.com/

http://www.golfo-di-sogno.fr/gb/presentation.htm

http://www.merendella.com/Pagevisiteplage.html

http://www.rondinara.fr/index.htm


Aja , pa še nekaj bi rada vprašala. Kateri turistični vodnik po Korziki naj vzamem, ali se mi ga splača kupit ali naj grem v knjižnico?
Rada bi nekaj v slovenskem jeziku, če se da.
Drugače pa komaj že čakamo user posted image julij.



_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu jezki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?