|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nezaupanje
6.12.2008 18:41:25   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

On je prodal svojo nepremičnino. Zakaj mora potem tebi polagat račune?
Ni čudno, da je popenil, če mu brskaš po denarnici, jaz bi tudi.


po moje pa ne gre za polaganje računov, ampak za zaupanje med partnerjema.
tudi midva  z mojim nimava skupnega računa, jaz ne gledam njemu v klik in on ne meni, ampak mislim da mu nekak ne bi pozabla oment kje sem porabla 7000e..pa bi tud pričakovala da on meni pove.
če je komunikacija med partnerjema ok to tudi ne bi smelo izpast kot zasliševanje..

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nezaupanje
6.12.2008 19:27:34   
hrchy
a pa ti mislis celo zivljenje prenasat njegove lazi?

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nezaupanje
6.12.2008 20:49:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

On je prodal svojo nepremičnino. Zakaj mora potem tebi polagat račune?
Ni čudno, da je popenil, če mu brskaš po denarnici, jaz bi tudi.



Mogoče zato, ker živita skupaj?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nezaupanje
6.12.2008 20:50:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

On je prodal svojo nepremičnino. Zakaj mora potem tebi polagat račune?
Ni čudno, da je popenil, če mu brskaš po denarnici, jaz bi tudi.


po moje pa ne gre za polaganje računov, ampak za zaupanje med partnerjema.
tudi midva  z mojim nimava skupnega računa, jaz ne gledam njemu v klik in on ne meni, ampak mislim da mu nekak ne bi pozabla oment kje sem porabla 7000e..pa bi tud pričakovala da on meni pove.
če je komunikacija med partnerjema ok to tudi ne bi smelo izpast kot zasliševanje..



user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nezaupanje
6.12.2008 20:54:35   
Naja31
A pa si ga vprašala kaj je naredil s 7000 eurov,potem ko si videla na Kliku?


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nezaupanje
6.12.2008 20:58:49   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

... je pa lahko tudi to da mogoče zahaja gemblatuser posted image



Jaz sem najprej pomislila na to, ker si ne znam predstavljat, kam bi drugače šlo toliko denarja v tako kratkem času.
Sem slišala kar nekaj žalostnih zgodb na račun iger na srečo.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nezaupanje
6.12.2008 21:00:45   
ZARA
Presenečenje ji pripravlja, ja! Izgubil sem 7000 eurov, draga. Surprise!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nezaupanje
6.12.2008 21:16:45   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mogoče zato, ker živita skupaj?


In?
Če je stanovanje njegovo in je bilo njegovo še preden sta se spoznala (verjetno nista niti poročena), ima vso pravico, da z denarjem naredi točno to kar mu paše. Bi bilo pa lepo, da to jasno in glasno pove.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nezaupanje
7.12.2008 9:16:15   
Čriček
Nič nisem proti temu da denar da kamor mu paše.Tudi nisem materialistka da bi mi moral polagati na račun.Ampak če živiva skupaj se lahko vsaj pove....samo zgleda je TEŽKO....ZAKAJ...BOM PRIŠLA DO KONCA NA EN NAČIN.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nezaupanje
7.12.2008 9:34:37   
muška
7.000 € zapravit, ne da bi se kje kaj videlo ? ne gre, pomoje so igralnice vmes user posted image

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nezaupanje
7.12.2008 10:14:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mogoče zato, ker živita skupaj?


In?
Če je stanovanje njegovo in je bilo njegovo še preden sta se spoznala (verjetno nista niti poročena), ima vso pravico, da z denarjem naredi točno to kar mu paše. Bi bilo pa lepo, da to jasno in glasno pove.


Moj mož se je priselil v moje stanovanje. In zdaj je to najino stanovanje. Moj denar je njegov, njegov moj. Ko tega več ne bo, tudi najinega zakona več ne bo. Tak pač razmišljam jaz. In na srečo tudi on. In ko bom jaz ali pa on naredila/naredil z denarjem točno to, kar mi/mu paše, bova bivša zakonca.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nezaupanje
7.12.2008 12:25:04   
sanja nk.
tanikaa tako se govoriuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nezaupanje
7.12.2008 13:39:02   
Čriček
Ja res je tako se govori sam enmu to ni jasno...pišuka sej se ne gre za 700 evrov ampak je še ena ničla prisotna.Ko bo kaj novega poročam.Sam pomoje se bo treba prej skragat.user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nezaupanje
7.12.2008 20:58:01   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mogoče zato, ker živita skupaj?


In?
Če je stanovanje njegovo in je bilo njegovo še preden sta se spoznala (verjetno nista niti poročena), ima vso pravico, da z denarjem naredi točno to kar mu paše. Bi bilo pa lepo, da to jasno in glasno pove.


Moj mož se je priselil v moje stanovanje. In zdaj je to najino stanovanje. Moj denar je njegov, njegov moj. Ko tega več ne bo, tudi najinega zakona več ne bo. Tak pač razmišljam jaz. In na srečo tudi on. In ko bom jaz ali pa on naredila/naredil z denarjem točno to, kar mi/mu paše, bova bivša zakonca.


No to je pač tvoje mnenje do katerega imaš pravico. Moje je nasprotno. Do česar imam tudi pravico.
Kar sem imela pred poroko, je moje, in kar ustvarim v življenju kasneje, je tudi moje. S tem počnem točno in natanko to, kar sama želim. Enako vsi ljudje, ki me obdajajo. Niti v sanjah si ne bi dovolila, da bi komu brskala po denarnici in zahtevala polaganje računov. Niti v sanjah si ne predstavljam, da bi morala za vsake gate, ki si jih kupim, razlagati, zakaj sem si jih kupila.
Z možem lahko živim v sožitju tudi z ločenim računom in brez veta na razpolaganje z denarjem. Mogoče pa prav zaradi tega v takem sožitju!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nezaupanje
7.12.2008 23:13:27   
black rose
Vse je odvisno od tega kak človek je po naravi. Zna z denarjem ali vse zapravi?? Pride čez mesec skozi ali ne?? Je varčen??

Morda mu gre na živce tvoje "vtikanje v njegove zadeve" in je nalašč tak.

Morda ima še kak račun - varčevalni računi, vezani depoziti,...(za katerega ti ne veš) in je denar varno tam.

Morda se boji "bankrota bank" in ima denar v "štunfih".

Morda pripravlja presenečenje (morda ti Božiček prinese nov avto user posted image ).


Kaj bi jaz naredila?? Vrnila bi mu milo za drago...tudi jaz bi se mu zlagala  (morda pa bi ugotovil, da se ti prav bedno počutiš, ker ni več zaupanja)

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nezaupanje
7.12.2008 23:58:04   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Kar sem imela pred poroko, je moje, in kar ustvarim v življenju kasneje, je tudi moje. S tem počnem točno in natanko to, kar sama želim. Enako vsi ljudje, ki me obdajajo. Niti v sanjah si ne bi dovolila, da bi komu brskala po denarnici in zahtevala polaganje računov. Niti v sanjah si ne predstavljam, da bi morala za vsake gate, ki si jih kupim, razlagati, zakaj sem si jih kupila.


Ja, pomembno je biti samostojen, kaj pa partnerja briga, koliko denarja ti dobiš in koliko ga zapraviš...user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nezaupanje
8.12.2008 9:58:49   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Joj zmeraj so nekakšni problemi eni z varanjem eni zaradi denarja eni zaradi službe.Jaz pa zaradi nezaupanja.S partnerjem sva skupaj 3 leta in mu ne zaupam preveč.Večkrat ga dobim na laži zato se tudi velikokrat skragava.Ne rečem da jaz ne lažem tudi kdaj kot vsak.Sedaj mi je pa prekipelo.Prodala sva eno nepremičnino in dobila kar nekaj denarja.Na kliku lahko gledam kdaj in koliko dvigne.Videla sem da je od 28.11 do danes dvignil 7000 evrov.Res da je šlo nekaj za položnice trgovino tud hčerki je nekaj kupil.Da bi bil kdaj zapufan ni rekel.kAK O NAJ se z njim opogovorim kam je dal denar.Noče povedati in samo smeji se.Jaz pa nimam več ZAUPANJA a se je vredno kregati!!!!!ZA NEISKRENOST IN NEZAUPANJE VAŠ NASVET


mogoče pa ti pripravlja sledeče presenečenje:
orgniziral je sanjsko poroko, razposlal vabila 200 gostom, najel luxuzno limuzino, ki vaju bo peljala pred matičarja, rezerviral gala dvorano in najboljšo hano in seveda super bend. za konec pa vama je rezerviral še luxuzen hotel v dubaju, kjer bosta preživela medene tedne.

in to je res ideja, ki mi je padla na misel ob prebiranju tvojega posta.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nezaupanje
8.12.2008 10:42:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mogoče zato, ker živita skupaj?


In?
Če je stanovanje njegovo in je bilo njegovo še preden sta se spoznala (verjetno nista niti poročena), ima vso pravico, da z denarjem naredi točno to kar mu paše. Bi bilo pa lepo, da to jasno in glasno pove.


Moj mož se je priselil v moje stanovanje. In zdaj je to najino stanovanje. Moj denar je njegov, njegov moj. Ko tega več ne bo, tudi najinega zakona več ne bo. Tak pač razmišljam jaz. In na srečo tudi on. In ko bom jaz ali pa on naredila/naredil z denarjem točno to, kar mi/mu paše, bova bivša zakonca.


No to je pač tvoje mnenje do katerega imaš pravico. Moje je nasprotno. Do česar imam tudi pravico.
Kar sem imela pred poroko, je moje, in kar ustvarim v življenju kasneje, je tudi moje. S tem počnem točno in natanko to, kar sama želim. Enako vsi ljudje, ki me obdajajo. Niti v sanjah si ne bi dovolila, da bi komu brskala po denarnici in zahtevala polaganje računov. Niti v sanjah si ne predstavljam, da bi morala za vsake gate, ki si jih kupim, razlagati, zakaj sem si jih kupila.
Z možem lahko živim v sožitju tudi z ločenim računom in brez veta na razpolaganje z denarjem. Mogoče pa prav zaradi tega v takem sožitju!


Si ne brskava, niti si ne polagava računov, če si kateri kupi gate. Tukaj v bistvu razpravljamo o malo večji vsoti, en pa o enih gatah.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nezaupanje
8.12.2008 10:46:56   
bumerang
Zaupanje in integriteta v odnosu se ne meri ne z gatami ne z gradovi, čisto vseeno je, o čem je govor.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nezaupanje
8.12.2008 11:11:23   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Joj zmeraj so nekakšni problemi eni z varanjem eni zaradi denarja eni zaradi službe.Jaz pa zaradi nezaupanja.S partnerjem sva skupaj 3 leta in mu ne zaupam preveč.Večkrat ga dobim na laži zato se tudi velikokrat skragava.Ne rečem da jaz ne lažem tudi kdaj kot vsak.Sedaj mi je pa prekipelo.Prodala sva eno nepremičnino in dobila kar nekaj denarja.Na kliku lahko gledam kdaj in koliko dvigne.Videla sem da je od 28.11 do danes dvignil 7000 evrov.Res da je šlo nekaj za položnice trgovino tud hčerki je nekaj kupil.Da bi bil kdaj zapufan ni rekel.kAK O NAJ se z njim opogovorim kam je dal denar.Noče povedati in samo smeji se.Jaz pa nimam več ZAUPANJA a se je vredno kregati!!!!!ZA NEISKRENOST IN NEZAUPANJE VAŠ NASVET


mogoče pa ti pripravlja sledeče presenečenje:
orgniziral je sanjsko poroko, razposlal vabila 200 gostom, najel luxuzno limuzino, ki vaju bo peljala pred matičarja, rezerviral gala dvorano in najboljšo hano in seveda super bend. za konec pa vama je rezerviral še luxuzen hotel v dubaju, kjer bosta preživela medene tedne.

in to je res ideja, ki mi je padla na misel ob prebiranju tvojega posta.



potem pa svizec zavije čokolado...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nezaupanje
8.12.2008 11:52:47   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Joj zmeraj so nekakšni problemi eni z varanjem eni zaradi denarja eni zaradi službe.Jaz pa zaradi nezaupanja.S partnerjem sva skupaj 3 leta in mu ne zaupam preveč.Večkrat ga dobim na laži zato se tudi velikokrat skragava.Ne rečem da jaz ne lažem tudi kdaj kot vsak.Sedaj mi je pa prekipelo.Prodala sva eno nepremičnino in dobila kar nekaj denarja.Na kliku lahko gledam kdaj in koliko dvigne.Videla sem da je od 28.11 do danes dvignil 7000 evrov.Res da je šlo nekaj za položnice trgovino tud hčerki je nekaj kupil.Da bi bil kdaj zapufan ni rekel.kAK O NAJ se z njim opogovorim kam je dal denar.Noče povedati in samo smeji se.Jaz pa nimam več ZAUPANJA a se je vredno kregati!!!!!ZA NEISKRENOST IN NEZAUPANJE VAŠ NASVET


mogoče pa ti pripravlja sledeče presenečenje:
orgniziral je sanjsko poroko, razposlal vabila 200 gostom, najel luxuzno limuzino, ki vaju bo peljala pred matičarja, rezerviral gala dvorano in najboljšo hano in seveda super bend. za konec pa vama je rezerviral še luxuzen hotel v dubaju, kjer bosta preživela medene tedne.

in to je res ideja, ki mi je padla na misel ob prebiranju tvojega posta.



potem pa svizec zavije čokolado...


A nisi tu una ki je našla uporabljen kondom za kavčem na vikendu?? Da ne bo vse to kar gor pišejo komu drugemu pripravil,....
Srečno (res ne bi bila rada v tvoji koži)!

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nezaupanje
8.12.2008 13:15:58   
sinnerka
ja v bistvu je res čiriček odprla kar nekaj tem ampak vedno je bilo eno in isto v temah in to je da ni nobene ljubezni med njo in njenim možem. Ja in to so bile teme: pogovor pa tisto k je bil kondom za kavčem itd...
Glede na vse prebrano ji ziher ne pripravlja presenečenja mogoče pa je kateri svoji ljubici kupil avto ji plačal izlet itd.. bla bla ampak verjamem da ti ni lepo v tvoji koži ampak jaz bi že zdavnaj na tvojem mestu spokala ne pa sto tem odpirala naj se dedc razjasni ali pa grem

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nezaupanje
8.12.2008 14:52:09   
ronja
Noče povedati in samo smeji se.

Hm, po temle sodeč bi jaz rekla, da boš zvedela 24.12. ali pa 31.12., odvisno, kateri bradač nosi k vam... Vsaj pri nama bi bilo tako... Tudi midva imava oba dostop do obeh klikov in če mu kaj kupujem, moram vedno pazit, da dvignem denar, po možnosti večkrat, da ne ve, koliko sem dala za kako stvar in da se ne vidi, kje je bilo kupljeno, da ne ve, kaj bo dobiluser posted image . Sicer nimam pojma, kaj bi za ta denar lahko kupil... Je pa res, da imam malo bolj optimističen pogled na svet, ker pač vem, da lubi ne bi šel 7 jurjev evrov zapravit kar tako... Ti pa poznaš svojega... Tok midva v 2 letih našparava...user posted image

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: nezaupanje
8.12.2008 15:42:24   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mogoče zato, ker živita skupaj?


In?
Če je stanovanje njegovo in je bilo njegovo še preden sta se spoznala (verjetno nista niti poročena), ima vso pravico, da z denarjem naredi točno to kar mu paše. Bi bilo pa lepo, da to jasno in glasno pove.

hm, kaj pa če bi živela v njegovem stanovanju - ji še vedno ne bi bilo treba nič povedat? Pa saj nima veze, a živita tam ali ne, mogoče šparata ta svoje stanovanja, pa smo na istem... Gre za to, da se o pomembnih odločitvah (in recimo da zapravit 7000 evrov je kar velika zadeva) posvetuješ s partnerjem - ne da ga prosiš za dovoljenje, samo da ga pa obvestiš, je pa že lepo, a ne? Saj potem tudi mu ni treba rečt, da bo/je zamenjal službo, ker to ni njena stvar?user posted image ma ne vem, meni je to čudno...
Saj čriček ni rekla, da jo mora spraševat, za kaj sme porabit svoj denar - ampak pove ji pa lahko, a ne? ne vem, midva sva navajena, da si poveva za vsak klinac, pa so vsote velikosti par evrovuser posted image . Ne, da morava, ne da bi bilo karkoli treba opravičevat, ampak si pač poveva vse, kar se nama dogajauser posted image . Ne rečem, da morata it v tako skrajnost, ampak 7 jurjev je pa druga skrajnost. Navsezadnje to, da daš za nekaj tak denar pomeni tudi, da ti ta stvar res veliko pomeni - to pa naj bi vedel tudi partner...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: nezaupanje
8.12.2008 15:52:45   
ronja
Hm, po tvojih ostalih postih, me pa optimizem malo mineva... Ma, ne vem, tole res ni ok, zaupanje je nekak en od temeljev zveze za moje pojme... Itak pa da mu ne zaupaš, če ti pa laže... Hm, midva res zelo redko nosiva tak denar s sabo (madona, pa to je ena plača! 520 E!) in kadar ga, točno veva, kam gre in ga neseva s tem namenom tjauser posted image .

čriček, kadar te vpraša, zakaj si jezna, nataknjena oz. kaj je narobe: ZGRABI priliko in mu povej zakaj!!! povej mu, da je to njegov denar in lahko dela z njim, kar hoče, vendar pa sta vidva skupaj in zato imaš nekak pravico vedet, kam ga je dal. Saj ne, da se mora zagovarjat, samo fer je pa, da pove...

in če pomislim, da sem jaz prejšnjič mojega skoraj kastrirala, ker se ni mogel spomniti, kam je šlo 200 eur....

hehe, pa vidiš, da so hujšiuser posted image . no, midva se ne kregava zato, včasih oba skup tuhtava - pa kje sva pa ta mesec toliko zapravila in navadno se potem skupaj spomniva vse večje izdatke, pa je.

midva živiva v stanovanju, ki sem ga dobila od staršev - pa si ne predstavljam, da mu rečem, da lahko delam z njim, kar mi paše, saj je moje - saj živiva oba tu, zaboga, to je zdaj najino stanovanje... ne vem, velike/drage stvari so pri nas skupne (no, ajde, šivalni stroj je moj, ampak ma tudi on kaj od njegauser posted image ), malenkosti pa so lahko moje in tvoje, še vedno pa jih lahko vsak vzame, če rabi. Ga pa vprašam, če si lahko sposodim njegovo majco, recimo (itak ni druge, ker je sama ne dosežem, on ma vrhnje predale omaruser posted image ) in on mene, če si "sposodi" kaj kar sem jaz prinesla (itak, ker niti ne ve, kje mam kaj spravljeno, mam preveč stvari na malo prostora, da bi si vse zapomniluser posted image )

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?