|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 72 [73] 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 11:02:41   
Nattasha

AAAAAAAAAA lej jo MMMM ovko ko je pregnala našo tečko rdečko!!!!Čestitam ti, res, le glej da bomo me prve videl slikice na MMMM, pa še zadnjič si nas neki kontra prepričevala. Skratka full sem vesela zate, želim ti res lepo nosečost, pa glej da ne boš zdaj nehala k nam hodit...ajeee!! Vesela sem zate!!!

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 11:27:47   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Nattasha


AAAAAAAAAA lej jo MMMM ovko ko je pregnala našo tečko rdečko!!!!Čestitam ti, res, le glej da bomo me prve videl slikice na MMMM, pa še zadnjič si nas neki kontra prepričevala. Skratka full sem vesela zate, želim ti res lepo nosečost, pa glej da ne boš zdaj nehala k nam hodit...ajeee!! Vesela sem zate!!!



hej draga moja. user posted image  Mislim da je naš klan pomagal. Sedaj ste ve na vrsti. Hvala za čestitke vsekakor pa bodo slikce prvo na našem klanu. Ja res si nisem mislila da bo tokrat uspelo glede na pomanjkanje slončkanja. Da bi nehala k vam hodit? Bog ne daj. Zdaj še se le začne user posted image . Komaj čakam da naša frajla z dopusta pride. Da vidi novičke. Drug teden čakamo informacije od druge user posted image . pol pa ti počasi prideš na vrsto. Pa da mi neboš s kakim - hodla ven user posted image .


user posted image user posted image

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 12:10:52   
dini
Čestitam vsem novimuser posted image  še enkratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držte pesti tudi zame da bo čim prej user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image  primolut??user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 12:14:46   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Čestitam vsem novimuser posted image  še enkratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držte pesti tudi zame da bo čim prej user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image  primolut??user posted image user posted image user posted image


hvala dini. Ja v februarju ima da pade +. Brez ugovarjanjauser posted image . Saj bouser posted image .

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 12:19:22   
dini
Ok, brez ugovarjanja Puser posted image user posted image user posted image user posted image kar rečem boste uporabili kot dokaze na Puser posted image user posted image user posted image user posted image
Primolut??user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 14:15:22   
LUNA83
Miniko suuuperrr čestitke!!!!! Celo jutro sem na delu hodila gledat kdaj boš napisala da si zagledala +!!!user posted image user posted image user posted image  Super!!! Kako sem vesela.

Upam,da se ti tudi jaz pridružim, test bom nardila tam konec tedna, nevem. Prsa me bolijo in so se povečala, in imam tudi ful izcedtka,pa slabo mi je,pa jedla bi svašta,.... Nevem upajmo!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 15:16:21   
limonita
dysan, cori in Tiki55 - najlepša hvala za vaše prijazne besede. So mi zelo pomagale. Sedaj sem že bolje in grem novim zmagam naproti. Danes sicer že pol dneva raziskujem po internetu in sem se odločila, da poskusim še z maco - mogoče bo pa to kaj pomagalo.

Vsem ki ste srečke nosečke čestitam iz vsega srca in vam želim čudovito nosečnost. Ostalim pa več sreče v februarju.

(odgovor članu LUNA83)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 16:13:21   
Nattasha
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: Nattasha


AAAAAAAAAA lej jo MMMM ovko ko je pregnala našo tečko rdečko!!!!Čestitam ti, res, le glej da bomo me prve videl slikice na MMMM, pa še zadnjič si nas neki kontra prepričevala. Skratka full sem vesela zate, želim ti res lepo nosečost, pa glej da ne boš zdaj nehala k nam hodit...ajeee!! Vesela sem zate!!!



hej draga moja. user posted image  Mislim da je naš klan pomagal. Sedaj ste ve na vrsti. Hvala za čestitke vsekakor pa bodo slikce prvo na našem klanu. Ja res si nisem mislila da bo tokrat uspelo glede na pomanjkanje slončkanja. Da bi nehala k vam hodit? Bog ne daj. Zdaj še se le začne user posted image . Komaj čakam da naša frajla z dopusta pride. Da vidi novičke. Drug teden čakamo informacije od druge user posted image . pol pa ti počasi prideš na vrsto. Pa da mi neboš s kakim - hodla ven user posted image .


user posted image user posted image



haha saj baje je enkrat dovolj;))) Res sem vesela zate, zdaj pa upajmo dalje, da bo naslednji teden moj teden;)) Drži se pupa pa lepo nosečnost.
Kdaj pa se naša poptnica vrača? Ona bi tudi mogla prinest s sabo al dobre al slabe novice;))

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 16:18:51   
Anonimen
dan!
čestitam novim nosečkamuser posted image user posted image
men je slabo kar je že standard niti tortice nisem mogla pojestuser posted image pri nas sneži sneži in še enkrat sneži.
a je ktera na facebook-u?

(odgovor članu cori)
  Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 16:20:52   
Grethy
<Miniko> ČESTITAM !!!!

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 17:21:07   
Anonimen
Živjo punce evo mene iz dopusta user posted image Usatvarila sem svoj prvi album, lahko si pogledate !! 

(odgovor članu Grethy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 17:40:18   
Anonimen
Čestitkam vsem nosečnicam. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 18:09:43   
S*
Evo mene iz dopusta... in kaj vidim TTTTTAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNČČČČČČČČČČČIIIIIIIIIIIII
user posted image   user posted image   user posted image
Iskrene čestitke, ne moreš verjeti kako sem vesela zate. Sedaj pa bom vseh 8 mesecev stiskala pesti, da bo vse vredu in da boš oktobra postala mamica.

Seveda čestitke tudi vsem drugim srečkam user posted image , vas je kar nekaj v tem tednu.
user posted image   user posted image   user posted image

Meni se je dopust končal. Se nisem ravno nasmučala, saj smo imeli skozi slabo vreme. Pa smo se vseeno fajn imeli tako da ni panike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 19:31:09   
S*







user posted image
 
JANUARJA 2009 PRIČAKUJEMO   user posted image   oz.  user posted image
 
  user posted image                       user posted image        

XX.01. - aqua77 ( 1. krog po konizaciji) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - barvar ( 8.krog )
XX.01. - natasa28 (1. krog)
XX.01. - dysan user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - katjakokol 
XX.01. - sontschica ( 2.krog ) srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image      
XX.01. - punčkica
XX.01. - Barbara_L
XX.01. - Tejchy25 ( 8.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - crvicek
user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - dini user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - Anonimen srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
XX.01. - ninčy srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
XX.01. - katka11 srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
01.01. - srecna_zvezda user posted image  user posted image user posted image user posted image          v nove boje
01.01.- kepica 
srečka  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image        
05.01. -  nony  user posted image  user posted image user posted image user posted image       v nove boje
05.01. - pipika123 user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje
06.01. - ziva1 (14. krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje
08.01. - ursa30 (1. krog po HSC) user posted image  user posted image user posted image user posted image
  v nove boje
08.01. - Bojana82 (3. krog 9 ) user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje 
09.01. - baby1978 (4. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
10.01. - pikicao user posted image user posted image user posted image user posted image   v nove boje
 
10.01. - METULJ1 ( 3. krog po LAP in HSC) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.01. - Anonimen srečka user posted image user posted image  user posted image  user posted image     
11.01. - larilu srečka user posted image user posted image  user posted image  user posted image    
11.01. - lunika 

11.01. - Matejčika (5. krog, 3. krog s Klomifenom) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.01. - S* (6. krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
12.01. - BBP srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
13.01. - SMELIKA ( 3.krog ) srečka  user posted image  user posted image user posted image user posted image  
14.01. - miskula
15.01. - tropical (2. krog)
 
15.01. - cori srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
15.01. - Anya22 (13. krog) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
16.01. - Tanisha (3.krog )
17.01. - pikicaa25 (13.krog)

17.01. - Grethy  user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
17.01. - KulGirl (2. krog s klomifenom ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje

20.01. - dreamz
21.01. - misk2 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.01. - Tiki55
user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.01. - pikapolonica 24 user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
23.01. - BEBIII user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
23.01. - tinkatonka

24.01. - Murkica
26.01. - strumf (2.krog) srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
26.01. - metuLJchy
27.01. - Neja_teja_
( 2. krog po SS ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
27.01. - giotti (7. krog po HSC)user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.01. - *csaje* (3. krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.01. - *zabica*
28.01. - miniko
srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
28.01. - pravoda srečka

29.01. - Anuša* user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
30.01. - U* (4. krog po LAP ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
30.01. - tane  srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
31.01. - DOaisy (3. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
31.01. - limonita (10. krog)



JANUARK NAS JE 59 OD TEGA  15  SREČK  user posted image  

                              Modrih       28  
                             
Roza           191192

    
                            Skupaj         43

user posted image
 
NAVIJAČICE
*ella
*pikicao
*larilu
*sonček85
*spps
*bambinca
*MAŠKA
*bubulina
*eva Ana
*skrivnost
**manca*
*Anneri
*Arual
*Miklarom
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  

                        
JANUARSKA STAVNICA  

JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... .20,9% srečk nosečk  
APRIL..........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ............................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ...........................................22,5% srečk nosečk  

JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,30% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................21,0% srečk nosečk
OKTOBER...................................22,2% srečk nosečk
NOVEMBER................................28,1% srečk nosečk
DECEMBER................................34,6% srečk nosečk
JANUAR......................................srečk nosečk






[/quote]

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 19:43:02   
ursa30
S, dobrodošla nazaj? kako sta se kej imela?

pravoda, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 20:36:59   
S*
Super je bilo, čeprav nam je vreme nagajalo. Smo se pa vseeno imeli fino, saj če je družba prava, potem ti niti vreme ne pride do živega. Smučanje pa ni bilo po mojem okusu, zaradi velikih količin snega so bile proge mehke in po kosilu je bilo smučanje že skoraj nemogoče zaradi kucljov. Bo treba še kak dan na smučanje, ne bo druge.
Kaj pa ti, ticker kaže da pričakuješ user posted image oz. user posted image v teh dneh?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: || pričakujemo Januarja 09
1.2.2009 21:19:29   
dysan
Vsem januarskim srečkam user posted image , želim vse najboljše, lepo, mirno, zdravo nosečnost. 
user posted image
Veliko-(no ja ne preveč)user posted image    ,user posted image   čim manj-oz.nič  user posted image ,čez 9 mesecev bo pred vrati pa že prekrasem in čudovit    user posted image     No še enkrat čestitke vsem user posted image

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 7:44:00   
tane
S* dobrodošla nazaj, evo ti si še zadnja od mojih zvestih navijačic, ki ve za dobro novico...zdaj pa le drži pesti še naprej da bo vse okuser posted image ,
jaz pa navijam zate in držim pesti, da se mi čimprej pridružiš...a prideš k nam v LJ pogledat kolk snega imamo...no enkrat tele dni organiziramo spet kakšen kafe, pa te obvestim...
škoda za smučanje, da so ble take razmere no ampak letos je tolk snega, da se bo še kar nekaj časa dalo smučati torej priložnosti bodo še.

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:00:17   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Super je bilo, čeprav nam je vreme nagajalo. Smo se pa vseeno imeli fino, saj če je družba prava, potem ti niti vreme ne pride do živega. Smučanje pa ni bilo po mojem okusu, zaradi velikih količin snega so bile proge mehke in po kosilu je bilo smučanje že skoraj nemogoče zaradi kucljov. Bo treba še kak dan na smučanje, ne bo druge.
Kaj pa ti, ticker kaže da pričakuješ user posted image oz. user posted image v teh dneh?



važno je, da si se dala malo na odklop user posted image
jaz bi jo mogla dobit v teh dneh, najkasneje do 5.2. znake mam iste kot pred user posted image , tako da je samo vprašanje časa, kdaj se bo vlila..

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:34:05   
ella.
dobro jutro, bejbe

Ursa naša: ej,nehi tko razmišljat, sej veš, kar pošiljaš z mislimi v svet, dobiš, zato razmišljaj o maksimalnem plusu. Poleg tega...so nosečniški znaki v veliki meri podobni menstrualnim. user posted image

tane: nosečka, da vidmo, če boš pridno navijala zdaj,ko si nalulala tak bajsast plus user posted image ziher si vsa energična,polna smeha in sreče, a ne? user posted image user posted image user posted image Skrbi pa na stran. Ker so čist brezveze.

miniko: čestitam!!! user posted image user posted image

Za vse, ki še čakate na pluske, pa tut navijam k norc user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:41:21   
ursa30
o lej jo našo ellico, k nas je prišla pogledat mal....iiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image

kako si, ti buši user posted image  se še zmeri dobr počutš? kako pa nogice, vse ok? ma vem, da bi mogla bit optimistka, sej mi vse tko pravite, ponavad nism  tak pesimist, sam mam res slab občutek no user posted image

sej obiskujem wc ful pogosto, tako da javim novičko, pa naj bo taka ali drugačna user posted image


(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:41:53   
Anonimen
Živjo punce...tudi jaz želim vsem ki čakajo user posted image  čim več sreče.

Jaz se drugače kar vredu počutim, samo rahel krč se mi pojavi v spodnjem delu trebuha vsak toliko časa tako, da ne vem..upam, da ni kaj narobe. Sem prebirala malo forum in sem videla, da se je to še nekateri pojavjalo...
Premlevajo pa me vsi občutki kar jih človek ima od strahu do veselja od skrbi do optimizma. Se še kateri nosečki to pojavla ?
Zadnjo user posted image  sem imela 28.12.08 tako, da ne vem danes se bom kar prijavila. Grem torej potem v 6.teden, če prav razumem ?

(odgovor članu ella.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:42:18   
Anonimen
urša ne obremenjuj se s temi znaki k jaz nisem mela niti enega znaka da bi lahk po tem presodila da sm noseča,no zdej že k mi je slabo skozuser posted image

(odgovor članu ella.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:43:19   
Anonimen
pravoda sploh ne vem a sm ti čestitala al ne tko da čestitam za plusekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:48:19   
Anonimen
Hvala Larilu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 72 [73] 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 72 [73] 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?