|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poslavljam se od vas...
4.4.2005 20:54:56   
Janeja

Barbara, vso srečo in čim hitrejše okrevanje. :rozica:

Verjamem, da se kmalu spet beremo.


(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   poslavljam se od vas...
4.4.2005 21:03:04   
HuAnita
Da bi svet videla v vsej lepoti po operaciji! :rozica:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   poslavljam se od vas...
4.4.2005 21:41:32   
Jutra
Najlepše se vam zahvaljujem za spodbudne besede.:rozica::rozica::rozica:
Priznam, da jih kar rabim... Bom pa prosila moža, da vam na kratko sporoči, kako je bilo na posegu.

:)Nenajani,
sama sem imela namen iti na operacijo že v nosečnosti, pa so mi svetovali, da je bolje iti nekaj mesecev po porodu. Je pa poseg samoplačniški. Več informacij boš dobila na tej spletni strani:
http://www.irman.si/

:)Splišni in ostale,
moja hiba je predvsem velika razlika v dioptriji L in D očesa ter visok astigmatizem. Službo pa imam žal takšno, da sem osem ur pred računalnikom in to je še izdatno poslabšalo moj vid v zadnjih letih.:( Zato bi kar ostala na porodniški še par let:)-

:)Mamsi,
da je zdravje dragoceno, se zavemo šele takrat, ko je ogroženo. Kako dragocene so oči, pa se zavedamo vsi slabovidni. To je naše okno v svet. Zato sem si vedno govorila, da čeprav tako slabo vidim, znam zato gledati tudi s srcem.:metulj:




(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   poslavljam se od vas...
4.4.2005 21:50:28   
Pupica
barbara2004, tudi tebi veliko veselja:rozica::rozica::rozica::rozica:...No pa reci možku, da ne bo pozabil novic za nas!!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   poslavljam se od vas...
4.4.2005 22:27:31   
mehurčica
Barbara, tukaj je šopek rožic:rozica::rozica::rozica:. Če boš pa kaj potrebovala pa kar preženi dragega za računalnik.:)

Lp:miska:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   poslavljam se od vas...
4.4.2005 23:14:04   
frutka_
Barbara drži se pa javi nam kako je uspelo in kakšne sličice daj gor od Zarjike da bomo videli kako raste...

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   poslavljam se od vas...
5.4.2005 0:19:58   
nikitta
drži se in čakamo te na RR!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   poslavljam se od vas...
5.4.2005 0:38:14   
Kadija
Želimo ti vso srečo!!!!!!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   poslavljam se od vas...
5.4.2005 7:39:04   
Anonimen
U, bemti vrabca, a taka da je ta stvar? Rada sem te brala in trdno verjamem, da te bom kmalu spet lahko.

Drži se in čimprejšnje okrevanje ti želim ;)

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   poslavljam se od vas...
5.4.2005 8:36:46   
BARBARA R.
:rozica: Uspešno! :rozica:

:muca:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?