|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:37:56   
zarja1
varanje je zame osebno izraz nespoštovanja, tu ne gre ali je bil sex ali ne. In to kar ti opisuješ je zame varanje. Nespoštovanje vajinega odnosa in "ljubezni".


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:41:52   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


Če bi moj to naredil in bi pokazal obžalovanje, da me ima še vedno rad in da mu je veliko, do tega, da ostaneva skupaj, bi mu verjetno lahko oprostila. Samo če bi pa to še kdaj ponovil, bi bila pa druga pesem.


Evo tega pa jaz ne razumem. Kaj če ti bo tudi drugič, tretjič pokazal obžalovanje? Povedal da te ima rad, da mu je do tega da ostaneta skupaj?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:51:54   
Babaloo
Poljubljane je varanje.
Pleasnje ni- no, sicer odvisno kakšno plesanje. Če se nekdo zelo stiska na kako počasno, bi se meni že dvignil pritisk.

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:55:30   
muška
zame je že poljubljanje in stiskanje varanje

(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:58:53   
MLADAMAMICA
no, če si to ti naredila, pa res nevem čemu vprašanje? če te vest peče, pomeni da si nekaj zgrešla oz da si "prevarala" če te ne peče vest, pomeni da ti je ta tip všeč. zakaj se sploh sprašuješ? če je to pač blo to in si še zmer z svojim srečna, unga odmisli in živi naprej, razen če si želiš biti z njim?
prosim ne reci da bi bila samo eno noč in spet bla z možem, k to je pa višek user posted image

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 14:00:16   
softic
če je poljub  in objem za rojstni dan ni varanje, če pa je med plesom, bi pa rekla, da je začetek nekega konca.user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 14:01:52   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

no, če si to ti naredila, pa res nevem čemu vprašanje? če te vest peče, pomeni da si nekaj zgrešla oz da si "prevarala" če te ne peče vest, pomeni da ti je ta tip všeč. zakaj se sploh sprašuješ? če je to pač blo to in si še zmer z svojim srečna, unga odmisli in živi naprej, razen če si želiš biti z njim?
prosim ne reci da bi bila samo eno noč in spet bla z možem, k to je pa višek user posted image


Aaa? Če te ob prevari peče ves, te v vsakem primeru - če ti je tip všeč ali pa če ti ni. Mogoče še bolj, če ti je všeč.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 14:23:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Ok, stvar je taka, ženska do moškega nekaj čuti in obratno, ples je bil hm, kako naj rečem, ples dveh, ki sta si všeč, ampak to vesta le onadva, okolica tega ni opazila, poljubljanje in dotikanje je sledilo v sobi in ni bilo ravno prijateljsko ampak do seksa ni prišlo.

A bi bil (če bi izvedeli) to dost velik razlog za odhod?


Glede na to,da si napisala,da se gre zate...... Napisala si,da nekaj cutis do tega moskega,poskusi bolj natancno povedati kaj cutis? Kaj pa cutis do svojega partnerja?
Po naprej zapisanem je tudi druga oseba zasedena...Kako ves,da tudi on nekaj cuti do tebe, da ga ne samo srbi v mednozju?

Ce pravis,da se oba zavedata ljudi okoli sebe potem sploh ne bi smelo priti tako dalec kot je ze.Ampak pustimo to.In kaj bi zdaj ti sploh rada oz kaj si zelis? Si zelis biti z njim?

(odgovor članu kalyani)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 14:43:08   
kalyani
Problem je v tem, da jaz pri tem kar se je dogajalo nimam slabe vesti user posted image , odnos z mojim partnerjem je bil potem še lepši kot prej in to me bega. In kako pa vem da tega moškega ne srbi samo mednožje, pač vem, ker ga poznam že dlje kot dobrega prijatelja.

Kaj čutim do partnerja, do njega čutim ljubezen, rada ga imam, izbrala sem si ga za svojega življenskega sopotnika in tako bo tudi ostalo, v tega moškega pa sem očitno zaljubljena ali zagledana al kaj jaz vem kaj user posted image .



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 14:49:23   
Anja24
Očitno si se zagledala oz. ti je všeč pozornost, občudovanje...še od nekoga drugega, ne samo od partnerja...


IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Problem je v tem, da jaz pri tem kar se je dogajalo nimam slabe vesti user posted image , odnos z mojim partnerjem je bil potem še lepši kot prej in to me bega.


Nimaš slabe vesti? Niti malo ne? Samo vprašam, tako da ni zdej treba kakih komentarjev da obsojam in podobno...ker ne

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 14:54:44   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
Problem je v tem, da jaz pri tem kar se je dogajalo nimam slabe vesti user posted image , odnos z mojim partnerjem je bil potem še lepši kot prej in to me bega. In kako pa vem da tega moškega ne srbi samo mednožje, pač vem, ker ga poznam že dlje kot dobrega prijatelja.
Kaj čutim do partnerja, do njega čutim ljubezen, rada ga imam, izbrala sem si ga za svojega življenskega sopotnika in tako bo tudi ostalo, v tega moškega pa sem očitno zaljubljena ali zagledana al kaj jaz vem kaj user posted image .


RONJA tu je pa nekaj zate, prav tisto o čemer sva govorili.
pa kalyani zakaj se zapletaš u neki, če maš svojga rada in si srečna z njim???

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 14:55:09   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani


Kaj čutim do partnerja, do njega čutim ljubezen, rada ga imam, izbrala sem si ga za svojega življenskega sopotnika in tako bo tudi ostalo, v tega moškega pa sem očitno zaljubljena ali zagledana al kaj jaz vem kaj user posted image .



Včasih ženske pogrešajo toplino, bližino,....... človeka/partnerja in se večkrat "zagledajo/zatrapajo" v nekoga, v katerega sem v drugih okkoliščinah ne bi. Včasih svoje naredi rutina, pomanjkanje časa za partnerja. Za druge si vedno najdemo čas, ampak običajno ga nimamo ravno za najbližje. In običajno navadno pozornost povežemo z metuljčki v želodcu in ženske sploh znamo to krasno idealizirat.
Ali pa le samo sebe prepričuješ, da ljubiš partnerja, srce pa temu nasprotuje.
Zase vem edino to, da bi me po taki noči tako pekla vest, da bi me partner definitivno prebral.

lp, mojca

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 15:01:04   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: kalyani


Kaj čutim do partnerja, do njega čutim ljubezen, rada ga imam, izbrala sem si ga za svojega življenskega sopotnika in tako bo tudi ostalo, v tega moškega pa sem očitno zaljubljena ali zagledana al kaj jaz vem kaj user posted image .



Včasih ženske pogrešajo toplino, bližino,....... človeka/partnerja in se večkrat "zagledajo/zatrapajo" v nekoga, v katerega sem v drugih okkoliščinah ne bi. Včasih svoje naredi rutina, pomanjkanje časa za partnerja. Za druge si vedno najdemo čas, ampak običajno ga nimamo ravno za najbližje. In običajno navadno pozornost povežemo z metuljčki v želodcu in ženske sploh znamo to krasno idealizirat.
Ali pa le samo sebe prepričuješ, da ljubiš partnerja, srce pa temu nasprotuje.
Zase vem edino to, da bi me po taki noči tako pekla vest, da bi me partner definitivno prebral.

lp, mojca



se podpišemuser posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 15:10:04   
ronja
RONJA tu je pa nekaj zate, prav tisto o čemer sva govorili.

hehe, maš prav...

Hm, kalayani, čudno je, da nimaš nič slabe vesti... Pomisli, kako bi se ti počutila, če bi se to dogajalo tvojemu partnerju - če bi ti bilo vseeno, potem je logično, da te ne daje vest, ker se ti to očitno ne zdi nič takega (kot mene ne daje slaba vest, če grem s prijateljem na pijačo, pač to se mi ne zdi nič takega in če vem, da nič ne čutim do njega, kaj se bom sekirala...), če pa veš, da ti ne bi bilo vseeno, če bi ga videla v isti poziciji kot si bila ti... potem je pa res čudno, da nimaš slabe vesti...
Se pa podpišem pod mojcažigo.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 15:15:16   
alda
Če ples lih ni Dirthy dancing in poljub na lice, kot voščilo ga ne smatram kot varanje
ostalo pa  VSE..in bi ga/jo po najbližji poti poslala tja od koder je prišel user posted image  torej v p.... ma....

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 15:18:32   
Lalica1
Vsaki ženski prija, če ji drug moški izkazuje pozornost in deli komplimente. Tako ve, da je še vedno lepa in to je dobro vedeti.
Praviš, da nameravaš ostati s svojim partnerjem in ga imaš rada. Potem naredi to. S tem drugim morata to zaključiti, čeprav mislim, da ti bo težko. Ampak v življenju se moraš nekaterim stvarem tudi odreči, da si lahko srečna. In sedaj se moraš odreči temu prijatelju.
Ker nimaš slabe vesti, se ne obremenjuj s tem in nikomur ne povej kaj je bilo. Ohrani to v svojem spominu, da si ne boš uničila življenja. Ampak v tem primeru moraš končati to sedaj na začetku in pustiti za sabo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 16:08:37   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile?



ja je varanje, ok plesanje nebi glih štela sem druga pa. ker se nimaš kaj poljubljat z drugimi, če maš partnerja, niti druge šlatat al pa kaj podobnega...


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 17:29:26   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Če bi moj to naredil in bi pokazal obžalovanje, da me ima še vedno rad in da mu je veliko, do tega, da ostaneva skupaj, bi mu verjetno lahko oprostila. Samo če bi pa to še kdaj ponovil, bi bila pa druga pesem.


Evo tega pa jaz ne razumem. Kaj če ti bo tudi drugič, tretjič pokazal obžalovanje? Povedal da te ima rad, da mu je do tega da ostaneta skupaj?


Lej - jaz govorim zase. Z mojim sva že precej let skupaj, poročena, zaupava si in se imava rada. Poleg tega imava 11 mesecev staro punčko in še enega user posted image  na poti. Če bi se nama to zgodilo, bi šla težko preko tega, ampak zaradi enkrat ga pa tudi ne bi mogla kar zapustiti. Bi mu pa jasno povedala, da je bilo to prvič in zadnjič, da mu oprostim. Če bi ga še enkrat dobila, pa ne bi pomagali nobeni izgovori in obljube več, ker v tem primeru bi pa izgubil moje zaupanje za vedno in tu bi bilo konec debate.

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 17:33:20   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
Kaj čutim do partnerja, do njega čutim ljubezen, rada ga imam, izbrala sem si ga za svojega življenskega sopotnika in tako bo tudi ostalo, v tega moškega pa sem očitno zaljubljena ali zagledana al kaj jaz vem kaj user posted image .


Ja - čustva se včasih nepričakovano poigrajo z nami in vsi smo samo ljudje. Vendar če do partnerja res tako čutiš, kot praviš, potem se v kaj takega ne smeš več spuščati, četudi se tebi morda ne zdi nič takega. Predstavljaj si svojega partnerja, da deli nežnosti z drugo žensko - kako bi se v tem primeru počutila? Če želiš ostati s partnerjem mu boš morala to jasno povedati in dokazati, na onega drugega pa pozabiti. Ker na dveh stolih enostavno ne moreš sedeti. Če res želiš, da vama bo uspelo zgladiti zadevo, potem verjamem, da vama tudi bo, vendar pa brez truda z obeh strani ne bo šlo. Vso srečo ti želim!

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 16.12.2008 17:34:54 >

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 18:13:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile?

Ples ni varanje, čeprav govorimo o kakšnem dirty-dancingu. Je pa lahko dejanje, ki nakazuje na željo po čem več. Stiskanje načeloma ni varanje - odvisno je, o kakšnem stiskanju govorimo in o stiskanju česa (predvsem) user posted image . Za dotikanje velja takorekoč enako. Različnih poljubov pa je malo morje in najbrž vse dovolj dobro ločimo med prijateljskim in seksualnim poljubljanjem. Tako, da - ja, lahko je varanje (fizično). Se pa strinjam s tem, da je čustveno varanje (torej to, da se zaljubiš v drugo osebo) lahko bistveno hujše od fizičnega varanja (seks).

O tem, kaj bi pa jaz naredila v primeru, če bi kaj od naštetega (na način varanja) naredil moj partner, pa ne bom.

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 20:44:59   
end1
če je pršlo do tega in zaradi ljudi okoli sebe nista šla do konca HM, če bi bla tvoj partner bi si zamisnla. Če maš nekoga rad si tudi simpatij ne zbiraš, pol pa se še pohvalš - "nimam slabe vesti" ...........MA MISLM DA TI JE DOLGCAJT


(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 21:29:28   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Če bi moj to naredil in bi pokazal obžalovanje, da me ima še vedno rad in da mu je veliko, do tega, da ostaneva skupaj, bi mu verjetno lahko oprostila. Samo če bi pa to še kdaj ponovil, bi bila pa druga pesem.


Evo tega pa jaz ne razumem. Kaj če ti bo tudi drugič, tretjič pokazal obžalovanje? Povedal da te ima rad, da mu je do tega da ostaneta skupaj?


Lej - jaz govorim zase. Z mojim sva že precej let skupaj, poročena, zaupava si in se imava rada. Poleg tega imava 11 mesecev staro punčko in še enega user posted image  na poti. Če bi se nama to zgodilo, bi šla težko preko tega, ampak zaradi enkrat ga pa tudi ne bi mogla kar zapustiti. Bi mu pa jasno povedala, da je bilo to prvič in zadnjič, da mu oprostim. Če bi ga še enkrat dobila, pa ne bi pomagali nobeni izgovori in obljube več, ker v tem primeru bi pa izgubil moje zaupanje za vedno in tu bi bilo konec debate.



Ma ja . Ravno tako kot bi oprostila prvič, bi tudi drugič in tretjič, ker je vedno lažje. Na koncu bi ti bilo pa že popolnoma vseeno. On bi te pa še vedno ljubil in kazal obžalovanje. Že 100x videno.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 23:33:08   
tweed
Ja, in zgleda, da ti sovražiš ves moški svet ravno iz razloga, ker se je to zgodilo tebi...
Kakšno breme nosiš ženskauser posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 7:03:46   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Ja, in zgleda, da ti sovražiš ves moški svet ravno iz razloga, ker se je to zgodilo tebi...
Kakšno breme nosiš ženskauser posted image


Te moram razočarat, ampak se mi ni zgodilo. Vsaj da bi vedela ne. 

Če se pa zgodi, veva oba kaj pa kako, in se s takimi "prosti, nisem vedel da te bo prizadelo in ljubim te" ne bo niti blamiral.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 7:07:22   
MLADAMAMICA
se strinjam rayban... user posted image user posted image user posted image  kle s čimerkol se ne strinjaš, pomeni da trpiš v življenju

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?