|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 7:28:09   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Problem je v tem, da jaz pri tem kar se je dogajalo nimam slabe vesti user posted image , odnos z mojim partnerjem je bil potem še lepši kot prej in to me bega. In kako pa vem da tega moškega ne srbi samo mednožje, pač vem, ker ga poznam že dlje kot dobrega prijatelja.

Kaj čutim do partnerja, do njega čutim ljubezen, rada ga imam, izbrala sem si ga za svojega življenskega sopotnika in tako bo tudi ostalo, v tega moškega pa sem očitno zaljubljena ali zagledana al kaj jaz vem kaj user posted image .


Clovek tezko doloci vrednost necesa (celo obstoj necesa- samo to tukaj ni tema), ce le to nekaj nima s cem primerjat. Tudi odnosi spadajo zraven. Ce se ti je zgodilo, da si dojela vrednost odnosa, ki ga imas s partnerjem in , da pri tem nisi prizadela ljudi, ki jih sedaj na novo vrednujes oz. na novo vrednujes odnos z njimi, je to dobro. Morda si se izognila tistemu znanemu - sele ko nekaj zgubis, se zacnes zavedati kaj si imel.
Nimas slabe vesti - zakaj bi jo pa morala imeti? Tudi ce smo v partnerskem odnosu niso vse stvari, ki se nam dogajajo ali zgodijo nujno povezane s partnerjem, ceravno bi lahko na njega vplivale. Obcutek krivde je lahko privzgojen in je samo druzbeno pricakovano obnasanje (kot posledica privzgojenih spolnih vlog in moralnih nacel, ki jih druzba predpisuje in pricakuje od vsakega posameznika)  ali je lahko nas lasten, ki izvira iz nase notranjosti, ker smo naredili nekaj napacnega.
Bega te, ker ne reagiras po receptu. Marsikdo ne reagira po receptu. Pri veselju, pri zalovanju. Okolica zelo trdno vzdrzuje vzorce, ker je to edini nacin na katerega lahko vrednosti notranja dozivetja ( premalo je jokala na pogrebu, ocitno ga/jo ni imela zadosti rada; a si videl, nic veselja ni pokazal/-a, se nasmejal/-a se ni...).
Odnos s partnerjem je postal se lepsi, ti nimas slabe vesti (ne cutis, da si ga prevarala in to nic ne pove o tvoji ljubezni do njega ali polnem odnosu, ki ga imas do njega); koliko sem razumela partner o tem nic ne ve.
Zakljuci z zadevo. V tega drugega moskega IMO nisi ne zaljubljena, ne zagledana, sicer vama "bremze" ne bi delale.
V drugem odstavku si zapisala svojo resnico. partnerja imas rada, on je tvoj zivljenjski sopotnik in tako bo ostalo. Morda prav zaradi teh obcutkov nimas slabe vesti. Sama pri sebi ves na cem si in da je partner tisti, ki je pri tebi na prvem mestu.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 7:38:27   
RayBan
Ko zmanjka drugih argumentov, začnejo s takimi. Nič novega.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 7:51:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan
Če se pa zgodi, veva oba kaj pa kako, in se s takimi "prosti, nisem vedel da te bo prizadelo in ljubim te" ne bo niti blamiral.


Pravzaprav se ne more zgoditi. Ce se prav spomnim, si sama vztrajala na tem, da je vsaka prevara nacrtovana in, da se ne more kar zgoditi.  Morda bi bilo se najbolj verodostojno napisat - ce bos zvedela.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 7:57:32   
MLADAMAMICA
zakaj mislite da vsak moški vara, mišek? misliš da če sem proti prevari, pomeni da le ne vem za njo (da me moj mož vara)????

ce je tako, potem tudi ženske vse skačejo čez plot. sej je na rr več žensk ki delajo norca iz svojih partnerjev.

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 17.12.2008 7:58:07 >

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 8:15:07   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

[
Pravzaprav se ne more zgoditi. Ce se prav spomnim, si sama vztrajala na tem, da je vsaka prevara nacrtovana in, da se ne more kar zgoditi.  Morda bi bilo se najbolj verodostojno napisat - ce bos zvedela.



Imaš prav, se popravljam; če izvem.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 8:19:48   
Lalica1

Obcutek krivde je lahko privzgojen in je samo druzbeno pricakovano obnasanje (kot posledica privzgojenih spolnih vlog in moralnih nacel, ki jih druzba predpisuje in pricakuje od vsakega posameznika)  ali je lahko nas lasten, ki izvira iz nase notranjosti, ker smo naredili nekaj napacnega.
Bega te, ker ne reagiras po receptu. Marsikdo ne reagira po receptu. Pri veselju, pri zalovanju. Okolica zelo trdno vzdrzuje vzorce, ker je to edini nacin na katerega lahko vrednosti notranja dozivetja ( premalo je jokala na pogrebu, ocitno ga/jo ni imela zadosti rada; a si videl, nic veselja ni pokazal/-a, se nasmejal/-a se ni...).
Odnos s partnerjem je postal se lepsi, ti nimas slabe vesti (ne cutis, da si ga prevarala in to nic ne pove o tvoji ljubezni do njega ali polnem odnosu, ki ga imas do njega); koliko sem razumela partner o tem nic ne ve.
Zakljuci z zadevo. V tega drugega moskega IMO nisi ne zaljubljena, ne zagledana, sicer vama "bremze" ne bi delale.
V drugem odstavku si zapisala svojo resnico. partnerja imas rada, on je tvoj zivljenjski sopotnik in tako bo ostalo. Morda prav zaradi teh obcutkov nimas slabe vesti. Sama pri sebi ves na cem si in da je partner tisti, ki je pri tebi na prvem mestu.

[/quote]

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  To sem hotela cel čas izdaviti pa nisem našla pravih besed. Družba in socializacija sta nas naredili take. Kdo pa pravi, da je to edino pravilno in edino sprejemljivo na tem svetu? Mar res vemo vse? Še zdaleč ne!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 8:32:58   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

zakaj mislite da vsak moški vara, mišek? misliš da če sem proti prevari, pomeni da le ne vem za njo (da me moj mož vara)????

ce je tako, potem tudi ženske vse skačejo čez plot. sej je na rr več žensk ki delajo norca iz svojih partnerjev.


Se zdalec ne mislim, da vsak moski, ali vsaka zenska vara. Narobe si razumela. Problem ne nastane ob sami prevari, nastane takrat, ko se za njo le zve (ce se zve). Odprta je moznost, da je do prevare prislo, vendar se o tem nic ni zvedelo - takrat zivljenje tece dalje kot, da prevare ni bilo.
To je direkten in nedvosmiselen argument, da prevara sama po sebi ne mora vplivati negativno in destruktivno na par, ker je povsem mozno nadaljevati ljubec in intimen partnerski odnos. Ob zavedanju o prevari pa ven pride tisto, kar ustvari problem - nas nacin oz. partnerjev nacin razumevanja dogodkov, okoliscin, sprejemanje ali nesprejemanje, pripravljenost ali nepripravljenost za pogovor itn.
Ce bi zgolj in sama prevara (ne govorim o varanju) kot taksna bila destruktivni element, bi se ta destrukcija izkazala ne glede na nase ali partnerjevo vedenje o tem.

Okoli sebe lahko najdemo primere zakoncev, ki zelo uspesno funkcionirajo, imajo zelo intimen, zaupljiv in trden odnos, so pa razcistili z (nekateri pravijo) vsiljenim staliscem do spolne monogamnosti. Poznamo svobodne zakone, poznamo svingerje itn... Ocitno ljudem uspeva ohraniti spostovanje, ljubezen, bliskost kljub temu, da spolno niso monogamni.

Nas odnos do prevare definira dejanje partnerja. Za nekoga, ki prevaro a priori razume kot npr. planirano dejanje nespostovanja, pomankanja ljubezni, ze gotovo odlocitev in ki sebe in svojo vlogo vidi kot centralno vlogo dejanja - uperjeno zgolj in samo proti sebi ter ne vidi druge plati  ipd.. bo prevara katastrofa. Za nekoga drugega, ki morda lahko sprejme, da se prevara lahko zgodi ne, da bi to vplivalo na custva do partnerja, da spolnost ni izkljucno emocionalno dejanje in, ki morda nima tako velikega ega, da meni, da je vse kar partner naredi za ali proti njemu in, ki se tega ne boji - da je partner neodvisno bitje, ki ne obstoja in ki ga nimas rad samo takrat ko so njegova dejanja v skladu s tvojimi pricakovanji... bo ist dogodek imel drugacno tezo.

< Sporočilo je popravil Misek -- 17.12.2008 8:46:23 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 8:58:03   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Okoli sebe lahko najdemo primere zakoncev, ki zelo uspesno funkcionirajo, imajo zelo intimen, zaupljiv in trden odnos, so pa razcistili z (nekateri pravijo) vsiljenim staliscem do spolne monogamnosti. Poznamo svobodne zakone, poznamo svingerje itn... Ocitno ljudem uspeva ohraniti spostovanje, ljubezen, bliskost kljub temu, da spolno niso monogamni.

Nas odnos do prevare definira dejanje partnerja. Za nekoga, ki prevaro a priori razume kot npr. planirano dejanje nespostovanja, pomankanja ljubezni, ze gotovo odlocitev in ki sebe in svojo vlogo vidi kot centralno vlogo dejanja - uperjeno zgolj in samo proti sebi ter ne vidi druge plati  ipd.. bo prevara katastrofa. Za nekoga drugega, ki morda lahko sprejme, da se prevara lahko zgodi ne, da bi to vplivalo na custva do partnerja, da spolnost ni izkljucno emocionalno dejanje in, ki morda nima tako velikega ega, da meni, da je vse kar partner naredi za ali proti njemu in, ki se tega ne boji - da je partner neodvisno bitje, ki ne obstoja in ki ga nimas rad samo takrat ko so njegova dejanja v skladu s tvojimi pricakovanji... bo ist dogodek imel drugacno tezo.


Tega verjetno noben ne zanika in imaš popolnoma prav. Pri tej in podobnih temah gre samo za to, da konflikt nastane med osebami, ki bi prevaro dovolile/dopustile/oprostile/razumele,......in med osebami, ki so odločno proti in ki prevare v nobeni obliki ne bi sprejele. Zdaj vsak ima svoje prepričanje in vzroke zakaj tako misli (ali vzgoja ali predhodna slaba izkušnja,...) in neumnost je le v tem, da hočejo ene in druge nasprotne prepričat v njihov prav. To le ni nekaj kar bi se dalo znanstveno utemeljit in dokazat in postavit za sveto resnico. Sama lahko še tako dobro argumentiram svojo odločitev, da partnerju zvestobe ne morem odpustiti , pa tebe, ki imaš s partnerjem drugačen odnos od mojega, v to verjetno ne bom prepričala in obratno. Meni bi lahko bili tvoji argumenti za oprostitev prevare na vso moč neumni. In kaj zdaj??????

Sicer pa je vreme ravno pravšnje za take pisarije. Če bi bilo zunaj lepše vreme, se verjetno take klobase ne bi pisale, ker bi se vse uživale s svojimi miškami in miškoti zunaj.user posted image user posted image

lp, mojca

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 9:16:49   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Tega verjetno noben ne zanika in imaš popolnoma prav. Pri tej in podobnih temah gre samo za to, da konflikt nastane med osebami, ki bi prevaro dovolile/dopustile/oprostile/razumele,......in med osebami, ki so odločno proti in ki prevare v nobeni obliki ne bi sprejele. Zdaj vsak ima svoje prepričanje in vzroke zakaj tako misli (ali vzgoja ali predhodna slaba izkušnja,...) in neumnost je le v tem, da hočejo ene in druge nasprotne prepričat v njihov prav. To le ni nekaj kar bi se dalo znanstveno utemeljit in dokazat in postavit za sveto resnico. Sama lahko še tako dobro argumentiram svojo odločitev, da partnerju zvestobe ne morem odpustiti , pa tebe, ki imaš s partnerjem drugačen odnos od mojega, v to verjetno ne bom prepričala in obratno. Meni bi lahko bili tvoji argumenti za oprostitev prevare na vso moč neumni. In kaj zdaj??????


Prepricat v nasprotno... ne vidim zadeve na ta nacin. Bolj jo vidim, da nekatere, ki niti slucajno ne bi odpustile prevaro in, ki so popolnoma sigurne kaj bi v taksni situaciji naredile etiketirajo drugace mislece z neumnimi (ker ce enkrat vara, vedno vara), naivnimi, pohlevnimi, na vse pripravljenimi brez osnovnega samospostovanja itn.... V tem sem videla problem v predhodni debati o varanju in ga vidim tudi tukaj.

Sprejeti je treba, da vsak sirse usmerjen nacin resevanja tezave (nikakor ne odpustiti VS odpustiti) ima svoje pomankljivosti in rizike, da je veliko odvisno od samega partnerja, njegovega znacaja, nasega poznavanja partnerja, njegovega (ali njenega) nacina razmisljanja - kar mi ne moremo vedeti in v taksnih debatah hudo mesa strene. Na podlagi vsega tega se odlocamo kako z dolocenim parnetjem resevati (ce sploh) problem.
Sem ze napisala v prejsnji debati, da tudi nas partner, taksen kot je, oblikuje nase stalisce do prevare, ne glede na to ali oblikovanje stalisca poteka na zavestni ali podzavestni ravni. Vemo s kom imamo opravka (na zavestni ali podzavestni ravni) in vemo kaksne posledice nosijo katera dejanja.




_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 9:33:58   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Okoli sebe lahko najdemo primere zakoncev, ki zelo uspesno funkcionirajo, imajo zelo intimen, zaupljiv in trden odnos, so pa razcistili z (nekateri pravijo) vsiljenim staliscem do spolne monogamnosti. Poznamo svobodne zakone, poznamo svingerje itn... Ocitno ljudem uspeva ohraniti spostovanje, ljubezen, bliskost kljub temu, da spolno niso monogamni.

Tega verjetno noben ne zanika in imaš popolnoma prav. Pri tej in podobnih temah gre samo za to, da konflikt nastane med osebami, ki bi prevaro dovolile/dopustile/oprostile/razumele,......in med osebami, ki so odločno proti in ki prevare v nobeni obliki ne bi sprejele.


res je prav ima ampak tu je tako, ne da tiste ki smo odločno proti silimo druge v takšno prepričanje. ampak če podamo mnenje, da pa mi tega ne bi oprostile, je pa vse narobe. da sm mlada, zagrenjena,... sploh ne smeš podati svojega mnenja, če ni enak večini, ki pa je največkrat "razumevanje, oproscanje, odpuscanje,..." v nasprotnem primeru smo pa slabo vzgojene ali pa trpeče babe.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 11:27:39   
kalyani
Misek, če v tega moškega nisem zaljubljena ne zagledana kaj pa potem to je? user posted image In ja prav imaš moj partner za to ne ve, zato so moja vprašanja bolj "če bi kaj bi"

Glede slabe vesti, je pa res nimam, pač kar sem naredila se mi ne zdi narobe sploh zato, ker zdaj na partnerja gledam drugače, moj odnos do njega, ki je bil nekaj časa nazaj že čisto na dnu, se je spremenil na bolje in za to "krivim" tole dejanje. Srečna sem da je do tega prišlo in ni šlo dlje in zato ker sem trenutno tako zelo srečna se to odraža na okolico. Tole prekinit, lažje reči kot storiti ampak drugega kot to vem, da ne bo šlo. Sicer pa imam to prednost da je moški z drugega konca Slovenije in se vidiva kvečjemu 1-2× na leto.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 11:35:34   
MLADAMAMICA
kaylani če ti je zdej s tvojim partnerjem dobro, zakaj bi se zapletala v avanture ko pa zaradi tega lahko ostaneš brez svojega zdajšnega moža/fanta in ko veš da s tistim tipom ne bi šlo. na tvojem mestu bi vse skupi pozabila, dokler je še frišno, zdaj partner ne ve, kaj pa če se vse razširi in potem zve? zakaj bi se zaljubljala v drugega če ti je s tvojim dobro? nevem, kot češ, jaz ne bi šla k drugemu dokler bi bla srečna ob svojem user posted image

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 11:37:28   
Lalica1
kalyani: to je to, da ti prija pozornost nekoga drugega, razen tvojega partnerja. To vsaki ženski paše. In potem nas včasih zanese. Ti pa si iz tega potegnila nekaj pozitivnega: sedaj vidiš kako dobrega partnerja imaš in ga ne nameravaš zapustiti. Samo ena napakica je bila potrebna, da bolj ceniš in spoštuješ to kar imaš.

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 11:38:55   
MLADAMAMICA
lalica kje piše da ga ne želi zapustiti? sedaj ne, ampak tut nehati noče z tistim, kar bi lahko vodilo v odhod od moža ki je zdaj ob njej

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 12:06:50   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Problem je v tem, da jaz pri tem kar se je dogajalo nimam slabe vesti user posted image , odnos z mojim partnerjem je bil potem še lepši kot prej in to me bega. In kako pa vem da tega moškega ne srbi samo mednožje, pač vem, ker ga poznam že dlje kot dobrega prijatelja.

Kaj čutim do partnerja, do njega čutim ljubezen, rada ga imam, izbrala sem si ga za svojega življenskega sopotnika in tako bo tudi ostalo, v tega moškega pa sem očitno zaljubljena ali zagledana al kaj jaz vem kaj user posted image .





Evo MLADAMAMICA. Tu piše da ga ima rada in si ga je izbrala za življenjskega sopotnika in da bo tako tudi ostalo. Še kaj?
Ali pa ti gremo ene samo na živce?

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 12:23:00   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Misek, če v tega moškega nisem zaljubljena ne zagledana kaj pa potem to je? user posted image In ja prav imaš moj partner za to ne ve, zato so moja vprašanja bolj "če bi kaj bi"


Gled ena to, da si napisala, da ti je prijatelj, je ocitno med vama zaupanje, dolocena blizina, morda potreba obeh, da odnose na "dnu" osvezite z necin svezim, novim, vznemirljivim, kar za sabo potegne novo vzmenirjenje, novo sliko tega kar je doma. S tem prijateljem verjetno ne racunas na to, da bi te prizadel, temvec pricakujes razumevanje in podporo, ne glede na dogodke.

Glede slabe vesti, je pa res nimam, pač kar sem naredila se mi ne zdi narobe sploh zato, ker zdaj na partnerja gledam drugače, moj odnos do njega, ki je bil nekaj časa nazaj že čisto na dnu, se je spremenil na bolje in za to "krivim" tole dejanje. Srečna sem da je do tega prišlo in ni šlo dlje in zato ker sem trenutno tako zelo srečna se to odraža na okolico. Tole prekinit, lažje reči kot storiti ampak drugega kot to vem, da ne bo šlo. Sicer pa imam to prednost da je moški z drugega konca Slovenije in se vidiva kvečjemu 1-2× na leto.


Potem je zadeva zakljucena sama po sebi (manj ali vec).

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 12:28:32   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile?

Ja, zame je to varanje. Ker potem bi bilo najbolje, da se kar z vsakim lizarimo, ki nam je všeč, ker je itak OK? In ne, ne bi ga zapustila. On bi moral mene. S svetlobno hitrostjo. Potem mi je pa vseeno kaj in koga liže.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 12:50:06   
tweed
Sorry, ampak nikoli nisem rekel, da podpiram varanje in tudi ne, da bi kar tako oprostil. Moraš malo bolj pozorno brati moje poste, da lahko izjaviš, da mi zmanjka argumentov. Vidve s tisto mlado punčko, ki še itak ne ve vsega, kar življenje prinaša, sta tako ozkogledni glede medosebnih odnosov, da niti ne vidita, kakšne so lahko posledice takšne nenadne odločitve.
Sicer pa nima smisla fijakerskemu konju dopovedovat, da so ob strani potke lepe rožice...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 12:51:07   
ronja
Ma ja . Ravno tako kot bi oprostila prvič, bi tudi drugič in tretjič, ker je vedno lažje. Na koncu bi ti bilo pa že popolnoma vseeno. On bi te pa še vedno ljubil in kazal obžalovanje. Že 100x videno.

kaj ti dejansko nimaš na spisku nobene napake, ki bi mu jo oprostila, če se ne bi ponavljala? bi ga pustila za vsako malenkost? Ali bi vse tolerirala do onemoglosti? ni srednje poti?

Jaz se strinjam z zmajoz, oprostila bi 1x in mu povedala, da je izkoristil jolija,user posted image ker pač to ni način reševanja težav. Bi pa verjetno lažje živela z eno prevaro enkrat v življenju kot z vsakdanjim j*v glavo, kot je napisala mičuser posted image .

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 12:58:45   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
Tole prekinit, lažje reči kot storiti ampak drugega kot to vem, da ne bo šlo.

lalica predvsem me moti to in ne ti

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 13:00:45   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
Vidve s tisto mlado punčko, ki še itak ne ve vsega, kar življenje prinaša, sta tako ozkogledni glede medosebnih odnosov, da niti ne vidita, kakšne so lahko posledice takšne nenadne odločitve.
Sicer pa nima smisla fijakerskemu konju dopovedovat, da so ob strani potke lepe rožice...

fant/deklica kdorkoli si vsak ma svoje mnenje, zato pa naju še ni treba zmerjat z konjem ker tut jst teb nisem rekla da si zabit/a k osu, čeprov tko mislim

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 13:11:47   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
fant/deklica kdorkoli si vsak ma svoje mnenje, zato pa naju še ni treba zmerjat z konjem ker tut jst teb nisem rekla da si zabit/a k osu, čeprov tko mislim


user posted image  Vidiš, kaj mislim? Točno to. Še prispodobe ne razume in misli, da jo zmerjam...
Ker sem kulturen uporabnik in še nikogar nisem zmerjal (lahko prebereš vseh mojih 200+ postov), lahko od zdaj naprej pričakuješ ignoriranje z moje strani, saj se z nekulturnimi ne pogovarjam...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 13:16:56   
MLADAMAMICA
hvala bogu, upam da se ti pridružita še ronja in anjahp

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 13:24:37   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

kaj ti dejansko nimaš na spisku nobene napake, ki bi mu jo oprostila, če se ne bi ponavljala? bi ga pustila za vsako malenkost? Ali bi vse tolerirala do onemoglosti? ni srednje poti?



Napaka user posted image  

Napaka bi bila če bi eno drugo naskočil od zadaj, misleč da sem jaz.

Vse ostalo je odločitev.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 13:30:08   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
kaj ti dejansko nimaš na spisku nobene napake, ki bi mu jo oprostila, če se ne bi ponavljala? bi ga pustila za vsako malenkost? Ali bi vse tolerirala do onemoglosti? ni srednje poti?

Napaka user posted image   
Napaka bi bila če bi eno drugo naskočil od zadaj, misleč da sem jaz.
Vse ostalo je odločitev.

user posted image user posted image se podpišem

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?