|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 17:32:17   
Grethy
user posted image user posted image user posted image

Sam ne mi rečt da so te štopal ?????

Pa da te niso slučajno še nagovarjal za v godbo na pihala ???? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 17:33:08   
Grethy
Korina 1 ku kuc user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 17:49:44   
gigi1
Gretka vidim, da si multiaktivna user posted image . A si sploh kaj spala?
Jaz sem že OK. Pa tudi zju3 ni blo panike, samo mal sem bila neprespana. 3 urce so def. premalo user posted image
Kje je zdej tist link?
Mene je tud na uni temi prešinlo, da je imel Kruce bližnje srečanje.
Upam, da ni bilo nič slabega.

Vse drage prijateljice 40-. Dobrodošle ste v klub tatišastih, ki jim bo ratalo v l. 2009. V klub neobupanih 40+ pa nikar, ker si vse, ki smo tam želimo, da bi ve imele user posted image  v naročju že pred to magično številko user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 17:50:01   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

user posted image user posted image user posted image

Sam ne mi rečt da so te štopal ?????

Pa da te niso slučajno še nagovarjal za v godbo na pihala ???? user posted image user posted image user posted image



O, sej sem bil 100% da se jim ne bom izognil, pa je zato pivce teklo samo v času prisotnosti pice... Prej in pol pa sokec.
Zašpilal sem jim pa dve veliki 00user posted image user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 17:51:19   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

user posted image user posted image user posted image

Sam ne mi rečt da so te štopal ?????

Pa da te niso slučajno še nagovarjal za v godbo na pihala ???? user posted image user posted image user posted image



O, sej sem bil 100% da se jim ne bom izognil, pa je zato pivce teklo samo v času prisotnosti pice... Prej in pol pa sokec.
Zašpilal sem jim pa dve veliki 00user posted image user posted image  





user posted image  user posted image  user posted image  YEEEEEEE
Sem si kar oddahnila user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 17:54:08   
ZARA
Uffff, dobre ste! Vsaka vam čast. In vse lepo vam želim. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:04:38   
mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

user posted image user posted image user posted image

Sam ne mi rečt da so te štopal ?????

Pa da te niso slučajno še nagovarjal za v godbo na pihala ???? user posted image user posted image user posted image



O, sej sem bil 100% da se jim ne bom izognil, pa je zato pivce teklo samo v času prisotnosti pice... Prej in pol pa sokec.
Zašpilal sem jim pa dve veliki 00user posted image user posted image




dobro si jih ;-)

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:07:11   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Uffff, dobre ste! Vsaka vam čast. In vse lepo vam želim. 


Hvala Zara user posted image user posted image user posted image user posted image , me veseli, da veš da smo tu ...  Tudi jaz tebi želim vse lepo predvsem pa naj bo čim preje kar si želiš, če še ni user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:14:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
Hvala Zara user posted image user posted image user posted image user posted image , me veseli, da veš da smo tu ...  Tudi jaz tebi želim vse lepo predvsem pa naj bo čim preje kar si želiš, če še ni user posted image user posted image

Jst sicer imam naraščaj in se bližam počasi (kar je zelo pomemben podatek) vašim letom. Ampak velikokrat berem ta forum, kljub temu, da malo pišem nanj. Mene predvsem zelo fascinira, koliko ste pripravljene pretrpet in čez dat za dete. In se včasih sprašujem, če bi bila sama tudi tako mirno vse prenesla.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:17:28   
Bumo
Grethika, samo sem se na hitrico ustavila še, da super,da si odprla to temo in, da se vztrajnost in borba
za svoje želje zmeraj poplačata. Forumašicam 40x želim full lepe praznike, srečno leto 2009 in naj vam
prinese user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Evo, ne bom več smtila tukaj,grem nazaj na svojo temouser posted image .

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:36:37   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
Hvala Zara user posted image user posted image user posted image user posted image , me veseli, da veš da smo tu ...  Tudi jaz tebi želim vse lepo predvsem pa naj bo čim preje kar si želiš, če še ni user posted image user posted image

Jst sicer imam naraščaj in se bližam počasi (kar je zelo pomemben podatek) vašim letom. Ampak velikokrat berem ta forum, kljub temu, da malo pišem nanj. Mene predvsem zelo fascinira, koliko ste pripravljene pretrpet in čez dat za dete. In se včasih sprašujem, če bi bila sama tudi tako mirno vse prenesla.


O Zara verjetno da bi kar z nami v vrsti ob zidu stala, kamor bi te prtisnlo življenje in pol bi se skupaj z nami (enkrat ena, enkrat druga) zaganjala proč od njega in skušala zmagat, ostale pa bi te v nizkem štartu vspodbujale, kot bi ti nas ... smo kot ena velika familija sestric in zadnje čase tudi bratcevuser posted image user posted image , ki se nekako ne predamo ... kot pravi Gigi, da pa vse tu na tej temi, stiskamo pesti za tiste mlade borke, da preden ujamejo štirico, zmagajo na fronti in bodo na tej temi le dobrodošle klepetavke mamice user posted image user posted image user posted image user posted image ... in še enkrat res ti hvala za lep komentar ... naj bodo tvoji sončki zdravi, uspešni in tvoji tvoji ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:38:10   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Bumo

Grethika, samo sem se na hitrico ustavila še, da super,da si odprla to temo in, da se vztrajnost in borba
za svoje želje zmeraj poplačata. Forumašicam 40x želim full lepe praznike, srečno leto 2009 in naj vam
prinese user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Evo, ne bom več smtila tukaj,grem nazaj na svojo temouser posted image .



Bumooooooooooooooo ... deklca ... dobrodošla ... hvala za lepe želje in le pridi še kaj "posmetit" semle ...  user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:40:42   
Serendipity
user posted image
All the best še z moje strani.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:43:04   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Gretka vidim, da si multiaktivna user posted image . A si sploh kaj spala?
Jaz sem že OK. Pa tudi zju3 ni blo panike, samo mal sem bila neprespana. 3 urce so def. premalo user posted image
Kje je zdej tist link?
Mene je tud na uni temi prešinlo, da je imel Kruce bližnje srečanje.
Upam, da ni bilo nič slabega.

Vse drage prijateljice 40-. Dobrodošle ste v klub tatišastih, ki jim bo ratalo v l. 2009. V klub neobupanih 40+ pa nikar, ker si vse, ki smo tam želimo, da bi ve imele user posted image  v naročju že pred to magično številko user posted image




Evo dušo draga z rahlo zamudo imaš tu link:


http://www.coolinarika.com/recepti/grupe-jela/deserti/torte

zdej pa kuhlo, pa šprudlo v roke, pa gas na slaščice user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image Kdo je reku s...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:44:24   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

user posted image
All the best še z moje strani.

user posted image user posted image user posted image user posted image



Se*  wilkomen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Luškane navijačice, fullllllll ...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:44:36   
Sulfinija
Punce +40 navijam za vas,močno navijam za vaših user posted image .

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:47:14   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Punce +40 navijam za vas,močno navijam za vaših user posted image .

LP Mojcauser posted image



Oj Mojcej  ... kako je s tabo ???? Vse ok???


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:48:18   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

user posted image
All the best še z moje strani.

user posted image user posted image user posted image user posted image



Se*  wilkomen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Luškane navijačice, fullllllll ...user posted image user posted image user posted image


user posted image
Za vas - samo the best!  user posted image  user posted image

sulfinija - kako si ti?

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:50:13   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Punce +40 navijam za vas,močno navijam za vaših user posted image .

LP Mojcauser posted image


Včerja zvečer za minutko rdeči flek na mini vložku kot zandjič uro pred pregledom sedaj vse ok,tudi včeraj zvečer je potem bilo vse ok dalje.Mogoče mi kapilare pokajo,ali mi je poknila žila ker tri dni nisem mogla na blato in sem mogoče malo bolj pritisnila.Komaj čakaaaaaaaaaaaaam torek,da slišim user posted image


Oj Mojcej  ... kako je s tabo ???? Vse ok???



_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 18:59:01   
sonček33
Vso podpora in razumevanje tudi od mene. Gretka nedaj se!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 19:02:27   
zarja1
ja srčice meni še kr manjka do 40+, samo bom pa itak vaša zvesta navijačka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 19:10:34   
dajamaja
Ho, ho, ho .. se na hitro pofočkam še pri generaciji user posted image . Itak, da pašem tudi sem. Sicer bom danes bolj redkobesedna, ker m še delo čaka in moj odgnja s PCja (sicer samo vljudno sprašuje, če bom še kaj šivala danes user posted image ).

In kaj ste dobrega danes naredili zase in svojo veliko željo?
Jaz sem jedla govedino (0 krvna grupa user posted image ) in bila na sprehodu. Pa zmerne razgibalne vaje ob sesalcu in ostali telovadni opremi user posted image .  


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 19:22:16   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Ho, ho, ho .. se na hitro pofočkam še pri generaciji user posted image . Itak, da pašem tudi sem. Sicer bom danes bolj redkobesedna, ker m še delo čaka in moj odgnja s PCja (sicer samo vljudno sprašuje, če bom še kaj šivala danes user posted image ).

In kaj ste dobrega danes naredili zase in svojo veliko željo?
Jaz sem jedla govedino (0 krvna grupa user posted image ) in bila na sprehodu. Pa zmerne razgibalne vaje ob sesalcu in ostali telovadni opremi user posted image .  




Neverjetna si user posted image user posted image user posted image ... jaz pa ob osnovnih rekvizitih (kuhalnica, pisker, hrana) pol pa še (cota, pronto, meglio) pa veliko krožnih in gor-dol (opa, nič erotike) gibov ... pa spet mal za bit pred PC ... in gre dan u noč 


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 19:23:56   
mausikaa
meni tudi enostavno zmanjka ur v dnevu...user posted image moja organizacija doma očitno "suks"

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 19:24:18   
Grethy
sonček33 in zarjica lepotički naši ... upam da sta nalezljivo noseči  user posted image user posted image user posted image user posted image ... se pridemo vse stiskat user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?