|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.12.2008 15:41:10   
gigi1
Kajši, Sonček nič bat user posted image . Naša Greti sigurno ne bo odpirala te teme user posted image user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.12.2008 15:43:26   
mismis
Ženske moje in moški,

jaz sem za vami od tukaj pa do konca (dobro ne do tistega konca, tam boste samo v dvoje user posted image user posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 22.12.2008 15:44:13 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.12.2008 15:50:24   
mausikaa
babuške in seveda možic prav fajn vas je brati user posted image
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.12.2008 15:57:26   
gloria
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image maksimalna podpora tudi od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
...vsaka čast punce 40+user posted image ....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.12.2008 20:49:58   
bbpikica
No večer še tukaj.

jaz sem iz predbožičnostresnoznerviranega nakupovanja in spet pol stvari nisem dobila tako da moram jutri ponoviti postopekuser posted image , joj komaj čakam da bo prišel dolgočasni januar da se mal spočijem. Sem pa dokončala letošnjo novoletno okrasitev okolice, tko da sem ful ponosna naseuser posted image .

Grethy ma teme smo obupale itak da ne bo potrebno odpret ker me ne obupamouser posted image  sem zanč čitala da so eni okol 70 nardil IVF in je rodila sam se ne spomnem kaj niti kje. Tko da veš kolk mamo še cajtauser posted image

Kruce lepo da si tudi tukaj z nami in vedno pripravljen ponuditi uporaben nasvet

Gigi si se spočila in si nabrala novih moči? Počasi se bo treba začet pripravljat na nov boj je že tik pred vrati

Evo tolk za nocoj pa se pofočkam spet jutriuser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.12.2008 21:01:00   
lučka 25
Ojla, vas moram pozdravit. Super punca je odprla temo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , ostale punce in fant pa ste tudi super. Enim je že uspelo, drugim še bo. Važno, da je volja močna in ne pozanmo poraza. Vedno gremo proti zmagi. Bo kmalu tudi vas našla.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Skratka, mojo podporo imate 1000%, če ne še več.user posted image

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.12.2008 21:03:52   
Pija76
A sem ste ušle user posted image ?

Jaz grem tud med vaše zveste navijačice! Dajmo punce drage moje!!!!!!!!!!



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.12.2008 21:49:08   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Pa še enkrat  JUPI in HURA za to temo.

Vidm da ste ble ful pridne že velik napisale pa že en lep šopek se nas je nabraluser posted image

Grethy ti si carica saj najbrž smo vse mal o taki temi razmišljale sam nismo mele tist kar majo moški da bi jo odprle, smo tako gajsno bejbo kot si ti rable da nas mal kot se reče v rt nasuvauser posted image user posted image . A ne da sem ista jaz kot moj avataruser posted image




PIKICA naša ... itak da sem jz uletela sicer res da nemam muda, imam pa preveč moških hormonov user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da je verjetno pogum od tam user posted image user posted image user posted image user posted image , ma jaaaaaaaaaaa ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 9:07:31   
katka11
ja mal res verjetno kompliciram. res je tudi, da je  zivljenska doba daljsa, pa boljse zdravstveno varstvo pa vse to...

veste kok moj mali navija za dojencka. bratca ali sestrico, haha. kr naprej fantazira, pa midva o tem z njim ne razpravljava. pac praviva, da mogoce bomo pa mel se kaksnega. veste kok je bil dobr za miklavza. sva se pogovarjala en vecer prej, kaj bo prinesel miklavz pa to. pa prav, mami ti bi si pa verjetno dojencka zelela, ane? sem rekla ja fino bi blo ja ce bi ga imeli, ane. sam sej ves, da to ne more miklavz prinesti blablabla. ja no mami, sej vem.
no in ko sva ponoci odpirala darila, ki jih je prinesel miklavz, ko ga je kar nosilo od srece (btw to je res nekaj najlepsega na svetu), pa pravi on men pol k se je mal umiril, mami sej ti si tud dobila darilo, sam ane, ti si si zelela dojencka pa ti ga ni prinesel... joj facko je tale moj soncek. sevda je spet sledila debata o tem, da to ne more miklavz prinesti... moj se je pa sam smejal - ja sej si nastavla miklavzu, mogoce pa bokej user posted image user posted image user posted image . no ja pa nej povem se to, da ni blo uspesno, mam user posted image

pa kva se sploh grem itak nama bo ratal ze naslednji mesec user posted image user posted image user posted image .
itak!!!! vsem nam!!!! no mogoce kaksna ostane za februar, pa se kr jest javim, vam dam prednost, k ze dlje cakate kot jest. a drzi????
ste pa carice bejbe res!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 9:52:32   
pikovit
Evo še eno navijačico imasteuser posted image user posted image user posted image user posted image

Punce go for it!!!!!

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 10:07:37   
gigi1
Jutrčka "konzerve" (hi hi kaj mi je to všeč user posted image ) in navijačice.

Vidim, da imamo močno podporo v naših soborkah. Hvala pupeuser posted image

Katka si še zelo mlada (gledano iz mojega stališča) in sploh ne dvomim, da bo vama ratalo. Če ni Miklavž prinesel, bo pa Božiček, Dedek Mraz, Sv. trije kralji.....Toliko je dobrih mož v tem času, ki hodijo okoli, da se bo en sigurno pri vas ustavil user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 10:22:57   
Grethy
Katka ti si čist faca, nč ne kompliciraš ... le tako naprej ... ko ti pade morala pa ulet semle user posted image user posted image ... otroci so pa itak tko simpatično iskreni, da so ravno zaradi tega sončki ....


Pikovitka juhuuuu ... hvala za podporo ... ti naša mladička simpatična user posted image user posted image


Pija, jok ušle, smo na oba treh koncih, nč bat ... ko ravno misliš, da smo kje ušle pa se spet pojavimo ...


Lučkaaaaaaaa srček ... upam da si orlajt !!!!!!


Gloria dušo, hvala, kako otroški jok/smeh????


Mausikaa, ti le kr čitaj, pa tud napiš kaj, vsekakor je lepo videt, da se skoz kaj dogaja tud na tej temi .....


Mišumišu,
velkam tud tlele, sej vem da pol ko boš mela dojenčke, ne boš mogla glih skoz bit tle, ampak, tut če boš še mal kdaj poškilla sem, pa kašno tapravo napisala namo nč hude user posted image user posted image user posted image


Gigi, Kajši, Sonček
, če jo čez deset let odprem, nau nobenega tepežkanja, ker stark se pa ne pretepa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sicer zgledala tko ne bom niti 40, ampak ve veste, pa me ne boste, ker vam srce ne bo dalo, da bi bogo staro Gretko narezale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vsem punčkam tja do 73.leta, želim lep torek, tistim, pa ki morajo danes še delat (pa tja do konca leta) želim, da vam del.čas hitro mine kot blisk ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 10:31:53   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Jutrčka "konzerve" (hi hi kaj mi je to všeč user posted image ) in navijačice.

Vidim, da imamo močno podporo v naših soborkah. Hvala pupeuser posted image

Katka si še zelo mlada (gledano iz mojega stališča) in sploh ne dvomim, da bo vama ratalo. Če ni Miklavž prinesel, bo pa Božiček, Dedek Mraz, Sv. trije kralji.....Toliko je dobrih mož v tem času, ki hodijo okoli, da se bo en sigurno pri vas ustavil user posted image user posted image user posted image


No Žižetka moja, tule se pa vidi, kolk pademo na isto valovno dolžino z razmišljanjem ko skoknemo v 40+, jaz sem se tolk smejala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko sem prebrala post kjer smo ble poimenovane s "konzerve" user posted image user posted image user posted image user posted image ... pa sem se mal zamislla in ugotovila sledeče; konzerva je kao "konzervans" za vsebino, se pravi, da ta naša malček v letih vsebina, se skriva v večno mladih teleščkih, ki pa se glede na konzervans nikoli ne pokvari (kot recimo včasih, ko so v JLA dobivali 100 let stare paštete in podobne zadeve, pa noben ni zbolel) skratka DOPADE !!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa tud kar se tiče vseh prijaznih svetnikov se strinjam, jih imamo tolk, da kr res ni in če slučajno zmanjkajo, si pa rade volje pol še v kaki drugi državi in veri sposodmo ... jih ne zmanjka user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 10:33:59   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica


Grethy ma teme smo obupale itak da ne bo potrebno odpret ker me ne obupamouser posted image  sem zanč čitala da so eni okol 70 nardil IVF in je rodila sam se ne spomnem kaj niti kje. Tko da veš kolk mamo še cajtauser posted image



V Indiji je blo, pa pupiko so dobili, oba sta bila čez 70 let - no do takrat jaz ravno ne bi čakala user posted image


Sama sem si nekako dala čas da "naredimo" še eno bebiko tam nekje do konca drugega leta ( pol bom pa razmislila do kdaj je še ok user posted image  ) - ko sem bila na abraziji mi je zdravnik rekel da do 45 leta ni nobene panike, no mi je pa tudi rekel da se vidiva čez eno leto v porodni (hmm, a ga čem držat za besedo user posted image  )


Joj teli prazniki mi gredo že malce na živce, nekako se ne morem spraviti v trgovino pa nakupiti darila, za možija še ideje nimam kaj bi mu kupile (ideja z masažo mi je všečna, mogoče bo pa res dobil masažna olja, da bo potem lahko treniral na meni user posted image  )

pupike in seveda pupek imejte se skrajno lepo

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 10:58:44   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica


Grethy ma teme smo obupale itak da ne bo potrebno odpret ker me ne obupamouser posted image  sem zanč čitala da so eni okol 70 nardil IVF in je rodila sam se ne spomnem kaj niti kje. Tko da veš kolk mamo še cajtauser posted image



Sama sem si nekako dala čas da "naredimo" še eno bebiko tam nekje do konca drugega leta ( pol bom pa razmislila do kdaj je še ok user posted image  ) - ko sem bila na abraziji mi je zdravnik rekel da do 45 leta ni nobene panike, no mi je pa tudi rekel da se vidiva čez eno leto v porodni (hmm, a ga čem držat za besedo user posted image  )


Joj teli prazniki mi gredo že malce na živce, nekako se ne morem spraviti v trgovino pa nakupiti darila, za možija še ideje nimam kaj bi mu kupile (ideja z masažo mi je všečna, mogoče bo pa res dobil masažna olja, da bo potem lahko treniral na meni user posted image  )

pupike in seveda pupek imejte se skrajno lepo



Ofkors, da ga drži za besedo, mašina ja, da bo vedu obljubljat ... se pa kar strinjam z njim ... je tapravi (do 45 leta ni nobene panike)user posted image user posted image user posted image

Ja masaaaaaaažaaa
odlična ideja, al pa njemu bon za masažo,

joooooooojjjjjjjjjj, jaz moram še nardit čestitke za nov let ...
kako sem zanikrna ...
dizastr ...



< Sporočilo je popravil Grethy -- 23.12.2008 10:59:22 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 11:08:52   
kajsica
Gretka, ti konzerva ti user posted image user posted image user posted image  (u pikola še par let pa bom tudi jaz user posted image user posted image user posted image ) ti si taka borka, da čez 10 let ne boš odpirala druge teme, ampak kot sem ti rekla, bomo se spraševale, zakaj nam pokovci živčke kravžlajo. Samo prit do svoje dr.P in naredit ta pravi bojni plan pa bo. Jaz tako sveto verjamem vate!!!! Ne me razočarat babika moja.

Žižika, draga moja, tudi ti si mi borka in vem in navijam na sedaj zastavljen načrt uspe, jaz pa pridem potem kmalu za teboj. Saj ti pravim, da sem te zadnjič tako živo sanjala.....prav lepa in smešna si bila.....Najprej en velik velik bauhi potem pa drobčkeno bitje za tem, ker se živo spomnim, da se nisi nič zredila, sam trebušček je narastel.

Katka 11, ne me narobe razumet, kar ti bom sedaj rekla, sicer pa si del dognala tudi sama. Naša medicina in narava dela je toliko napredovala, da prvi otrok ali kdaj imaš otroka sploh ni važno več. Res je da z leti mogoče malo težje prenašaš nosečniške tegobe, samo vse za naše sončke. Sama sem že malo nad 35 in se borim za prvo detece...ja letos bo 9 let....pa imam zlatega partnerja....ko se mati narava poigra s teboj, se tudi ti malo poigraš nazaj z njo in uporabiš medicino. Srečo imaš da imaš enega sončka in kot praviš, ja če bi jaz imela vsaj enega, ne bi šla skoz vse te muke in težave.....Tako da draga moja, ne postavlji si roka do kdaj moreš zanosit, ker drugače ne bo kaj, ker boš vidla, da takrat ko ne boš planirala več, bo prišel tisti magični plusek....Poglej to zadnje ko je zanosila po postopku in je rodila v 73 letu!!!! Nikoli ne reci nikoli in nikoli ni prepozno!!!! Pa vso srečo ti želim.....

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 11:21:10   
neodkrita
a pravite do 45 ni nobene panike, pol pa mora mene panika jaz pa točno 45 let joj joj. kaj pa zdaj??????

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 11:31:40   
gigi1
Neodkrita brez panike. Tebi bi verjetno rekel do 47 user posted image . Saj veš kako prestavljajo mejo, ko nas hočejo potolažit.
Meni je moj IVF G rekel, da je po 37 že panika user posted image . Sicer sem z nosom pometala pločnik do doma. Malo sem pojokcala tist večer mojemu v naročju..
Drug dan sem si pa rekla: WTF to je moje telo, jaz vem koliko zmorem in kaj zmorem in prepričana sem v to da bova v kratkem povila eno štručko.
Meje si NE BOMO postavljale, ker je NI! user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 11:44:14   
neodkrita
Hvala za tolažbo, mi je že mal lažje. Sicer pa bo potrebno skočit na kakšen pregled da vidimo kako in kaj se da še narediti. Ampak obupali pa ne bomo ne, to pa že ne!!!!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 15:33:52   
mausikaa
neodkrita ne tko razmišljat, veš meje so zelo zelo različne...tko kot pravi Kajsica: mati narava se poigra z nami, mi pa uporabimo medicino - zato pa imamo stručkote ginekologe itd. da nam pomagajo zadeve spraviti v red in nam omogočiti user posted image  
kjer je volja je tudi moč - nikakor pa ne obupat, pridemo do ovire - pademo - se poberemo in gremo še enkrat plezat čeznjo, če nam ne uspe prvič, poskusimo še drugič, tretjič, četrtič - tolikokrat da pridemo čeznjo

user posted image  

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 16:00:39   
koala
Sicer nisem 40+, sem pa dolgo čakala na svojega sončka, tako da vem kaj čutite in vam želim da vse po vrsti čiprej ugledate tisti magični + ali pa user posted image  user posted image  8 mesecev kasneje pa k sebi stisnete najbolj zdrave in najčudovitejše dišeče štručke.

Podpiram vsako posebaj in vse skupaj.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 19:51:00   
Grethy
Ohoj Bambika, vilkomen tudi tukaj !!!!

Kako si? Božična euforija ????


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 19:59:50   
bambi75
Še ena navijačica se javlja na raport.  user posted image    user posted image   user posted image . Sicer pa leta tako hitro tečejo, da tudi jaz nisem več tako daleč.

Upam, da vam čimprej uspe in da se boste na tej temi sicer javljale, ampak razpravljale o nosečniških temah in kasneje o otročkih.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.12.2008 20:03:45   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Ohoj Bambika, vilkomen tudi tukaj !!!!

Kako si? Božična euforija ????



Ah Gretka ni še nobene evforije, bolj gužva, nonstop neki obiski.  user posted image  KO pa sem sama pa poskušam malo počistit, da lahko potem spet zamažejo. user posted image  Ti prazniki so pa res naporni.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 7:47:36   
pikica36
jutrooo! kako smo babuške?user posted image  jaz sem še v službi, upam da ne do konca, da bo kaka varianta da prej zgasnem domov. jaoo nisem še nič naredila, ne jelke , ne daril zavila, .... to se mi še tud ni kdaj zgodilouser posted image

v glavnem ... punce ali konzerve, ali kakorkoli žeuser posted image user posted image  a ima katera upanje da ji božiček ali pa dedek mraz prinese +++++.??jaz bi morala user posted image dobit v nedeljo 28.12. pa upam da je ne bouser posted image user posted image me bolijo prsa ko user posted image , samo kaj , ko je pa to tud lahko PMSuser posted image user posted image
jaz sem imela letos že dva SS, pa  so mi dohtarji rekli, da ni panike- pač naključje, samo ena zdravnica je rekla ja mogoče pa zato ker ste že 37 let starauser posted image user posted image , skoraj bi jo nekam poslala. okoli mene pa polno znank ki pri 41,42 uspešno zanosile in donosile

user posted image user posted image user posted image vsem , naj vam lepo mine dan, predvsem pa božični večer.



_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?