|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:34:43   
Anonimen
Pa se tole bi dodala:

Verjetno je res se "mlada" maceha... sklepam. In vse se bo " morda" spremenilo z leti...

Ce se ne motim nam ni zelela zaupat svojih let tako, da brez zamere ampak po pisanju pac sklepam da je res zelo mlada...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:35:59   
TETA LIDA
IZVIRNO SPOROČILO: muška

PODN!!!! Ne glede na mizerno, ali pa tudi ne ravno mizerno preživnino, je starš zavezan k temu, da otroku še kaj nudi! Ne si mislit, da ko plača tistih nekaj everčkov, da je pa zdaj čist in da je pa to to.

Pa še nekaj, nisem zagrenjena samohranilka, sem poročena z dvema otrokoma. Partner ima dva otroka iz prvega zakona in je otrokoma nudil dosti več od same preživnine. Temu sem se lahko skoz kvečjemu klanjala in ga občudovala, včasih tudi spodbujala. Ve bi pa odžrle otroku še majčko ali čevlje, ki jih oče kupi svojemu otrku. Da vas ni sram! In pol se cmerite tu gor, kako vas partner ne spoštuje ipd. , zakaj že?
MUŠKA BLA,BLA,BLA. Jaz nisem zasledila, da kje pise par everčkov. Kot starš je njen fant zavezan za celo življenje, da poskrbi za svoja otroka, vendar ne na takšen način. Pa kokr sem prebrala se mladi mačehi ponovno NE GRE ZA DENAR. Konec koncev pa vemo kakšen strošek predstavljajo otroci. Vendar to ni razlog , da se jih zanemarja. Ni pa samo oče dolžan finančno prispevati, ampak sta oba starša dolžna prispevati pol,pol. Se pravi če oče vsaj 300 eur da, pa mati 300 zraven je to vsak božji mesec 600 eur za dva otroka . Pa prosim vas lepo 4 člaske družine preživijo s toliko denarja.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:39:12   
TETA LIDA
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Kaj pa tiste mame, ki hodijo okrog kot iz škatlice, pa tudi otroci so lepo urejeni? Tudi take obstajajo...

In nehajte s posploševanjem in trditvami, kot so
zakaj pa ni ostala z njim ce je hotela njegov denar?Verjetno ni vedela kaj ima dokler tega ni izgubila. Dolžan ji pa ni  plačevati ,da bo ona zdaj na njegov račun "priznane znamke" nosila.


To je samo ugibanje na podlagi pisanja ene osebe...
  napisala sem če je potrebno  hodijo kot ciganke, logično da če potemkaj ta prva skupina mamic ima denar bojo tudi one  urejene.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:45:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA

IZVIRNO SPOROČILO: muška

PODN!!!! Ne glede na mizerno, ali pa tudi ne ravno mizerno preživnino, je starš zavezan k temu, da otroku še kaj nudi! Ne si mislit, da ko plača tistih nekaj everčkov, da je pa zdaj čist in da je pa to to.

Pa še nekaj, nisem zagrenjena samohranilka, sem poročena z dvema otrokoma. Partner ima dva otroka iz prvega zakona in je otrokoma nudil dosti več od same preživnine. Temu sem se lahko skoz kvečjemu klanjala in ga občudovala, včasih tudi spodbujala. Ve bi pa odžrle otroku še majčko ali čevlje, ki jih oče kupi svojemu otrku. Da vas ni sram! In pol se cmerite tu gor, kako vas partner ne spoštuje ipd. , zakaj že?
MUŠKA BLA,BLA,BLA. Jaz nisem zasledila, da kje pise par everčkov. Kot starš je njen fant zavezan za celo življenje, da poskrbi za svoja otroka, vendar ne na takšen način. Pa kokr sem prebrala se mladi mačehi ponovno NE GRE ZA DENAR. Konec koncev pa vemo kakšen strošek predstavljajo otroci. Vendar to ni razlog , da se jih zanemarja. Ni pa samo oče dolžan finančno prispevati, ampak sta oba starša dolžna prispevati pol,pol. Se pravi če oče vsaj 300 eur da, pa mati 300 zraven je to vsak božji mesec 600 eur za dva otroka . Pa prosim vas lepo 4 člaske družine preživijo s toliko denarja.






Prezivijo, ja in nic vec.

(odgovor članu TETA LIDA)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:49:28   
Anonimen
Jaz sam ne razumem v cem je problem ce da za svoja otroka, pa magari ogromne vsote in ne samo pa evrckov, dokler on in njegova nova partnerica nista za to v nobeni stiski in prav nic prikrajsana??




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:57:22   
TETA LIDA
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA

IZVIRNO SPOROČILO: muška

PODN!!!! Ne glede na mizerno, ali pa tudi ne ravno mizerno preživnino, je starš zavezan k temu, da otroku še kaj nudi! Ne si mislit, da ko plača tistih nekaj everčkov, da je pa zdaj čist in da je pa to to.

Pa še nekaj, nisem zagrenjena samohranilka, sem poročena z dvema otrokoma. Partner ima dva otroka iz prvega zakona in je otrokoma nudil dosti več od same preživnine. Temu sem se lahko skoz kvečjemu klanjala in ga občudovala, včasih tudi spodbujala. Ve bi pa odžrle otroku še majčko ali čevlje, ki jih oče kupi svojemu otrku. Da vas ni sram! In pol se cmerite tu gor, kako vas partner ne spoštuje ipd. , zakaj že?
MUŠKA BLA,BLA,BLA. Jaz nisem zasledila, da kje pise par everčkov. Kot starš je njen fant zavezan za celo življenje, da poskrbi za svoja otroka, vendar ne na takšen način. Pa kokr sem prebrala se mladi mačehi ponovno NE GRE ZA DENAR. Konec koncev pa vemo kakšen strošek predstavljajo otroci. Vendar to ni razlog , da se jih zanemarja. Ni pa samo oče dolžan finančno prispevati, ampak sta oba starša dolžna prispevati pol,pol. Se pravi če oče vsaj 300 eur da, pa mati 300 zraven je to vsak božji mesec 600 eur za dva otroka . Pa prosim vas lepo 4 člaske družine preživijo s toliko denarja.






Prezivijo, ja in nic vec.
Res je , vendar mi ne moreš reči da pa povprečna družina  ne revna porabi  eno povprečno plačo vsak mesec za oblacila, itd. , samo da sta otroka urejena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 12:00:44   
mika
[
[/quote] Res je , vendar mi ne moreš reči da pa povprečna družina  ne revna porabi  eno povprečno plačo vsak mesec za oblacila, itd. , samo da sta otroka urejena.
[/quote]

O kristus, a zdaj pa že povprečno plačo porabiuser posted image .........o ja, hudič so te bivšeuser posted image .

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 12:04:55   
kimsy
mlada mačeha - jst pa te čist razumem! V današnjem času je vse preveč "čudovitih mamik", ki v času ločitve otroke uporabijo za orožje proti možu! Ko enkrat dobijo vse kar jim pripada, bi najraje obdržale preživnino, otroke pa poslale nazaj k očetu! Poznam veliko takih primerov!
Jst bi na tvojem mestu pustila partnerju naj otrokoma kupuje kar želi, ampak vse stvari, ki jih kupita vidva naj ostanejo pri vaju! In vem, da tebe ne moti to, da jima kupuje stvari ampak odnos mame! Ne daj se! Slej ko prej bo sam spoznal, kakšna je bivša!!! Ne rabiš je šimfat pred nim, ampak mu na lep način omeni kaj te moti! Bo pomagalo! Vrjemi!


Ja in vem, da me boste full spluvale!

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 12:10:18   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kimsy

mlada mačeha - jst pa te čist razumem! V današnjem času je vse preveč "čudovitih mamik", ki v času ločitve otroke uporabijo za orožje proti možu! Ko enkrat dobijo vse kar jim pripada, bi najraje obdržale preživnino, otroke pa poslale nazaj k očetu! Poznam veliko takih primerov!
Jst bi na tvojem mestu pustila partnerju naj otrokoma kupuje kar želi, ampak vse stvari, ki jih kupita vidva naj ostanejo pri vaju! In vem, da tebe ne moti to, da jima kupuje stvari ampak odnos mame! Ne daj se! Slej ko prej bo sam spoznal, kakšna je bivša!!! Ne rabiš je šimfat pred nim, ampak mu na lep način omeni kaj te moti! Bo pomagalo! Vrjemi!


Ja in vem, da me boste full spluvale!



user posted image

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 12:27:19   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA
Ni pa samo oče dolžan finančno prispevati, ampak sta oba starša dolžna prispevati pol,pol.


Kot sem že enkrat napisal, je to ugibanje na podlagi izjave avtorice teme. Kje pa piše, da mama otrok (ki sta verjetno večino časa pri njej) ne daje denarja za njiju? Vsaka mati samohranilka skrbi (ali bi morala) finančno za svoje otroke in ponavadi je preživnina manj, kot pa mora mati prispevati...
Pa tudi nikjer nisem zasledil višine preživnine...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 12:58:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA

IZVIRNO SPOROČILO: ****



Prezivijo, ja in nic vec.
Res je , vendar mi ne moreš reči da pa povprečna družina  ne revna porabi  eno povprečno plačo vsak mesec za oblacila, itd. , samo da sta otroka urejena.


Kaj tocno si hotela povedat??

Kje pa pise da  ta ocka da eno povprecno placo na mesec samo za oblacila??? Oziroma da sploh da eno povprecno placo?

A ti ves kok je ena povprecna placa v RS??? Ker prej si pisala o 300 evrih na starsa sedaj pa o povprecni placi, ki pa ni 300 eurov...itak pa ni point v denarju...

Ampak kdor ima da, kdor nima pac ne more dat. In pa ce ta ocka ima in s tem prav nic ne trpi njegovo financno stanje res ne vem zakaj je to tok narobe...
Pa naj da.

Ma jaz bi se pol mogla ze od "pozrtnosti" v zemljo ugreznit, ker moj partner financno pomaga in svojim sestrama in njenim otrokoma pa se starejsemu bratu..pa mami... in prav gotovo ce bi imel se svojega otroka od prej bi 100% ne samo polovicno skrbel se zanj in mene to nic ne moti. Nismo mi zato nic lacni ali prikrajsani res je da bi morda lahko imeli vec, ampak jaz verjamem kar 1x das iz srca se 100 x povrne. se posebaj pa lastnemu otroku...

Ma to je samo moje mnenje.

Itak pa imamo samo eno plat zgodbe pa se to nam je natrosila samo tiste informacije,ki se njej zdijo pomembne. Nikjer ne pise koliksna je prezivnina... Ze iz tega podatka, bi se dalo marsi kaj sklepat...

(odgovor članu TETA LIDA)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 13:49:15   
mateyka
Jst bi na tvojem mestu pustila partnerju naj otrokoma kupuje kar želi, ampak vse stvari, ki jih kupita vidva naj ostanejo pri vaju! In vem, da tebe ne moti to, da jima kupuje stvari ampak odnos mame!


dajte mi prosim zagovornice zgornjega predloga povedat v čem je smisel kupovanja stvari, ki jih potem večino časa (pri mami) ne uporabljajo. recimo oblačila - v čem je point, da majo kup majic in hlač, ki jih bodo lahko nosile npr. 8 dni v mesecu (za vikende, ko so pri očju), s tem da otroci rastejo ko konoplje in jim bodo verjetno čez 1 leto te svari premajhne. potem je pa bolje da sploh ne kupuje oblačil, tiste 2 dni bodo pa že v "cotah" zdržale, saj morajo ostalih 5 dni itak bit v njih, potem tistih 2 dni nima smisla bit urejen (razen če je to mogoče "samo" za očija?)..

ne razumem kako je nosit lepo majčko OK, ko je z očijem in ne ko gre npr. v šolo. a katera misli, da je otroku to logično? še men ni..
sicer isto velja za igrače - zakaj bi jo lahko uporabljala samo pri očju in ne tudi čez teden? a ni mogoče njena? če je ne sme odnest sabo kamor želi, a ni to potem v bistvu "očijeva" igrača?!

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 14:06:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Jst bi na tvojem mestu pustila partnerju naj otrokoma kupuje kar želi, ampak vse stvari, ki jih kupita vidva naj ostanejo pri vaju! In vem, da tebe ne moti to, da jima kupuje stvari ampak odnos mame!


dajte mi prosim zagovornice zgornjega predloga povedat v čem je smisel kupovanja stvari, ki jih potem večino časa (pri mami) ne uporabljajo. recimo oblačila - v čem je point, da majo kup majic in hlač, ki jih bodo lahko nosile npr. 8 dni v mesecu (za vikende, ko so pri očju), s tem da otroci rastejo ko konoplje in jim bodo verjetno čez 1 leto te svari premajhne. potem je pa bolje da sploh ne kupuje oblačil, tiste 2 dni bodo pa že v "cotah" zdržale, saj morajo ostalih 5 dni itak bit v njih, potem tistih 2 dni nima smisla bit urejen (razen če je to mogoče "samo" za očija?)..

ne razumem kako je nosit lepo majčko OK, ko je z očijem in ne ko gre npr. v šolo. a katera misli, da je otroku to logično? še men ni..
sicer isto velja za igrače - zakaj bi jo lahko uporabljala samo pri očju in ne tudi čez teden? a ni mogoče njena? če je ne sme odnest sabo kamor želi, a ni to potem v bistvu "očijeva" igrača?!



Good point! Zelo dobro razmisljanje res...tud mene zanima kaksni bodo odgovori na tvoje vprasanje ...

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 15:08:21   
Vešča
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Jst bi na tvojem mestu pustila partnerju naj otrokoma kupuje kar želi, ampak vse stvari, ki jih kupita vidva naj ostanejo pri vaju! In vem, da tebe ne moti to, da jima kupuje stvari ampak odnos mame!


dajte mi prosim zagovornice zgornjega predloga povedat v čem je smisel kupovanja stvari, ki jih potem večino časa (pri mami) ne uporabljajo. recimo oblačila - v čem je point, da majo kup majic in hlač, ki jih bodo lahko nosile npr. 8 dni v mesecu (za vikende, ko so pri očju), s tem da otroci rastejo ko konoplje in jim bodo verjetno čez 1 leto te svari premajhne. potem je pa bolje da sploh ne kupuje oblačil, tiste 2 dni bodo pa že v "cotah" zdržale, saj morajo ostalih 5 dni itak bit v njih, potem tistih 2 dni nima smisla bit urejen (razen če je to mogoče "samo" za očija?)..

ne razumem kako je nosit lepo majčko OK, ko je z očijem in ne ko gre npr. v šolo. a katera misli, da je otroku to logično? še men ni..
sicer isto velja za igrače - zakaj bi jo lahko uporabljala samo pri očju in ne tudi čez teden? a ni mogoče njena? če je ne sme odnest sabo kamor želi, a ni to potem v bistvu "očijeva" igrača?!



Good point! Zelo dobro razmisljanje res...tud mene zanima kaksni bodo odgovori na tvoje vprasanje ...


Jaz predvsem mislim, da bi vsak pikico pameten otrok oblačila, obutev, igrače, ki bi mu jih dal (parvzaprav posodil) oče pod takimi pogoji, očetu vrgel direkt v glavo. user posted image

Pa še prav bi imel. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 16:31:59   
Kepica83
Teta Lida in Kymsy popolnoma se strinjam z vamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 16:40:53   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA

IZVIRNO SPOROČILO: muška

PODN!!!! Ne glede na mizerno, ali pa tudi ne ravno mizerno preživnino, je starš zavezan k temu, da otroku še kaj nudi! Ne si mislit, da ko plača tistih nekaj everčkov, da je pa zdaj čist in da je pa to to.

Pa še nekaj, nisem zagrenjena samohranilka, sem poročena z dvema otrokoma. Partner ima dva otroka iz prvega zakona in je otrokoma nudil dosti več od same preživnine. Temu sem se lahko skoz kvečjemu klanjala in ga občudovala, včasih tudi spodbujala. Ve bi pa odžrle otroku še majčko ali čevlje, ki jih oče kupi svojemu otrku. Da vas ni sram! In pol se cmerite tu gor, kako vas partner ne spoštuje ipd. , zakaj že?
MUŠKA BLA,BLA,BLA. Jaz nisem zasledila, da kje pise par everčkov. Kot starš je njen fant zavezan za celo življenje, da poskrbi za svoja otroka, vendar ne na takšen način. Pa kokr sem prebrala se mladi mačehi ponovno NE GRE ZA DENAR. Konec koncev pa vemo kakšen strošek predstavljajo otroci. Vendar to ni razlog , da se jih zanemarja. Ni pa samo oče dolžan finančno prispevati, ampak sta oba starša dolžna prispevati pol,pol. Se pravi če oče vsaj 300 eur da, pa mati 300 zraven je to vsak božji mesec 600 eur za dva otroka . Pa prosim vas lepo 4 člaske družine preživijo s toliko denarja.




ja, seveda in potem svizec....

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 21:07:35   
Anonimen
ne vem če nista TETA LIDA  in MLADA MAČEHA  ena in ista oseba????????????????????????????????????????????????????????

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 21:47:29   
Anonimen
To je najmanj in najlazje, kar lahko naredi za svoja otroka.

Ko bos enkrat (bog ne daj) sama z dvema majhnima otrokoma, ne bos imela casa razmisljati o tem, ali gresta na vikend v "cheap" supergicah ali v najnovejsi super truper goretex obutvi, ravno primerni za minus ena. Dokler zaradi tega nihce v druzini ni lacen, je to zanemarljivo dejstvo.

In ja, hb za mamo, ki si ob dveh majhnih otrocih uspe privosciti se pedikuro in solarij in kaj ze.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 22:18:38   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA



PROSIM LEPO! Zakaj je čudna? Ker obstajajo 2 VRSTI MAMIC! Nekatere mamice hodijo okoli kot ciganke če je treba samo, da so otroci kot iz škatlice..... drugim je pa bolj pomembno da so same vse uštimane, otroci pa kot caplji. In zakaj otočja, ker ljubi svojega partnerja? Sram je pa lahko mater tistih otrok, ku raje zase skrbi kot za njih, ne pa mlade mačehe. Povrhu vsega ti pa ni treba biti v pokoju, da bi vedel kaj pomeni izkoriščanje. Pa tudi ce ne gre za cunje iz njenega zepa gre pa za skupne stvari iz njenega zepa..... sam kokr je mlada mačeha napisala , se ne gre o denarju ampak o spoštovanju....................................................zakaj pa ni ostala z njim ce je hotela njegov denar?Verjetno ni vedela kaj ima dokler tega ni izgubila. Dolžan ji pa ni  plačevati ,da bo ona zdaj na njegov račun "priznane znamke" nosila.

Kaj bolj norega pa še nisem prebrala,sploh tisti zadnji odstavek je čisto mimo.

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 22:20:58   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

ne vem če nista TETA LIDA  in MLADA MAČEHA  ena in ista oseba????????????????????????????????????????????????????????

Vandame skoraj  99,9% sem da je tako kot praviš,ker skoraj ne verjamem,da bi katera razmišljala tako g....!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 22:30:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SINEJA

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

ne vem če nista TETA LIDA  in MLADA MAČEHA  ena in ista oseba????????????????????????????????????????????????????????

Vandame skoraj  99,9% sem da je tako kot praviš,ker skoraj ne verjamem,da bi katera razmišljala tako g....!



Se kar strinjam z vama. user posted image

(odgovor članu SINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 23:02:22   
Anonimen
Tole pa že dolgo vem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 23:12:16   
ronja
in ko to fantu omenim, mi reče da jaz na to pač drugače gledam.

Ja, to ima vsekakor prav. Tvoj predlog je sicer dober (da pošljeta otroke nazaj v istih cotah), ampak moraš se zavedat, da si mogoče oz. očitno on tega ne želi... Da mu je čisto vseeno za tisti denar in samo hoče, da je otroku lepo, pa konec. To zelo lahko razumem: če se postavim v njegovo kožo, bi mi bilo verjetno tudi precej vseeno, kako vse skup izgleda, samo da bi bilo otroku fajn. To se ti tak naredi v glavi, ko dobiš otrokeuser posted image . Če on ne bi imel, bi bilo drugo, tako pa očitno tudi vama ni hudega in on ne vidi v tem nobenega problema. tudi vprašanje, koliko je to res izkoriščanje - navsezadnje, če bi še živela skupaj, bi verjetno vsi imeli enak standard kot ga imata zdaj...
Razumem, da ti vidiš to kot delanje norca, vendar pa je vprašanje, koliko lahko ti tu narediš, če ne on ne ona (še najmanj pa otrok, seveda) ne vidita tega kot izkoriščanje... Lahko da je to res njena taktika, lahko pa je tudi malo šlampasta - lubi je danes najini punčki pozabil obut čeveljčke, ko smo šli k babiciuser posted image - se zgodi, hehe, brez kakih podlih namenov zadajuser posted image .
Hočem rečt, da če imata vidva zase dovolj in vajini otroci niso oz. ne bi bili prikrajšani, potem se nimaš kaj sekirat - naj ima tudi očka veselje, da kupuje otrokom stvari. Kot pravi tvoj fant: ti gledaš na to drugače, en banalen primer: "otroški stolček je kupil on, uporabljala ga bo pa ona" - ni čisto tako - uporabljal ga bo otrok! Bo pa res nastanjen pri njej, ampak rabi ga otrok, ona brez tega njunega otroka stolčka ne bi mela za kaj rabit... Probaj gledat iz te perspektive, pa ti bo lažje.

Dejstvo je, da bodo mile duše vedno izkoriščale kake druge duše in to dokler pač sami ne uvidijo, da to ni najboljši sistem. Prepričat jih pa ne moreš, se morajo kar sami naučit... Imam prijatelja, ki ga punca hoče videt samo, kadar kaj rabi. Si mislim svoje o njuni ljubezni, če me vpraša za nasvet, mu iskreno povem (seveda ne direkt ostro na nož, ampak vseeno po pravici), ampak si ne delam utvar, da bi ga lahko jaz (ali kdo drug) prepričal. ko se bo hotel, se bo sam spametoval, če pa mu bo dobro tako, se mu niti ne bo treba. Navsezadnje je Bilu Gatesu verjetno lahko čisto vseeno, če ga nekdo izkorišča za par 100 dolarjev... nam pa bi to seveda pomenilo problem preživetja. Zato bi se mi verjetno prej zbunili.
Ne vem pa, koliko je pametno, da ti njega braniš - v smislu: tako se ne bo nobena obnašala do njega, dokler sem jaz živa... ker ti to lahko ON zameri - to mu da vedeti, da ga nimaš za sposobnega sprejemati dobre odločitve in se postaviti zase - tega noben fant ne mara. Veliko rajši imajo, če jih imaš pač rada in sprejmeš, da včasih pač kaj zafrkne. Noben moški ne mara, da ga mora draga branit - oni so tisti, ki branijo, to je naravno in je pač v nas - oni nas branijo, me se ob njih počutimo varne. Zato mu probaj dvignit samozavest in bo potem verjetno sam ugotovil, če gre za izkoriščanje in temu primerno ukrepal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 11:35:56   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

ne vem če nista TETA LIDA  in MLADA MAČEHA  ena in ista oseba????????????????????????????????????????????????????????


meni je to kristalno jasno že od tetinega prvega posta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 12:40:47   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

koliko si pa ti stara? imata tudi skupaj otroka? menim da se bo to spremenilo šele, ko bosta vidva imela otroka. tako je bilo pri moji kolegici ki je pravtako imela moškega z sinom iz prvega zakona. sicer ti pa ne znam svetovat iz lastnih iskušenj. v vsakem primeru pa ti želim vso srečo

pri nas se je samo še poslabšalo, ker je sedaj ljubosumna ne samo name ampak tudi na malega.
pa isto pošilja tamalega k nama v premajhnih in strganih pa umazanih cunjah, da bi kao videla, da nima denarja.
po drugi strani pa noče delat (je izjavila, da ona pa že ne bo delala user posted image ), sebi nonstop kupuje nove cunje, hodi na take in drugačne tečaje (ki seveda stanejo) ... pa toži (ker je "socialni problem" ima tudi pravno pomoč zastonj) za višjo preživnino. sori, ampak očitno rabi enga sponzorja ...

ne znam ti dobro svetovat, moj je k sreči sam videl, da ga hoče izkoriščat.
vso srečo user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?