|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 9:15:47   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

hvala dame,zato sem tud pisala sem,da dobim kakšn pameten odgovor.aja tko, vandame,da se vse matere trudijo za svoje otroke?kaj pa tiste ki jih zapustijo?vidiš,ne moreš vse metat v isti koš!nimaš pojma kaj se v naši družini dogaja,če si pa ti zagrenjena zarad svojga življenja,mi je pa prav žal.


jz nisem zagrenjena se mam prav luštno v svojem življenju mi prav nič ne manjka, mam dobrega, ljubečega, pridnega ter spoštiovanja vrednega moža, še bolj pridno hčerkico, ki sedaj pričakuje bratca al pa sestrico.

in ti ni treba skrbet al sm zagrenjena al nisem ker nisem,  se imam prelepo.


in potem svizec zavije čokolado .......


mrbit pri tebi pr men pa ne


spet ena k ma popolno družino in lubija


user posted image user posted image user posted image  mlada mamica ti si prava tipicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 9:23:56   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha
jana73,razložena situacija glede izkoriščanja.je težko razumet ane?sej bo počasi...

težka bo, ker dokler ne boš imela svojih otrok ne boš razumela user posted image user posted image user posted image
In ja, najboljše je da greš gledat RBD. user posted image user posted image user posted image  

Ma dej Jana73 ne mi s takimi! A sedaj moram imeti pa otroke, da lahko to razumem! daj malo pomisli pa ne streljaj v prazno!

nusigogo ne skrbi, ko bomo tok stare k jana, jih bomo že mele user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 9:38:34   
angel_rebelde
Mladamamica, če ti nimaš dobrega partnerja, še ne pomeni da jih druge nimamo...  Tudi dobri so še na svetu user posted image

Očitno boš morala dosti dati skozi, da boš razumela...


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 10:10:49   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Mladamamica, če ti nimaš dobrega partnerja, še ne pomeni da jih druge nimamo...  Tudi dobri so še na svetu user posted image

Očitno boš morala dosti dati skozi, da boš razumela...



nisi ti ostala sama z tvojim user posted image  user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 10:20:10   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Mladamamica, če ti nimaš dobrega partnerja, še ne pomeni da jih druge nimamo...  Tudi dobri so še na svetu user posted image

Očitno boš morala dosti dati skozi, da boš razumela...



nisi ti ostala sama z tvojim user posted image  user posted image


A sedaj misliš, da če zapustim otrokovega očeta, da nimam pravice imeti drugega? user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 10:29:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Mladamamica, če ti nimaš dobrega partnerja, še ne pomeni da jih druge nimamo...  Tudi dobri so še na svetu user posted image

Očitno boš morala dosti dati skozi, da boš razumela...



nisi ti ostala sama z tvojim user posted image  user posted image


A sedaj misliš, da če zapustim otrokovega očeta, da nimam pravice imeti drugega? user posted image user posted image



Tega nisem rekla. Samo pol tvoj prvi partner ni bil nevem kaki biser. Ker si napisala da če kao mlada mamica nima dobrega partnerja, še ne pomeni da jih vi nimate. user posted image  

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 10:46:35   
angel_rebelde
Kaj ti ni jasno? Otrokovega očeta sem že davno nazaj zapustila, zdaj pa imam drugega, ki je pravo nasprotje od njega, in velik zlat človek. Kaj še hočeš? da ti celo zgodbo napišem, al kaj ti ni jasno? Pa sicer se tebe to ne tiče!

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 10:56:14   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
Kaj ti ni jasno? Otrokovega očeta sem že davno nazaj zapustila, zdaj pa imam drugega, ki je pravo nasprotje od njega, in velik zlat človek. Kaj še hočeš? da ti celo zgodbo napišem, al kaj ti ni jasno? Pa sicer se tebe to ne tiče!

aha... zdej razumem tudi ti si ena takih s katerimi se sooča mlada mačeha. moj partner je meni dober. ti pa brez skrbi. če ne zdaj pa gre v tretje rado user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 10:58:08   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Kaj ti ni jasno? Otrokovega očeta sem že davno nazaj zapustila, zdaj pa imam drugega, ki je pravo nasprotje od njega, in velik zlat človek. Kaj še hočeš? da ti celo zgodbo napišem, al kaj ti ni jasno? Pa sicer se tebe to ne tiče!


kaj pa tebi dogaja? kaj se razburjaš? tvoja zgodba me pa res ne zanima. Če pa nekaj pametuješ mladi mamici o nekem slabem partnerju ki ga verjetno ima. Sama pa nisi bla na nič boljšem. Me pa veseli, da ti je sedaj lepo in da imaš partnerja, ki vaju je z user posted image  vreden.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 10:58:32   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
user posted image user posted image user posted image  mlada mamica ti si prava tipicauser posted image user posted image user posted image

hvala enako user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 11:00:28   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

aha... zdej razumem tudi ti si ena takih s katerimi se sooča mlada mačeha. moj partner je meni dober. ti pa brez skrbi. če ne zdaj pa gre v tretje rado user posted image


Ja res je. Ena tistih, ki ve samo bluzit, napekat, poniževat pa še nekoga bolj potlačit kot je že sam.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 11:00:35   
MLADAMAMICA
ne miniko, ne razburjaj se. one so itak vse pametne in sam čakajo da nekdo nima enakega mnenja in pol ocenjujejo moje življenje in partnerja. jaz se še nikjer nisem potožila, kako me mož vara, me je zapustu,... srečna sem ampak one to ne dojamejo. očitno če maš drugačno mnenje si nezadovoljen sam s sabo. kr neki user posted image
ps. vendar svojega parnerja ne opisujem kot popolneža, kot nekatere user posted image

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 5.1.2009 11:01:41 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 11:01:21   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
user posted image user posted image user posted image  mlada mamica ti si prava tipicauser posted image user posted image user posted image

hvala enako user posted image user posted image


user posted image user posted image  moja mojauser posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 11:04:40   
Kepica83
Ja če imaš njim drugačno mnenje te oberejo do kosti. Čeprav so same bile nekoč v taki situaciji se sedaj sploh ne postavijo v kožo osebe ki tu prosi za pomoč ali nasvet. Mislijo, da so edine pametne na tem svetu in da lahko vsakemu rečejo vse kaj jim se zahoče. Ne vedoč da s tem lahko koga prizadenejo. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 11:17:04   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Ja če imaš njim drugačno mnenje te oberejo do kosti. Čeprav so same bile nekoč v taki situaciji se sedaj sploh ne postavijo v kožo osebe ki tu prosi za pomoč ali nasvet. Mislijo, da so edine pametne na tem svetu in da lahko vsakemu rečejo vse kaj jim se zahoče. Ne vedoč da s tem lahko koga prizadenejo. user posted image

no, odvisno kje... če si prevaran, pol te že razumejo in ti svetujejo oprosti user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 11:19:32   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Ja če imaš njim drugačno mnenje te oberejo do kosti. Čeprav so same bile nekoč v taki situaciji se sedaj sploh ne postavijo v kožo osebe ki tu prosi za pomoč ali nasvet. Mislijo, da so edine pametne na tem svetu in da lahko vsakemu rečejo vse kaj jim se zahoče. Ne vedoč da s tem lahko koga prizadenejo. user posted image

no, odvisno kje... če si prevaran, pol te že razumejo in ti svetujejo oprosti user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 11:28:06   
hijenca
Ej punce, ampak znate bit prav hudobne.

Jaz pa mlado mačeho razumem, ker sem sama v taki situaciji. Sem sama veliko kupovala za partnerjevega otroka, pa sem zmeraj po buški dobila, ker je bil otrok negativno naščuvan iz materine strani. Ja ja, super mamica, ki mora sama skrbet za otroka, bla bla bla. Večina takšnih žensk se je sama odločila za to in sedaj obirajo bivše partnerje, ker so si bili sposobni ustvarit novo vezo in novo družino. To je samo faušija. Ker tiste, katerim se res gre za dobrobit svojega otroka ne bi pisale takšnih in drugačnih bedarij. Prav je, da očetje prispevajo delež denarja, ki ga otrok potrebuje, ampak nekatere pa ga malo lomite, ko pravite koliko denarja porabite. Jaz sem otroka mojega partnerja sprejela kolikor sem sposobna, mamo nadomeščat pa ne mislim. Imam svojega otroka, kateremu moram bit mama. In najin otrok mesečno ne porabi toliko, kolikor on plačuje preživnine. Glavno je, da te mamice luksuz pičijo, ker itak bo moral bivši denar dat. Aja, pa še to, pa seveda je oče najslabši in najbolj hudoben, ker cele mesečne plače ne nakazuje na njen račun.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 12:07:06   
MLADAMAMICA
user posted image user posted image user posted image  hijenca, bravo user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
5.1.2009 12:26:57   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ej punce, ampak znate bit prav hudobne.

Jaz pa mlado mačeho razumem, ker sem sama v taki situaciji. Sem sama veliko kupovala za partnerjevega otroka, pa sem zmeraj po buški dobila, ker je bil otrok negativno naščuvan iz materine strani. Ja ja, super mamica, ki mora sama skrbet za otroka, bla bla bla. Večina takšnih žensk se je sama odločila za to in sedaj obirajo bivše partnerje, ker so si bili sposobni ustvarit novo vezo in novo družino. To je samo faušija. Ker tiste, katerim se res gre za dobrobit svojega otroka ne bi pisale takšnih in drugačnih bedarij. Prav je, da očetje prispevajo delež denarja, ki ga otrok potrebuje, ampak nekatere pa ga malo lomite, ko pravite koliko denarja porabite. Jaz sem otroka mojega partnerja sprejela kolikor sem sposobna, mamo nadomeščat pa ne mislim. Imam svojega otroka, kateremu moram bit mama. In najin otrok mesečno ne porabi toliko, kolikor on plačuje preživnine. Glavno je, da te mamice luksuz pičijo, ker itak bo moral bivši denar dat. Aja, pa še to, pa seveda je oče najslabši in najbolj hudoben, ker cele mesečne plače ne nakazuje na njen račun.


amen.user posted image user posted image  bravo hijenca.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
8.1.2009 16:55:33   
annya
Ja sej če pa mamice niso finančno sposobne skrbeti za otročiča, pa naj da očku skrbništvo,pa naj pol ona plačuje njemu....

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
8.1.2009 19:20:19   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: annya

Ja sej če pa mamice niso finančno sposobne skrbeti za otročiča, pa naj da očku skrbništvo,pa naj pol ona plačuje njemu....

user posted image


(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
8.1.2009 19:31:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

hvala dame,zato sem tud pisala sem,da dobim kakšn pameten odgovor.aja tko, vandame,da se vse matere trudijo za svoje otroke?kaj pa tiste ki jih zapustijo?vidiš,ne moreš vse metat v isti koš!nimaš pojma kaj se v naši družini dogaja,če si pa ti zagrenjena zarad svojga življenja,mi je pa prav žal.


jz nisem zagrenjena se mam prav luštno v svojem življenju mi prav nič ne manjka, mam dobrega, ljubečega, pridnega ter spoštiovanja vrednega moža, še bolj pridno hčerkico, ki sedaj pričakuje bratca al pa sestrico.

in ti ni treba skrbet al sm zagrenjena al nisem ker nisem,  se imam prelepo.


in potem svizec zavije čokolado .......


mrbit pri tebi pr men pa ne


spet ena k ma popolno družino in lubija


a maš kej proti če ga mam si ga pa še ti zrihtej pa  ti nav treba fovšije zganat
pa brez zamere

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
8.1.2009 19:32:51   
Kepica83
vandame jaz ti iz srca privoščimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
9.1.2009 9:40:50   
jagoda77
ne bi o bivših, denarju in luksuzu...

pri nas je tako, da smo trenutno v tožbi, ker se je bivša odločila, da po enem letu ponovno poviša preživnino. ja po enem letu, so se ji za 70% povišali stroški, prosim vas lepo, tle ni nobene logike, še inflacije nimamo take v Sloveniji. V tožbi so navedeni stroški, ki so bili tudi že takrat, vendar znatno povečani in tudi smešni, ker otrok, ki ne smuča profesionalno in je v šoli npr.ne potrebuje letne karte za smučišče, če si pa v drugi sapi najbolj bogi in socialni problem in komaj preživijo. Če nekdo nekaj takega napiše, bi se morali resno vprašat, če je čist zdrav.
Smučanje je luksuz za po moje 80% slovenskih družin in če prej tega ni bilo v času veze in če si niti oče tega ne privošči in če pri vsem tem mama sama želi to za otroka, potem na to tudi sama financira, ker si očitno to lahko privošči. Zviševanje standarda bi moral nositi tisti partner, ki si to lahko privošči.

Vedno berem tle, da če ima oče tolk dnara, da bi moral tudi otrok v istem standardu živet... ampak se bodo pa našle nekatere, ki bodo rekla, da pa moramo za otroke vse dat. Ja zakaj že, če sebi ne privoščiš, potem tudi otroci ne morejo imeti tega. Veljati mora, da naj bi imeli iste standarde, torej mejmo jih.

Na sodišču je sodnica dejala očetu, da mu poleg preživnine ni potrebno nič dat za otroke več... torej ni mu treba na morje peljat, smučat, niti darila za rojstni dan, kar to naj bi vse prispevala mama, on pa da preživnino in s tem prispeva polovico k vsemu temu. Ampak meni se to zdi totalni absurd. Zakaj naj ne bi raje spodbujali, da se kakšne dopuste in razne aktivnosti porazdeli in da bi podpirali stike in da bii otroci preživeli čim več časa z drugim staršem. Ne upošteva se pa nič, kar drugi starš da poleg, niti to, da preživi toliko in toliko časa v letu tudi z njim... to sodišče ne zanima, kar seveda je nesmisel. Mami se upošteva od zavarovanja avta, vseh stroškov stanovanja, .... vse vse... očetu nič, čeprav v času stika skrbi za otroka, ki mora biti prav tako na toplem, jesti, imeti svoje ležišče, se pelje z avtomobilom,....
Res je, da nekateri očetje nimajo stikov in teh stroškov, ampak tudi mama lahko navede, da ima toliko in toliko stroška s smučanjem in morjem, pa ji potem noben ne more nič, če jih ne pelje, v preživnini je pa npr. upoštevano.
Zakon bi moral biti, da se morajo stiki izvrševat in če se ne, bi morali biti kaznovani, prav tako, če se v preživnini kaj upošteva in mati potem otroku tega ne nudi... Ne da je samo... praživnina mora bit, pa stike se mora omogočati.
Jaz upam, da se vidi bistvo, kar hočem povedat user posted image   ja no to, da so naši zakoni totalno na psu in da kolikor govorijo, koliko delajo vsi v korist otrok, povsem takem otroci od tega nič nimajo.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
9.1.2009 10:49:46   
Kepica83
hja jagoda77 sedaj pa se lahko pripraviš ker te bodo hijene napadle. Jaz te popolnoma razumem, ker sem bila v podobni situaciji kot ti. user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?