|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 11:03:47   
žanaja
cesa se cistim?

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 11:05:34   
Kepica83
hej nusigogo. Ma nevem včeraj sma se nekaj pogovarjala in če bi so odločila za kariero pol še user posted image  vsaj kakšne 3-4 leta nebi moglo biti. To je moj predlagal. Zgleda da so ga spet napadli dvomi user posted image . Pol bom pa 3-4 leta na kariero mislila dedc pa še si vseeno nebo premislil pol pa bom kar nekaj let vstran vrglauser posted image user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 11:06:03   
Kepica83
žanaja je izcedek ponehal?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 11:10:58   
žanaja
zdej ko sem sla dvakrat lulat ga ni bilo, ma kaj to poemni????

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 12:41:59   
žanaja
miniko, koliko pa si stara ce smem vprasat?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 16:33:28   
nusigogo
Miniko, Žanaja????Kje sta????user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 17:16:10   
žanaja
jst sm tle,sevedno v strahu, kaj se bo iz tega izcimilo.Kako si kaj?

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 17:52:06   
tanjusi
KAJ PA ČE BI ŠLA K ZDRAVNIKU ČE TE RES TAKO SKRBI?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 18:10:33   
žanaja
v ponedeljek ga bom poklicala.danes od zjutraj ni bilo nic vec,trije testki imajo rahlo crtico.user posted image BI MOGLA BITI VCERAJ.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 18:53:49   
Kepica83
evo me nusigogo. Kje pa si ti?

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 20:52:18   
druga
hej punce!!

moram vam povedat, da sem spekla domači prijatelj in je bil odličen...

žanaja...poročaj kako in kaj...če so bili 3 testi pozitivni si gotovo nosečka, ampak jaz bi vseeno raje šla k zdravniku, če se bo krvavitev še pojavila. ziher je ziher

miniko...ja, med prazniki sem si privoščila in sem "malo" dalje spala...pol pa mi je dragi kavico prinesel v posteljo ...user posted image user posted image user posted image

ajde punce...grem jaz malo tv gledat

smo na vezi

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 21:29:29   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: druga

hej punce!!

moram vam povedat, da sem spekla domači prijatelj in je bil odličen...

žanaja...poročaj kako in kaj...če so bili 3 testi pozitivni si gotovo nosečka, ampak jaz bi vseeno raje šla k zdravniku, če se bo krvavitev še pojavila. ziher je ziher

miniko...ja, med prazniki sem si privoščila in sem "malo" dalje spala...pol pa mi je dragi kavico prinesel v posteljo ...user posted image user posted image user posted image

ajde punce...grem jaz malo tv gledat

smo na vezi


hej druga. Pridna si ti, pridna. Saj prav tak, moreš počivat da bo telo fit za slončkanjeuser posted image . uh tebe pa dragi res lepo razvaja, s čim si si le to zaslužla user posted image user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 22:12:37   
druga
a si čim?....vsak dan mu kosilo skuham, perem mu in likam, pa pospravljam po bajti....pol pa mi on vsako jutri kavico v posteljo prinese.

dobro ne?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 22:19:02   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: druga

a si čim?....vsak dan mu kosilo skuham, perem mu in likam, pa pospravljam po bajti....pol pa mi on vsako jutri kavico v posteljo prinese.

dobro ne?


vsako jutro? res ali kaj? uau kapa dol. user posted image pravi šarmeruser posted image user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 23:47:42   
nusigogo
Živjo ! Smo pa usklajene!user posted image  Žanaja ko sem prej napisala, da se čistiš to ne pomeni nič slabega, se pa dogaja to lahko prve tedne ali pa celo mesece nosečnosti! Baje, tko pravijo!
A je zdaj vredu? Kar sem prej prebrala je blo pol vredu, a ne??? Sej bo vse vreduuser posted image user posted image , boš vidla! navijam zate in tvojo malo pikico!!user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 9:10:41   
žanaja
oj,jutro.....vceraj ni blo pol nic, danes zjutraj pa se je malo usulo krvi, zdaj pa spet nic, se enkat sem test naredila in crtica je bl svoh ma je.in v spodnjem delu trebuha imam tako zgoco bolecino....ma da crtice ne bi bilo, bi se sprijaznila, ma jaz crtico vidim, in to mi ne da miru.....Kao si pa pa kaj ti?? se pocutis dobro??
Kako kaj miniko????Druga????Kaminek???
Lupcke in objemcke posiljam vsem vamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 10:20:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

oj,jutro.....vceraj ni blo pol nic, danes zjutraj pa se je malo usulo krvi, zdaj pa spet nic, se enkat sem test naredila in crtica je bl svoh ma je.in v spodnjem delu trebuha imam tako zgoco bolecino....ma da crtice ne bi bilo, bi se sprijaznila, ma jaz crtico vidim, in to mi ne da miru.....Kao si pa pa kaj ti?? se pocutis dobro??
Kako kaj miniko????Druga????Kaminek???
Lupcke in objemcke posiljam vsem vamuser posted image user posted image user posted image user posted image



hej žanaja. Ma nevem kaj je to s tabo. Prav jezna sem. Ju3 pojdi k G. mogoče pa je vse v najlepšem redu. in se za brez veze sekiramo. Čuj jaz sem dokaj vredu, kljub temu, da user posted image  nebo, glede na to da sma včeraj z mojim šla narazen.  Lepo se je začelo novo leto kaj čemo.user posted image Upam, pa da bo pri tebi vse vredu in da bo še čim veš ++++++user posted image .

Vračam objemčke in lupčke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 10:25:29   
žanaja
Miniko, ma kaj se je zgodilo???????????????????????????????Zdej sm pa ostala prav slabo!!!!!!! Zakaj, kako?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 10:30:54   
žanaja
sontshic, kje si, kako je kaj stabo, je prisla tecka??? Upam da ne!!!Drzim pesti!!!!user posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 10:35:53   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

Miniko, ma kaj se je zgodilo???????????????????????????????Zdej sm pa ostala prav slabo!!!!!!! Zakaj, kako?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


včeraj sem zvedla da je moj ves čas kaj je bil z mano imel stike z bivšo. Pol pa še mi je ona po netlogu pisala da se z mojim fejst ljubita in da eni pač nočemo videt da oseba s katero smo skupaj ljubi drugo. user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 10:47:49   
žanaja
ja pol pa nej bosta skupi, ce se tako ljubita!!!Iz mojih izkusenj ti povem, da par ki gre enkrat narazen, nikoli ne ostane skupaj,lahko prideta nazaj ampak vedno se najde nekaj, da zlomi vezo.Srecna bodi, da nisi zanosila na taksen nacin.Kr te ni vreden!!!!Budalo!!!In ce se ze fejst ljubita kako da nista ze srecno porocena in oh in sploh?????Miniko, ne smes bit zalostn prevec, ker bo se vse dobro.Kolk casa pa sta bila skupaj??

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 11:11:39   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

ja pol pa nej bosta skupi, ce se tako ljubita!!!Iz mojih izkusenj ti povem, da par ki gre enkrat narazen, nikoli ne ostane skupaj,lahko prideta nazaj ampak vedno se najde nekaj, da zlomi vezo.Srecna bodi, da nisi zanosila na taksen nacin.Kr te ni vreden!!!!Budalo!!!In ce se ze fejst ljubita kako da nista ze srecno porocena in oh in sploh?????Miniko, ne smes bit zalostn prevec, ker bo se vse dobro.Kolk casa pa sta bila skupaj??


Ja on kao nje ne ljubi. Samo zakaj pol stiki z njo? Ja saj sem srečna da nisem zanosla, ker bi ga ubila če bi to kasneje izvedla. Zakaj nista skupaj? Ker kao ni bilo ljubezni in nista za skupaj. Sta pa bila skupaj 4 leta. Midva pa 1 leto.user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 11:21:38   
žanaja
da si skupaj 4 leta pa ze mora bit ljubezen, vendar nekaj drugega ne more stimat.mogoce ljubosumje??Bodi mocna in ne daj mu vedet da ti je hudo.Moski radi vidijo da punca joka in prosi.Ti pa ne smes, ker to je situacija ki jo je treba resit.Ne more delat na otroku, naslednji dan mogoce na karieri, potem pa narazen????Ne ve kaj bi rad,naj ugotovi sam.Distanciraj se od njega za dolocen cas!!!!Pojdi sportat najdi si rekreacijo.....Daj mu vedet,da ne bos lazila za njim!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bo slo?

< Sporočilo je popravil žanaja -- 4.1.2009 11:22:23 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 11:40:37   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

da si skupaj 4 leta pa ze mora bit ljubezen, vendar nekaj drugega ne more stimat.mogoce ljubosumje??Bodi mocna in ne daj mu vedet da ti je hudo.Moski radi vidijo da punca joka in prosi.Ti pa ne smes, ker to je situacija ki jo je treba resit.Ne more delat na otroku, naslednji dan mogoce na karieri, potem pa narazen????Ne ve kaj bi rad,naj ugotovi sam.Distanciraj se od njega za dolocen cas!!!!Pojdi sportat najdi si rekreacijo.....Daj mu vedet,da ne bos lazila za njim!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bo slo?


Samo v teh 4 letih sta se vidla toliko kot se midva vidiva v enem mesecu. Od teh 4 let je on bil 3 leta v LJ. Ali pa še malo več. Itak da se bom distancirala oz. sem se že. Včeraj sem spokala stvari v roku 5 minut, ko sem to zvedla in odšla.  Sem ga lani poleti že dala na hladno za 4 tedne. No sedaj ga bom vsekakor za dalj časa. Zamotim pa se jaz brez problema. Laufanja, fitnes, plavanje, sprehodi pa RRuser posted image user posted image . Vsekakor bi pa bilo veliko težje brez vaših vspodbudnih besed tu na RR. In hvala ti za touser posted image . Na nusigogo še čakamuser posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 11:59:47   
žanaja
pridna, kar tako naprej!!!!Sporocaj kako in kaj se bo dogajalo......drzim pestkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?