|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 18:26:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

No, saj jaz sem sedaj tudi najbolj zagreta za ancono. Jasperja sploh nimajo. Amalfija tud ne.
Ta rapido je sicer super, ampak verjetno bolj za kako vikend kampiranje, a ne?





Un večji ima nekaj predprostora, za prtljago, recimo. Ali pa za TV gledat, če je zunaj kakšen dež, pa potem leže iz spalnic mi gledamo TV.user posted image  Da bi pa ravno na daljši dopust šel z njim ... ma kaj pa vem, jaz vedno računam na to, da bo mogoče dež, čeprav viv recimo pravi, da ga oni v vseh letih še niso imeli. No, mi pa smo lani ga in je bilo res fajn, da smo lahko vso tisto kuhinjsko kompozicijo (hladilnik, hladilna torba, štedilnik - vse na elektriko in na mizicah, omarica s posodo, TV, imeli lepo pošlihtano v predprostoru).

Drugače bodo pa Amalfija dobili, vsaj po moje. Jaz bi definitivno tega kupila, če bi letos na novo kupovala. Malo bi še počakala, saj zdaj šotorov niti še dobili niso. Ker pri tem šotoru z integriranim dnom pa res nimaš kaj skrbet, da bi kje kaj notri priteklo, pa če je še nevem kakšna nevihta.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 18:34:14   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

No, saj jaz sem sedaj tudi najbolj zagreta za ancono. Jasperja sploh nimajo. Amalfija tud ne.
Ta rapido je sicer super, ampak verjetno bolj za kako vikend kampiranje, a ne?





Un večji ima nekaj predprostora, za prtljago, recimo. Ali pa za TV gledat, če je zunaj kakšen dež, pa potem leže iz spalnic mi gledamo TV.user posted image


Kaj mate tv v šotoru? Ga nesete zraven?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 10:44:28   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*
Kaj mate tv v šotoru? Ga nesete zraven?



I kakopak, samo nimamo ga v šotoru, ampak kar zunaj. Mi imamo vse. Ni da ni. Se nam prav smejijo nekateri, ampak jim vseeno prav pride, da potem hodijo k nam npr. na "prognozo vremena" ali pa samo mobi filat.user posted image  Ali DVD gledat na DVD playjerju.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 11:50:19   
viv_
A mate kavč tudi sabo? user posted image user posted image  Na Portugalskem v enem kampu je imel "sosed" s seboj usnjen fotelj. Pa zjutri si ga je naložil v kombi in odpeljal na plažo user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 12:14:27   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv

A mate kavč tudi sabo? user posted image user posted image  Na Portugalskem v enem kampu je imel "sosed" s seboj usnjen fotelj. Pa zjutri si ga je naložil v kombi in odpeljal na plažo user posted image


Neeee, imamo pa npr. 5 ležanikov.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 12:41:48   
brkn83
mišni - sej sploh  ni slabo, če imate tv zraven. Mi nesemo tudi prenosnika sabo in lahk potem kak film pogledamo, če je slabo vreme, pa slike dol potegnemo iz fotoaparata.
Kakšen šotor pa imate?

Midva letos razmišljava, da bi kupila nov šotor, pa sv mal gledala family vario 6 - a ga mogoče kdo ima in kako je kaj zadovoljen z njemu?????

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 14:05:59   
MIHAMARINKO
Če nameravate kupiti šotor in imate družino potem kupite šotor "tunel" ker ima res veliko prostora, važna je stjna višina. V primeru dežja lahko brez skrbi postavite mizo in stole v šotor brez ,da bi imeli nevem kako veliko gužvo. Vsak luksuz je drag. Šotor ne kupujete za dve ali tri leta, če ga lepo negujete in pazite vam bo zdržal dolgo.
dobri šotori:http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/familyvar.htm
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/pharos.
htmp://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/amalfi.htm
pa še en je ampak ga trenutno ni na spletni strani.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 14:23:13   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAMARINKO
Šotor ne kupujete za dve ali tri leta, če ga lepo negujete in pazite vam bo zdržal dolgo.


Odvisno, kaj počneš s šotorom, kako pogosto ga postaviš / pospraviš...

Mislim, da sva z možem enkrat računala in da mava šotor tam nekje za 100 nočitev... kar je v povprečju 30 postavljanj / podiranj.

Zato zdaj kombiniramo 2 šotora:
- ta velikega za dopust, kjer se selimo na 3-5 dni in ta malega pa za vikend variante.

Še šenkrat, polagam na srce, ne pretiravat z velikostjo... Ker večina kampira poleti, ko je vreme stabilno. Če je recimo 4 dni skupi dež ne preživiš tudi v tunelu, se ti zmeša...

Res, ne pretiravat z velikostjo... sem ugotovila, ker sem težila in hotela velik šotor. Sej ko je postavljen je fajn, ampak postavljat / pospravljat je pa sufer... Pa še v kakšnem kampu, če je gneča, ne dobiš prostora.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 16:24:12   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Res, ne pretiravat z velikostjo... sem ugotovila, ker sem težila in hotela velik šotor. Sej ko je postavljen je fajn, ampak postavljat / pospravljat je pa sufer... Pa še v kakšnem kampu, če je gneča, ne dobiš prostora.


A nimate vi unega iglujčka?

Tale naš Ancona se čisto lahko postavi. Najprej predno palico fiksiraš, potem šotor napneš in zadnjo fiksiraš, potem pa še srednjo. Res ni težko. Midva sva že čisto ulaufana. Ima pa šotor povsod stojno višino, kar pa je meni tudi fajn. Pa tudi ni tako velik, da ga ne bi povsod uštulili, čeprav ima mere 3 m x 4.65 m. To se meni zdi ravno prav. Ni velik in ni majhen. Pa spalnici se da skupaj združit, ima samo tisto pregradico, ki jo odstraniš, to je tudi fajn.
user posted image
 
Za čez noč ali dve imamo pa tega, pa je tudi prav fletno:
user posted image
 


< Sporočilo je popravil Mišni -- 21.1.2009 16:25:54 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 16:28:30   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83
mišni - sej sploh  ni slabo, če imate tv zraven. Mi nesemo tudi prenosnika sabo in lahk potem kak film pogledamo, če je slabo vreme, pa slike dol potegnemo iz fotoaparata.
Kakšen šotor pa imate?


No, šotor sem nalepila, drugače pa imao mi tudi seveda tudi prenosnika in tudi slike dajemo dol.

Famili Vario se meni zdi malo glomazen. Če se ne motim, sva ga tam v Sun&fun videla postavljenega in sva se takoj premislila, da bi ga nabavila. Je bil kot en vojaški šotor za kakšno četo.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 16:34:40   
Mišni
U, glej, vivi, kako je fletno za tamalidve za igrat tam pred šotorom kje. Jaz bom res Tiborju to kuopila, saj je samo 16 evrov, pa on si vedno ene domeke zase ureja in ves šit na kup nosiuser posted image :

user posted image

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/mallorca.htm


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 18:50:08   
kepa*
Mišni, takega smo imeli mi zraven v Grčiji kao za senco na plaži, pa je bilo v njem "svinjsko" vroče.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 18:51:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Mišni, takega smo imeli mi zraven v Grčiji kao za senco na plaži, pa je bilo v njem "svinjsko" vroče.


Ja, ja, saj verjamem. To bi imel otrok v kampu, v senci, zraven šotora. Tako malo za igrat. On se igra, da je on tam doma.user posted image  To bi notri zvlekel potem vraga in pol.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 19:40:05   
al1*
Mišni a vi hodite s tovornjakom kampiratuser posted image ? mi smo pravi klošarji proti vam - vse na minimum - elektrike v kampu nimamo, imamo pa adapter v avtu in polnimo baterije/telefone/prenosnik med vožnjo.
Je pa res, da ne hodimo na eno mesto, ampak se premaknemo vsakih nekaj dni, zato je potrebno stvari malo zracionalizirat.
Šotor smo mi kupili na ebayu, je pa tak zelo easy za postavit - tri palice in to je to. Ima dve splnici, v predprostoru pa nima tal. Tudi dež smo že preživeli in je šotor dobro prenesel.

To senco za plažo imamo tudi mi, ampaj je not res zelo vroče. Kupili pa smo ga v Avstriji za 9,9 €


_____________________________

lp


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 20:53:26   
kepa*
Jaz sem čist not padla s temi presnetimi šotori. Pojma nimam, kaj bi. Rada bi enega udobnega, po drugi strani pa bi tudi jaz rada racionalnega, da se ga da čim prej postavit. Uh ... to je pa res težka izbira.


Aja, pa še nekaj me zanima. A mislite, da se da konec aprila in v začetku maja že prijetno kampirat v Provansi in na Azurni obali? Ne vem, a naj računam na kampiranje ali naj gledam za hoteli? Ima kod izkušnje s kampiranjem takrat?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 21:13:06   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mišni a vi hodite s tovornjakom kampiratuser posted image ? mi smo pravi klošarji proti vam - vse na minimum - elektrike v kampu nimamo, imamo pa adapter v avtu in polnimo baterije/telefone/prenosnik med vožnjo.
Je pa res, da ne hodimo na eno mesto, ampak se premaknemo vsakih nekaj dni, zato je potrebno stvari malo zracionalizirat.
Šotor smo mi kupili na ebayu, je pa tak zelo easy za postavit - tri palice in to je to. Ima dve splnici, v predprostoru pa nima tal. Tudi dež smo že preživeli in je šotor dobro prenesel.

To senco za plažo imamo tudi mi, ampaj je not res zelo vroče. Kupili pa smo ga v Avstriji za 9,9 €



Ne, s tovornjakom ne, s kombijem pa res. Tako da imamo še veliko prostega prostora v bistvu. Se pa tudi mi pogosto selimo, tudi na par dni. Šotor imamo pa tudi tak na 3 palice in z dvema spalnicama (ki se dasta združit v eno), v predprostoru pa imamo poden, je fajn, da vsaj vsega v spalnice ne znosiš, sploh če je dež).

Zakaj pa potem kupujete nov šotor, če ga že imate in če se je dobro obnesel?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
21.1.2009 21:14:02   
al1*
Kepa, jaz mislim, da je med prvomajskimi malo prehladno. Malo si poglej temperature - nočne so lahko tudi okoli 10 stopinj in je verjetno kar zoprno zvečer, če ne moreš posedat pred šotorom. Pa tudi padavin je takrat znatno več kot poleti. Lahko imaš srečo in je vreme ok, lahko pa je zelo zoprno po mojem.

novega šotora pa mi letos ne kupujemo.


_____________________________

lp


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
22.1.2009 5:43:23   
kepa*
Ja, saj se mi je zdelo. Res ne bi rada, da bi bilo naše prvo kampiranje tako.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
22.1.2009 6:37:57   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: al1*
novega šotora pa mi letos ne kupujemo.


Ojoj, sori, saj mi res nekaj ni štimalo pri vsej zgodbi.user posted image  Sem vaju namreč s kepo* zamenjala, ker imata obe *. Sem mislila, da sta ena in ista. Jooooj, budala jaz.user posted image  Čudno, da se pri hoji ves čas ne spotikam ali kaj takega.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
22.1.2009 8:39:11   
viv_
Mišni, mi imamo ta dva šotora:

Big one: Outdoor Expert Atlantida 5
user posted image

Potem pa še little one: je pa McKinlej samo ne vem ker model
user posted image
tisti modri v ozadju

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
22.1.2009 9:19:34   
Mišni
Aha. No, ta večji se meni vseeno ne zdi blazo velik, glih ta prav je.

Samo nekaj mi pa ni jasno. Kako to, da unih špag spredaj sploh nimate napetih? A ga potem samo uni prednji klini narazen šponajo ali kako?

Naš šotor je na isto foro, samo mi imamo te sprednje in zadnje špage napete, vhod pa imamo stranski odprt, ker je ponavadi tudi zaradi samega prostora tako lažje. Ker drugače je pa vse skupaj res malo dolgo in je prostor težko dobit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
22.1.2009 9:47:22   
viv_
Nabijamo samo nujne kline in nujne špage. Če se pa kakšen veter razvija ali če se pripravlja k nevihti, gremo pa še ostalo napet.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
22.1.2009 11:54:41   
Mišni
 

Samo midva tako postavljava šotor, da najprej postaviva prednjo palico in jo fiksirava s špagami in klini. Potem postaviva zadnjo in jo spet "napneva" s špagami, da šotor sploh narazen stoji. Tega ne štekam, kako šotor sploh stoji, če ga spredaj in zadaj špage ne vlečejo narazen, če razumeš. No, saj ni treba, da ful vlečejo, ampak malo pa že, da se ne sesede sam vase.

Mnei gre pa na živce, če je vse napol narejeno. Sem živčna.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
22.1.2009 12:22:37   
viv_
Tudi ta velik je na princip igluja, tko da najprej dava palice na križ, pa pol dvigneva šotor... pol pa še un sprednji lok, pa je...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
22.1.2009 14:20:21   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Tudi ta velik je na princip igluja, tko da najprej dava palice na križ, pa pol dvigneva šotor... pol pa še un sprednji lok, pa je...


Aha, no, saj potem pa je tako, kot se mi je najprej zdelo. Ker naš ima tri vporedne palice, tako da je krajni dve treba s špagami napet, da narazen stoji.

No, mi pri unem tamalem, ki ima palice na križ, tudi špag ne napenjamo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?