|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 15:38:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

barcafe, dobrodošla. user posted image

decemberka...ti se kar opogumi, boš vidla kako bo fajn ko bodo kilce in centimetri kopneli.....vrstnega reda dnevov pa baje ni dobro menjati....no, če ga boš enkrat zamenjala ne bo panike. user posted image   jaz imam jutri prvi dan - B. sem štartala šele ta ponedeljek.


Suzi, potem se bom pa kar tebe držala. Če se seveda ne premislim do jutri. Ampak čist zares se moram v roke vzet. Zanima me še, al je kakšna glavna tukaj, da bi nas vodila, npr tehtanje vsak ponedeljek zjutraj, pa da "taglavna" razpredelnico napiše. Tako mal, no, za pogum. Samo vprašam, če ste se kaj organizirale? Pa kolikor berem, niste vse na istih dnevih, a ne da ne?

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 17:03:17   
gamini
Decembrka, dobrodošlauser posted image  in še vse ostale, ki ste se nam pridružile user posted image !

Večina nas tukaj hujša od 5.1. , se jih pa nekaj pridružilo kasneje.
Ta glavna, ki vodi evidenco oz. pridno piše v razpredelnico je Erinuser posted image .


Lep pozdrav vsem bodočim suhicamuser posted image !

P.S.
No, jaz sem večerjo (piškote) že pojedla, nisem več zdržala,
pa saj po 18. baje ni dober jest, a ne user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 18:04:38   
bella02
decemberka, pobalinček in barcaffe, dobrodošle!user posted image user posted image user posted image Vseke nove moči smo vesele. Več nas bo, bolj se bomo spodbujale, bolše nam bo. Pa hkrati bo več idej krožilo, kar mi je zelo všeč.

Je ena že predlagala, da bi blo fajn, da bi nas vse kasnejše članice poskusle nekako ujet z dnevi, bo bolj fajn, ker bomo potem še skupaj dihale. Tak je moj predlog, odločitev pa od vsake posebej. Sej ni treba prekint, sam kak dan preskočite, pa bo.

Kar se tiče tehtnice, se je tudi meni ustavla in sicer je bilo v pon. -5, potem mi je pa obstalo, kar je logično. Prvo je bila tista voda, zdaj pa se bodo začele kurit zaloge, sam mal je treba potrpet. Vem, te za trenutek mine, ko pa potipaš svoje dodatne kg, se spomniš, da si ravno zdaj na poti, da se jih znebiš. S to mislijo greš naprej. Sem enkrat to dieto že dala čez in se znebila 15-ih kg, zato vem, kako se človek počuti. Je vredno vztrajat!

anaya, si vidla? Bo šlo dol, sam pridna bodiuser posted image

Danes pa čokolada! user posted image user posted image user posted image Pa verjetno makaronči s tunino omako, se mi jih res lušta!

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 18:06:04   
anaya
Erin: sej bi zajtrk jedla pa mam tolk opravkov zjutraj user posted image user posted image user posted image

DOBRODOŠLE NOVE SOTRPINKE....

Kaj pa vode z okusi lahko pijemo??? Meni navadna voda pa nesladkan čaj čist nič ne tečeta.

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 18:08:24   
anaya
U Bella točno ja danes lahko grešimo za večerjo, bi jaz tut kr makarone s tuno, nekako se mi peciva ne lušta, pa itak je pol še čokolada...user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 18:09:19   
anaya
Aja pa tiste , da nas dobite lahko mate pač par dni sadnih zaporedomauser posted image user posted image user posted image user posted image  Zafrkavam se...

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 18:23:22   
gamini
Bella, si mi zdaj lušte naredila s to tuno, čeprav mi je malce slabo od piškotovuser posted image .
A potem praviš, da bodo še šli kg dol, ker so men tudi v ponedeljek kar obstaliuser posted image


(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 18:35:15   
bella02
gamini, to je normalno. Najprej gre ven voda. Tisti, ki ima 100 kg, jo bo izgubil več kot nekdo, ki jih ima 70. Nato malo proces zastane, nato pa gre naprej. Potrpljenje, pa bo. Garantiram, da bo šlo. Sam obupat ne smeš.
Če bi šlo to tolk hitro, bi jaz v 14-ih dneh zgubila 10 kg, kar pa bi bil šok za telo in se to ne sme zgodit!¨Takrat bi bilo nekaj hudo narobe!!!

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 23:13:23   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pozdravljene.
Zamisel imam, volje ne. Bi štartala z ločevalno dieto, izgubit moram 73kg-8 kg. Se vam lahko pridružim? Pa zanima me, katere ste in kateri dan imate jutri? Pa malo vspodbude prosim. Pa zanima me, ali se točno zaporednih dni držite B OH...ali lajko malo zamenjamuser posted image


Dobrodošla!user posted image

Seveda se lahko pridružiš!user posted image user posted image user posted image
Jutri imamo sadni dan, vrtnega reda se pa moraš držat - B-Š-OH-S..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 23:17:03   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Erin: sej bi zajtrk jedla pa mam tolk opravkov zjutraj user posted image user posted image user posted image

DOBRODOŠLE NOVE SOTRPINKE....

Kaj pa vode z okusi lahko pijemo??? Meni navadna voda pa nesladkan čaj čist nič ne tečeta.


Kupi si oreške ali pa suhe slive, marelice,.. nekaj moraš počvakatuser posted image user posted image user posted image

Aja vode z okusi..naj nebi samo... jaz si vsake toliko nestea privosčim... drugače pa nesladkane čaje in vodouser posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 23:21:00   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

gamini, to je normalno. Najprej gre ven voda. Tisti, ki ima 100 kg, jo bo izgubil več kot nekdo, ki jih ima 70. Nato malo proces zastane, nato pa gre naprej. Potrpljenje, pa bo. Garantiram, da bo šlo. Sam obupat ne smeš.
Če bi šlo to tolk hitro, bi jaz v 14-ih dneh zgubila 10 kg, kar pa bi bil šok za telo in se to ne sme zgodit!¨Takrat bi bilo nekaj hudo narobe!!!


Lepo povedano...user posted image user posted image user posted image Ne vrzite puške v koruzo ob prvi oviri... zdravo hujšanje je počasno hujšanje...saj je 90 dnevna in ne 24 dnevna dietauser posted image

Bo šlo dol, brez skrbi...

P.S. mene pa nič ne zebeeeeeuser posted image user posted image

Aja, danes sem si naredila rezance s skuto in jajcem že za kosilo, pojedla toablico čokolade, zvečer pa korenje... mislim da ne bo nič narobe... počutim se fajn...

Zaloga sadja je za jutri pripravljena.. najbolj obožujem banane..najbolj nasitijouser posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.1.2009 23:24:04   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

barcafe, dobrodošla. user posted image

decemberka...ti se kar opogumi, boš vidla kako bo fajn ko bodo kilce in centimetri kopneli.....vrstnega reda dnevov pa baje ni dobro menjati....no, če ga boš enkrat zamenjala ne bo panike. user posted image   jaz imam jutri prvi dan - B. sem štartala šele ta ponedeljek.


Suzi, potem se bom pa kar tebe držala. Če se seveda ne premislim do jutri. Ampak čist zares se moram v roke vzet. Zanima me še, al je kakšna glavna tukaj, da bi nas vodila, npr tehtanje vsak ponedeljek zjutraj, pa da "taglavna" razpredelnico napiše. Tako mal, no, za pogum. Samo vprašam, če ste se kaj organizirale? Pa kolikor berem, niste vse na istih dnevih, a ne da ne?


Večina nas je začela s 5.1 in imamo jutri sadni dan.

Seznamček delam jaz, sem te že zapisala da te dodam ob naslednjem "obnavljanju".
TEhtanje je vsako nedeljo/ponedeljek.
Organizacija je v polnem teku.user posted image user posted image user posted image

Ti kar pogumno... težek je samo začetek, potem gre lažje..še posebej ko vidiš da grejo kg dol dobiš novih moči in zagona...

Srečno.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 8:08:45   
Suzi*
jutro.

prvi sadni dan je uspešno za mano, user posted image  tudi zebst me je nehalo potem, pa še lačna nisem bla zvečer sploh. user posted image  user posted image

glede tega da vas ujamemo....jaz vas bom z dnevi ujela, ko boste imele vodni dan. jaz ga bom preskočila, ker si ga pri dojenju ne morem privoščit, pa še prvič ko sem ga delala (ko sem prvič hujšala po LD), sem se zeloooo slabo počutila, tako da zame vodnih dnevov ne bo.user posted image  

danes pa spet B....mislim da bom udarla po "B pizzi" user posted image ...plast bučk popečenih v pečici, malo pozneje pa gor dam tuno, zmešano z zdrobljenim kruhom, lepo začinjeno, še popečem....njamiiii. za večerjo pa če ne bo nič ostalo od tega....naredim morske sadeže s paradajzovo omako....tudi se to v pečici zapeče...njam. se mi kar sline cedijo. user posted image  

uspešen S dan vsem!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 8:40:53   
minabo
Prav vesela sem, da je danes S dan. Včeraj mi zvečer sploh ni ustrezalo sladko. Bolje bi mi bilo po kosilu in bom verjetno naslednjič tudi tako naredila. Za večerjo pa kaj drugega.
decemberka, pobalinček in barcaffe, dobrodošle!
Super nam greuser posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 9:24:12   
maca m
Jutro vsem,
spet sadni dan, sovražim sadjeuser posted image , če ga moram cel dan jest. Ah, bom že potrpela.
Včeraj me je ful glava bolela, tečna sem bla pa ko sto user posted image . Sem se že ob devetih spat pobrala.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ve kaj telovadite. Men se zdi, da mi ne bo nobena dieta šlaufov s seboj odpeljala. Sovražim telovadbo!!!

Zdaj sem pa že kot un smrkec, ki vse sovraži. Očitno sem spet tečna.

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 10:17:28   
Suzi*
maca m, user posted image  si me nasmejala s tvojo sitnobo.....ampak lej, včasih pride kakšen tak dan, pa sej pol mine. za dons si pa naredi kakšno juhico al pa bolj jej zelenjavo, če ne maraš sadja. al pa kakšne oreščke.

drugač pa jaz že od oktobra hodim 1x na teden na telovadbo, freestajler, ni ne vem kaj - lahko bi hodila bolj pogosto, nekaj pa le, da so se mi malo mišice utrdile, zdej je pa treba samo še odvečen špeh izgubit, pa bo. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 10:20:56   
žabicamala
Pozdravljene, dolgo se že nisem nič javila. Dobrodošljica vsem novim suhicam.

Vam moram poedat, da sem se včeraj prvič pregrešila in to z pico, ki je imela gor še sir Grooooza. Bom danes imela vodni dan + sadje za zajterk.

So pa tudi meni kg obstali in še zaprta sem user posted image .
Sem tako jezna na sebe, ker sem se pregrešila, porednica jaz, imam full slabo vest.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 11:06:06   
anaj22
tele OH dnevi men delajo preglevice, sem cev dan lačna
dons pa sadje
z: kaki
m: ni blo časa
k: špinačna juha
m in v: mandarine

uživajte

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 11:47:14   
lily975
Hojla!Tud pri men je dons sadje .Sedaj mi je že lažje ,ker se je telo navadilo na manjše količine hrane.
Dobrodoše vse nove članice shujševalnega klubauser posted image user posted image Gremo !!!Saj nam bo uspelo!!!!

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 13:18:34   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

spet sadni dan, sovražim sadjeuser posted image  
Sovražim telovadbo!!!

Zdaj sem pa že kot un smrkec, ki vse sovraži. Očitno sem spet tečna.



user posted image user posted image user posted image Sem ravno hotela napisat... pa vidim da si se sama spomnila na to...

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 13:20:04   
Erin
Aja..telovadim..NEuser posted image user posted image edino kviftam..ma mali skoraj 9 kguser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 13:23:10   
Erin
žabica mala, ne sekiraj se..tudi pregrešiš se lahko, vsaka se kdaj..ampak ne se prepogosto, velja?user posted image


Moj jedilnik danes:

Z-banana
M - kofe
K - kuhana zelenjava
M - banana
V - čežana

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 13:26:00   
Erin



user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 2user posted image
~ anchy82
~ maca m              15 kg                    -3user posted image
~ zvesta                                           - 3user posted image
~ lily975                15 kg                   - 4user posted image
~ monika30            15 kg
~ minabo               12 kg                  - 2user posted image
~ gold fish             10 kg                  - 3user posted image
~ soncek30
~ mayy                  12 kg
                  - 2user posted image
~ gloria
~ Vilika                  15 kg
~ reni70                  9 kg
~ bella02               15 kg                   - 5 user posted image
~ miškamaška        15 kg                  - 1,5user posted image
~ pf                        12 kg                  - 2 user posted image
~ gamini                 15 kg                  - 2user posted image
~ žabicamala          15 kg                 - 2user posted image
~ anaya                                            - 3user posted image
~ anay22                15 kg                 -2 user posted image
~ silvestra
~ pezbar                15 kg                 - 4user posted image
~ sayuri                   8 kg
~ Suzi*                  10 kg
~ ursa30                 7 kg
~ Aja32
~ barcaffe             15 kg
~ decembrka           8 kg

user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image





(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 13:53:22   
bella02
anay22, a ti testenine ne gredo? Lahko jih ješ več vrst, špinačne, navadne, ... Pa tistih 120g je kar velik, vsaj jaz se najem, pa še solata zraven, ni da niuser posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 14:21:27   
lilka
Bravo vsem,user posted image user posted image user posted image user posted image kar tako za vspodbudo sem se vam javila.

Jaz sem shujšala svojih 13, držala 3M, zdej sem pa noseča, tako da sem nehalauser posted image .

Nisem pretiravala, samo sem se pa držala zapovedanega, sploh sadnih dnevov sem se zelo držala, je blo poletje, se mi ni zdelo tako težko, pa jaz sem imela podporo, smo hujšale 3 v službi, je blonekako lažje....
Potem sem pa 3M še vedno jedla sadje do 12.00 in sem uspela obdržat kg kljub temu da sem ostalo normalno jedla.

Tako da kar pogumnouser posted image , ko se navadiš sploh ni težko, samo v glavi more naredit KLIK, potem pa gre, jedla sem pa prav dosti, razen na vodni dan nikioli nisem bla lačna, na sadnega sem tudi kakšne oreščke neslane in nepražene,  to vam pa kar povem, kakšenga krompirja in testenin sem včasih mela kar obilno porcijo.user posted image

Držite se, naj vam uspe!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?