|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 21:27:40   
gold fish
....erin....meni ne gre downlowdatuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 21:46:54   
gloria
..ena naša sept. je z njo shujšala 22kg, pol v 2 letih dobila 7 nazaj... to še gre ven...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz vas podpiram....začnem ko neham dojituser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:18:22   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

..ena naša sept. je z njo shujšala 22kg, pol v 2 letih dobila 7 nazaj... to še gre ven...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz vas podpiram....začnem ko neham dojituser posted image



pa kaki recept nam sproti malo navržiuser posted image

.....joj kak bi blo fajn ...če bi šle kg dol....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:20:56   
gold fish
baaaaaaaaaaaaaaabeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image



kaj bomo jutri jedle?

za zajtrk sadje...banane ne smem neuser posted image ..kaj pa liči.....kolko jih lahko pojem....5 komuser posted image

kosilo...jaz bom pečenega zajca...kaj pa lahko zraven....

večerja .....

grem zdaj malo jedilnik gledatuser posted image


p.s.
čist sem not padlauser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:23:20   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

....erin....meni ne gre downlowdatuser posted image


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaj da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:26:44   
Erin
Jaz bom pa jedlaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zajtrk - banana ali dve
kosilo - zrezek v naravni omaki + zelenjava
večerja - zelenjava

Popila čimveč vode in grešila z eno kavicouser posted image To bo to.. upam da ne bom "dol padla" od lakoteuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:29:37   
Erin


user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image             Željeni izgubljeni kg     Do sedaj

***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 0
~ anchy82
~ maca m              15 kg
~ zvesta
~ lily975                15 kg
~ monika30            15 kg
~ minabo
~ gold fish             10 kg
~ soncek30
~ mayy                 12 kg

~ kepa*

user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:30:36   
Olivija*
Tudi jaz se vam pridružujem. Rodila sem pred 3 meseci in pol. Še dojim, zato bom začela bolj z rezervo. Jedilnik za jutri moram pa še naštudirat user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:32:58   
maca m
Erin, sem bol frišna tle gor, v naših "naprednih" krajih smo komaj lani poleti dobiti internet.  Avgustovčke sem včasih mal prebrala, da sem vidla kako napredujete, pisala pa nisem, ker ve se že poznate, ene in iste, pa se nisem hotla pol zraven štulit.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:37:05   
Erin
nosečka08 - dobrodošla!user posted image

Tudi jaz še dojim...ampak mislim da se dojenje nič ne ogroža saj vnašamo vse sestavine v jedilnikeuser posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:38:46   
Erin
maca m - Ti se kar pridruži, smo že veliko "novih" sprejele...user posted image Edini pogogj je da klepetaš in klepetaš in klepetašuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:41:30   
Olivija*
Se strinjam. Dojenje naj bi kvečjemu pomagalo, da gre hitreje dol. Čeprav meni od prihoda iz porodnišnice ni šlo nič dol, mogoče 1kg.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 22:56:32   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: nosecka08

Se strinjam. Dojenje naj bi kvečjemu pomagalo, da gre hitreje dol. Čeprav meni od prihoda iz porodnišnice ni šlo nič dol, mogoče 1kg.


...meni tudi sam stojijo....zdej sem se pa mal zamislila ko ste rekle da ene dojite pa bote vseen začeleuser posted image ....no bom vidla kaj bo noč nardila...če se ne odločim vas pa vsekakor spodbujam....je pa ta dieta res dobra ko lahk vse ješuser posted image ...men je v prvem poskusu šlo ful dober...prvi mesec je šlo dol 11 kg. drugi 6kg. tretji pa 5kg. o cm. pa da ne govorim kr topilo se je ampak resuser posted image ......v dveh letih se mi je vrnilo 7 kg. cm pa tud nekajuser posted image ...
...držim pesti za juteruser posted image user posted image user posted image user posted image ....


(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 23:06:39   
Vilika
Ooooj punce!


Evo me, se prijavljam na dieto... upam da bo volja zdržala, še nikoli nisem hujšala taaaakoooo dolgo.

Ponavadi je blo treba spravit dol največ 5 kg, v zadnjih 2eh letih pa se m se astronomsko razširila.... in bi rabila enih 25kg it dol do stare teže....

No, za sedaj grem v boj s 15 KG.

Erin - super da si na kratko napisala kaj bo jutri pri tebi na jedilniku, bom malo ponavljala za tabo, če lahko user posted image
In lep seznamček user posted image


Nočko!


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 23:16:20   
kaja02
čer!!!

še jaz se pridružujem, če me vzamete zraven in če me boste vsake toliko časa mal brcnale v rit, da si ne bom premislalauser posted image .

ja zgubiti bi morala kar dost kg, ampak nek cilj si moram postavt in to naj bo 10kg, upam da mi vsaj tolk uspe.

a na količino mleka to res ne vplivauser posted image , saj bi rada še nekaj časa dojila, čeprav sva zdržali že 5 m sam na mleku. ma spet iščem izgovore

nič sem zravn pa pika..

a lahko katera vsak dan da gor jedilnik, kaj bo jedla naslednji dan!!!- sem bol lene sorte pa se mi ne da iskat po knjigi pa forumih....da bi ugotavljala kaj bi jedla( skuhala si bom pa že , ne se bat, da pridem k vam na kosilo user posted image ), se bi najraje kar vaših jedilnikov držala

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.1.2009 23:19:40   
Arwenko
Punce nočem vam zbijat volje že na začetku, ampak tale ločevalna dieta NI primerna za tiste, ki želite trajno izgubit kg, ampak samo kratkoročno - razen če se boste doživljensko tako prehranjevale da boste ločevale OH in beljakovine! Tega se zavedajte, drugače boste razočarane. Govorim iz lastnih izkušenj, kot iz izkušenj mnogih sodelavk, znank in prijateljic, najbolj vztrajna med nami je to dieto delala skoraj 2 leti in shujšala čez 30 kg po sistemu 90 dnevna, vzdrževalna, potem spet 90 dni in spet vzdrževalna, pa je dobila v manj kot 1 letu nazaj, pa ni žrla, ker sem preveč z njo, samo nehala je ločevat. Skratka to ni pravi način, je samo kratkoročna tolažba. Raje upoštevajte naslednje...jejte 5-6 majhnih obrokov na dan, od tega OH samo za zajtrk in kosilo, zvečer pa samo beljakovine (to pomeni jogurt recimo, lahko pa kakšno solato brez zabele pretirane, pa ribe, meso, v majhnih količinah), obroki se naj proti večeru manjšajo, malice majhne, že recimo kava z mlekom je malica. zraven tega spijte 2l vode in 3x na teden telovadite in boste lepo počasi shujšale. Sicer samo kakšen kg na mesec, ampak takšen način življenja ne hujšanje vam bo pomagal, da se tudi med takšnimi prazniki kot so tile ne boste prav nič zredile nazaj. Pa veliko uspeha. Aja, pa od avgusta se,m 7 kg shujšala s takšnim načinom. Vnos kalorij pa je čisto normalen, samo malenkost zmanjšan od normalnega (tistega za potrebe tvojega telese - minus 200 kcal, nič več, pri meni to znese cca. 1800 kcal dnevno).

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 7:55:46   
minabo
No, punce. Naš začetek diete je tukaj. user posted image Veliko voljeuser posted image
Z: 2 pomaranči
K: dušen file osliča in zelenjava
V: zelenjava

Aja, želim izgubiti 12 kg.

Arwenko, hvala za tvoje izkušnje. Vseeno se bom šla tole dieto, ker rabim nek red. Po načinu manj žri mi ne gre.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 8:00:16   
zvesta
Jaz bi vas, punce, ki dojite, opozorila, da ločevalna dieta ni najbolj primerna. Namreč pri tako intenzivnem hujšanju se v mleko (isto kot v švic) izločajo strupene snovi. Prvič mleku zelo pokvarijo okus in se vam znajo otročki odstavit, drugič pa ni najbolj zdravo za bebico.
Bi vam bolj priporočala, da potem hujšate po montiju, ločevalne se pa lotite po dojenju.

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 9:04:30   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: minabo

Vseeno se bom šla tole dieto, ker rabim nek red. Po načinu manj žri mi ne gre.



Ja, saj ni problema, jaz itak samo opozorim. Vem pa da pač ljudje smo taki, da določene stvari ne verjamemo dokler sami ne preizkusimo, sem jaz tudi eden takih. Jaz si uspem red vzdrževat s tem, da si pišem koliko in kdaj jem in dobro funkcionira.

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 9:14:28   
reni70
Dobro jutro......no fino,da ste odprle ravno 5.1.novo temo ločevalne.Še razmišljala sm in upala,da bomo začele na današnji dan.
Torej,danes štartam z vami in upam,da nam bo uspelo.Sem človek z malo volje in discipline,hitro obupam in rabim vzpodbudo.Tkole ko smo se skupaj vzpodbujele 1x mi je uspelo največ zdržat 1 mesec in takrat sem zgubila 6 kg.Prešaltala sem na stare navade prehranjevanja in spet sem postala mala žogica marogica.user posted image
Doma nimam tehtnice tako,da se bom hodila vagat v lekarno 1x na teden.To bo vsak ponedeljek.
Dejte v tabelo še kdaj se boste vi vagale.
Točno težo vam sporočim kasnej,ko se grem vagat,zgubiti pa moram približno 9kg.
Kako pa je pri vas s kavicouser posted image Jaz sem namreč strastna kofetarcauser posted image  pa se kavici res ne morem odpovedat večkrat na dan.Danes zjutraj sem jo kar z mlekom popila.
No punce se tipkamo kasnej..papa 

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 10:31:27   
Erin


user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image             Željeni izgubljeni kg     Do sedaj

***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 0
~ anchy82
~ maca m              15 kg
~ zvesta
~ lily975                15 kg
~ monika30           15 kg
~ minabo               12 kg
~ gold fish             10 kg
~ soncek30
~ mayy                  12 kg

~ kepa*
~ nosecka08
~ gloria
~ Vilika                   15 kg
~ kaja02                10 kg
~ reni70                  9 kg

user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 10:40:54   
Erin
Punce dobrodošle!user posted image user posted image user posted image

arwenko-hvala da misliš na nas.. vem da se je treba ločevanja potem držat, sem o tem že pisala, in nobena dieta ne garantira uspeha, vsake se moraš držat in če ne obdržiš njen način prehranjevanja gre vse nazaj. Jaz se zavedam tega, upam da se ostale tudi.
se pa ne morem držat tvojega načina prehranjevanja ker imam že tako le 3 male obroke na dan in se že nekaj let držim takega načina pa mi nič ne pomaga...telo je navajeno na tak način in moram spremenit taktiko. Tako da tudi ta medoda ni(zame) uspešna.user posted image user posted image

zvesta - tudi tebi hvala za inf. user posted image Vem da se bo vse izločalo tudi skozi mleko in sem na to pripravljena da mi začne mali zavračat mleko. Ker pa je že 5 mesecev star mi ni taka panika, dojila sem ga dolgo, sedaj bo mleko zamenjala gosta hrana... ČE bo konec pa bo.

Jaz sem danes začela in bom nadaljevalauser posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 11:00:06   
kepa*
Se držite?

Meni zaenkrat še kar gre.
Sam da vas mal pozdravim.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 11:08:29   
bella02
Hej!
Se vam pridružujem! Moj cilj je -15kg, sem pa tudi 5 mesecev po porodu. S to dieto sem že shujšala dobrih 15 kg, pa sem potem nekaj dobila nazaj, druga nosečnost je pa pojem zase in zdaj je konec heca. Gremo v boj!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 11:15:46   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: reni70

Kako pa je pri vas s kavicouser posted image Jaz sem namreč strastna kofetarcauser posted image  pa se kavici res ne morem odpovedat večkrat na dan.Danes zjutraj sem jo kar z mlekom popila.



jaz sem jo danes pila prvič ...turško brez sladkorja in brez mleka......sem preživelauser posted image ...... Če bi mi kdo rekel naj tako spijem bi ga nekam brcnilauser posted image

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?