|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 11:17:40   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Se držite?

Meni zaenkrat še kar gre.
Sam da vas mal pozdravim.


jaz se....

...spila grenko turško kavo, pojedla 1 banano.....z vilicouser posted image ...narezano na kolobarje....

...zdaj sem tu na rr in raztegujem but shaperuser posted image .....mater kaj vse pride kdaj prav

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 11:58:53   
Erin

user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image             Željeni izgubljeni kg     Do sedaj

***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 0
~ anchy82
~ maca m              15 kg
~ zvesta
~ lily975                15 kg
~ monika30           15 kg
~ minabo               12 kg
~ gold fish             10 kg
~ soncek30
~ mayy                  12 kg

~ kepa*
~ nosecka08
~ gloria
~ Vilika                   15 kg
~ kaja02                10 kg
~ reni70                  9 kg
~ bella02                15 kg
~ miškamaška        15 kg

user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image



< Sporočilo je popravil Erin -- 5.1.2009 12:03:31 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 11:59:47   
miškamaška
Še jaz se pridružujem ločevalni dieti. Sem nila pred 5 leti že na njej, mi je šlo fino dol, imela sem tudi veliko več energije, pa kilogrami so po koncu obstali. Samo ko sem pa zanosila in zarad rizične nosečnosti ležala doma, sem pa kar hajala ko kvas, tudi zaradi sladkarij. Zato sem se zanjo odločila da se ozdravim zasvojenosti s sladkarijami.user posted image  
Zgubit mislim 15 kg. Sem pa 10 mesecev po porodu.
Danes mi kar gre: zeleni čaj in dva jabolka. Za kosilo bo pa pečen piščanec z zelenjavo.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 12:02:46   
Erin
JAz pa edino kavico pijem z malo sladkorja in malomleka - edina stvar pri kateri sem se tudi v preteklosti grešila pa so šle kg vseeno doluser posted image user posted image user posted image

Sem še nekaj razmišljala glede tega da gredo strupi iz telesa v mleko.. Pa saj gredo kg iz telesa ven že od rojstva samega, še pravijo da z dojenjem hujšaš, se pravi da je mleko že od samega začetka "strupeno". No ravno ta misel mi pravi da dojenju ta dieta ne more škodit,saj se strupi oz nakopičena voda, maščobe,... v mleko izločajo že od dne ko sem rodila. Ane?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 12:05:22   
Erin
Dobrodošla miškamaška.. Jaz sem tudi imela rizično in z njo posledično dobila 16 kg..pa jih je šlo dol samo 10... 6 + 9 od prej(če se bo le dalo) jih bom pa sedaj dala dol

Punce, vam gre?user posted image user posted image user posted image user posted image

DAJMOOOOOOOOOOOOOOOO...zmogle bomo!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 12:18:19   
Olivija*
Pozdravljene!

Meni zaenkrat gre. Za zajtrk sem imela 2 jabolka. Za kosilo bo pečen piščanc (brez kože) z zelenjavo. Trenutno imam doma le eno kumaro in korenček. Se moram popoldne založit z zelenjavo.

Meni ni jasno, kakšni strupi naj bi šli iz telesa, če zdravo jem (dušeno meso, zelenjava za dojenje ne moreta biti škodljiva).

Dejmo punce še tako pridno naprej user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 12:34:48   
Erin
Punce so mislile strupe iz zalog - na ritki pa nogicah pa nasploh v telesu - še iz ppreteklosti...

Evo, jaz grem dat meska iz skrinje... pa še jabolko moram skuhat za malega...

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 12:39:34   
pf
Punce pozdravljene. Tudi jaz vas bom vzpodbujala in tudi začela s hujšanjem, nisem pa še čisto izbrala načina hujšanja. Tudi jaz bi bila vesela, če bi bilo kakih minus 12. Bom pa definitvno manj jedla, še več vozičkala in telovadla. Kak recept pa vam tudi jaz kdaj ukradem. Držim pesti, da vam in seveda tudi meni uspe, pa četudi ne bo to po ločevalni. Imam občutek, da moj ne bi bil ravno vesel jedilnika po ločevalni, čeprav tu in tam lahko jaz beljakovine in OH tudi izpustim zase iz jedilnika. Bomo videli. user posted image  user posted image  user posted image Skratka bravo punce za začetek.

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:01:22   
emi*
Dan!!

Evo malo spodbude za vse vasuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!
Malo sem prišla pogledat,čeprav ne spadam sem.user posted image Jaz bom pa morala odpret kaj takega za se zredit.user posted image Nič bodite pridne in vztrajne!!

bye byeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:07:53   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka08

Se moram popoldne založit z zelenjavo.

Dejmo punce še tako pridno naprej user posted image user posted image user posted image !



jaz tud moram v trgovino, čakam,da pride možek domov, pol pa akcija.....

jaz sem pojedla 1 banano, zdaj si pa grem ribo spečt....... sem mislila najprej zajca jest, pa ga ne bo dovolj za vse, pa še za pol za večerjo.... A mora res bit isto zvečer kot za kosilouser posted image

...kruli mi pa fajnuser posted image

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajmoooooooooooooooooooooooooooooooouser posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:09:49   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Imam občutek, da moj ne bi bil ravno vesel jedilnika po ločevalni, čeprav tu in tam lahko jaz beljakovine in OH tudi izpustim zase iz jedilnika. Bomo videli. user posted image  user posted image  user posted image



...saj to je meni ravno uganka......kak bom uspela njima, pol 3, pa še sebi kuhat...bomo zgleda meli kar menijeuser posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:10:47   
gold fish
...pa saj, če naredim recimo meso in riž al pa krompir zraven...pač jem tisto kar mi tisti dan gre po dieti.....

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:19:29   
Olivija*
Ja fiši , tudi jaz bom za user posted image danes skuhala še malo testenin, meseka bova pa oba jedla, pa solato in zelenjavo tudi.

Erin, tista knjiga na prvem linku je super, za vsak dan drugačen menu skupaj z navodili za pripravo. Jaz se bom kar tiste knjige držala kolikor se bo dalo. Jutri ne bom jedla zelja, ampak dušen riž z zelenjavo.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:34:44   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

A mora res bit isto zvečer kot za kosilouser posted image

...kruli mi pa fajnuser posted image



Ma ne, ni treba, samo je lažje če skuhaš za kosilo in si malo prišparaš za večerjo. Jaz obožujem kuhano zelenjavo in si jo bom zvečer privoščila eno malo skledico...

Ej meni pa še nič ne kruli...user posted image sem navajema malo jest..pa imam kljub temu preveč kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:38:05   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...pa saj, če naredim recimo meso in riž al pa krompir zraven...pač jem tisto kar mi tisti dan gre po dieti.....


Ja, tko je .. npr za jutri bom skuhala zrezke in rizibizi s korenčkom pa bo moj oboje jedel jaz pa le rizibizi pa za zraven si bom skuhala zelenjavo in iz vode v kateri se je kuhala eno juhicouser posted image

aj saj veste da morate spiti čimveč vode ane? Pa da pol ure po jedi ne smete piti?
Pa na beljakovinski dan ne smete 4 ure po obroku jest, na škrobni dan in OH dan 3 ure ne smete in na sadni dan 2 ure..
No sej če ne pa zej vesteuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:53:39   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka08

Jutri ne bom jedla zelja, ampak dušen riž z zelenjavo.



...jaz tud za jutri rižoto zelenjavno pripravljam.... riž z cvetačo, brokolijem in korenjem..... pa solata zraven..pa ne rabim niti kaj druga...

... v sredo bodo pa testenine za vseuser posted image , pol pa čokoladauser posted image

...ribice že dišijo iz pečice...

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:55:05   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

aj saj veste da morate spiti čimveč vode ane? Pa da pol ure po jedi ne smete piti?
Pa na beljakovinski dan ne smete 4 ure po obroku jest, na škrobni dan in OH dan 3 ure ne smete in na sadni dan 2 ure..
No sej če ne pa zej vesteuser posted image



..pol moram jaz zdaj hitro imet kosilouser posted image , če hočem daneš še kaj jest....ker po 18 uri je kuhinja za mene zaprtauser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 13:59:11   
Erin
gold fish- kake testenine si pa imela v mislih za sredo? Jaz bi kar na putrčku in drobtinah naredila alpa s pelati in papriko...
Še kaka ideja?user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 14:32:01   
minabo
Erin, jaz nardim omakco iz zelenjave. Ponavadi na malo olja prepražim čebulo in dodam zelenjavo. Če ni graha zraven, jo kar zmiksam s paličnim mešalnikom. Dodam veliko začimb in prelijem preko testenin. Mnjam.
Moj jedilnik jutri:
Z: 2 jabolki
K: Zelnjata solata s krompirjem in kos kruha
V: kot kosilo, brez kruha.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 14:37:36   
gloria
....to punce držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
...se mi zdi da bi na današnji dan še po kosilu mogle spiti juhco brez zakuheuser posted image ...ne spomnem se več dober če ni prav naj me katera popravi....
...DEJMO,DEJMO KILE DOL user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 15:16:21   
Erin
Jaz juhco bom... na koncu - kar je ostalo od kuhane zelenjaveuser posted image
minabo - saj jaz tudi podobno delam za omakce..user posted image Prav njami rata..

Ne vem pa kaj naj s kapeleti, njoki, cmoki (kruhovi, slivovi)... jih smem ali ne?user posted image Sem že pozabila... Bom mogla mal poiskat...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 15:55:08   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

gold fish- kake testenine si pa imela v mislih za sredo? Jaz bi kar na putrčku in drobtinah naredila alpa s pelati in papriko...
Še kaka ideja?user posted image



jaz sem mislila makaronflajš....pač mesa ne jem...   al pa recimo široke rezance z bučkami...... pa solato zeleno zravenuser posted image

jutri bo pa želenjavna rižota pa rdeča pesauser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 16:19:48   
maca m
Ojla, da še jaz povem kaj sem danes jedla. Za zajtrk banano, za kosilo pa zrezek z zelenjavo in ogromno zeljnate solate. drugi so še krompir zraven, pa sem se kar stran obračala, če ne bi ga še jaz zraven nabadala. za večerjo mam pa še pol zrezka. Jutri bom mela makarone, pa jih bom sam mal z drobtincami zmešala.
Kaj smo se že kaj zmenile ob katerih dnevih se bomo tehtale?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 16:43:37   
Erin
maca m  - jutri pa ne makaronov, je škrobni dan, dan za riž in krompir,..., mkarončki so pojutrišnjem - v sredo. Si morajo dnevi vedno isto sledit - 1.dan beljakovine, 2.dan škrob, 3 dan OH, 4 dan sadje/zelenjava in spet od začetka.

Vagala se bom jaz vsako nedeljo ali pa ponedeljek, če smo lih s pon začele...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 17:05:45   
gamini
Tudi jaz se vam pridružujem, samo kar se pisanja tiče sem bolj lene sorte.
Pred časom sem že hujšala po LD in zgubila 10 kg, pa nisem vztrajala do
konca. No, sedaj upam, da mi ratauser posted image . Bi se pa rada znebila vsaj 15 kguser posted image .

Lp vsem hujšaricamuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?