|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
18.2.2009 8:22:22   
sayuri
Nas je kar nekaj, katere imamo dane sadje/zelenjavo. Dajte kakšne predloge za kosilo. A lahko kuhano zelenjavo prelijem z arašidovo omako? user posted image KAj pravte?

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
18.2.2009 8:29:46   
amy26
jaz sem danes tudi na sadju in zelenjavi
kosilo bodo pa pečene paprike pa malo zelenjavne juhice
vmes pa sadje, pa oreščki če bo kriza

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
18.2.2009 13:28:46   
bella02
sayuri, pomoje da ja, sam važno je, kaj daš vanjo. Kako pa to izgleda? Sliši se namreč zanimivo

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
18.2.2009 22:09:12   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

sayuri, pomoje da ja, sam važno je, kaj daš vanjo. Kako pa to izgleda? Sliši se namreč zanimivo


Čisto preprosto bella. Arašide (najbolje neslane, ampak jih nism mela)user posted image  daš v skodelico, dodaš strok česna,doliješ malo vode (odvisno, kako gosto hočeš) in zmiksaš. To je to. Zelenjavo sem skuhala - cvetačo , korenček,brokoli brstični ohrovt (za katerega tud pogledala nism, če ga danes lahko jem)user posted image , odcedila in prelila z arašidovo omako. Dobro za dol past. user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
18.2.2009 22:45:12   
Marsy
Evo punce, sem dokončala pisanje, sem se kar zavzela, ker je bilo precej vprašanj in nisem folgala odgovarjat. Tako da sem ene 3 tedne sestavljala 2 'članka'; o zdravi prehrani in o razstrupljanju telesa.

Tista, ki ji manjka branja, se mi naj oglasi na mail, pa ji bom poslala:
marsy@volja.net

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
19.2.2009 6:45:17   
amy26
dobro jutro

včeraj sem zabluzila z sadnim dnem, do 16 ure sem se pridno držala, pol pa otroci tečni k user posted image  na pultu dva koščka pice ki sta ostala od mojga user posted image  in sem jih pojedla zraven pa še navaden jogurt in par prepečencev
tok sem bila potem slabe volje da je joj, trebuh še sedaj imam malo napihnjenuser posted image

vsega je pa itak da user posted image  kriv, a je tok težko ko hujšam pojesti kar ima za pojesti in ne puščati na pultu, pa zvečer ko pride domov ne je takoj, ampak se spomni ob 22 uri da je razne dobroteuser posted image

danes bom imela B dan upam da bo bolje in da ne bom spet grešila

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
19.2.2009 21:25:19   
maca m
Kaj pa delate danes, da se nobena nič tle ne javi?
Ste se preveč mesa najedle?
Ste utrujene od kuhanja?
Gledate kakšen dober film po tv?
Premišljujete ali naj bo jutri za kosilo krompir ali riž?
Ste si nove kavbojke kupile in se pred ogledalom občudujete?
So otroci bolni in jih ujčkate?
Vam možeki ne dajo mira, ker ste že tako lepe in sexi?

Sem še kaj pozabila?


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
19.2.2009 21:40:50   
sayuri


Kaj pa delate danes, da se nobena nič tle ne javi?
Ste se preveč mesa najedle?user posted image   user posted image
Ste utrujene od kuhanja?user posted image
Gledate kakšen dober film po tv?user posted image
Premišljujete ali naj bo jutri za kosilo krompir ali riž? user posted image
Ste si nove kavbojke kupile in se pred ogledalom občudujete?user posted image
So otroci bolni in jih ujčkate?user posted image
Vam možeki ne dajo mira, ker ste že tako lepe in sexi?user posted image



(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
19.2.2009 22:48:18   
bella02


Kaj pa delate danes, da se nobena nič tle ne javi?
Ste se preveč mesa najedle?
Ste utrujene od kuhanja?
Gledate kakšen dober film po tv?
Premišljujete ali naj bo jutri za kosilo krompir ali riž?
Ste si nove kavbojke kupile in se pred ogledalom občudujete?
So otroci bolni in jih ujčkate? In jih vozimo k pediatrom, to je moje opravičilo
Vam možeki ne dajo mira, ker ste že tako lepe in sexi?

Sem še kaj pozabila?


user posted image user posted image user posted image

Ostalo še vse prideuser posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
20.2.2009 8:08:03   
amy26
dobro jutro

mal preveč mesa sem včeraj pojedlauser posted image  res je, ampak brez kruha tako da je ok
danes bom verjetno imela pečen pomfri + malo ketchupa, ga je treba porabiti ker je že nekaj časa v zmrzovalni skrinji

pa mislim si nabaviti javorjev sirup, bi probala kakšen dan biti na njemu oz. postu, ker da bi zdržala 7 dni to ne bi šlo, ne bi bilo pa slabo glede na to da je moja prebava na psu, da se mal prečistimuser posted image   

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
20.2.2009 10:38:29   
gamini

Da še jaz malo poročam:

včeraj sem imela sadni dan in sem bila full pridna, kljub sladkim skušnjavam, za katere je poskrbela ena uporabnica RRuser posted image , s katero sva se včeraj prvič videli v živo. Ne vemuser posted image , če jo lahko imenujem, zato je ne bom. 

Za zajtrk sem spila user posted image , za malico pa sem pojedla nekaj suhih marelic.
Čeprav imam danes beljakovinski dan, pa se mi meso sploh ne jeuser posted image .  Verjetno bom pojedla kak sirov burek.

Tehtala se bom v ponedeljek dopoldne (tehtnica manj pokaže kot zvečeruser posted image ).

Lp vsem in vztrajajmo še naprejuser posted image .

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
20.2.2009 19:03:53   
jada
Živjo

no da še jaz malo poročam, grešim, grešim, grešim in še enkrat grešim. tale teden pa res ni bil moj teden. Sploh nočem stopit na tehtnico in se stehtat, ker sem tako grešila da je kar joj. Se moram prav v roke vzet in začet delat. Čeprav sem začela telovadit, s hrano sploh ne pridem skupaj, tale čokolada mi povzroča user posted image user posted image user posted image user posted image . Telovadim pa vsak dan, če se le da. Če ne pa vsaj 4 krat tedensko od tega 2 krat tečem 2 krat sem pa na orbitreku in trebušnjakih, tako da nekaj le delam za sebe ampak se mi nikjer ne pozna.

Mal spodbude bom rabila, da ne bom obupala. No lepo se mejte

Čestitke vsem za izgubljene kg, user posted image

lp

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 8:51:17   
sayuri
Zgleda, da je nekaj v zrak prišlo. user posted image  user posted image Tud jaz sem se včeraj pregrešila.user posted image   NA pultu so bili trije Ferrero Rosche in so me tko milo gledali user posted image  KAko bi jih človek pustil same tam gor, a ne? user posted image Sam potem sem imela res slabo vest.user posted image - Ma včeraj je blo vse tko nekam čudno. Sm skoz tud neki oreške grizljala, pa stikala po omarah...danes sem pa ta rdečo dobila - logično, da bi včeraj skoz neki jedla. user posted image

DAnes bomo jedli pico. JAz bom zelenjavno. Zvečer pa krofi user posted image

(odgovor članu jada )
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 12:25:39   
pezbar
tudi pri nas bo danes na sporedu pica, zame zelenjavna, za večerjo pa krofiiiii user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 18:56:11   
Anonimen
Še jaz se javljam od grešnic.user posted image
Včeraj imela sadni dan, pol dneva. Zvečer pa salama, sir, kruh. Me je ena nervoza dajala glede službe. Šla sem tudi zjutraj na tehtnico, pa mi je pokazalo še malo več kljub držanju diete, pa sem bila prav jezna.
Ma kar naprej sem lačna. Se mi zdi da moram toliko pretrpeti za teh par kilc, ko gredo dol in da obdržim to težo. Sem si pa nakupila nekaj hlač, ker se mi bliža služba, pa ne bi rada, da grem spet gor, mi bodo premajhne. če gre pa dol, pa z zadovoljstvom kupim še kakšne.user posted image

(odgovor članu pezbar)
  Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 19:23:48   
gamini
Ma, jaz sem danes tudi čist zabluzila. Dopoldne me je premamiluser posted image krof.

Danes bi morala imeti Š-dan, pa sem potem imela kar OH.
Za kosilo pa sem namesto zelenjavne, jedla pizzo s sirom in koruzouser posted image .

Sem pa tudi precej nervozna, ker čakam na odgovor na eno zadevo in verjetno zato grešim.

Še vedno pa premalo pijem in ne vem, kako naj se navadim, da bi več pila. Majhna steklenica pri meni nič ne pomaga, ko jo spraznim, se niti ne spomnim, da bi jo napolnilauser posted image .

Upam, da bom prihodnji teden bolj pridna, ker voljo pa še imam.


Čestitke vsem, ki ste bolj pridne in se držite dieteuser posted image . Grešnicam pa, da bi čimmanj grešile, z mano vreduser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 19:24:43   
Erin
Punce punce...zakaj grešite? Zakaj se po meni zgledujete?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, saj večinoma ne kršim in ločujem...samo predvčerajšnjim sem spet bajadero della pa sem morala probat košček , dva tri štiri ker so jo tako mljaskali pa me je firbec dajal kakšna je... no pa sem kršila... pa za mesni dan sem si za večerjo naredila meso in jajčka skupaj  v kisu..pa to tud ni prav ane.. pa danes sem namesto zvečer pojedla krofe že zjutraj... če je pa moj TOPLE prinesel in ni boljšega od toplih... pa potem sem pico jedla, kar tako oriđinal... pa zej za večerjo MILKO..ok SOMEBODY STOP MEEEEEEEEEEE!!!! A je to normalno...če kršim da me poj še cel dan "zanaša"... ej ej ej..sama sebe bom za uhlje potegnila če me noben noče...
vage se pa bojim že 2 tedna ker sem takooooooooo poredna...ne upam...ne zmorem gor stopit...ampak bo treba, če ne drugega da mi spet mal kuglice ven skočijo... od šoka in da dobim zagon da nadaljujem... bo treba ane..

Jutri je pa sadni dan, mene pa vabijo na 70.letnicoooooooooooo..mama mia...ZAKAJ RAVNO JUTRI?? KAj naj pojem...5 sadnih solat?user posted image user posted image user posted image Bom pa meska mela pa bom pon in torek samo sadje/zelenjava... a bi to šlo? Evo spet gulfam... najbolje  da grem...me že trga..

V pon je vaganje ane.. se pravi v TOREK je novi SEZNAM! JAvite kilogramčke, če upate...ker če vse tako kršimo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Papa


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 19:26:18   
Erin
Gamini midve sva pa danes podobno kršile...a sva ble skupaj?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 20:19:13   
lily975
oJ!
Mene je tud dans čakal krof in pa košček višnjeve torte - sem se odpovedala čokoladi .user posted image

Sicer pa še vztrajam , včasih pojem zvečer še kakšno sadje in to je to .Vaganje pa že lep čas nisem stopila na vago - bom v ponedeljek in javim !!
Dijo !!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 20:47:12   
gamini
Erin, čisto možnouser posted image , ker sem jaz tudi začela s krofom, pa potem nadaljevala s pizzo...

Kaj bi zdaj dala za Milkouser posted image , jaz tudi ne vem, kako se naj ustavimuser posted image ? Čeprav še
vedno pridno ločujemuser posted image .  


(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 21:06:24   
sayuri
Hudiča Erin user posted image hudiča gamini user posted image  Kaj se zdaj to pravi user posted image user posted image user posted image

No, da zdaj naprej še sama sebe zatožim. user posted image  ZA kosilo ni blo pice, ampak makaroni. in ker sem od vse zelenjave imela doma samo korenje, sem potem makarone prelila kar z mesno omako user posted image , pol sem pa neki cajta tisto meso vstran frcala....bolj sem ga stran dajala, bolj sem bla lačna... na koncu sem vse skup pojedla user posted image  
In še druga greška danes ...krofi so bli že od jutra na pultu user posted image . Sem se odločila, da bom ob štirih popoldne imela že kar večerjo user posted image . VAlda zvečer nism mogla še kremšnit ignorirat, tko da sem pol še kremšnito pojedla user posted image user posted image   No evo...tko....jutri pa res sadni dan...mi gremo pa na en obisk...user posted image

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.2.2009 21:09:57   
bella02
Ja, tile krofi nas bodo še fajn tepliuser posted image user posted image user posted image . Jaz se načeloma držim, še danes za kosilo so bili makaroni z zelenjavno omako in šampinjoni, popoldne pa si bili obiski, pa je padlo malo mesnega narezka, sadna kupa in 2 krofa. Ah, ja. Jutri bom pridna.

Erin, imej jutri B dan in se boš lahko brez skrbi najedla. To dieto ne menjam dnevov, ampak imam v takem primeru 2 B-ska dneva.

Punce, ne obupat, smo že čez polovico (vsaj mislim)!

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
22.2.2009 8:38:55   
amy26
dobro jutro
javljam se v klubu grešnicuser posted image  sem tudi ena izmed vas, no tolaži me to da ne pretiravam s hrano, vse v malih količinah

danes ne vem kako bo z dieto, kosilo kuha tašča
zaenkrat še nisem nič jedla, zajtrk bo jabolko

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
22.2.2009 23:57:27   
Erin
Grozzzzzzzzzza groozzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaa.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem mislila da bom lahko v gostilni zraven meska jedla vsak kruhove cmoke pa jih nimajo...potem sem pa riž zraven dobila...in ga tudi pojedla kaj pa... potem pa še torta da ne bo kaj narobe ane.. pa prej čips in čokolada in pepsi..

JAZ SE NE GREM VEČ!!! Jutri spet začnem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A gre kera z menoj?user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
23.2.2009 14:49:58   
Suzi*
ojla.

punce, lumpe, kaj to jaz berem. a še katera ne greši? user posted image  

no, sej, ne da jaz nisem.user posted image  

ampak imam en opravičljiv razlog....ker sem v petek fasala virozo z vročino od tamalih dveh in sem zato sadni dan, ki naj bi bil v soboto, kar v mesnega spremenila, ker bi na sadju ziher umrla, no pol sem pa včeraj imela spet mesni dan (ampak ta je bil po planu). user posted image user posted image  je pa vaga dons zjutraj pokazala dobrih 7 kil minusa.user posted image user posted image user posted image  še 3, pa smo na konju. user posted image  se pa super počutim v novi ožji preobleki. za pusta se pa lahko našemim v "staro debelo mene" in si okol pasu nafilam za 12 cm "špeha". user posted image user posted image ...tolk sem ga imela več kot zdaj na začetku tele diete, 43 dni nazaj. user posted image

< Sporočilo je popravil Suzi* -- 23.2.2009 14:50:21 >


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?