|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Radovednost:)
21.1.2009 11:39:53   
U*
Bella.Vita kaj pa čakaš s testom?
Mene tiudi že kak teden ščipa v jajčnikih pa ne skoz, ne ven a bi bli to znaki za user posted image  al kaj. ne pričakujem jo vsaj še 9 dni. 

(odgovor članu Bella.Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Špikanje v jajčnikih
22.1.2009 11:36:01   
bejbika81
Ojla!

Pa smo spet tam...

Ovulacija naj bi nastopila drugi teden (po izračunih), par dni pa me že špika v jajčnikih. Ne vem, kaj naj si mislim...

LP

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Špikanje v jajčnikih
22.1.2009 16:07:20   
MiSka_82
evo tudi jaz imam podobne probleme in sicer špika me oz. bolijo me jajčniki toliko da jih čutim že štiri dni. Včeraj bi morala dobiti M, danes sem pa test delala in je negativen. Ne vem kaj se dogaja z mano... teli testi me morijo...

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Špikanje v jajčnikih
22.1.2009 19:02:42   
pipika123
Lep pozdrav. Jaz sem imela tudi ta teden O in me je špikalo,... Danes sem imela G in mi je rekel da do O sploh ni prišlo. Zdaj sem 3. mesece na klorifemu. user posted image  Pa sem mislila da bo šlo po naravni poti.

(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Špikanje v jajčnikih
12.3.2009 21:12:11   
t4sa
Lp
Tudi jaz imam probleme z špikanjem v jajčniku, in to že kar en dober čas, približno dva-tri tedne. M nisem dobila(2.3.bi jo mogla), in sem po 5dnevu izostanka naredila test vendar je bil -. M še vedno ni, in še vedno je špikanje. Prej pa sem jemala KT, in jih januarja nehala jemat. Nevem kaj je narobe, ima mogoče katera iste probleme?user posted image

(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Špikanje v jajčnikih
6.5.2009 14:38:55   
Majčka*
evo tudi mene špika non stop!filing da bomuser posted image dobla...skoz na wc hodm pa je ni in upam da je tud ne bo!Komej čakam na magičniuser posted image Res sm vesela da obstaja ta forum, ker bi bla pomoje drgač čist panična ob vsakem nenormalnem znaku!
No upam, da danes ne bouser posted image in da grem lahko kmalu po test!Kako ste kej zadovoljne s first sign testom?Sm slišala, da včasih mal narobe pokažeuser posted image kakšne so vaše izkušnje?
lep pozdravček in čim več pluskov

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Špikanje v jajčnikih
6.5.2009 18:53:54   
isabeaux
Fs je meni že dvakrat pokazal en dan pred user posted image  +, pol pa se je čez nekaj dni vlilo....tako da ne vem...definitivno ga ne bom več delala...sem pol preveč razočaranauser posted image user posted image

(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Špikanje v jajčnikih
7.5.2009 0:06:14   
Majčka*
aha potem je res nekaj na tem, da ni najolj zanesljiv...delala sm ga dones popoldan in mi je pokazal plus, ampak sploh ne verjamem, bom še en cb kupla da bom zihr!še zmeri me pa špika kot pred user posted image pa dost hude krče mam, tko da sam čakam, da se ulije...bomo vidl...par dni še počakam pa nardim še en test!Držim pesti za vse nas!

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Špikanje v jajčnikih
7.5.2009 14:52:07   
isabeaux
Ja raje poskusi s cb....al pa kirim drugim recimo bc mini....

pa poročaj...upam da ti + ostaneuser posted image


(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Špikanje v jajčnikih
7.5.2009 17:48:59   
Majčka*
No nažalost je prišlauser posted image sicer je malo čudna in ni takšna kot ponavadi...a če bi zdj nardila test bi če se je nosečnost obdržala pokazal plusek al ne?


(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Špikanje v jajčnikih
7.5.2009 20:01:57   
gapii27
če si bla noseča ti se še vedno pokaže plus, ker hormon ne izgine takoj...najbolj sigurn je pa krvni test.

veliko sreče vsem skupi

(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Špikanje v jajčnikih
7.5.2009 20:04:30   
gapii27
poskusi še s kakšnim testom, čez kak dan...opazuj barvouser posted image  mogoče pa ni menstra

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Špikanje v jajčnikih
7.5.2009 20:07:21   
ljupka
V prvi nosečnosti sem krvavela tri meseca ,bilo je rizično,ampak se je obdržalo,sedaj imam svojega,Jakata.user posted image Držim pesti.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Špikanje v jajčnikih
10.5.2009 10:15:14   
loreta
zivjo,mene pa sam nekj z anima,sm probala test i bila pozitivna user posted image  ,,zanima me pa ,me spika v levem in desnem jajcniku,vcasih mam tut bolecine v spodnejm delu trebuha,a kj veste kaj bi to pomenilo,,upam da ni kj narobeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Špikanje v jajčnikih
12.5.2009 1:46:36   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux

Fs je meni že dvakrat pokazal en dan pred user posted image  +, pol pa se je čez nekaj dni vlilo....tako da ne vem...definitivno ga ne bom več delala...sem pol preveč razočaranauser posted image user posted image


pa to je obupno... to se ne bi smel dogajat. že tko se živciramo, da pa še dobivamo lažne pluse je pa sam za tožit firme k izdelujejo take teste. dans sem kupla un viola test v mullerju, kjer piše ravno o tem. da se to dogaja 50% ženskam v prvih 4 tednih. da pokaže plus, potem pa splavijo. tko, da je res bolj ziher dalj časa počakat... 

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Špikanje v jajčnikih
12.5.2009 2:11:15   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: loreta

zivjo,mene pa sam nekj z anima,sm probala test i bila pozitivna user posted image  ,,zanima me pa ,me spika v levem in desnem jajcniku,vcasih mam tut bolecine v spodnejm delu trebuha,a kj veste kaj bi to pomenilo,,upam da ni kj narobeuser posted image user posted image user posted image


nič ni narobe... telo se privaja na nosečnost. čez čas bo to minilo, pol bo pa kej drugega prišlo..nr : lakota...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu loreta)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Špikanje v jajčnikih
15.5.2009 21:36:35   
LadyLady
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux

Fs je meni že dvakrat pokazal en dan pred user posted image  +, pol pa se je čez nekaj dni vlilo....tako da ne vem...definitivno ga ne bom več delala...sem pol preveč razočaranauser posted image user posted image
Jaz mislim, da si imela zelo zgodnji  spontani splav. Jaz bi se na tvojem mestu pogovorila z ginekologom. Še posebej, ker se ti je to že dvakrat zgodilo. Testi so skoraj 100 procentov zanesljivi in, če ti je pokazal plus, si definitivno bila noseča, vendar se nosečnost ni obdržala.



(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Špikanje v jajčnikih
15.5.2009 22:00:04   
isabeaux
Ja saj, baje bi naj bil ss...je pa mal zoprno, ker se mi to kr precejkrat dogaja, saj je bil že tudi CB pozitiven, pa se je čez en teden vlilo....in so tudi rekli da je bil zgodnji ss....sam to je bilo (s CB ) pred hsc...kjer so mi odstranili septum in plac. polip....po Hsc, pa se mi je z FS duo to zgodilo...samo, mislim da je narobe pokazal...ker je bil FS duo +, drug dan pa BC mini -, tako da user posted image user posted image user posted image

Sedaj pač upam, da se nekega dne spet user posted image user posted image  obdržiuser posted image

Res pa je prav zoprno, ko niti več testom ne moreš zaupatuser posted image

Mojca 345 kako je pa s teboj?

(odgovor članu LadyLady)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Špikanje v jajčnikih
15.5.2009 23:31:26   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux

Ja saj, baje bi naj bil ss...je pa mal zoprno, ker se mi to kr precejkrat dogaja, saj je bil že tudi CB pozitiven, pa se je čez en teden vlilo....in so tudi rekli da je bil zgodnji ss....sam to je bilo (s CB ) pred hsc...kjer so mi odstranili septum in plac. polip....po Hsc, pa se mi je z FS duo to zgodilo...samo, mislim da je narobe pokazal...ker je bil FS duo +, drug dan pa BC mini -, tako da user posted image user posted image user posted image

Sedaj pač upam, da se nekega dne spet user posted image user posted image  obdržiuser posted image

Res pa je prav zoprno, ko niti več testom ne moreš zaupatuser posted image

Mojca 345 kako je pa s teboj?


danes sem brala o IMN in sem seveda prebrala, da pokaže plus na testu in da je možno, da izgleda tudi kot splav. da se zgodi tako kot pri splavu.

isabeaux, mislim, da bi blo res pametn, da to poveš svoji G in se greš pokazat.

pri meni nič novega. v ponedeljk grem k G.

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Špikanje v jajčnikih
16.5.2009 16:47:39   
isabeaux
ah,,,mojca saj bo...pa sama se tud tolažim, da bo.....

Ja saj moja g. ve za vse, in pač pravi, da je baje tik pred user posted image  tudi porast in upad nekih drugih hormonov in da zato je možno, dakak drug test pokaže +, cb pa je edini ki reagira samo na betahcg, medtem ko so vsi ostali baje takšni, da se zna zgoditi, da reagirajo tudi na kakšnega od teh drugih hormonov....

ni  pa me še nikoli dala na krvni test, je zmer samo uz nardilauser posted image

vsem veliko sreče za user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Špikanje v jajčnikih
16.5.2009 19:04:44   
gara
mene pa nek zanima. user posted image mi že dva dni zamuja, pa sm danes naredla test pa mi je pokazal pozitivno. Ne vem ka si naj mislim, al sem al nisem? Špikanje v jajčnikih se pri meni tud pojavlja.

(odgovor članu Danijela84)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Špikanje v jajčnikih
16.5.2009 19:09:02   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: gara

mene pa nek zanima. user posted image mi že dva dni zamuja, pa sm danes naredla test pa mi je pokazal pozitivno. Ne vem ka si naj mislim, al sem al nisem? Špikanje v jajčnikih se pri meni tud pojavlja.


Če ti user posted image  zamuja in je test + potem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  si srečkauser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gara)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Špikanje v jajčnikih
16.5.2009 19:15:24   
gara
Upam da sem, si zelo želim. Ampak nisem to malce prehitro naredla testa?

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Špikanje v jajčnikih
16.5.2009 19:24:06   
isabeaux
Že če bi ga nardila en dan po izostanku user posted image  bi bilo super, tako pa si če te prav razumem 2 dni ppo izostanku user posted image  a ne user posted image

Katerega si pa nardila?

(odgovor članu gara)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Špikanje v jajčnikih
17.5.2009 11:06:43   
gara
Naredla sem clearblu. 

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?