|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 6:28:02   
sonček85
user posted image

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 7.1.2009 6:31:44 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 6:30:08   
sonček85
Jutro!

No pa je že februar odprta tema,seveda sem tudi tukaj zvesta navijačica tako kot vsak mesec(upam ,da me sprejmete)sem se pa že dala tudi na seznam ,vstrajam pa tudi tako dolgo kot ella in ko bomo 3 se bom javljali kolikor se le bomo lahko.

Vsem naj uspe in to čim prej.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dajmo borke ,dajmo navijamo za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aqua:morem pa res pohvalit seznamček ,je tako lep da se očke prav spočijejo k gledaš touser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 6:31:15   
sonček85

 user posted image
 
FEBRUARJA 2009 PRIČAKUJEMO user posted image    oz. user posted image
 
 
 
 
                         user posted image user posted image
                                 
 
 

xx.02. - Arual (15. krog)
01.02. - Miklarom
01.02. - Bojana 82 (4.krog)

05.02.-  Ursa30 (2. krog po HSC)



 

FEBRUARK NAS JE 4, OD TEGA user posted image  ŠE NOBENA.

                                        
 
 
 


user posted image


 
 
NAVIJAČICE
 
Tane
Ula 23
Tiki 55
*Csaje*
aqua77
Sonček85
ella.
ziva1
nony
črviček


 
 
 
 
 user posted image  
 
 
 
 
HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...   

                         
FEBRUARSKA  STAVNICA  

JANUAR......................................trenutno 33,3 % srečk nosečk
FEBRUAR...................................trenutno še nobena
user posted image






_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 7:59:21   
S*
Jutro februarčice!

Jaz še vedno čakam user posted image  oz. user posted image  pri januarkah, vendar se vam bom po vseji verjetnosti kmalu pridružila pri borkah, user posted image  je namreč za vogalom, jo čutim kako mi diha za ovratnik...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 9:35:18   
Grethy
jz tudi navijam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 11:18:01   
aqua77
Punce hvala za pohvale, mi je že nerodno ratal... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 11:24:57   
Anonimen
no jaz sm tud zvesta navijačica,borka no bomo pa še vidl kdaj bo zdej ta user posted image prišla pol vam pa povem kdaj jo ne pričakujemuser posted image
aqua res zelo lepo si nardila ta seznamčekuser posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 11:51:18   
miklarom
S* - TI JO KAR ČAKAJuser posted image  sajk je ne bouser posted image , je meni sporočila da te ma dost in da je zdaj ne bo k tebi, ker je pri meni tak močna da je še za tebe zravenuser posted image
aqua77- res si nam to lepo uredila ta seznamček kar čutim da bo postal ves rozauser posted image
larilu - sej je tudi k tebi ne bo, se v savinjski zadržujeuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 12:05:18   
Anonimen
miklarom user posted image user posted image veš ne verjamem ti zato k me ma user posted image ful preveč rada ampak res ful preveč rada da bi me kr tko zapustila na žalost,tko da zdej sam upam da bo prej prišla ko bom doma k me je prejšnji mesec čist zvil in sm bruhala,skup padla ma ni da ni v glavnem bo ta let kr huda neki,pa pojma nimam kva sm ji nardila razen tega da je nočemuser posted image

(odgovor članu miklarom)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 14:28:33   
Anonimen
Hoj!
Upam da ste vse uredi in da pridno delate user posted image , ker mi vsak dan navijamo za vas.
Jaz upam da mi do konca mesca le rata in da ostanem med navijačicam.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 16:44:24   
S*
miklarom, mene ima ta zlobnica user posted image , tudi tako rada, da se je sploh ne morem znebiti. Že nekaj časa ji na lep in malo manj lep način poskušam dopovedat, da pri meni ni dobrodošla, pa vseen vsak mesec priteži na obiskuser posted image   .

Tudi ta mesec je v izvidnico poslala mozoljčke, tako da jo kar nekako pričakujem . Ampak jaz se ne vdam tako zlahka user posted image  in enkrat bom v tem dvoboju zmagala.
Vseeno pa hvala za lepe želje.

ula23 user posted image samo zate.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 18:56:18   
miklarom
S* - saj se je jaz tudi nikakor ne morem otresti, vsak mesecuser posted image znova pride in se me tako prilima, da je sploh ne dobim stran, ampak letos se je bom otresla in jo poslala k vragu za devet mesecev in da je ta čas ne vidim več, ker mi pa že preseda tak je tečna, že nekaj let me zafrkavauser posted image
tauser posted image je tak nadležna in nam vsem v napoto, takrat ko si to ne želimo.

sam vam povem, da se je bomo vse vsak čas znebile, a je takouser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 20:04:37   
S*
miklarom user posted image  se strinjam s teboj, do konca leta se je bomo vse znebile, vsaj za dobro leto
user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo februarja
7.1.2009 20:36:52   
Anonimen
Hvala

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo februarja
8.1.2009 7:38:35   
nony
Oj,kako ste kaj?Jaz vas pridno prebiram in navijam za vas....še malo pa bom morala  v službo ....user posted image

_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo februarja
8.1.2009 7:51:44   
S*
 
user posted image

user posted image

niny, dobro jutro, ker ne vem kaj piješ, ti ponujam oboje user posted image .

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo februarja
8.1.2009 10:38:22   
aqua77
Jutrčka,

punce navijam za vas... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo februarja
8.1.2009 10:42:05   
Anonimen
Jutro!
navijam da čim večuser posted image  in boste zagledale user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo februarja
8.1.2009 11:11:27   
miklarom
S* tale tvoja kavica je pa fenomenalna, se mi kar sline cedijo, ko jo gledam, a jo lahk mal šluknem, se mi je tak luštauser posted image , no mi pa bomo zdaj začeli user posted image , kajti mojauser posted image je odšla, hvala bogu in upam da je ne bo več nazaj, sem vsa vrata in okna zaprla, da ne bi še prišla kaj nazaj, pa rekla sem ji naj nobeni več ne hodi ker je ne maramouser posted image .

a mate kaj snegeca, pri nas ga ni sije pa sonček

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo februarja
8.1.2009 11:18:33   
Anonimen
Miklarom tako se govori pa sej bo tut za nas posijalo sonce in bomo dobile svoje user posted image . Jast se sicer za enkrat trudim še v januarju.
Držim pesti da ti rata!

(odgovor članu miklarom)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo februarja
8.1.2009 11:24:07   
miklarom
tudi jaz držim pesti za vse nas, da premagamo že enkrat te ovire in da nam rata, in dobimo naše maleuser posted image , navijam za vse nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , dajmo punce leto 2009, bo največ rojstev

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo februarja
8.1.2009 11:32:25   
Anonimen
Ja v letu 2009 bo beybi bum šele začel čeprov so rekli da gre k koncu.
So mal pozabl na nas k še čakamo na user posted image .
Gremo v akcijo punce.

(odgovor članu miklarom)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo februarja
9.1.2009 12:48:27   
srecna_zvezda
Pozdravljene moje soborke!

Ker mi januarja ni uspelo, se selim med vas v februar... Upam da nama bo tokrat uspelo, tako da...prosim dajte me na seznamcek, je pa to zame drugace 2.krog.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo februarja
9.1.2009 12:49:13   
srecna_zvezda
user posted image user posted image joj sem smotka....ne pricakujem je 02.02.09....se opravicujem...

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo februarja
9.1.2009 13:00:40   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?