|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:00:43   
dini
Ma ne vem če ga bom kej, ker bom pol sam user posted image user posted image user posted image v kerem tednu si že?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:03:29   
toba
sedaj sem točno 5 tednov in 3 dni. Še vedno imam občutek, da bom user posted image dobila, za vsako ko grem na WC podrobno čekiram vse kar se prime na spodnjice oziroma WC papir....user posted image ..ma sem malo panika, priznam!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:05:03   
dini
SEj jst bom na istem ko bom user posted image , po čem si pa sklepala da si user posted image ?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:09:04   
toba
Pravzaprav se mi je malo zdelo ko sem user posted image krče čutila, ker jih nisem imela že 100 let, pol mi je pa še neka hrana malo želodec dvignila...no pa sem se odločila, da test naredim, 4 dni pred nepričakovano...in jupiuser posted image !!!...no sem pol v naslednjem tednu dno še 5 testov naredila, tko za ziheruser posted image .
Saj ti bi jo že morala dobiti, a ne ???
Se ti  nič ne dozdeva, da si  morda le user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:12:54   
dini
Ma po pravilih nej bi pršla jutri sam sm februarja klomifen jedla, a imaš cel cajt krče al usake tolk?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:14:00   
toba
vsake toliko.
Kaj če klomifen ješ pol se ciklus spremeni?

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:15:09   
Bojana82
Toba sem prebrala, da imaš prvi pregled šele sredi aprila??!! Jaz sem tudi noseča dobrih pet tednov, pa me je ginekologinja naročila za prvi pregled že 12.3.09.....

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:16:33   
dini
Ja sm brala da ti ga prestavi za kak teden, ma dej to je kr neki use. Sm brala da pr 5 tednu- zaspanost, zaprtje, krči,... to te zvije čez cel trebuh al sam pr straneh?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:18:07   
dini
Oj Bojana kako je pa s tabo?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:18:15   
toba
ne sredi aprila, če se to napisala??? sem prava kura oziroma imam zelo dober razlog... sedaj spijem samo eno kavo zjutraj, prej sem dve v roku 2h ur...se pozna. Pregled imam 2.4. ko bom noseča 10 tednov, je sestra rekla, da je to dovolj zgodaj. Je pa res, da se mi zdi do aprila še cela večnost!
Bojana82 imaš tudi ti kakšne krče?

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:19:57   
toba
Dini ti krči so tako čudni..enkra na desni, enkrat na levi strani, sedaj ko pišem o njih me boli na sredini...mal tudi moja psiha dela, se mi zdi. Ali imaš ti poleg napihnjenosti tudi krče?

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:22:10   
dini
Jst se tudi počutm napihnjeno sam se tolažm da nism user posted image  ker sm mela user posted image 4.2. do 7.2. al bi lahk že blo kej?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:25:02   
toba
Če imaš ciklus na 28-30 dni bi ti lahko že kaj pokazalo. Ni pa nujno! Jaz sem imela user posted image 24.1., test sem delala 20.2 - pa je že bil rahlo pozitiven.

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:25:45   
Bojana82
Ja, imam "krče" , enkrat me špika na desni strani drugič na levi strani ( če se temu sploh lahko reče krči ), še vedno pa imam včasih občutek, da bom dobilauser posted image ( tisti neprijeten občutek v trebuhu )....pa glavobole imam zadnje tri dni in rahlo slabost čez danuser posted image , upam da se slabost nebo stopnjeval....no pa da ne omenjam dežuranja na WC-ju, čist skos hodim lulat...

Dini, zate pa močno držim pesti, da zagledaš plusek in da nebouser posted image ....

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:28:33   
dini
Hvala Bojana, jst tudi upam, ful glup filing je ta napihnjenost, kot da sam žreš dokler te ne napihne. Po kolk dni ste ble pa kej zaprte? Sej bom vidla čez čas če je kej, po znakih ne?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:30:22   
dini
A vas zaboli tudi čez cel trebuh? Kolkrat na dan pa greste na wc? Usako uro, dve, tri?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:33:30   
Bojana82
O dini, jaz hodim na wc vsaj vsake pol ure.....zaprta do sedaj nisem bila nič, čez cel trebuh me je pa parkrat zabolelo samo tisti dan, ko naj bi dobilauser posted image ...
kdaj pa imaš ti namen delati testek?

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:34:12   
toba
ja na lulanje sem pa pozabila...mi ni to nič nenavadno ker tako in tako veliko pijem in pol skoz na WC hodim. Dini najbolj sigurna boš, ko boš naredila test in se bo pokazal +. Držim pesti in javi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Aja, kar se pa zaprtja tiče...tudi to se mi je zgodilo, kljub temu da veliko pijemuser posted image ...koliko dni prej pa ne vem, ampak ne dosti...sorry ti ne morem dati bolj točnega odgovora.
Bojana si prvič user posted image ?

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:36:25   
dini
Ma nimam pojma, ker sm februarja klomifen jedla ta pa baje prestavi user posted image  za kak teden. Bom vidla zdej marca kam to pelje in te znake opazovala čeprav jim ne verjamem kej preveč ker so me že zaj... A mogoče veste po čem sklepat ali si mehur prehladiš al pa da siuser posted image ? Ker jst sm tudi dostkrat na wcju.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:36:47   
Bojana82
Ne drugič, imam že navihanega petletnika doma, ki gre letos v šolouser posted image ....pa ti je tvoja prva nosečnost?

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:42:01   
toba
tudi jaz imam skoraj petletno princesko doma!!! Se pa teh krčev iz prve user posted image ne spomnim. Bo že!
Dini če bi imela prehlajen mehur bi te skoz lulat tiščalo, pol bi pa ob pekoči bolečini samo kakšno kapljico spustila. Če nimaš teh problemom pol sigurno ni mehur kriv...močno upam, da je razlog za obiske na WC-juuser posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:45:02   
dini
Joj hvala toba da bi te res bog uslišal, čeprav grem res dostkart- za mojga že prevečkrat ker pravi da to ni več normalno da sm tolkrat na wcju, sam peče me pa ne nč. A pol ni mehur??

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:46:55   
toba
Sigurno ne.
naredi test in sporoči!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:50:46   
dini
Bom ja sam se mi zdi da ne bo še nč pokazal.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 9:52:37   
dini
Kaj pa kej jeste? Jst se že zdej trudim bolj zdravo.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?