|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 14:33:08   
malaMravljica
[/quote]po moje bo pupika  
[/quote]

Soncek,
po cem sklepas  ?

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 22.4.2009 14:34:26 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 14:36:31   
tassika
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

tassika...a ti je G rekla, da boš na bolniški vse do porodniške?
Ja samo res ,a ti je  rekla do porodniške,ker meni je od pregleda do pregleda podaljševala ,no sej teb bo itak tudi sam men je že  na začetku rekla da bova do konca.No pa saj bo bolje tko kot pa da bi bilo kaj .



rekla je da naj bom zdaj en mesec na bolniški, potem naj jo pa malo prej pokličem, da bo napisala poročilo za komisijo

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 15:33:36   
pilotina
tassika...a tko, sepravi računa na to, da bi bila ti vseskozi na bolniški

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 15:34:02   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

po moje bo pupika  


Soncek,
po cem sklepas  ?
ne vem ,nosečniški hormon user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 15:34:04   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

tassika...a ti je G rekla, da boš na bolniški vse do porodniške?
Ja samo res ,a ti je  rekla do porodniške,ker meni je od pregleda do pregleda podaljševala ,no sej teb bo itak tudi sam men je že  na začetku rekla da bova do konca.No pa saj bo bolje tko kot pa da bi bilo kaj .



rekla je da naj bom zdaj en mesec na bolniški, potem naj jo pa malo prej pokličem, da bo napisala poročilo za komisijo
h po moje te bo kr do konca imela user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 15:37:01   
tassika
saj za moje v službi je to celo bolje ker edino tako lahko dobijo zamenjavo, drugače pa ne.

ps. nisem dobila slikice, jo je sam zase naredila, pa niti nisem tečnarila.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 15:39:57   
pilotina
hihi...kaj ne...bi ji morgla rečt "hočem kar mi pripada, dojenček je moj in tudi slikca je moja" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne, ne se hecam...ka te briga za slikco, sam da sta vidva okej user posted image

< Sporočilo je popravil pilotina -- 22.4.2009 15:40:37 >

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 15:41:04   
tassika
haha ne nisem nič rekla, sej sem kmalu spet naročena, pa na NS še prej in dobim tam slikico.


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 16:17:33   
malaMravljica
Kaj naceloma g tudi shranjuje slikce ali kako? Ker moj vse kar sprinta da meni, prvic je pozabil in dal v kartoteko, pol drugic je pa iz kartoteke jo meni dal.
Jaz sem danes prestavila moj pregled iz 4.5 na 8.5, da bom za prvomajske sploh lahko kam sla, ce ne bi imela po praznikih v ponedeljek zjutraj ze pregled, pol pa v guzvi v nedeljo se gor vozit, to pa res ne gre.

Tassika, saj ti bo kmalu prav lepo doma, bos imela sedaj res veliko casa za trebuscek bozat user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 18:25:24   
sonček85
ja samo a res ,kaj G si tudi zase vzame,meni moja vedno reče to je pa vaše .user posted image
Pa samo da je vse ok

mm:ja res je bolje tko kot pa da bi v nedeljo se vozla in hitela  po nepotrebnem če pa si lahko za tise 4 dni prestavišuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 20:37:46   
Maxy
Punce pozdravljene,
pri meni je vse ok. V torek imam nuhalno in moj trebušček iz dneva v dan raste, tako da žal, ne morem več skrivat (sem v 12.tednu).  Lepo, da že kupujete. Jst pa še kar čakam, da dojamem, da je z mojim user posted image vse ok. Tassika, zakaj pa ti je dal G bolniško? A zaradi ss? Jst sem dobila zaradi rahle krvavitve v 9.tednu 1 teden bolniške in pol grem k mojemu g in mi reče, da tud ležanje žal ne pomaga vedno. Pol sem rekla, da jst bi šla pa v službo in je rekel, da ni panike. Res pa je, da delam v pisarni.
lp


_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 20:38:03   
sonček85
vidim ,da ni nobene ,grem jaz počas v posteljo

pa se čujemo jutri


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 20:38:53   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Maxy

Punce pozdravljene,
pri meni je vse ok. V torek imam nuhalno in moj trebušček iz dneva v dan raste, tako da žal, ne morem več skrivat (sem v 12.tednu).  Lepo, da že kupujete. Jst pa še kar čakam, da dojamem, da je z mojim user posted image vse ok. Tassika, zakaj pa ti je dal G bolniško? A zaradi ss? Jst sem dobila zaradi rahle krvavitve v 9.tednu 1 teden bolniške in pol grem k mojemu g in mi reče, da tud ležanje žal ne pomaga vedno. Pol sem rekla, da jst bi šla pa v službo in je rekel, da ni panike. Res pa je, da delam v pisarni.
lp

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 6:49:23   
sonček85
evo jutro ,jaz sem zgodnja kot miška

Sem namreč peljala dragega v službo ker rabim avto ,da bi šla vodo prej dat pa sem se vstala in se že malo čudno počutila.In pridem domov ,grem delat generalko in kaj ,malo hodim in se kr malo ulije z mene ,grem na wc in vidim malo roza na papirju.Ne bom delala panike ,samo zdaj pa ne grem v Laško ob 7.00 ampak bom kr lepo počakala do 12 da grem po mojega in greva na pregled,mogoče ga pa kaj prej pokličem da naj pride domov.Ne bom zganjala panike ,naj bo ko bo.Mi pa   kr dol tiši in trdi je k kamen trebušček moj.Upam,da je ta napoved janjina(naša aprilka) držala user posted image user posted image user posted image user posted image

grem, naprej pucat pa naj bo kar bo ,upam ,da ornk prime user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 6:51:56   
tassika
jutro, sam na hitrco, ker sem že pozna, šibam v laboratorij pa se potem kaj javim.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 7:52:21   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

jutro, sam na hitrco, ker sem že pozna, šibam v laboratorij pa se potem kaj javim.

lp
Srečnoooooooooooooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 8:49:50   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

evo jutro ,jaz sem zgodnja kot miška

Sem namreč peljala dragega v službo ker rabim avto ,da bi šla vodo prej dat pa sem se vstala in se že malo čudno počutila.In pridem domov ,grem delat generalko in kaj ,malo hodim in se kr malo ulije z mene ,grem na wc in vidim malo roza na papirju.Ne bom delala panike ,samo zdaj pa ne grem v Laško ob 7.00 ampak bom kr lepo počakala do 12 da grem po mojega in greva na pregled,mogoče ga pa kaj prej pokličem da naj pride domov.Ne bom zganjala panike ,naj bo ko bo.Mi pa   kr dol tiši in trdi je k kamen trebušček moj.Upam,da je ta napoved janjina(naša aprilka) držala user posted image user posted image user posted image user posted image

grem, naprej pucat pa naj bo kar bo ,upam ,da ornk prime user posted image user posted image user posted image user posted image



Sončeeeeek! Če se je ulilo samo, je to plodovnica! Spokaj stvari in pojdi! Držim pesti za tebe!user posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 8:51:43   
soncek_25

Mogoče boš pa res danes spoznala svojega Aleksauser posted image user posted image user posted image
Sonček držim pesti in mislim nate

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 8:54:23   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

evo jutro ,jaz sem zgodnja kot miška

Sem namreč peljala dragega v službo ker rabim avto ,da bi šla vodo prej dat pa sem se vstala in se že malo čudno počutila.In pridem domov ,grem delat generalko in kaj ,malo hodim in se kr malo ulije z mene ,grem na wc in vidim malo roza na papirju.Ne bom delala panike ,samo zdaj pa ne grem v Laško ob 7.00 ampak bom kr lepo počakala do 12 da grem po mojega in greva na pregled,mogoče ga pa kaj prej pokličem da naj pride domov.Ne bom zganjala panike ,naj bo ko bo.Mi pa   kr dol tiši in trdi je k kamen trebušček moj.Upam,da je ta napoved janjina(naša aprilka) držala user posted image user posted image user posted image user posted image

grem, naprej pucat pa naj bo kar bo ,upam ,da ornk prime user posted image user posted image user posted image user posted image



Soooooncek, jeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   po moje je Aleks na poti. Jaz cmera pa spet jokam, kolk sem smotana.  Ej Soncek, zelim ti, da je malinov cajcek res pomagal, da bo slo hitro, da bo vse kot mora bit, da ne bo prevec bolecin in da bo Aleks takoj jokal, ko pride ven. Saj ves, bo bolelo, samo baje ko bos dobila strucko v narocje bo vse pozabljeno.  Bejba, po moje bos do jutri zjutraj zagotovo ze mama. Frajerka!!!!!!


< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 23.4.2009 8:56:31 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 8:58:06   
Nogavica
Oh, sonček bo pa mogoče danes že cartala Aleksa! user posted image  Držim pesti.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 9:00:16   
pilotina
sonček85...jupiiii...ti si naš ponos user posted image  ...mamica boš prau kmalu user posted image
mislimo nate
pošlji sms, ko ti rata
ljubčkov polno in šeenega za Aleksa user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 9:11:01   
tassika
Evo pupe mene nazaj, pa mi je tako slabo, da grem kar na kavčuser posted image

Sonček držim pesti, da je to to, pa saj veš sporoči takoj ko boš lahko, jaz bom dežurala zraven mobija. Joj a veš kje je še moj november, saj bo hitro a ne.

Aja pa pozabila sem povedat, da me je včeraj klicala sestra od mojega in je bila ful vesela in je rekla, da bo še cunjce prišparala zame, samo povedat moram v kateri barvi naj špara a v modri ali roza, ona ima namreč vse. No po dolgem času je bil spet nekdo vesel in sem bila ful dobre volje.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 9:49:39   
pilotina
tassika...ti kar počivaj na kavču in se razvajaj...še malo pa bo jutro mimo in ti ne bo več slabo user posted image
lepo od tvoje svakinje, da se veseli z vama...pa saj je prav tko

danes sem zaspala in zamudila na delo user posted image
tako vreme je, dežuje in jst bi spala in spala in spala user posted image

< Sporočilo je popravil pilotina -- 23.4.2009 9:50:03 >

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 10:10:53   
tassika
Pilotinca nič se ne sekirat, saj imaš dovolj nadur. Tudi tukaj je krasno vreme, zebe me, ko pogledam vn lije da je groza, od zdravnika pa sem tut prišla čisto mokra. Pa lepo prosim imela sem pulover in jakno, pa me je treslo, pa sem vidla ljudi, ki hodijo v kratkih rokavih in brez mareleuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 10:17:34   
pilotina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sonček85 je pisala iz pregleda
zdej jo bojo pripravili za v porodno
jupiiiiiiiiiiiiiiiii

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pilotina -- 23.4.2009 10:18:15 >

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?