|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 20:44:20   
twixy
Soncek aaaaaaaaaa cestitke!!!! user posted image user posted image user posted image Lepo lepo se cartajte.. user posted image user posted image
Punce zakaj gre meni tako zelo na jok? user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 20:46:18   
twixy
malaMravljica hvala ti!user posted image Bom precekirala.. Prisli bi 7.5 je pa vbistvu vseeno od kot..user posted image
Ja, tudi jaz vedno prej rezerviram, sedaj pa sem mislila so se oni ze vse v Sloveniji zmenili in mi danes vprasa,ce ze imam karte user posted image  Me je kar stisnilo..

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 20:50:59   
Nogavica
Jaz sem pa videla Aleksa od sonček. user posted image  Sem šla malo pofirbcat k aprilčicam. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 20:53:01   
kejti


Čestitek sonček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 20:54:06   
drobtinica29

čestitke tudi od mene Sonček, user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kejti)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 21:57:04   
MAŠKA
user posted image user posted image user posted image  bravo za Sončka in Aleksandra in atija! Jo spremljam že od julija lani, ko smo mi začeli načrtovati otročka, oz. ko je zagledala plusek, katerega je čakala zelo dolgo. In danes se ji je velika želja izpolnila v celoti!

Sonček, neskončno mnogo lepih družinskih trenutkov ti želim! Vem, da boš zlata mamica!

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 22:00:36   
tassika
user posted image  Aleks

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 22:00:57   
tassika
Malo kradem, da ne bomo na tej temi prikrajšaneuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: **** V pričakovanju + ****
23.4.2009 22:05:05   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

user posted image  Aleks



Iiiiiiiiiii... kaksen cukercek user posted image user posted image user posted image user posted image


In tassika kako si ti, nosecka? Vse brez problemov? user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 8:41:18   
tassika
Ma ja twixy sem na bolniški in moj nikakor noče dojet, da ne smeva nikamor, on bi šel na morej, pa okoli letal in mu nikako rne morem dopovedat, bom moj g. rekla, da je to večji stres kot če bi bila v službiuser posted image

Drugače pa dobro jutro čveke, jaz si grem nardit kornfleksuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 8:51:19   
pilotina
dobro jutro

a ne moreš spat tassi user posted image  ... jst sm pa tko težko vstala
tko, naslednji teden delam v torek in sredo, v četrtek sm pa fraaaajjjjj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 8:53:25   
tassika
nene imam nov urnik, grem spat okoli 11 do polnoči, pol ob 8 vstanem, ker me grozno tišči lulat pa lačna sem, potem pa zakinkam okoli 12 ka kakšni 2 urci in pol nardim kosilo, grem zvečer na kratek sprehod in to je to.user posted image

Super za frej dan, a bosta kam skočila?



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 9:00:33   
pilotina
no, maš fajn prerazporejeno, da se spočiješ user posted image

še ne veva, ampak verjetno ne daleč...morda k prijateljem na kak piknik...tko sproščeno user posted image

ta vikend mava spet poln...danes praznujemo en rojstni dan, jutri sva zmenjena s prijatelji in gremo malo vn...v nedeljo...lenarjenje user posted image , v ponedeljek pa še večje lenarjenje user posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 9:02:55   
tassika
Vidiš super, jaz grem pa jutri še zadnjič v avstrijo, ker moram po tablete, pa na hitrco bova skočila v ikeo, pa mogoče še kam, ker potem ne bom smela nikamor, ta mesec vem, da me služba ne bo preverjala, ampak si vseeno ne upam preveč, potem bom pa doma visela. No pa saj bo hitro minilo ane?



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 9:08:25   
pilotina
bo, bo...hitreje kot se ti sedaj zdi user posted image

vidiš, naša sonček85 ni bila še niti na "polovici", ko smo si začele tuki pisat...pa poglej jo sedaj...srečna mamica user posted image
in tko boš ti user posted image

sem si spremenila tikerčka...ta se mi zdi bolj pozitiven user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 9:26:38   
tassika
Ja tvoj tikerček je fajn, samo pol ko jaz svjega pogledam se mi zdi pa tako malouser posted image . Saj vem da bo hitro minilo, samo celo poletje bom tukaj notri, če bi bila zima bi bilo malo lažje, pač bom večino časa sama moj bo pa kolesaril, ker če še njega zaprem notri se bova pobilauser posted image . Čeprav si želim lepše vreme, sem čisto sesuta od tega dežja in mraza, ker tudi vn ne morem, dons bom šla samo v trgovino in lekarno, pa malo moram pospravit, ker jutri naju ni, potem pa dobiva obiske, vsaj to, smo rekli da bi šli v kino. Sploh se še ne morem navadit na svojo novo funkcijo, je pa piki zadovoljen, ker je ful spuščen in on leta in uživaj, vsaj en, čez dva tedna pa dobi novo kletko, tako ogromno, gled ena njegovo velikost in mojo, bo njegovo stanovanje večje, kot ga imam pa jazuser posted image . Evo zdaj pa že nakladam

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 9:32:16   
MAŠKA
Tasisikaaaaa! Kaj se pritožuješ nad vremenom, saj je april, pa cel teden je bil lep, ti ti, nehvaležnica!user posted image
Mal se hecam... jaz si že tudi želim sončka, včeraj sem bila kot ubita, manda samo od tega kislega vremena. Ampak danes je petek in cel naslednji teden imam frajuser posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 9:33:45   
pilotina
punce, Rižkoo nas vse lepo pozdravlja user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 9:40:12   
pilotina
hihi, ampak veš kaj ti povem tassika...meni so vsi tvoji tikerčki lepi...no poglej jih, same lepe stvari nakazujejo user posted image user posted image user posted image
jah piki ma pa srečo, da je vaju dobil...pol sploh ne bo želel več vn, če je tko velika ta njegova nova hiška user posted image

MAŠKA...a ti si pa cel teden doma...uauuuuuu user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 9:43:19   
pilotina
IZVIRNO SPOROČILO: twixy


Oooo.. pilotinca a si back? user posted image


twixy...ja ja sem spet tuki, a se vidi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 10:00:52   
tassika
Veš kaj pri njemu nikoli ne veš, on tako rad leta, sploh ko mi more kakšen las ukrast z glave ali pa mojo orhidejo mal obglodat, pomoje bo še vedno hotel vn, samo bo vseeno lažje, ker se bo dovolj že notri razgibal.

Jaz pa skrinjo tajam, rabi katera kal ledu, oddam zastonjuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 10:07:25   
pilotina
user posted image  tassi, pridna si...bo vsaj dan hitreje minil če se malček zaposliš


a ni doberrr user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 10:40:15   
tassika
Je ja, sam sem čist brez kondicije, zdele sem spucala hladilnik, pa par stvari stran zmetala, pa imam že pavzouser posted image  je pa res da je v groznem stanju, ker moja tašča ni bila ravno za te zadeve, meni pa zdaj ful smrdi ga komaj odprem in sem rekla, da je pa potreba akcija, čeprav moj pravi, da nič ne smrdi, ma ni važno, danes to, drug teden se lotim omar in posode

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 10:46:47   
pilotina
smrdi, smrdi in to zelo...moj je tudi pravil, da nič ne smrdi, meni pa je obračalo, ko sm ga odprla...hladilnik od tašče, pa tudi od mame...bljak, ko se spomnim user posted image

no, pa boš nardila generalko stanovanja in bo mir user posted image
še malo pa bo ura 12, da greš malo zakinkat user posted image


< Sporočilo je popravil pilotina -- 24.4.2009 10:47:01 >

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: **** V pričakovanju + ****
24.4.2009 11:04:10   
tassika
ja upam, zdaj je na vrsti skrinjauser posted image

A veš da danes samo midve čvekava, še malo pa bomo mogle odpreti novo temo, bomo na 200 straniuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?