|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + ****
26.4.2009 17:32:18   
sonček85
Samo na hitro se vam javim ,da vas vse lepo pozdravim in vam sporočam da smo doma.Se veselo cartamo,mali je priden,pridno je ,ati in jaz sva več kot presrečna.nI POTREBNO ŠIROKO POVIJANJE,MAMI NI ŠIVANA ,VSE JE ŠLO KOT SEM SI ŽELELA.user posted image user posted image user posted image user posted image

HVALA VSEM ZA ČESTITKE,PESTKE user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: **** V pričakovanju + ****
26.4.2009 18:21:10   
tassika
Jeek sonček, jaz si želim enako zase ko bom na vrsti. Samo da ste doma in da se imate lepo.

Midva sva šla pa na tortico, sladoled in pila sem naravni juice, zdaj bi šla pa lahko kar spatuser posted image .

MM za lupinico imaš lahko nastavek isofiks ali pa jo fiksiraš s pasom v avtomobilu, jaz ne vem kaj je bolje, je pa predvsem lažje, če imaš dva avtomobila, ker isofiks je naštiman v enem in ne vem koliko časa vzame premontaža v drugega. To se malo pozanimaj. Lej če jaz ne bi dobila, bi tudi kupila rabljeno, ker se stvari prodajajo kot nove, ker to res malo časa rabiš, sploh lupinico in košaro za voziček in lahko res dobiš lepo in ugodno.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: **** V pričakovanju + ****
26.4.2009 19:37:58   
mariee
OOO Sonček!!!!

Super da si se javila. O potem si imela pa dobro babico, če nisa bila nič šivanauser posted image user posted image Veselo se cartajte še naprej!!!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: **** V pričakovanju + ****
26.4.2009 19:42:27   
mariee
Živjo punce, ku kuc mM, zdele sem mogla mal nadoknadit in sem prala, pospravljala, pomivala...

Joj Tassika, ne morem verjet, da smo vse tako paranoične, tudi jaz že nekaj časa razmišljam, da bi kupila za srček poslušatuser posted image user posted image Drugače imam pa jaz 1 teden za tabo nuhalno pri Strahovi, tako da bova še obe nekaj časa čakale. Meni gre na živce, ker sem imela prvi pregled v 6 tednu, zdj imam pa naslednjega v 12. tednu, vmes pa nic.user posted image



(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: **** V pričakovanju + ****
27.4.2009 8:40:19   
tassika
Mariee ne sekiraj se, jaz še vedno vsako jutro bruham ali pa me kaj špikne in si rečem to je pa to, bom že zdržala še te tri tedne, tiste dinarčke bom pa zakaj drugega porabilauser posted image

ps. Punce predlagam, da gremo kar na temo dve, saj ssmo dovolj načvekale na tejuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?