|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:01:32   
Anonimen
Nič ne verjamem v človeško plat mojega šefa... Ne glede na vse. On bo to dojel kot izgubo pomoči v svojem laboratoriju..., kot težavo pri izstavljanju računov kot hudo bremzo pri njegovem poslovanju... Skratka, človeška plat odpade. Jst to vem. Že dosti izkušenj in priložnosti sem imela to spoznat.
Sej bi bla več dni na bolniški.., pa nism upala... Sm se s težavo dvignila, z vročino naokol kot megla hodila.. O joooj, vsega boga. Sicer pa ni omembe vredno. Rada bi mela lep dan.., tko se mi pa pritisk dviguje.user posted image

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:03:30   
tassika
OK lep danuser posted image

A veste kaj je vijolično in stoji v kotu?

To me je moj zanč vprašal, sem skor dol padla od smehauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:04:46   
malaMravljica
Punce, nasla sem ceno na internetu. Tu lahko pogledate   http://www.apo-in.com/topangebote/?area=detail&pzn=1107875&id=4625  saj mogoce bi ga kje v lekarni dobila se ceneje. Grem jutri v mesto in lahko pogledam, ceprav meni je ze ta cena cisto ok,  nisem pa sla racunat kaksne stroske posiljanja dobim. In se nekaj, zadnjic sem nekaj narocila iz lekarne kar po netu in sem cakala zagotovo 10 dni. Ce vam narocim jaz vam moram potem poslati po posti v Slovenijo, sem pa tudi osebno sredi februarja dol, pa do takrat verjetno ne boste cakale.  Zorganizirajte en virtualni sestanek in se zmente user posted image   Drugace je pa ena omenila, da pridete osebno prevzet, jaaaaaaa jaz sem za to varjanto.

Aha, hvala za podatek o cajcku. Mah, jaz bom pa sla na metodo veliko aktivnosti da rezultat, mi je ta aktivnost itak tako vsec. Ne, hecam se, poskusam ne se obremenjevat, ker mislim, da psiha rada nagaja.

Tassika, pri tebi je pa pomembna predvsem dobra novica, na tisto se skoncentriraj. Te bodo ze spedenal, da bos nosecka, pac kaksen mesec kasneje kot si zelis. Jaz si samo zelim, da bi bila aprila spet noseca, ker takrat je bil predviden moj prvi pdp in vem, da me bo stiskalo tisti mesec.

Detelja, kaj tvoja sestran zivi v Avstriji? Ce ja, mi lahko poves priblizno kje.

Uzivajte!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:08:21   
sonček85
no sem zasledila tole temo in naj vam zaželim vsem da čim prej zagledate + in da čez osem mesecev povijete svoj prelepi zakladek
Slončka pa le ne menjajte ,saj je tako kjut in srčkanuser posted image

Tassika:tebi pa želim ,da se vse čim cprej uredi in da boš kmalu spet srečka nosečka ,prav tako pa Maška ,na katero velikokrat mislim ,kako je?!


Je pa tisti test res zanimivuser posted image

lp,sonček


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:09:07   
tassika
Malamravljica, tudi jaz bi bila aprilčica 2009, bom pa najbrž aprilčica 2010, tudi ni slabo neuser posted image .

Meni se cene tudi ne zdi pretirana, najprej kupiš poceni babycheck in ko vidiš da sta dve črtici pa polulaš še tega tadobregauser posted image .

Nekaj se bomo že zmenile, a nismo bile za neko ponovoletno srečanje?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:17:37   
Anonimen
Ja, pa res ni drag.
Sej bom šla hitr spet tja, pa jih nabavim. Bom sporočila, če me kšna ne prehiti.
Drugač bi bla pa jst tud Aprilčica... user posted image

Nč, ratal mi je. Mam UZ v ponedeljek, 16:45. kr hitro. Komaj čakam.

Tassika.. , lep dan bo. Dons grem k moji ljubi mamici na kosilčka.., kuha pa najbolš na svetu. Vseee bom pojedla.

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:18:40   
Anonimen
sonček85
HVALA ti iz srčka... user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:18:59   
malaMravljica
Ja, ste bile zmenjene ja, samo pri meni skoraj ne pride v postev. Ce pa malo zamaknete srecanje pa z veseljem.

Imas prav april 2010 se bere tudi fajn. Jaz osebno sedaj ciljam na oktober ali november 09  Da bi imela cela familja rojstne dneve skupaj. Samo mi zagotovo ne bo ratalo. No ja, bomo videli kaj in kako.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:19:47   
Anonimen
Tassika..., jst bi se tud smejaala...sej vseen če nism sama.. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: tassika

OK lep danuser posted image

A veste kaj je vijolično in stoji v kotu?

To me je moj zanč vprašal, sem skor dol padla od smehauser posted image

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:21:13   
tassika
Super, že zdaj ti želim dobr tek. Jaz imam doma kosilo v nedeljo, ker ima moj ati roj.dan. za darilo bo pa dobil polet z balonom pa neko dobro mojo domačo sladico, samo še odločit se moram kaj.

Jaz grem pa na malico, sigurno imajo kaj dobrega. Aja pa še dragi mi je zdele napisal če bi šla lahko 23.1. prej domov, da pride pome in da si privoščiva nekaj časa zase. Me zanima kaj naklepauser posted image .

A nobena ne zna odgovorit na mojo ugankouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:27:28   
Anonimen
Tassika
Joj... ne. Sm blond.. pa me zmanjka pr pametnih in neumnih šalah user posted image .

Ko smo že pri darilih!! 16.1. mava 2 leti. Ne vem kaj in kako.... POMAGAJTE MI! Sam ne me pošiljat po savnah in masažah in teh zadevah. To sva že vse obdelala.
Marca ma pa moj dragi 30 roj. dan in sm želela mu dat ta balonček... Ko sm pa ceno vidla..., hm... me je zaskrbel. Za enga že gre...sam jst bi šla zravn. Tassi, če maš že veze pr zdravnikihuser posted image .., poznaš kako ugodno varianto za balona? To bi bil lep darilček...a ne?!

Jst sm tud za kšn skupn izlet... user posted image

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:32:22   
Mariposy
Hojla punce jaz vam bom tudi delala tukaj družbo in vas vzpodbujala da čimprej zagleda vsaka svoj +user posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:40:33   
drobtinica29
tudi mene zanima kaj je to, tassika? da bi se še jaz smejala...

sem full nasmejan človek, to je rekel tud moj ko me je prvič videl, da ga je ravno moj smeh in pozotivna energija tako očarala na meni...

drugače pa tud jaz bi bila aprilčica 09,... sedaj, pa kar bo, sam da bo user posted image .

nekaj me prehlad daje, pa me od tega že glava boli,... upam da nebo kaj hudega, ker si sedaj res tega ne želim,... sicer pa saj ni čudno, saj vsi nekaj kihajo in kašlajo,... no saj bo boljšeuser posted image

drugače pa sme se včeraj z mojim malo pogovarjala, kaj bova imela zimski dopust... enkrat februarja, ... komaj že čakamuser posted image ...

lep dan punce!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 10:45:37   
tassika
tudi jaz nisem vedla odgovora pa nisem blond, vsaj večino časa neuser posted image .

In odgovor je : Poredna slivauser posted image

Za balon smo mi izbrali varianto od merkurja, ker je če imaš kartico malo cenejša
KLIK

Za darilo pa ne vem, jaz sem mojemu kupila parfum, za božička je dobil jakno, za roj.dan. pa še ne vem, ga ima tudi marca (29let). Jaz sem pristaš tega, da kupim uporabno darilo.

Evo zvohala, kam greva, nekam ritko namočituser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 12:46:30   
mausikaa
pupe tisti CB test ti pove vse razen spola user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 13:11:08   
tassika
user posted image kaj pa pove, ker jaz pa moja nemščina sva dva pojma. A pove tudi koliko si noseč ?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 13:23:58   
pilotina
ojla dekleta...danes pa sem jaz tista, ki ima gužvo pa ne uspem pisati

Rižko...moj dragi ima ta mesec RD pa sem mu mislila kupiti verižičo od Fossila...črn pasek in srebrno-mat vzorček oz. imaš več variant...mm kako so lepe...lani sem mu pa kupila tako zapestnico in mu ful paše


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 13:38:52   
malaMravljica
Tassika,

ta test ti napise noseca ali ne noseca. Ce napise noseca ti napise se v katerem tednu, ampak le do 3+.  To pise na tisti spletni strani, ki sem dala povezavo. Na reklami pa sen slisala, da pove tudi spol. Samo reklamo sem slisala dvakrat, prvic jo nisem hotela gledat samo poslusala in sem ugotovila potem, da je bilo zanimivo, potem vceraj je bila pa spet ta reklama, pa je moj glih programe saltal in ko sem rekla naj da nazaj, je bil glih tekst mimo, bom danes sla gledat tv in povem.

Jaz sem ze zadnjic delala clearblu test takrat, ko sem zvedla da sem noseca in se je izpisalo Schwanger , to se mi zdi drugace kot da pokaze dve crtici, zame je bil nepopisen obcutek. Aja, pa zadnjic nisem zdrzala in sem ga spet delala, se mi zdi, da sem imela dva v paketu in je en se ostal, pa je napisalo da nisem, takrat pa ni bilo lepo.

A lahko se jaz eno salo, ki sem jo slisala vceraj. Gre pa tako: Kaj vse jejo Kitajci? Smo imeli namrec debato kaj oni jejo in da ubogi kuzki in macki pri njih.


(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 13:46:16   
Anonimen
pilotina oj!
Hvala za pomočko. Mah, razmišljam veš...  Moj ni lih tip za verižice in zapestnice. Sam eno fajn uro ma in noče nič več. Ne vem...  Lansko leto sm mu kupla Armanijev komplet (parfumček, toaletna, gel, torbica) pa šampanjček z zlatimi listki pa take feeenci... kozarčke in sva vsseee spila.
Jst sm pa prečudovito uro dobila.
Za 30. roj. dan sem pa že odločena. Naju peljem na Šampanjski polet z balonom. Če mi rata na Bled. Je več pa lepš za vidt kakor Ljubljanska okolica. Sam so drage te zadevce... ufff... Neka bolj "fensi" zadeva je 300 EUR za dva. Vseen se mi zdi pa super darilček... , tko neki posebnega.

Za naslednji teden... pssssssst.., vam povem skrivnost. Mislim, da moj dragi naklepa nekaj čudovitega!!! Mislim, da me čaka ta prvi user posted image prstanček.. Neki se je zadnjič zapletel besedno... pa nism dost dajala na to..pol pa sm mal razmislila in sm mela nasmehca. Skratka, uf... upam, da se ne motim. user posted image  Jojj.. sm smotana.. preveč slišim in preveč razmišljam pol pa vse že vem.user posted image
Jst moram tud pripravit kaj lepega.., tok sm brez idej. Starejša sm, manjše možgane mam.user posted image

(odgovor članu pilotina)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 13:49:07   
pilotina
Rižkoo...joj kako lepo, romantično user posted image ...pridkan tvoj dragi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 13:51:49   
malaMravljica
Rizkoo, suuuuper .... a te bo zarocil. Jupi. Vadi odgovor, da ne ostanes brez besed tako kot sem jaz in sem mu najprej samo pokimala.


(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 13:52:53   
Anonimen
Pilotina
NIČ še ne vem... user posted image  Znam bit razočarana user posted image  Ne...

(odgovor članu pilotina)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 13:54:43   
Anonimen
mala Mravljica
Glede na to, da sumim... ne bom ostala brez odgovora....user posted image
Sicer pa počakite do 16.1. Vam mogoče povem TO zame veselo novičko...user posted image  Itaq planirava to leto skočit med žene in može. Septembra sva rekla.., zato zna bit..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 14:02:22   
tassika
Moj se pa nič ne opogumi; enkrat je bil neki pameten, zdaj pa kar nič, jaz bi se tudi poročila septembra, mi je lepše kot spomladi ko se vsiuser posted image .

Jaz pa tudi če bi vadla odgovor bi najbrž zablokirala in ostala brez besed, samo jaz sem mojmu rekla, da naj ne gre na kolena, ker bi ziher bruhnila v smeh, jaz imam rada drugačne nevsakdanje stvari.

Sem pa rekla da noseča se pa ne bom ženila, ali prej ali kasnejeuser posted image  

Aja pa še nekaj: za božično darila sem spraševala kaj bom dobila in je rekel, da je res majhen paketek ampak ni skromen.
In veste kaj sem dobila: zobno krtačouser posted image

< Sporočilo je popravil tassika -- 8.1.2009 14:03:11 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 14:09:20   
Anonimen
Tud jst nočem bit vsa okrogla na poroki. Poroka sploh ni moja želja.., moj dragi jo pa želi. Poroka pa pika je reku. Jst sm se pa nasmejala pa rekla "prv".. zakaj pa ne!user posted image
Jst sm pa rekla maj ali september...
Moj tud ne bo šel na kolena..., zna pa ušpičit kakšno simpatično... Joooj.. bom važička, če se to zgodi. Mogoče med plani za poroko pozabim na bebo in potem zanosim... user posted image

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?