|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubimci
8.1.2009 11:22:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cupacups

vsak zna osreciti cloveka na pravi nacin, samo vprasanje je, ali se mu da...koliko mu partner pomeni...
jaz se trudim vsak dan, da svojega nasmejem, ugodim v majhnih zeljicah...pa je zadovoljen...poslusam , pa ceprav vcasih bedarije,,...ampak kaj cem zato sem tukaj :)..kdo pa ga bo drug poslusal? neka druga? user posted image
ga bom kar jaz user posted image




Spedenat deca, spedenat otroke, služba, hitenje, pa kaj še? Pa bit poln veselja kot dvorni norček, da ne bo šel drugam namakat, kajne?

< Sporočilo je popravil decembrka -- 8.1.2009 11:24:05 >

(odgovor članu cupacups)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ljubimci
8.1.2009 11:57:11   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Spedenat deca, spedenat otroke, služba, hitenje, pa kaj še? Pa bit poln veselja kot dvorni norček, da ne bo šel drugam namakat, kajne?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ljubimci
8.1.2009 12:18:12   
Freycha
če pustim na strani tiste, ki ne zdržijo samo v eni postelji, bi rekla, da se to zgodi precej nenamerno in nezavedno.

Naenkrat spoznaš neko osebo, ki se ti dopade. Pa ti se njej. Pa je malo flirtanja, pa se spet živega počutiš, pa zaželjenega.... pa srček ti spet hitreje bije, ko to osebo srečaš itd... pa nič ne misliš imet... pač čist tko - nedolžno/naivno.

Potem se pa gresta recimo na kavico. Joj, kako dolgo se oseba že ni tako nasmejala, kot sedaj tu. Počuti se sproščeno, pozabi na vse probleme in tegobe... svet je naenkrat lepši in po dooolllgggeeemmm času ima spet nasmeh na ustih.

Potem pa preide v tel. klicarjenje, sms-i... naenkrat se prebudi tudi spolna sla in želja po več. To je pa nažalost v človekovi naravi......

Vse dokler ne pride do tega, da že prav načrtuješ, planiraš, si želiš - padeš notri in ne moreš več ven.

Vse pa pride iz naveličanosti, zdolgočasenosti, itd.....

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ljubimci
8.1.2009 12:33:42   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Camila

Taka družba, nezadovoljstvo v sexualnem življenju, pritiski, naveličenost...

Najbolj žalostno je pa to, da tisti, ki imajo ljubimke/ljubimce tega si ne priznajo, ker za nič na svetu, ne bi šli proč od družine...

To je popestritev v njihovem bednem življenju...



istega mnenja.

(odgovor članu Camila)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ljubimci
8.1.2009 12:35:46   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Naenkrat spoznaš neko osebo, ki se ti dopade. Pa ti se njej. Pa je malo flirtanja, pa se spet živega počutiš, pa zaželjenega.... pa srček ti spet hitreje bije, ko to osebo srečaš itd... pa nič ne misliš imet... pač čist tko - nedolžno/naivno.

Potem se pa gresta recimo na kavico. Joj, kako dolgo se oseba že ni tako nasmejala, kot sedaj tu. Počuti se sproščeno, pozabi na vse probleme in tegobe... svet je naenkrat lepši in po dooolllgggeeemmm času ima spet nasmeh na ustih.

Potem pa preide v tel. klicarjenje, sms-i... naenkrat se prebudi tudi spolna sla in želja po več. To je pa nažalost v človekovi naravi......

Vse dokler ne pride do tega, da že prav načrtuješ, planiraš, si želiš - padeš notri in ne moreš več ven.

Vse pa pride iz naveličanosti, zdolgočasenosti, itd.....

in spet preide v naveličanost in zdolgočasenost... kaj pa potem? ponovi vajo in spet z drugim?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ljubimci
8.1.2009 12:55:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kaj mislite, zakaj ljudje iščejo ljubimce ali ljubimke? Kaj jih pripravi do tega, da postavijo na kocko vse kar imajo in si najdejo nadomestilo?


Zenske ga poiscejo zaradi ljubezni. Da se pocutijo lepe, zeljene in ljubljene, ker jim tega manjka.

Moski pa za sex in nic duzga.

To je samo moje skromno mnenje user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ljubimci
8.1.2009 13:08:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kaj mislite, zakaj ljudje iščejo ljubimce ali ljubimke? Kaj jih pripravi do tega, da postavijo na kocko vse kar imajo in si najdejo nadomestilo?


Me ne briga pa upam, da me nikoli ne bo. Ti pa si vzami v roke neko delo, da ti ne bodo bedarije hodile poglavi. Bemtiš pa višek časa.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ljubimci
8.1.2009 13:48:05   
Kontrakarambolšrauf
Ker je včasih tako najlažje.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ljubimci
8.1.2009 13:49:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Ker je včasih tako najlažje.


Kaj? Priti do seksa? user posted image

Aja, še to. A je varanje, če se ženska da dol z žensko? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ljubimci
8.1.2009 13:50:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Ker je včasih tako najlažje.


Kaj? Priti do seksa? user posted image

Aja, še to. A je varanje, če se ženska da dol z žensko? user posted image


Pomoje da ne....če lahko gledauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ljubimci
8.1.2009 13:51:06   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image


Kaj pa če niti ne ve?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ljubimci
8.1.2009 13:52:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image user posted image user posted image


Kaj pa če niti ne ve?


Kar ne ve ga pa itak ne more bolt a ne?user posted image

Sam...pomoje bi pa rad kej tacga vedu vešuser posted image . Razn če ma slab srce....pol mu pa raj ne govortuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ljubimci
8.1.2009 13:54:13   
tanikaa
Saj me ne zanima, če bi ga bolelo ali ne. Mene zanima, če je to varanje. user posted image

In brez skrbi. Moj ma čist ok srce, jaz pa se ne dajem dol z nobeno, niti z nobenim izven zakona. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ljubimci
8.1.2009 15:26:19   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

če pustim na strani tiste, ki ne zdržijo samo v eni postelji, bi rekla, da se to zgodi precej nenamerno in nezavedno.

Naenkrat spoznaš neko osebo, ki se ti dopade. Pa ti se njej. Pa je malo flirtanja, pa se spet živega počutiš, pa zaželjenega.... pa srček ti spet hitreje bije, ko to osebo srečaš itd... pa nič ne misliš imet... pač čist tko - nedolžno/naivno.

Potem se pa gresta recimo na kavico. Joj, kako dolgo se oseba že ni tako nasmejala, kot sedaj tu. Počuti se sproščeno, pozabi na vse probleme in tegobe... svet je naenkrat lepši in po dooolllgggeeemmm času ima spet nasmeh na ustih.

Potem pa preide v tel. klicarjenje, sms-i... naenkrat se prebudi tudi spolna sla in želja po več. To je pa nažalost v človekovi naravi......

Vse dokler ne pride do tega, da že prav načrtuješ, planiraš, si želiš - padeš notri in ne moreš več ven.

Vse pa pride iz naveličanosti, zdolgočasenosti, itd.....


To je pa svetlobno leto daleč od nenamernega in nezavednega, nedolžnega in naivnega....
Če ne že veliko prej, za prvo kavo se je bilo treba zment.......namerno in ..... 

Ko se ti nekdo dopade, veš kam pes taco moli, nedolžno in naivno....ane

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ljubimci
8.1.2009 15:36:52   
Raho
Dokler nisi na "tisti strani" ne veš - lahko govoričiš in razpredaš, veš pa ne. Ne glede na to ali si tisti, ki vara, ali tisti ki je (pre)varan

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ljubimci
8.1.2009 15:41:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj me ne zanima, če bi ga bolelo ali ne. Mene zanima, če je to varanje. user posted image

In brez skrbi. Moj ma čist ok srce, jaz pa se ne dajem dol z nobeno, niti z nobenim izven zakona. user posted image


Eh škoda.....pa sm mislna da boš kej bl pikantnga povedalauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ljubimci
8.1.2009 15:47:46   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

in spet preide v naveličanost in zdolgočasenost... kaj pa potem? ponovi vajo in spet z drugim?


mislim da ne... mislim, da če/ko najdeš pravega partnerja ne pr ide do te zdolgočasenosti in naveličanosti, ker se oba trudita vezo držati živo. To se ponavadi dogaja tam, kjer so bili mladi, pa so se zaljubili, ustvarili familijo, potem pa pozabili, da je treba vezo vdrževati, da je treba delati na njej itd.......

Pa tudi takrat, ko en partner misli, da je samoumevno vse. Pa da se nikogar ne pohvali več, za nič nisi hvaležen, nič ne opaziš več, za nič se ne potrudiš...... potem se pa ena druga oseba končno zate malo potrudi, te opazi, ti je hvaležen itd... ti pa valda glavo zmeša.....

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ljubimci
8.1.2009 15:51:23   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj me ne zanima, če bi ga bolelo ali ne. Mene zanima, če je to varanje. user posted image

In brez skrbi. Moj ma čist ok srce, jaz pa se ne dajem dol z nobeno, niti z nobenim izven zakona. user posted image


navadno je takim partnerjem, ki so bili prevarani s strani recimo partnerice, ki je varala z žensko še hujše. Ker si mislijo, da so bili tako kurčevo slabi, da je kar na drug spol prešaltal.

Poznam primer, ko je on bil z žensko, ker si pač ni moral priznati, da je gay. Potem pa sta šla narazen in si je priznal, da ga pač moški privlačijo in fertik in ko je ona izvedela, da si je našel partnerja, jo je to bolj prizadelo kot, če bi si našel žensko...... Je imela občutek, da je bila tako zanič, da si je našel kar drug spol.

Sicer pa je meni osebno fizično varanje še najmanj... meni je hujše psihično varanje. Kjer si ti zaljubljen v drugo osebo, razmišljaš o njej, si jo želiš, hrepeniš po njej......

to bi mene bolj bolelo, kot pa če bi se ga nekje bumbar napil, pa bi se z eno dol dal, pa mu ne bi nič pomenilo, ne bi vedel, kako ji je ime in si tudi ne bi želel biti več z njo.....

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ljubimci
8.1.2009 15:54:08   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj me ne zanima, če bi ga bolelo ali ne. Mene zanima, če je to varanje. user posted image

In brez skrbi. Moj ma čist ok srce, jaz pa se ne dajem dol z nobeno, niti z nobenim izven zakona. user posted image


navadno je takim partnerjem, ki so bili prevarani s strani recimo partnerice, ki je varala z žensko še hujše. Ker si mislijo, da so bili tako kurčevo slabi, da je kar na drug spol prešaltal.

Poznam primer, ko je on bil z žensko, ker si pač ni moral priznati, da je gay. Potem pa sta šla narazen in si je priznal, da ga pač moški privlačijo in fertik in ko je ona izvedela, da si je našel partnerja, jo je to bolj prizadelo kot, če bi si našel žensko...... Je imela občutek, da je bila tako zanič, da si je našel kar drug spol.

Sicer pa je meni osebno fizično varanje še najmanj... meni je hujše psihično varanje. Kjer si ti zaljubljen v drugo osebo, razmišljaš o njej, si jo želiš, hrepeniš po njej......

to bi mene bolj bolelo, kot pa če bi se ga nekje bumbar napil, pa bi se z eno dol dal, pa mu ne bi nič pomenilo, ne bi vedel, kako ji je ime in si tudi ne bi želel biti več z njo.....




Eh, ta pa je že malo smotana.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ljubimci
8.1.2009 15:55:13   
Freycha
ljudje svašta izgovore in razloge iščejo, zakaj je šla veza narazen........ sploh, če si ne želijo it narazen, pa jih je partner pustil.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ljubimci
8.1.2009 20:15:28   
anjica
Se pač zgodi. Vsakemu se kdaj zgodi, d mu je še nekdo všeč zraven partnerja - pa ne, da partnerj ne bi imel rad - pač imaš rad dva človeka. Nič nenavadnega. Nekoga na en način, drugaga na drugačen ... taki smo ljudje in težko je čutva nadzorovat. Pa ne da odobravam varanje - daleč od tega - mislim, da je treba skušnjave premagati in oceniti, kater ljubezen ti pomeni vel, kje pa boš razmerje ohranil le na stopnji platonske ljubezni. Vse je izvedljivo :)
Pa poglejte si ljubezenski horoskop, dame ... tale se mi zdi prav zanimiv http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=32253

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ljubimci
8.1.2009 20:56:24   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: naivka

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

če pustim na strani tiste, ki ne zdržijo samo v eni postelji, bi rekla, da se to zgodi precej nenamerno in nezavedno.

Naenkrat spoznaš neko osebo, ki se ti dopade. Pa ti se njej. Pa je malo flirtanja, pa se spet živega počutiš, pa zaželjenega.... pa srček ti spet hitreje bije, ko to osebo srečaš itd... pa nič ne misliš imet... pač čist tko - nedolžno/naivno.

Potem se pa gresta recimo na kavico. Joj, kako dolgo se oseba že ni tako nasmejala, kot sedaj tu. Počuti se sproščeno, pozabi na vse probleme in tegobe... svet je naenkrat lepši in po dooolllgggeeemmm času ima spet nasmeh na ustih.

Potem pa preide v tel. klicarjenje, sms-i... naenkrat se prebudi tudi spolna sla in želja po več. To je pa nažalost v človekovi naravi......

Vse dokler ne pride do tega, da že prav načrtuješ, planiraš, si želiš - padeš notri in ne moreš več ven.

Vse pa pride iz naveličanosti, zdolgočasenosti, itd.....


To je pa svetlobno leto daleč od nenamernega in nezavednega, nedolžnega in naivnega....
Če ne že veliko prej, za prvo kavo se je bilo treba zment.......namerno in ..... 

Ko se ti nekdo dopade, veš kam pes taco moli, nedolžno in naivno....ane


A ni fenomenalno kako znajo tu gor vse lepo zapakirat, da bolj nedolžno izgleda?

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ljubimci
8.1.2009 21:13:13   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Sicer pa je meni osebno fizično varanje še najmanj... meni je hujše psihično varanje. Kjer si ti zaljubljen v drugo osebo, razmišljaš o njej, si jo želiš, hrepeniš po njej......

to bi mene bolj bolelo, kot pa če bi se ga nekje bumbar napil, pa bi se z eno dol dal, pa mu ne bi nič pomenilo, ne bi vedel, kako ji je ime in si tudi ne bi želel biti več z njo.....


Če se zaljubi v drugo, in me zaradi nje pusti ali prizadane, lahko razumem.
Da pa povalja eno frajlo, ki ji še imena ne ve in mu nič ne pomeni? In bo naslednjič povaljal eno drugo, ki bo ravno pri roki in za akcijo?

A se ve ženske sploh kaj cenite?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ljubimci
8.1.2009 21:35:27   
picola1
Ah, ja...

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ljubimci
8.1.2009 21:39:28   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

A ni fenomenalno kako znajo tu gor vse lepo zapakirat, da bolj nedolžno izgleda?


vprašanje je bilo KAJ MISLITE, ZAKAJ LJUDJE IŠČEJO LJUBIMCE IN LJUBIMKE? Torej, smem svoje mnenje napisat, zakaj jaz mislim, da pride do tega? Al ne, al kaj?

Al velja samo, če kdo napiše, da ne prenaša varanja in da ga obsoja, kar v bistvu sploh ni odgovor na vprašanje?

umiri se malo, ok? Dvakrat globoko vidni in še izdihni, da ne počeš, pa razmisli še enkrat, kaj si napisala.....

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?