|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 15:28:55   
Tjula
a dej nehi, a to bi blo teb všeč al kaj? C, c, c, naughty boy, a veš kaj, dam tebi prednost, OK? Da se ne boš prekmalu slinil, je še zgodaj, mal se šparaj za zvečer...:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 15:28:58   
Anonimen
Al bina.. zdaj pa si ti na vrsti.. :)- 8) :love:

in ostali seveda.. A tipov pa res ni na tem foromu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 15:31:07   
Tjula
Dvomim da je kak tip tok pogumen kt ti, Tjazy, sej res, kako pa da je tebe v tole babjo družbo zaneslo, a nimaš dost svoje doma?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 15:34:52   
Anonimen
OK.. bom probal.. samo zdaj moram domov.. nasega malcka malo pocrklat.. Je ravno danes star 4 tedne.. Brez seksa ga ne bi bilo.. :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 15:35:33   
Tjula
4 tedne? ti boš pa še dolg čakal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 15:37:48   
Anonimen
He.. nisem vedel, da so same zenske, ko sem prisel.. in ko ste same tko fejst punce tuki.. sem se kar tukaj.. Obcasno me sicer katera napizdi.. ampak to je cist zensko.. :)- :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 16:07:47   
mamsi
- s kom bi rade, pa niste.. GA NE POZNAŠ:)-:)-:)-:)-
- s kom ste, pa niste hotle.. GA NI TAZGA
- s kolikimi si zelite.. Z ENIM NAENKRAT:sloncek::sloncek:
- kje si najbolj zelite.. (javno, skrito) JAVNO A OČEM SKRITO;)
- ali ste bi-seksualne in zakaj ne? SEKSUALNE JA, PA TUT BI ZDELE8)
- ali si upate spremenit fantazije v realnost in zakaj ne? SEVEDE
- kolikokrat se same zadovoljite in zakaj ne? MA TUT PRBLIŽNO NI TKO FAJN KT "U ŽIVO"
- kaj je tisto najbolj noro, kar si zelite probat..SMO ŽE PROBAL ... NA JADRNICI MED VOŽNJO PO VALOVIH, NAOLJENA OBA NA VELKI POSTLI, OBLEČENI ŠE V POLIVINIL, POTEM PA HOP V MORJE:love::love::love: SUPER

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 17:10:23   
kofetek2010
kje je KRT? :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 17:17:37   
vesnaRR
Jana, tam kamor spada - pod zemljo:)- Sva ga z Al bino prepodile:)-

Lp, Vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 17:18:46   
kofetek2010
joj, ja točno, saj si napovedovala! :)-:)-:)- sem mislila, da samo slabo vidim... :ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 18:31:08   
Anonimen
Ne kira.. ne gre za to da bi hotel kaj slisat.. ceprav je zanimivo prebrat..
Ampak ze nekaj casa je debata.. da bi bil forum "spolnost".. in ta vprasanja so kar tako.. ni nujno na njih odgovorit.. lahko ti poves cist po svoje..
Zakaj pa je beseda "****" prostaska? Ceprav nekaterim je uporabljanje kao prostaskih besed fetis pri seksu.. in tudi s tem ni nic narobe..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 18:40:19   
ZARA
OK...jst se cele dneve samozadovoljujem z................... RRjem !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 19:58:05   
sašaš

Evo še mene:

- sm z vsemi k sm imela namen
- z enim sm full hotla - pol sm ga dobila pa je bla totalna polomija (hlod) - nism hotla nikol več!!!
- največ z dvema (tipoma)
- v kabini za probavanje cunj (mogoče - ne vem, no):zmeden:
- kakšno fantazijo sm (sva) že uresničla (npr. se posnet s kamero...)
- ne - ne vem, zakaj
- sploh mi ne pade na pamet, da bi se
- najbolj noro? ne vem, se zdej ne spomnim :zmeden:

Prejšn teden smo ble full pogumne okol sex foruma - kaj pa dons?:zmeden2:

Lp :muca:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 20:03:14   
EnaA
Kira
Zakaj pa nisi prijavljena? Sam tko vprašam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 20:05:41   
sašaš

:bravo: Ooooo kira...tebe se res spomnim, ko si pisala o varanju...samo ne spomnim se, da bi dobila po glav zarad tega...sej ni blo tko hudo... :zmeden2:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   FORUM SEKS (1 del)
11.4.2005 21:30:31   
zoya_
- s kom bi rade, pa niste.. sem dala vse dol :)-

- s kom ste, pa niste hotle.. sem z vsemi sama hotla

- s kolikimi si zelite.. še eno žensko poleg

- kje si najbolj zelite.. smo že skor vse sprobal

- ali ste bi-seksualne in zakaj ne? ja me vleče na bi

- ali si upate spremenit fantazije v realnost in zakaj ne? ja upam, samo da najdemo ta pravo :)

- kolikokrat se same zadovoljite in zakaj ne? v večini me moj zadovoljuje, pride pa tudi kakšen dan al pa dva v mesecu, ko ga ni ravno takoj pri roki :)-

- kaj je tisto najbolj noro, kar si zelite probat? seks v tri, dve ženski in moški... mogoče s kakšnim parom kdaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 8:24:13   
Anonimen

Kira.. zdaj se tudi jaz spomnim, ko si pisala o tem.. V bistvu je na forumih tko..
ce napises karkoli ki ni popolnoma usklajeno z druzbenimi halucinacijami in vcasih tudi ce je.. se jih bo naslo nekaj, ki te potem obsojajo tako ali drugace.. zato je taksne zadeve najboljs ignorirat..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 8:48:33   
Tjula
o, Tjazy, dobro jutro, kako ste spali? Je bilo kaj akcije? (ko smo ravno na seksi forumu, hi hi hi). NO zdej pa ti nam puncam za dobro jutro povej, ali res drzi ta stereotoip, da fantje najbolj sanjarite o akciji v troje (2f + 1m)? O cem se tipcki pogovarjate, ko greste na pir in beseda nanese na seks? Razsvetli nas, no!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:01:48   
Anonimen
Pa da se jaz odgovorim na svoja vprasanja..

- s kom bi rad, pa nisi.. Z eno punco v zelo mladih letih.. in morda se se kaksna najde..

- s kom si, pa nisi hotel.. JE NI

- s kolikimi si zelis.. V bistvu so se zelje spremenile v realnost.. zato so zdaj zelje izginile.. Sva imela par ekserimentov s parom.. V bistvu bolj varianto opazovanja in muckanja.. V seksu pa ni bilo menjave.

- kje si najbolj zelite.. (javno, skrito) Smo tudi oboje ze sprobali.. Najboljs je na :morje: na kaksni osamljeni plazi.

- ali ste bi-seksualne in zakaj ne? Ne.. in ne vem zakaj ne..

- ali si upate spremenit fantazije v realnost in zakaj ne? Ja sva jih ze spremenila..

- kolikokrat se same zadovoljite in zakaj ne? Zdaj bilo obdobje :nosecka: in se vedno traja poporodno obdobje, tko da je tudi to kdaj prislo prav..

- kaj je tisto najbolj noro, kar si zelite probat..
Hmm.. Seks v mehkem smegu.. malo tezje izvedljivo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:11:17   
Anonimen

Jutro Tjula.. Dobro spali.. Je bila enkarat akcija ja.. ko se je Filip Mai zbudil ob dveh in je jedel.. potem pa spet spal do pol sestih zjutraj in spet akcija.. :)- Na pravo akcijo pa bomo se malo pocakali..
Te bolj tezko razsvetljim.. ker nisem tip, ki bi hodil v gostilno na pir in kelnarce za rit grabil.. V sluzbi na kosilu, pa kdaj pridejo seks teme.. in vecinoma ogovarjajo nove sluzbene parcke, verjetno ker bi sami radi imeli kaksno dodatno.. Jaz sem bolj za varianto, da ce ze imata kaksnega ljubimca.. ga imata uradno.. torej da so vsi prijatelji.. ne da se morajo skrivat..
Meni osebno je bolje 2f in 2m.., ne vem.. bolj zanimivo. Je pa tudi krasno gledati 2f.. bozansko res..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:15:48   
Anonimen

Kira.. me zanima kaj bojo zdaj zame rekli.. ampak mi je prav malo mar.. Itak ne poznam nobenega tuki gor.. razen ene, ki pa se cakam, da pristavi svoj loncek.. :)-
In glede taga, da nase spolno zivljenje nikogar ne briga.. je sicer delno res.. ker cudno, da ravno o tem ne bi smeli govoriti. To je res dokaz konzervativnosti, omejenosti, pac taksne vzgojenosti.. ker ce tole naj ne bi nokogar brigalo, potem tudi razni osebni problemi naj ne bi nikogar brigali..
je pa ze bolj zanimiv forum, ce se o tem pise.. kot pa o raznih problemih, ki jih itak ne moremo tukaj gor resit.
Te tabuje je potrebno zrusit, drugace je res vprasljiva clovekova inteligenca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:16:28   
Tjula
a tko... no tega jest ne bom nkol štekala, k nisem niti mal na ženske ubrisana, niti zavestno niti podzavestno... bohnedej da mi kakšna kdaj kej namigne ... je pa res, da tut dveh tipov ne bi mogla gledat, kaj pa vem, sm mal konzervativna...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:28:11   
Anonimen
Sej nisem nic negativnega mislil, ko sem ti napisal.. in vem, da je takoj ziv zav... ce kdo izjavi, da ima ljubcka.. in ker si to dozivela.. si raje tiho, kot pa se enkrat v ta ziv zav.. ampak v resnici ni problem to, da imas ti ljubcka.. to ljudi ne interesira tako..
Bolj jih zainetresira to, da tvoj primer izkoristijo za povelicevanje sebe.. ker oni pa nimajo ljubcka.. in ker druzba halucinira, da je slabo imeti ljubcka.. je to priloznost, da reces, da si boljsi od tebe na primer. Da nekoga obsodis, je nujno imeti manjvrednostni kompleks.. drugace te potrebe ne mores cutiti..
Nemogoce je reci da je to dobro ali slabo, ce imas ljubcka. Zate je verjetno dobro.. za koga drugega bi bilo verjetno slabo.. Generalno ne obstaja dobro ali slabo.. ampak je to odvisno od posameznika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:31:45   
Anonimen
Ja.. ce te zenske ne mikajo.. pac nimas teh zelja.. Ampak vem, da tiste, ki jih zenske mikajo.. si to bolj zelijo, kot z nevem kaksnim seks idolom.. Sej mene tudi tipi ne mikajo.. ampak razumem, da je mozno, da nekatere tipe.. mikajo tipi.. in to celo bolj kot zenske.. ceprav niso homoseksualni..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:33:00   
Anonimen
OK.. kira.. zdaj pa lahko odgovoris.. da bo bolj zanimivo.. :)- :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?