|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:37:17   
Tjula
Tjazy, sorry, ampak če tipa mika tip, ne moreš reči, da ni homoseksualen, po moje.... najbrž ima to v sebi, če ga vzburja misel na to, da bi se onegavil s tipom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 9:52:08   
Anonimen

Ja lahko je bi-seksualen.. ni nujno, da je homoseksualen..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 10:31:07   
mehurčica
- s kom bi rade, pa niste______Anu
- s kom ste, pa niste hotle_____z enim nogometašem:grrr:
- s kolikimi si zelite_____naenkrat ali nasploh?:)- S parom bi.
- kje si najbolj zelite.. (javno, skrito)_____uh, sem že marsikje-javno(a dokaj skrito) in skrito
- ali ste bi-seksualne in zakaj ne?_____ja
- ali si upate spremenit fantazije v realnost in zakaj ne?_____nekaterih fantazij si niti ne želim spreminjati v realnost, nekatere sem pa že
- kolikokrat se same zadovoljite in zakaj ne?_____ko mi je in ga pač ni na razpolago, ko se mi zalušta..čeprav ga ponavadi raje počakam:love:
- kaj je tisto najbolj noro, kar si zelite probat_____sex z 2 ženskama:love:9nebesa




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 12:00:25   
Skorpija
Zdaj pa hitro povejte..

- s kom bi rade, pa niste..neznanec na avtobusu
- s kom ste, pa niste hotle..takega ni
- s kolikimi si zelite..en naenkrat mi najbolj ustreza
- kje si najbolj zelite.. kuhinjski pult-sprobano, služba, WC - sprobano (z mojim dragim ki je bil na obisku, zunaj pa polno ljudi čakalo name...)
- ali ste bi-seksualne in zakaj ne - ne, tako pač je
- ali si upate spremenit fantazije v realnost in zakaj ne - najine skupne vedno!!!!
- kolikokrat se same zadovoljite in zakaj ne - malokrat, me moj dragi dovolj...
- kaj je tisto najbolj noro, kar si zelite probat - doooolg (javni) rajc, hiter seks

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 19:57:43   
BigWhale
Je ni.

Moja prva. No, takrat sem ze hotel, zdaj ne bi vec. :P Hm, no se ena je bila. potem kasneje, 'kolegica'.

Z dvema je dovolj, tri je pa ze najbrz prevec.

Javno, dvomim, da kje, sem bolj voyearski tip, kot exhibicionisticni. Skrito? Odvisno kako skrito, zabavno bi bilo v sluzbi v kaki pisarni, zgolj zaradi tega, ker se to pac ne dela. ;)

Bisex? ne. Zakaj ne? Tipi me enostavno ne privlacijo. Kaj vem zakaj ne, premajhne stevilke modrcov :P

Fantazije v realnost. Ja si.

Preveckrat, baje... ;)

Najbolj noro, kdo ve, sem ze precej norih stvari sprobal... Spomnim se pa filma, najsrecnejsi moski na svetu. Igralska zasedba, en moski in kakih 50 zensk, no tisto je bilo noro ja... (ne, ne hecam se...)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   FORUM SEKS (1 del)
12.4.2005 20:24:33   
puncica
Evo pa sem se še jaz opogumla:bravo::bravo:

- s kom bi rade, pa niste.. premišljujem in premišljujem, ga ni :zmeden2:
- s kom ste, pa niste hotle.. z vsemi ki sem si želela sem
- s kolikimi si zelite.. v troje (2m1z, 1m2z)
- kje si najbolj zelite.. (javno, skrito) javno zlo rajca
- ali ste bi-seksualne in zakaj ne? delno ja, ker mi pač tako paše
- ali si upate spremenit fantazije v realnost in zakaj ne? nekaj sem jih že, veliko jih je še, če bodo pa uresničene pa vprašanje :zmeden2:
- kolikokrat se same zadovoljite in zakaj ne? zlo redko, kaj pa vem, ni časa pa raj mojga pokličem pa on zrihta je ful boljš :)-
- kaj je tisto najbolj noro, kar si zelite probat.. hmmm s parom, v troje pa še kej bi se našlo.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   FORUM SEKS (1 del)
19.4.2005 21:47:55   
PIA 1
:duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?