|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:33:42   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

A veste da imata Lili Žagar in Marko Potrč sinčka Tilna... si je vzel čas in kar veliko zamujal user posted image


ma jaka muda...user posted image   tko k se zdej vesoljna Slovenija ukvarja z noseco Sasko... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:33:58   
Blacky*
a dobim kakšno user posted image za tisočko 

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:34:05   
mlavla
čer....

mi smo šli pa popoldne kar vsi mal počivat..in Neža pa ati..še zmeri drnjohata...me prov zanima kdaj bo šla pol spatuser posted image pa še čofanje je danes na vrsti...

hvala vsem za odgovore glede bronhiolitisa...mislim, da pri nas ni tega...saj kašljamo zelo občasno (čeprav me takrat kar stisne pri srcu)...največji problem je nosek..se ji tko zabaše..pol pa revca nemore dihat..tko,da je fiziološka skoz na sporedu..

blaža..superca za rožice, listke itd..ma že kar vidik kakšno supersko tortico bo imel Blažuser posted image

vsem današnjim slavljencem pa vse najboljše!!!user posted image user posted image user posted image

ja jst tud še nisem nič videla eme..sem pa slišala kar nekaj zanimivih komentarjev..zato bom najbrž mal pokukala..sam če mi ne bo zagledat bom ziher kam drugam šaltala..
drugač mam pa namen spet nadaljevat mojo stvaritev iz tične...ma bom še videla...

jutri mam pa zjutraj pregled pri G..ma se že veselim, da bom mela UZ..da vidim mojo malo štručko..ki me tko močno brca...user posted image user posted image

pa upam,da ne bo preveč snega..ker pol bom šla kar na vlak...ker po LJ mi je pa tuga parkirati v snegu...user posted image




_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:34:26   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

a dobim kakšno user posted image za tisočko 


mislim,da ja...user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:34:56   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

A veste da imata Lili Žagar in Marko Potrč sinčka Tilna... si je vzel čas in kar veliko zamujal user posted image


ma jaka muda...user posted image   tko k se zdej vesoljna Slovenija ukvarja z noseco Sasko... user posted image  user posted image  user posted image


ja kaj češ... tko je to... nam morjo fokus obrnit od vsega sranja ki se dogaja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:35:12   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

A veste da imata Lili Žagar in Marko Potrč sinčka Tilna... si je vzel čas in kar veliko zamujal user posted image


Kera je že ta?user posted image


svet je vodila



Ne gledam, mi je pa ful znano ime.

mas jaz sem bolj tako s televizijo, sploh je ne gledam, pa še glupa sem za politiko, ki me sploh ne zanima. ma itak nardijo kar njim paše. kakšen dober dokumentarec, al pa kakšne forenzike, al pa kej od živali, to pa ful rada gledam al pa drty jobs, al pa kako je narejeno,...user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:35:16   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

a dobim kakšno user posted image za tisočko 


mislim,da ja...user posted image



no da vidim user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:35:30   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

O pri nas pa grtalica peva.user posted image user posted image user posted image user posted image


seveda... pri nas je že 5 cm snega... še 5 pa bodo delali user posted image



Men je pa strah jutri zjutraj enega soseda, ki tle zjutraj pred trgovino, ki je samo čez cesto, čisti seng ob petih in pol in vse vrže v luft. Enkrat, ko mi bo dop***o, bom zatulla, čez okno.user posted image


veš kako je to... rana ura, zlata ura user posted image

mal heca... drugače bi se men zmešalo, če bi ob 5 kdo pod oknom ropotal



men bi blo tud grozno..pa ma vsaj razlog zato..a mora na šiht?


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:35:31   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

a dobim kakšno user posted image za tisočko 


mislim,da ja...user posted image



no da vidim user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:35:53   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

a dobim kakšno user posted image za tisočko 


mislim,da ja...user posted image



no da vidim user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:37:14   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

a dobim kakšno user posted image za tisočko 


mislim,da ja...user posted image



no da vidim user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image



A si kaj ustvarjala?



(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:37:44   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

A veste da imata Lili Žagar in Marko Potrč sinčka Tilna... si je vzel čas in kar veliko zamujal user posted image


ma jaka muda...user posted image   tko k se zdej vesoljna Slovenija ukvarja z noseco Sasko... user posted image  user posted image  user posted image


kdaj ma pa ona rok..jst sploh nisem vedela da je user posted image

aja Stipe pa čestitke tvojemu bratu!!!user posted image a to pomeni,da boš prvič stric..al se motim?


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:39:02   
Blacky*
Mlavla

... to sem ti hotla že prej napisat...

Jaz dam lonec, v katerem zavrem pest soli, kamilice in timija (jaz ga dodam zraven) kar v sobo nekam ob posteljo... ko se ohladi ga ponovno zavrem in odnesem k Valu v sobo... se mi zdi da se mu kašelj kar umiri... pa lepo diši v sobici


(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:40:17   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

A veste da imata Lili Žagar in Marko Potrč sinčka Tilna... si je vzel čas in kar veliko zamujal user posted image


ma jaka muda...user posted image   tko k se zdej vesoljna Slovenija ukvarja z noseco Sasko... user posted image  user posted image  user posted image


kdaj ma pa ona rok..jst sploh nisem vedela da je user posted image

aja Stipe pa čestitke tvojemu bratu!!!user posted image a to pomeni,da boš prvič stric..al se motim?



Stipe, pol boš pa kmalu stric, to mi je pa ušlo prej. bravo.user posted image user posted image user posted image  Bo dobila carica bratrančka al pa sestričnico.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:40:28   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

a dobim kakšno user posted image za tisočko 


mislim,da ja...user posted image






no da vidim user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image



A si kaj ustvarjala?





ne še...dones se bolj črkljamo, pa jst sem se mal učila..

sej nevem če sem vam že povedala, da mam v torek en izpit..in sem nanj prijavljena le jst..pa še prfoks je znan potem,da vedno zamuja na izpite ali pa ga celo ni..ma sploh nevem kaj naj si mislim..me obdajajo takšni mešani občutki...sploh nevem kam naj se obrnem če ga slučajn ne bo..

blacky..kako pa tvoj študij? a maš še veliko?


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:41:38   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

Mlavla

... to sem ti hotla že prej napisat...

Jaz dam lonec, v katerem zavrem pest soli, kamilice in timija (jaz ga dodam zraven) kar v sobo nekam ob posteljo... ko se ohladi ga ponovno zavrem in odnesem k Valu v sobo... se mi zdi da se mu kašelj kar umiri... pa lepo diši v sobici




koliko daš pa kamilic in pa timijana?


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:42:08   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

O pri nas pa grtalica peva.user posted image user posted image user posted image user posted image


seveda... pri nas je že 5 cm snega... še 5 pa bodo delali user posted image



Men je pa strah jutri zjutraj enega soseda, ki tle zjutraj pred trgovino, ki je samo čez cesto, čisti seng ob petih in pol in vse vrže v luft. Enkrat, ko mi bo dop***o, bom zatulla, čez okno.user posted image


veš kako je to... rana ura, zlata ura user posted image

mal heca... drugače bi se men zmešalo, če bi ob 5 kdo pod oknom ropotal



men bi blo tud grozno..pa ma vsaj razlog zato..a mora na šiht?



Ma ne ima tak mali plugec in mi se zdi, da prav ne more spat, ko senži, da je kot kak otrok in komaj čaka, da spluži. Sej je lepo, da nekdo to nardi, ma ne ob taki uri, sej trgovina se odpre ob sedmi.user posted image

No ma moj ni dosti boljšei. Kadar gre ta velik plug mimo, je takoj zalepljen na oknu kot kak otrok.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:42:14   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

A veste da imata Lili Žagar in Marko Potrč sinčka Tilna... si je vzel čas in kar veliko zamujal user posted image


Kera je že ta?user posted image


svet je vodila



evo link

http://bibaleze.si/clanek/dojencek/lili-zagar-rodila-sinka.html

mogoče se je spomniš user posted image



men pa link ne dela?!user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:43:17   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

O pri nas pa grtalica peva.user posted image user posted image user posted image user posted image


seveda... pri nas je že 5 cm snega... še 5 pa bodo delali user posted image



Men je pa strah jutri zjutraj enega soseda, ki tle zjutraj pred trgovino, ki je samo čez cesto, čisti seng ob petih in pol in vse vrže v luft. Enkrat, ko mi bo dop***o, bom zatulla, čez okno.user posted image


veš kako je to... rana ura, zlata ura user posted image

mal heca... drugače bi se men zmešalo, če bi ob 5 kdo pod oknom ropotal



men bi blo tud grozno..pa ma vsaj razlog zato..a mora na šiht?



Ma ne ima tak mali plugec in mi se zdi, da prav ne more spat, ko senži, da je kot kak otrok in komaj čaka, da spluži. Sej je lepo, da nekdo to nardi, ma ne ob taki uri, sej trgovina se odpre ob sedmi.user posted image

No ma moj ni dosti boljšei. Kadar gre ta velik plug mimo, je takoj zalepljen na oknu kot kak otrok.user posted image


oh ti moški..user posted image user posted image user posted image
moj je tud čist nor na sneg...je kot kaki otrok, ko začne padat sneguser posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:43:45   
blaža
Mi smo pa nardili Matiji, ko je bil majhen tak povštrček iz suhuh kamilic. baje to pol olje od kamičlice prodre v kožo in pomiorja in blaži krče,ki jih je mel. No ne vem, če ma to kej veze s tem, ma sem se zdej to spomnila.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:44:40   
Stipe air force
Čer user posted image

Tako, carica pančka, mi2 bova pa Emo gledala, da si mal popestriva večer pa da mal trebušne mišice na sprehod peljeva ko se bova smejala user posted image  No, razen če ne bo za zajokat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Sem pa prejle mal peglo sprehajala, ker je bil že skrajni čas, pa je kar hitro minilo, ker sem pred tem na kavču pol ure ležala, ker se je carica tako lepo sama igrala user posted image

Za jutri pa tudi tu napovedujejo rahel snegec user posted image  Eh, še dobr da me je Blacky potolažila da bo kmalu poletje, ki se ga jaz letos spet tako veselimmmmm, pa jeseni tudi user posted image

Jencili, super datum poroke imata user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:44:45   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

Danes grem zgodaj spat, ker bom morala jutri avto odkidat ven... to pomeni da moram prej vstat... prej kot ob 6:00 user posted image



jaz najkasneje ob 5.15. Pa upam, da ne bo dosti snega, da ga ne bo treba kidat. Moj je že šel avte premikat. Grem jaz s piccasojem, ker ima nove zimske gume, clio ima še letne. Pa on gre že nocoj na šiht.

No, je pravkar nazaj, pa pravi, da bom do časa vstala, da bom imela čas avto spucat. Ga je baje že blizu 10 cm user posted image . Še dobro, da mi zjutraj ne bo treba otrok navsezgodaj še v vrtec furat. Jih bo on, ko bo prišel zjutraj iz šihta. Ah, me je vseeno že vse minilo user posted image . Zime zaradi nepredvidljivega snega in količine sploh ne maram. Drugače mi je pa všeč.
Kosilo za jutri sem pa tudi že skuhala - piščanca po iransko. Jutri samo še rižek skuhamo, pa rdečo peso zraven pa bo.

mlavla, nisem vedela, da hodiš v LJ h G user posted image . Če bi ga imela v Litijio, bi bilo vseeno lažje. No, pa vseeno srečno potuj, pa pazi se, da kje ne padeš. Jutri bo slabo po pločnikih vsepovsod. user posted image user posted image user posted image

Zdaj bom pa šla gledat tudi jaz EMO. Včeraj smo praznovali, pa je šla mimo nas.

blaža, ali niste vi danes praznovali user posted image  ali ste zaradi snega prestavili??

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:44:47   
buči
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

user posted image  user posted image  user posted image  


"Začela sem z dieto, nehala sem kaditi in piti, omejila sem seks, začela sem se ukvarjati s športom ...

  V 14 dneh sem izgubila dva tedna!"
 
user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image , ma kje jih pobiraš?


Tale je pa zame, a ne? no, šefico vprašaj, da mi je pisana na kožo! user posted image user posted image




aja Stipe pa čestitke tvojemu bratu!!!user posted image a to pomeni,da boš prvič stric..al se motim?


A spet nisem na tekočem?!? user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:46:26   
buči
šibam dat mulce v pižamo, pol pa malo pokidat - to bo izgovor, da grem lahko ven pušat!  Vse mi prav ptide.user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:46:28   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

Danes grem zgodaj spat, ker bom morala jutri avto odkidat ven... to pomeni da moram prej vstat... prej kot ob 6:00 user posted image



jaz najkasneje ob 5.15. Pa upam, da ne bo dosti snega, da ga ne bo treba kidat. Moj je že šel avte premikat. Grem jaz s piccasojem, ker ima nove zimske gume, clio ima še letne. Pa on gre že nocoj na šiht.

No, je pravkar nazaj, pa pravi, da bom do časa vstala, da bom imela čas avto spucat. Ga je baje že blizu 10 cm user posted image . Še dobro, da mi zjutraj ne bo treba otrok navsezgodaj še v vrtec furat. Jih bo on, ko bo prišel zjutraj iz šihta. Ah, me je vseeno že vse minilo user posted image . Zime zaradi nepredvidljivega snega in količine sploh ne maram. Drugače mi je pa všeč.
Kosilo za jutri sem pa tudi že skuhala - piščanca po iransko. Jutri samo še rižek skuhamo, pa rdečo peso zraven pa bo.

mlavla, nisem vedela, da hodiš v LJ h G user posted image . Če bi ga imela v Litijio, bi bilo vseeno lažje. No, pa vseeno srečno potuj, pa pazi se, da kje ne padeš. Jutri bo slabo po pločnikih vsepovsod. user posted image user posted image user posted image

Zdaj bom pa šla gledat tudi jaz EMO. Včeraj smo praznovali, pa je šla mimo nas.

blaža, ali niste vi danes praznovali user posted image  ali ste zaradi snega prestavili??


Ne mi bomo praznovali v torek, ko ima prav rojstni dan. no okraske pa delam že prej, ki če ne bi blo premalo cajta zadnji dan. pol pa še v soboto naslednjo za kolege, tako, da bojo dve torti.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




kdaj
Lelly28 RR

Kdaj je najbolši čas, da rodiš?

poleti (42%)

jeseni (4%)

pozimi (17%)

spomladi (38%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!