|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:48:48   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Ne mi bomo praznovali v torek, ko ima prav rojstni dan. no okraske pa delam že prej, ki če ne bi blo premalo cajta zadnji dan. pol pa še v soboto naslednjo za kolege, tako, da bojo dve torti.user posted image


Boljše dve kot ena user posted image . Jaz sem si tudi popoldan kot za sladico privoščila še en kos Anajine torte. MMmmm je pasalo.....

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:50:45   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Ne mi bomo praznovali v torek, ko ima prav rojstni dan. no okraske pa delam že prej, ki če ne bi blo premalo cajta zadnji dan. pol pa še v soboto naslednjo za kolege, tako, da bojo dve torti.user posted image


Boljše dve kot ena user posted image . Jaz sem si tudi popoldan kot za sladico privoščila še en kos Anajine torte. MMmmm je pasalo.....


zelo zelo lepo tortico ste imeli, pa ta mala je tako lušna s tistimi rožnatimi lički. Prava princeska.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:51:39   
blaža
no zdej se je pa še moj z Matijo zmenil, da bo še on gledal z nami Emo. Tako, da bova imela družbo. Sej itak jutri ne gre v vrtec, pa v torek tudi ne, ki smo vsi doma.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:52:42   
dolenjka
jaz pa vidim, da sem spet Stipetu poste nabijala user posted image  Ja, 1. bo stric, baje da punčki user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:52:46   
Februarka08
Čer.

Evo, oči ravno Lariso spat daje, jaz mam pa minutko da vas pozdravimuser posted image

Lep večer!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:52:48   
blaža
Kaj ni nobenega za poklepetat teh deset minut, dokler ne začne Ema?


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:52:54   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

Danes grem zgodaj spat, ker bom morala jutri avto odkidat ven... to pomeni da moram prej vstat... prej kot ob 6:00 user posted image



jaz najkasneje ob 5.15. Pa upam, da ne bo dosti snega, da ga ne bo treba kidat. Moj je že šel avte premikat. Grem jaz s piccasojem, ker ima nove zimske gume, clio ima še letne. Pa on gre že nocoj na šiht.

No, je pravkar nazaj, pa pravi, da bom do časa vstala, da bom imela čas avto spucat. Ga je baje že blizu 10 cm user posted image . Še dobro, da mi zjutraj ne bo treba otrok navsezgodaj še v vrtec furat. Jih bo on, ko bo prišel zjutraj iz šihta. Ah, me je vseeno že vse minilo user posted image . Zime zaradi nepredvidljivega snega in količine sploh ne maram. Drugače mi je pa všeč.
Kosilo za jutri sem pa tudi že skuhala - piščanca po iransko. Jutri samo še rižek skuhamo, pa rdečo peso zraven pa bo.

mlavla, nisem vedela, da hodiš v LJ h G user posted image . Če bi ga imela v Litijio, bi bilo vseeno lažje. No, pa vseeno srečno potuj, pa pazi se, da kje ne padeš. Jutri bo slabo po pločnikih vsepovsod. user posted image user posted image user posted image

Zdaj bom pa šla gledat tudi jaz EMO. Včeraj smo praznovali, pa je šla mimo nas.

blaža, ali niste vi danes praznovali user posted image  ali ste zaradi snega prestavili??


ja v Litiji imamo eno ki dela samo polovični čas..pa je skoz gužva..pa še njen odnos mi ni všeč...kot npr. ko pokličeš,da se naročiš na prvi pregled, ker si zagledalauser posted image user posted image te najprej vprašajo..a greste na splav???user posted image no pri moji G tega nisem nikol doživela...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:53:47   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

jaz pa vidim, da sem spet Stipetu poste nabijala user posted image  Ja, 1. bo stric, baje da punčki user posted image



user posted image user posted image user posted image

Ej prvo sem štekala, da punčki, pa da bo dobil dve. Da ma dvojčke.user posted image  Verjetno samo eno ne?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:54:12   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Čer.

Evo, oči ravno Lariso spat daje, jaz mam pa minutko da vas pozdravimuser posted image

Lep večer!



čer.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:54:59   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

jaz pa vidim, da sem spet Stipetu poste nabijala user posted image  Ja, 1. bo stric, baje da punčki user posted image


me sem že prej hotla komentiratuser posted image user posted image

drugače pa fajn,da bo carica dobila sestričnouser posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:55:50   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

Danes grem zgodaj spat, ker bom morala jutri avto odkidat ven... to pomeni da moram prej vstat... prej kot ob 6:00 user posted image



jaz najkasneje ob 5.15. Pa upam, da ne bo dosti snega, da ga ne bo treba kidat. Moj je že šel avte premikat. Grem jaz s piccasojem, ker ima nove zimske gume, clio ima še letne. Pa on gre že nocoj na šiht.

No, je pravkar nazaj, pa pravi, da bom do časa vstala, da bom imela čas avto spucat. Ga je baje že blizu 10 cm user posted image . Še dobro, da mi zjutraj ne bo treba otrok navsezgodaj še v vrtec furat. Jih bo on, ko bo prišel zjutraj iz šihta. Ah, me je vseeno že vse minilo user posted image . Zime zaradi nepredvidljivega snega in količine sploh ne maram. Drugače mi je pa všeč.
Kosilo za jutri sem pa tudi že skuhala - piščanca po iransko. Jutri samo še rižek skuhamo, pa rdečo peso zraven pa bo.

mlavla, nisem vedela, da hodiš v LJ h G user posted image . Če bi ga imela v Litijio, bi bilo vseeno lažje. No, pa vseeno srečno potuj, pa pazi se, da kje ne padeš. Jutri bo slabo po pločnikih vsepovsod. user posted image user posted image user posted image

Zdaj bom pa šla gledat tudi jaz EMO. Včeraj smo praznovali, pa je šla mimo nas.

blaža, ali niste vi danes praznovali user posted image  ali ste zaradi snega prestavili??


ja v Litiji imamo eno ki dela samo polovični čas..pa je skoz gužva..pa še njen odnos mi ni všeč...kot npr. ko pokličeš,da se naročiš na prvi pregled, ker si zagledalauser posted image user posted image te najprej vprašajo..a greste na splav???user posted image no pri moji G tega nisem nikol doživela...



A majo že na tajnici: Za splav pritisnite 1, za nosečnost pritisnite. št. 2.user posted image

Katastrofa, da te to prvo vprašajo.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:56:02   
mlavla
februarka... čer...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:56:32   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

Danes grem zgodaj spat, ker bom morala jutri avto odkidat ven... to pomeni da moram prej vstat... prej kot ob 6:00 user posted image



jaz najkasneje ob 5.15. Pa upam, da ne bo dosti snega, da ga ne bo treba kidat. Moj je že šel avte premikat. Grem jaz s piccasojem, ker ima nove zimske gume, clio ima še letne. Pa on gre že nocoj na šiht.

No, je pravkar nazaj, pa pravi, da bom do časa vstala, da bom imela čas avto spucat. Ga je baje že blizu 10 cm user posted image . Še dobro, da mi zjutraj ne bo treba otrok navsezgodaj še v vrtec furat. Jih bo on, ko bo prišel zjutraj iz šihta. Ah, me je vseeno že vse minilo user posted image . Zime zaradi nepredvidljivega snega in količine sploh ne maram. Drugače mi je pa všeč.
Kosilo za jutri sem pa tudi že skuhala - piščanca po iransko. Jutri samo še rižek skuhamo, pa rdečo peso zraven pa bo.

mlavla, nisem vedela, da hodiš v LJ h G user posted image . Če bi ga imela v Litijio, bi bilo vseeno lažje. No, pa vseeno srečno potuj, pa pazi se, da kje ne padeš. Jutri bo slabo po pločnikih vsepovsod. user posted image user posted image user posted image

Zdaj bom pa šla gledat tudi jaz EMO. Včeraj smo praznovali, pa je šla mimo nas.

blaža, ali niste vi danes praznovali user posted image  ali ste zaradi snega prestavili??


ja v Litiji imamo eno ki dela samo polovični čas..pa je skoz gužva..pa še njen odnos mi ni všeč...kot npr. ko pokličeš,da se naročiš na prvi pregled, ker si zagledalauser posted image user posted image te najprej vprašajo..a greste na splav???user posted image no pri moji G tega nisem nikol doživela...



A majo že na tajnici: Za splav pritisnite 1, za nosečnost pritisnite. št. 2.user posted image

Katastrofa, da te to prvo vprašajo.user posted image user posted image


bedno a ne??user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:57:09   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

Danes grem zgodaj spat, ker bom morala jutri avto odkidat ven... to pomeni da moram prej vstat... prej kot ob 6:00 user posted image



jaz najkasneje ob 5.15. Pa upam, da ne bo dosti snega, da ga ne bo treba kidat. Moj je že šel avte premikat. Grem jaz s piccasojem, ker ima nove zimske gume, clio ima še letne. Pa on gre že nocoj na šiht.

No, je pravkar nazaj, pa pravi, da bom do časa vstala, da bom imela čas avto spucat. Ga je baje že blizu 10 cm user posted image . Še dobro, da mi zjutraj ne bo treba otrok navsezgodaj še v vrtec furat. Jih bo on, ko bo prišel zjutraj iz šihta. Ah, me je vseeno že vse minilo user posted image . Zime zaradi nepredvidljivega snega in količine sploh ne maram. Drugače mi je pa všeč.
Kosilo za jutri sem pa tudi že skuhala - piščanca po iransko. Jutri samo še rižek skuhamo, pa rdečo peso zraven pa bo.

mlavla, nisem vedela, da hodiš v LJ h G user posted image . Če bi ga imela v Litijio, bi bilo vseeno lažje. No, pa vseeno srečno potuj, pa pazi se, da kje ne padeš. Jutri bo slabo po pločnikih vsepovsod. user posted image user posted image user posted image

Zdaj bom pa šla gledat tudi jaz EMO. Včeraj smo praznovali, pa je šla mimo nas.

blaža, ali niste vi danes praznovali user posted image  ali ste zaradi snega prestavili??


ja v Litiji imamo eno ki dela samo polovični čas..pa je skoz gužva..pa še njen odnos mi ni všeč...kot npr. ko pokličeš,da se naročiš na prvi pregled, ker si zagledalauser posted image user posted image te najprej vprašajo..a greste na splav???user posted image no pri moji G tega nisem nikol doživela...



A majo že na tajnici: Za splav pritisnite 1, za nosečnost pritisnite. št. 2.user posted image

Katastrofa, da te to prvo vprašajo.user posted image user posted image


bedno a ne??user posted image



Mene bi tudi to obijalo. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 19:57:47   
blaža
No zdej vas pa zapuščam, grem si obleč pižamo pa pred TVuser posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:00:04   
mlavla
jst grem pa moja dva mal dregnit..saj še vedno drnjohata...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:01:31   
mlavla
vidim,da že vsi pridno čičate na kavčih..in kukate rebeko...user posted image user posted image

nočko tud z moje strani..moram še med mehurčke..


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:13:17   
buči
Evo, grem kidat. je padla odločitev, ker že par let nisem, pa eme se mi ne da gledat. Mlekarnar je pa seveda ne sme zamudit!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:17:06   
bugnavilea
Pozdravljene punce. Najlepša hvala vsem za čestitke. :) Praznovali smo krasno ... dvojno ... user posted image  user posted image  user posted image ... seveda se akcije ni manjkalo user posted image ... in daril tudi ne. user posted image user posted image user posted image Madoniša ... ... a si morete mislit, da imajo že eno celo leto. Ufff ... kolk gre hitro. user posted image Slikice bom pa dala gor, ko se dam mal v mir in zrihtam vse. user posted image Kdaj bo to ... hm ... ne me prašat. Čez ene 5 let verjetno. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Drugače pa vse najboljše tudi vsem, ki ste že upihnili 1. svečko ... Janez od Vrtnice, Lana od Srečke nosečke, Anaja od Bamby (po slikah sodeč imate iste igrače kot mi user posted image user posted image user posted image ) in seveda Luka od male_pikice.


Nč ... gremo zdej dat male v mižule ... in pol se mal zrelaksirat s tatkotom. Danes smo mal šampanca polili čez kozarc ... hmmmm ... a veste kaj to pomeni? Hmmm ... bognedaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:30:14   
Lara Croft
Bugi.... čestitke tudi od mene... user posted image

_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:35:38   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

a dobim kakšno user posted image za tisočko 


mislim,da ja...user posted image






no da vidim user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image



A si kaj ustvarjala?





ne še...dones se bolj črkljamo, pa jst sem se mal učila..

sej nevem če sem vam že povedala, da mam v torek en izpit..in sem nanj prijavljena le jst..pa še prfoks je znan potem,da vedno zamuja na izpite ali pa ga celo ni..ma sploh nevem kaj naj si mislim..me obdajajo takšni mešani občutki...sploh nevem kam naj se obrnem če ga slučajn ne bo..

blacky..kako pa tvoj študij? a maš še veliko?



moj študij stoji... na mestu user posted image , bom videla če mi bo zdaj uspelo kaj naštudirat, a je težko... zvečer sem čist uničena, pa še miljon opravkov je, enkrat bo 14 dni stanovanje v razsulu, perilo neoprano, pa bo mogoče šlo

Imam še 3 izpite in diplomo, ki jo imam že napisano 15 strani

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:36:58   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

Mlavla

... to sem ti hotla že prej napisat...

Jaz dam lonec, v katerem zavrem pest soli, kamilice in timija (jaz ga dodam zraven) kar v sobo nekam ob posteljo... ko se ohladi ga ponovno zavrem in odnesem k Valu v sobo... se mi zdi da se mu kašelj kar umiri... pa lepo diši v sobici




koliko daš pa kamilic in pa timijana?



zavrem en velik lonec vode, pa kar od oka vržem not npr. 5 vrečk kamilic, pa pest timijana... kolegica da kar 10 vrečk kamilic...

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:37:29   
dolenjka
Pa to niti za smejat ni user posted image  user posted image  Edini, ki ima dokaj normalen komad do sedaj je Omar Naber user posted image  Ne bi si mislila da bom kdaj kaj takega napisala, ker ga živega ne prebavljam user posted image  Sam je res, priznam, da je komad dober, še Stipe se strinja. Bomo videli kaj bo naprej.....

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:40:40   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

Čer user posted image

Tako, carica pančka, mi2 bova pa Emo gledala, da si mal popestriva večer pa da mal trebušne mišice na sprehod peljeva ko se bova smejala user posted image  No, razen če ne bo za zajokat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Sem pa prejle mal peglo sprehajala, ker je bil že skrajni čas, pa je kar hitro minilo, ker sem pred tem na kavču pol ure ležala, ker se je carica tako lepo sama igrala user posted image

Za jutri pa tudi tu napovedujejo rahel snegec user posted image  Eh, še dobr da me je Blacky potolažila da bo kmalu poletje, ki se ga jaz letos spet tako veselimmmmm, pa jeseni tudi user posted image

Jencili, super datum poroke imata user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


ja še malo pa bo velika noč, potem je pa hitro prvi maj, pa je že toplo... jaz tudi letos komaj čakam poletje...

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:43:16   
jencili
čer,

evo, Taj spi, midva pa mal škilva na tv tole našo blestečo Emouser posted image

Je pa Taju čez zan vročina precej narastla, ampak mi ni pustu glih lepo merit, tko da je pri 38.6 blo konc merjenja, sem mu dala pa samo svečko in je blo pol boljše. Je pa kr dost spal in HB ogromno pil! Sicer pa, kdaj to naš Taj ni?user posted image

Nč, grem mal dragemu družbo delat na kavčuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?