|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 23:17:23   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Ja jaz imam zadnji mesec in pol kr naprej bolečine v jajčnikih, tudi krvavim veliko več kot sem prej ob mireni-prej so bili bolj kot ne krvavo-rjavi izcedki, sedaj pa prav krvavitev, ki traja nekaj ur, potem pa spet par ur ok..pa spet! Je pa moj spet začel čutiti nitko od mirene, pravi da ga ful špika, tako da možno da se je mirena kaj primaknila-res zadnji čas da jo dam ven! Prejšni mesec sem imela M 15 in do danes niti 1dan še ni bil ok-da nebi krvavela-tole je čezdalje večji user posted image !





sory, zdaj sem malo zmedena user posted image Napisala si, da krvaviš veliko več, kot si prej ob mireni, kasneje pa si napisala, da je skrajni čas, da daš mireno ven. Še jo imaš ali ne več? Sory, ampak tu sem se zdaj res malo zmedla user posted image

Jaz krvavitev praktično sploh nimam odkar imam mireno, samo tak rjavkast izcedek, druga pa nič. Pa še to imam tako neredno, včasih kar 2 meseca nič user posted image

Pa ti veš kaj bi naj pomenila ta bolečina?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: odstranitev mirene in zanositev
7.2.2009 0:00:04   
Anonimen
Ja res sem čudno napisala-jaz imam krvave izcedke odkar imam mireno(15 mesecev), redne M na 30 dni(dokaj močne)+neprestane krvavo-rjave izcedke vmes!Sedaj zadnji mesec in pol, pa namesto teh izcedkov dobim kr krvavitev, ki nekaj ur traja, potem preneha..vmes kakšen dan samo izcedek..uglavnem skoz neki! In bolečine v sp. delu trebuha! Mireno imam še vedno notr, drugi mesec (5.3) pa jo bom dala ven!
Nimam pojma, kaj bi lahko pomenile te bolečine-če bi bilo kakšno vnetje, potem bi vrjetno bila prisotna tudi vročina-ne vem, res pojma nimam!

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: odstranitev mirene in zanositev
7.2.2009 0:59:48   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja res sem čudno napisala-jaz imam krvave izcedke odkar imam mireno(15 mesecev), redne M na 30 dni(dokaj močne)+neprestane krvavo-rjave izcedke vmes!Sedaj zadnji mesec in pol, pa namesto teh izcedkov dobim kr krvavitev, ki nekaj ur traja, potem preneha..vmes kakšen dan samo izcedek..uglavnem skoz neki! In bolečine v sp. delu trebuha! Mireno imam še vedno notr, drugi mesec (5.3) pa jo bom dala ven!
Nimam pojma, kaj bi lahko pomenile te bolečine-če bi bilo kakšno vnetje, potem bi vrjetno bila prisotna tudi vročina-ne vem, res pojma nimam!



Zdaj pa mi je vse jasno user posted image
Jaz pa sploh nimam prav menstruacije, samo vsake tolko časa rjavkast izcedek in pa kdaj pa kdaj vmes prozorno sluz user posted image
Jaz tudi mislim, da vnetje ni, ker sem že imela vnetje in takrat sem imela cel čas tak čuden izcedek, ful me je bolelo (dosti bolj kot zdaj) in pa tisti izcedek je imel res neprijeten vonj - tako da pri meni sigurno ni to. Pa upam, da tudi pri tebi ni to. Res pa je, da me kar malo skrbi, kaj pomeni ta občasna bolečina user posted image pa zraven teh bolečin, me včasih tudi bradavice bolijo na otip... user posted image

< Sporočilo je popravil majčyca -- 7.2.2009 1:04:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: odstranitev mirene in zanositev
7.2.2009 10:38:57   
soni
Lp
Jaz pa moram priznat, da ob mireni sploh nisem imela kakšnih posebnih problemov, prvi mesec sem imela vseskozi krvave izcedke, potem pa se je stanje normaliziralo. Kasneje sem imela redne menstruacije, a zelo blage in neboleče. Tako, da mi je bila mirena kar všeč.

Jaz imam 15 mesečna dvojčkauser posted image in user posted image .

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: odstranitev mirene in zanositev
7.2.2009 14:48:55   
sarar
kaj pa če se ti je res mirena premaknila? ker to bi bilo možno. v navodilih sem brala tudi da v redkih primerih mirena lahko predre maternično steno. najbrž ni nič takega. jaz bi na vajinem mestu ginekologinjo vprašala.
soni, a dvojčka imaš iiiiiuser posted image  pol sta pa sam tri mes.mlajša od mojega 2. cukrčka

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: odstranitev mirene in zanositev
7.2.2009 16:35:36   
majčyca
Ja saj jaz tako imam pregled oz. odstranitev mirene 18.2., tako da bom probala počakat do takrat, če pa se bodo bolečine stopnjevale, pa bom šla prej tja. To bo zdaj mogoče malo čudno vprašanje, ampak sama žal ne poznam odgovora - kaj bi se zgodilo, če bi bila res predrta maternična stena? user posted image
Upam, da ni nič narobe...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.2.2009 0:10:47   
Anonimen
majčyca-jaz imam spikajoče bolečine in boleče prsi, ko imam O! kakšne 3-4 dni traja, pol pa mine!
Drugače pa razmišljam, da bi res dala mireno prej ven, da nebi pol predolgo čakala da se hormoni poštimajo...bom poklicala h G v ponedeljek pa bom vprašala če lahko prej pridem! Pa sporočim, kako pa kaj!


(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.2.2009 0:48:57   
sarar
kokr se spomnim nič posebnega ni pisal za predrtje stene. po moje se to samo zaceli. ne skrbi, saj je vse ok

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.2.2009 8:58:03   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

majčyca-jaz imam spikajoče bolečine in boleče prsi, ko imam O! kakšne 3-4 dni traja, pol pa mine!
Drugače pa razmišljam, da bi res dala mireno prej ven, da nebi pol predolgo čakala da se hormoni poštimajo...bom poklicala h G v ponedeljek pa bom vprašala če lahko prej pridem! Pa sporočim, kako pa kaj!





Jaz ovulacije do zdaj nisem nikoli čutila, sem pa imela takrat ponavadi sluzast izcedek. Zdaj pa je to drugačna bolečina kot spikanje. Mene to prav zaboli recimo ko se obrnem, včasih tudi ko sedim ali pa kar tako, pa tudi med user posted image me je bolelo user posted image . Čeprav me včeraj več ni tako bolelo kot recimo 2 dni nazaj user posted image Upam, da me tudi danes ne bo...

Kdaj si naročena pri G, da daš mireno ven? Jaz že komaj čakam, da jo odstranim user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sarar

kokr se spomnim nič posebnega ni pisal za predrtje stene. po moje se to samo zaceli. ne skrbi, saj je vse ok


Hvala za vzpodbudo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.2.2009 21:41:14   
Anonimen
Hej bejbe..kje pa ste vse?
Majčyca-jaz dam mireno vn 5.3, sam bom poklicala če lahko kej prej pridem, ker jaz tudi komaj čakam, da dam ven,pa da bom zagledala user posted image user posted image ! Sicer kt sem rekla, tok bom počakala da bom drugo leto rodila,ampak predno se hormoni poštimajo, pa vse bo lih mesec okoli, pol pa akcija! Se pravi aprila morem še M dobit, pol pa lahko akcijauser posted image komi čakam da bom spet brcike čutila, pa otrokov srček poslušala, pa UZ...user posted image
Javite se kaj , komaj čakam da prva sporči da je user posted image

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: odstranitev mirene in zanositev
8.2.2009 23:34:23   
sarar
ojla! a ne kako magično je čutiti ko te user posted image  brca v trebuhu. no, pol proti koncu so že mal bl močni,ampak jaz nikoli ne bom pozabila kakšen enkraten občutek je to........
me zanima katera bo prva user posted image , vsekakor pa vsem vam želim da to čimprej dočakate. zame je nosečnost in materinstvo samo nekaj najlepšega na svetu. upam da se vam tudi jaz pridružim, zaenkrat moj še ni popustiluser posted image
druače pa sem ok, zgleda da so se mi krvavitve ustavileuser posted image  upam da bom imela redno user posted image  pa da se moj premisli, potem pa bi tudi jaz šla aprila ali maja v akcijo user posted image  user posted image  delatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: odstranitev mirene in zanositev
9.2.2009 19:53:55   
mulan
Ojla! Malo sem prebrala vašo temo, imam namreč mireno (1 leto), pa se zadnje čase čudno počutim: boleči jajčniki, glava, ne vem, kdaj se kaj dogaja z mojim telesom (ovulacija, M), ker mi jo je G vstavila še predno sem po porodu dobila prvo M. Pa ne vem, ali sem tečna zaradi pms, zaradi stresa, ... A razen čudnih krvavitev ni imela nobena od vas drugih problemov? Jaz bi dala zadevo kar ven, po drugi strani pa ne bi tako hitro imela še 3. otroka.... In kaj če pol ugotovim, da za moje počutje sploh ni bila kriva mirena?!? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sarar

upam da se vam tudi jaz pridružim, zaenkrat moj še ni popustiluser posted image



Moji starši so se dolgo prerekali glede tretjega otroka, pa sta se na koncu le odločila zanj - je skoraj 14 let mlajši od mene!!! se pravi, še maš upanje, da ga prepričaš user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: odstranitev mirene in zanositev
9.2.2009 19:56:10   
majčyca
Zdravo punce!

Končno mi je uspelo, da imam malo časa za internet. Včeraj sem več nisem nič javila, ker sem se še morala pri mojem lubiju malo pocartat, ker je šel danes nazaj v Nemčijo user posted image Tako da sem zdaj sama nekje do konca meseca user posted image Upam, da bo hitro minilo...

Jaz sem tudi razmišljala, da bi rodila drugo leto - seveda če nama bo tako uspelo, kot sem si jaz zamislila - upam. In upam, da bom tudi jaz kmalu občutila, kakšne je občutek user posted image brce user posted image

Sarar - upam, da bo tvoj popustil in da kmalu začneta delat na user posted image

Današnji sonček me je spravil prav v dobro voljo, tako je bilo super in prav toplo na sončku user posted image Se mi zdi, da ko posije sonček po nekaj oblačnih dnevih, je povsod čisto drugačno vzdušje - bolj pozitivno.

Danes sem si kupila folno kislino. Bi jo lahko začela že jest? Jaz še s tem nimam izkušenj, zato bi vas prosila za kak nasvet. Ali naj raje počakam na pregled pri ginekologu, da vidim, kaj mi bo rekel?

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: odstranitev mirene in zanositev
9.2.2009 19:58:44   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: mulan

A razen čudnih krvavitev ni imela nobena od vas drugih problemov? Jaz bi dala zadevo kar ven, po drugi strani pa ne bi tako hitro imela še 3. otroka.... In kaj če pol ugotovim, da za moje počutje sploh ni bila kriva mirena?!? user posted image



Jaz imam zadnjih 10 dni čudne bolečine v jajčnikih, ampak pojma nimam kaj bi naj to pomenilo. Grem pa 18.2. k ginekologu, da mi odstrani mireno, ker si res že zelo želim user posted image

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: odstranitev mirene in zanositev
9.2.2009 23:03:17   
miškamaška
Da se še jaz malo javim.

Sarar, moja krvavitev je mimo, je trajala samo 4 dni, 5 dan pa samo par kapljic.

Drugač pa sem jaz imela kar nekaj problemov z mireno:
Špikanje sem čutila na začetku po vstavitvi - mi je ginekologinja rekla da nima veze z mireno. 
Parkrat se mi je pojavil rjav izcedk po koncu krvavitve (krvavela sem 4 dni, potem pa še rjav izcedek cca.10 dni). Počutila sem se slabo, vročine nisem imela. Bilo je vnetje. Tako da če je kaj čudnega kar ginekologinjo poklicat!

Zdaj čakam na naslednjo menstruacijo (mogoče že ta vikend?!?user posted image ) oz. eventuelno na user posted image  aliuser posted image , ker sva se z lubijem mal pregrešila in sva user posted image  brez kondoma.
Se javim

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: odstranitev mirene in zanositev
10.2.2009 7:11:14   
sarar
mulan, najbolje da se pri ginekologinji oglasiš in te pregleda. možno je, da se ti je mirena premaknila. če pa bo vse ok, se pogovori z njo še o kaki drugi vrsti kontracepcije. boš videla kaj bo rekla. jaz nisem imela drugih problemov razen krvavela sem. da sploh nisem vedela ali je krvavitev ali menstruacija.user posted image
hvala za tolažbouser posted image  ampak jaz ne bi imela take razlike v letih med otroci. saj lahk da se fajn obnese, ampak mislim da sem na otroka fizično in psihično pripravljena zdajuser posted image
majčyca. malo boš poklepetala z nami pa ti bo hitro minilo, boš videla. pol bo pa spet tvoj lubi prišel. a on že ve da boš dala mireno ven? lahko ješ folno kislino, tudi jaz sem jo že začela. škodit ti tako nič ne more, telo bo pa bolj pripravljeno na user posted image   ko pride user posted image
oj miškamaška! lahko da telo pač ne prenese teh hormonov, čeprav je z mireno ok. veš koliko za primerov sem slišala podobnih tvojiemu, pa vse so imele mireno. so pa to le sintetični hormoni in nekatere jih dobro prenašajo, druge jih ne. meni bi drugače odgovarjala, ker mi je bilo fajn da ni treba nič mislit na kontacepcijo. želim ti +na testerčku, če pa ga slučajno ne bo, pa ne zgubi poguma. tudi midva sva se pregrešila, mu je ob enih zj zapasalo, ko sem še spala in sva kar brez. samo je pa prehitro ven dal. no ampak jaz tako ne bi mogla user posted image  ker je bilo prehmalu po user posted image

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: odstranitev mirene in zanositev
10.2.2009 16:17:21   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar

mislim da sem na otroka fizično in psihično pripravljena zdajuser posted image
majčyca. malo boš poklepetala z nami pa ti bo hitro minilo, boš videla. pol bo pa spet tvoj lubi prišel. a on že ve da boš dala mireno ven? lahko ješ folno kislino, tudi jaz sem jo že začela. škodit ti tako nič ne more, telo bo pa bolj pripravljeno na user posted image   ko pride user posted image
 


Jaz ti res želim, da si tvoj dragi premisli in da dobita še tretjega otroka! user posted image user posted image Držim pesti, da se ti uresniči želja user posted image user posted image

Saj verjetno bo res hitro minilo (saj zdaj sem tega že tako navajena, ker že nekaj časa dela na tak način), pa res je, da mi ti klepeti res polepšajo dneve, ko vidim, da se vsak dan slišimo (čeprav se niti ne poznamo user posted image ). Zato hvala za to user posted image


Glede tiste bolečine, ki sem jo omanjala nekaj dni nazaj - danes ponoči me je tako bolelo in zvijalo, da sem vzela kar 2 buscopan-a proti bolečinam, prej pa sem šla do ginekologa in sem se tam s sestro zmenila, da lahko pridem že zdaj v četrtek (namesto drug teden v sredo) - zaradi bolečine. Tako da bom že tudi v četrtek brez mirene user posted image

Moj lubi še ne ve, da bom dala mireno ven, ampak sem prepričana, da se bo strinjal s tem, ker tako vprašanje kdaj boma midva zagledala user posted image user posted image (ker je on pač bolj malo doma). Pa tako sma se že pogovarjala o tem...

Sarar - tvoj dragi ve, da nimaš več mirene? Kak je bil odziv (vem, da se napisala da ni najbolj navdušen nad še enim otrokom user posted image ) ko si mu povedala?

Zdaj pa grem počasi, ker mi sestra prinese nečaka (star je 4 mesece), ker ima ona drug teden izpit in se mora malo učit, tako da bo moj mali pikec pri meni za kakšni dve uri user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: odstranitev mirene in zanositev
10.2.2009 20:08:40   
sarar
tudi jaz upam da si premisli. pa saj si bo, sem vztrajnauser posted image .super da te je prej naročila. pa ti je rekla zakaj bi te lahko tako bolelo? no, najbrž bo to lahko ginekolog povedal ko te bo pregledal.
moj user posted image  ve da sem brez irene, saj mi je že sam rekel naj jo dam ven ker sem nonstop krvavela ko sem jo imela še not. te je nečak kaj utrudil? no, saj zdaj je še priden ko ima šele 4 mesece. ker cortek mora bit. no, lepo se imejte vse skupaj. čaw

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: odstranitev mirene in zanositev
10.2.2009 22:50:03   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar

tudi jaz upam da si premisli. pa saj si bo, sem vztrajnauser posted image .super da te je prej naročila. pa ti je rekla zakaj bi te lahko tako bolelo? no, najbrž bo to lahko ginekolog povedal ko te bo pregledal.
moj user posted image  ve da sem brez irene, saj mi je že sam rekel naj jo dam ven ker sem nonstop krvavela ko sem jo imela še not. te je nečak kaj utrudil? no, saj zdaj je še priden ko ima šele 4 mesece. ker cortek mora bit. no, lepo se imejte vse skupaj. čaw


bravo za tako pozitivne misli user posted image po mojem boma midve kar skupaj user posted image   user posted image
Nič mi ni rekla sestra kaj bi me naj bolelo, bo moral kar ginekolog povedat. Sem pa vesela, da me pa danes ni nič bolelo (odkar sem ponoči vzela dva buscopana - mogoče sem bila kar malo zadeta zaradi tega user posted image ). Ne vem če ima to kaj povezave, ampak spet imam tudi prsi občutljive na dotik, pa prej sem tekla do sestre, pa so me zraven malo bolele user posted image

Ta moj mali nečak pa me zna že kar fajn utrudit. Danes ga je sestra nahranila preden ga je prinesla k meni, ampak je rekla da je pojedel zelo malo. In potem sem ugotovila, da je bilo to res, ker je morala sestra v uri in pol kar dvakrat prit k meni, da ga je nahranla. Potem je zaspal, ampak se je že čez pol ure zbudil v joku - verjetno je kaj takega sanjal... Ampak sma ga s sestro potolažile in potem se je že na vsa usta smejal user posted image

Zdaj pa grem jaz tudi počasi spat, ker še komaj gledam (sem bolj slabo spala ponoči - upam, da bo danes bolje).

Lahko noč vsem skupaj

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.2.2009 18:18:50   
sarar
ja, tudi tako mali že znajo dati dosti dela. ampak boš vsaj povadila za svojega user posted image  user posted image
kako se pa danes počutiš? kako pa ste ostale punce?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.2.2009 19:21:17   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar


kako se pa danes počutiš?



Malo boli, ampak ni tako hudo kot je bilo dva dni nazaj. Sicer pa že tak komaj čakam na jutri ob 18.15, ko sem naročena pri ginekologu user posted image So pa me danes spet bolele prsi ob dotiku in če sem malo bolj hitro šla. Pa še vedno nimam pojma, kaj bi naj to pomenilo user posted image

Danes sem spet kar veliko časa preživela z nečakom - sestra je imela zobozdravika in sma šla midva na sprehod, popoldan pa se je še učila, tako da sem z nečakom danes preživela kar nekaj ur user posted image In je bilo prav fajn user posted image

Sarar - kako pa si kaj ti? Sta se s tvojim dragim še kaj pogovarjala o še enem otročku?

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.2.2009 20:26:45   
sarar
hormoni ti nagajajo... user posted image
danes mu nisem nič omenila, je bil zelooo težek dan...smo imeli pogreb, pa tašča je iz bolnice prišla... bom počakala kak dan. sem mu v en zvezek napisala pluse in minuse(valda je teh ful mal) za še enga otročka, zdaj pa čakam da bo ful dobre voljeuser posted image user posted image  in mu pokažem. mogoče bo pa na to paliv. bomo videli.
a veš da že tudi jaz komaj čakam da se znebiš te mirene. po moje se boš tudi boljše počutila ko je navš več mela. a si iz štajerske?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.2.2009 20:34:22   
sarar
aja, veš kaj se pa meni nekaj smešnega dogaja? dojila sem ta druzga sedem mes. od takrat mi še vedno ''prileze'' par kapljic mleka na dan, odkar sem dala pa mireno ven, no u bistvu par dni mi pa kar po kapljicah tečeuser posted image  ne vem kako naj si to razlagam. a je katera to že doživela? po moje da bi mi morav mlek že zdavnej ''usahnit''?user posted image
čaw in nočkouser posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.2.2009 21:39:09   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar

hormoni ti nagajajo... user posted image
danes mu nisem nič omenila, je bil zelooo težek dan...smo imeli pogreb, pa tašča je iz bolnice prišla... bom počakala kak dan. sem mu v en zvezek napisala pluse in minuse(valda je teh ful mal) za še enga otročka, zdaj pa čakam da bo ful dobre voljeuser posted image user posted image  in mu pokažem. mogoče bo pa na to paliv. bomo videli.
a veš da že tudi jaz komaj čakam da se znebiš te mirene. po moje se boš tudi boljše počutila ko je navš več mela. a si iz štajerske?


Ja verjetno so me res hormoni malo zmešali user posted image
Žal mi je, da si imela tak dan. Vse te stvari je potrebno dat v življenju skozi, nekatere prebolimo lažje, nekatere težje user posted image user posted image

Držim pesti, da mu bodo pluski bolj všeč kot minusi (glede otročka) in verjamem, da bo spremenil mnenje user posted image

Jaz sem iz štajerske ja. Kaj si ugotovila po kakšni besedi? user posted image Ti pa sklepam, da si nekje bolj proti Ljubljani?

IZVIRNO SPOROČILO: sarar

aja, veš kaj se pa meni nekaj smešnega dogaja? dojila sem ta druzga sedem mes. od takrat mi še vedno ''prileze'' par kapljic mleka na dan, odkar sem dala pa mireno ven, no u bistvu par dni mi pa kar po kapljicah teče  ne vem kako naj si to razlagam. a je katera to že doživela? po moje da bi mi morav mlek že zdavnej ''usahnit''?
čaw in nočko


tu pa sem se zdaj morala prav nasmejat user posted image user posted image vem, da je moji sestrični tudi že kar nekaj časa po tem, ko je nehala dojit, še priteklo ven nekaj kapljic user posted image mogoče pa bo ta mlekec počakal na tretjega user posted image   user posted image user posted image

Bom sporočila jutri kako se bom počutila, ko bom že brez mirene user posted image

Zdaj pa jaz tudi počasi grem spat. Lepo se imejte vse! Lahko noč

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: odstranitev mirene in zanositev
11.2.2009 22:32:46   
sarar
ja kako tako besedo napišeš pa se mi je zdelo. jaz pa prov iz lj, skoraj center.
bom držala pesti za jutri da te nič ne bo bolelouser posted image . nočko!

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?